המחזור העשירי בסרייה A - המחלה ההולנדית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י SerieA, ‏24/10/16.

1. yonmu Member

לא נראה טוב בינתיים. הונדה עצבן אותי כשכבר בתחילת המחצית הראשונה הוא נתן לכדור להתגלגל לקרן במקום להשתלט עליו ולנסות לפרוץ לרחבה, ואז עלה לי על העצבים בשמירה הלקויה ושבירת הנבדל בשער. פולי כהרגלו די למל"ם.
    משהו במערך שלהם - אני לא בטוח איפה בדיוק זה קורה - פשוט מנטרל אותנו. כמעט כאילו כל שחקן שלנו משחק לבד. מקווה שלמונטלה יהיה פתרון לזה במחצית השנייה, אחרת נצטרך לקוות לאיזו הברקה של בונא.

עודד - לא התכוונתי שהם מועדפים באופן קבוע וברור שמדובר ברוטציה, אבל גם ברוטציה יש הגיון. מונטלה מנסה להכניס את פולי והונדה לעניינים ובוחר לתת מנוחה דווקא לאבאטה ולסוסו לא באופן שרירותי.

2. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם ב HD.

במשחק מול יובה היתה אווירה, מתח ומוכנות של פעם, היום הכול מזכיר את מילאן של השנים האחרונות.

3. VAR Member

וכמה זה יפתיע אותך אם אני אומר שהיכולת שלנו היום זהה ליכולת שלנו מול יובנטוס? ההבדל היחיד הוא שאף אחד לא ציפה שיובנטוס תשחק כמו גנואה.

אין שום רעיונות ברגע שהכדור מגיע לאזור הרחבה שלהם. אז פעם בכמה זמן יתלבש ללוקאטלי (סאסואולו, יובנטוס), לקוצ'קה, לניאנג (קייבו) איזה טיל ובפעמים אחרות מדיפלקשן (באקה נגד קייבו). תנועה בחלק הקדמי לא קיימת, הכל זה אילתורים.

אולי לפחות זה ירגיע את הטמבלים בתקשורת שהכריזו שאנחנו רצים לאליפות.

4. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

הסיפור די פשוט, למילאן אין סגל מספיק טוב, הייתי אומר שקבוצה ששואפת לחזור לאירופה צריכה לדעת להסתדר גם עם משחק כל שלושה ימים אבל עם הסגל הזה, עם פולי והונדה.. אני לא מצפה ליותר מזה. אבל גם היתר לא מבריקים היום, רומאניולי עשה לא מעט טעויות לקראת הסוף.

הירידה במתח והתוצאה כרגע נראתה די צפויה, אבל אני מקווה ומאמין שאפשר לחזור מזה. להכניס את אבאטה ואת סוסו.

5. EO11 בפה אליל היכל התהילה

זה לא אדום לדעתי, אבל בחיאת פאלטה, מה זו האגרסיביות המוגזמת הזו? מטומטם.

6. VAR Member

זה כן אדום. אגרסיביות מוגזמת = פראות = אדום.

7. EO11 בפה אליל היכל התהילה

ג'נואה מובילה 0-3 עם 6 בעיטות לשער. גם אם נוריד את השער העצמי של קוצ'קה, שני שערים מ-6 בעיטות ו-3 למסגרת זה נתון לא שכיח במיוחד.

8. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

משחק גרוע של מילאן שאולי היתה עדיין בעננים אחרי הנצחון על יובנטוס. ההפסד הזה בטח יוריד אותם אל הקרקע.

9. yonmu Member

נחיתה די כואבת.
    טעות של הונדה הובילה לשאר הראשון, טעות של פולי הובילה לטעות של פאלטה ולהרחקה.
    משם כבר טעויות של קוצ'קה ורומניולי הפכו את זה לתבוסה.

לא יודע אם מישהו דיבר ברצינות על מילאן כמתמודדת לאליפות (מעבר לעיתונאים שצריכים למכור), אבל אני עדיין חושב שמקום רביעי יהיה הצלחה. אני לא מאשים את מונטלה בהפסד כי בסופו של דבר הוא צריך לעשות רוטציות וזה מה שיש לו - שחקנים שלא שייכים לרמה הזאת בכלל. ולמרות שמונטלה לא אשם - היינו צריכים להראות כמו משהו. היה נראה שאם יגיע שער זה מפנדל או איזה בעיטה מרחוק, וזה לא צריך להיות המצב.

VAR אוהב/ת את זה.
  10. Alta Tensione Member

בהתסכלות כללית ה-fixtures לפני תחילת כל עונה הפסד לג'נואה בחוץ בדרך כלל מתקבל כדבר מובן גם כשיש קבוצה טובה יותר. ההיסטוריה (הטריה. לא החרטה שיש עם אינטר ויובה) בין המועדונים גורמת לאוהדים שלהם לתת אווירה ודחיפה ששניה רק לדרבי. השחקנים, שכתוצאה מכך נראים כמו חבר'ה על מיטב האנבולים והממריצים שאפשר לחסוך אפילו את הdrugtest למראה היכולת שלהם, כמובן מגיבים בהתאם. זה נראה כמו 12 קשרים באמצע ולא שש ו-שישה בלמים בהגנה ולא 3.

מונטלה אמר לפני המשחק שזה המבחן האמיתי שלנו ולא יובה. לא עמדנו במבחן כי עדיין אין לקבוצה הזאת מספיק גרינטה ואופי לבוא אחרי הגן עדן בלשחק נגד יובה בבית עם תמיכת הקהל ועמדת הניחותות הנוחה למאבק עקוב מדם בגיהנום הזה ממרום עמדת הפיבוריט שצריך ליזום. טובים מלוקאטלי, דונארומה ורומאניולי נכשלו פה. פסקארה בבית מחזור הבא זה פלטפורמה טובה להתאושש.

נ.ב עם כל זה, בונוונטורה במשחק אדיר. פשוט ענק.

Dayatso ו-yonmu אוהבים את זה.
  11. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

אני מחבב את מונטלה אבל ניהול המשחק שלו לא היה במיטבו היום, אני די בטוח שאם הם לא היו פצועים, אבאטה וסוסו היו צריכים לשחק. לשחק כל שלושה ימים זה הגיוני. לא עושים ניסויים אחרי משחק מול יובנטוס שאתה יודע שהמבחן הוא מול ג'נואה. הפחד הכי גדול שלי שיווצר איזה כדור שלג עכשיו, כי קל לקבוצה צעירה, לא מנוסה, עמוסת לחץ במצב שכזה.

ויחד עם זאת, לא היה לי ציפיות מהמשחק הזה, די קיוויתי בסתר לתיקו, אבל כואב ומעצבן לחטוף שלישייה מג'נואה, במיוחד לאור ההתקדמות שהייתה העונה, נקווה ליותר ימים של יובה וקייבו מאשר ימי ג'נואה ואודינזה. פסקארה תהיה מבחן יותר גדול לדעתי מאשר ג'נואה.

12. עודד (אוהד הצלחות) Member

משחק שמראה שגם אם ההרכב הראשון בסדר ונותן תוצאות, תוציא אחד מהם והמחליף הוא עד כדי כך גרוע שהכל נדפק.

פאלטה שוב עם האובר אגרסיביות שלו. אדום שני העונה ועוד עבירות שיצרו מצבים מסוכנים ושער אחד לפחות ליריבה שאני זוכר.

לא מבין למה הרוטציה התרחשה כולה באגף הימני, כאשר אין מחליף טבעי. לא היה יותר הגיוני, אם אין בעיית כשירות לאבאטה, שדה שיליו יעשה רוטציה עם אנטונלי? ואם ישנה, אז אנטונלי בשמאל ודה שיליו בימין.

הונדה פשוט נזק. בשביל מה הוא שומר על שחקן שנמצא בנבדל עמוק ובכך שובר נבדל.
    ציפיתי להפסד, אבל לא כזה.

נערך לאחרונה ב: ‏26/10/16
  13. yonmu Member

אנטונלי לא כשיר. אני מאמין שהוא המגן הראשון שלנו.

בסופו של דבר אנחנו בלי 2 מגנים ובלי 2 קשרים (אנטונלי, דה שיליו, מונטוליבו וברטולאצ'י), ועל זה עוד רוטציות.
    עם כל אחד מהם במקום הונדה (כשג'ק עובר קדימה) או פולי המצב יכל להיות הרבה פחות נורא.

14. DRORIKO Member

מילה במילה מה שכתבתי אחרי הניצחון של מילאן עלינו.

לא צריך להתרגש מהתקשורת ביבים. אני כבר חודש לא צורך אותה בכלל ומרגיש מאושר, מרגיש שהתנקתי.

15. עודד (אוהד הצלחות) Member

בטח התכוונת לקלאבריה. הונדה בעצמו חזר מפציעה והיה בכושר גרוע. בגלל שזה המצב, מונטלה היה צריך לחכות עם הרוטציות. זה לא שהם משחקים שלושה משחקים כל שבוע.