המחזור העשירי בסריה A:: קאמבק דרמטי של נאפולי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Nesta, ‏27/10/09.

1. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

מצטער אנדריי, יש עוד שחקן באינטר שלא צריך מאמן כדי לנצח משחקים וזה מאייקון (פאסטורה חובבן בכל הקשור לעזרה הגנתית).

2. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

חיחי ירדתי על מלינטה והרומני עף במחצית. הספיקה מילה אחת שלי על פאסטורה, לא עברה שניה והוא בחוץ. כדאי לשחקני פאלרמו לא לעצבן אותי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

3. Roma מנהלים

זאת אינטר שכולנו מכירים 5-3 מילטו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

האמת יש לי העדפה שהם יזכו ולא מילאן או יובה,אטו מתחיל להפציץ בלוטלי שחקן נהדר שצריך אולי לקבל זימון לנבחרת הבוגרות כי יכול לשכלל את החוד האיטלקי,לא להרוג אותי.
    למורניו באמת יש בעיה יש את אטו שמקבל מלא כסף וחובה להרכיבו בהרכב ואת מילטו שפשוט רק חזר וכבר כובש ואת בלוטלי שנמצא בכושר מדהים.

4. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

מחצית ראשונה מצוינת של אינטר, נכון ההגנה של פאלרמו היא משהו בהכלאה של בין מכבי ת"א בכדורגל והפועל רעננה אבל עדיין אינטר ניצלה את כל ההזדמנויות שלה, וכל מטאטא ירא כמו שנקרא...

במחצית השניה אינטר השתעממה לה, עשתה היא שטויות משלה בהגנה, ונתנה לפאלרמו לחזור, אבל ברגע שזה טיפה הדאיג אותה, לחצה שוב על הדוושה, מיליטו סגר סיפור עם 3:5.

תאכלס אם אינטר לא יהתה מנמנמת המשחק יכל להיגמר גם ב-0:8.

מסכים שבאלוטלי צריך להיות בסגל הנבחרת, אם לא עכשיו אז בוודאי שבדרום אפריקה, החוד האיטלקי, פרט לג'ילא ויאקווינטה, אני לא רואה באמת מישהו שנכנס כמו שצריך, וחוץ מזה, כבר דשנו פה מזמן על זה, צריך הצערה של הסגל, וחלק מהתהליך חייב להיות בדרום אפריקה כשבאלוטלי ועוד כמה צעירים (דוגמת סאנטון) חייבים לקבל זימון. אומנם דאגוסטינו לא ילד, אבל גם הוא חייב להיות שם (הוא עוד נחשב ילד יחסית לשאר הקשישות) ודי נאטאלי העונה משחק מצוין ואם הוא ימשיך ביכולת שלו, למרות הגיל (שוב הגיל לא פונקציה אבל בנבחרת איטליה יש הרבה שחקנים שהם כבר לא רעבים, והם מעבר לשיא של 2006) הוא יהיה חייב להיות בפנים.

נערך לאחרונה ב: ‏30/10/09
  5. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

השופט, באלוטלי ומאייקון מנצחים את פאלרמו שאולי כדאי שבמקום בוקט צבעוני של שחקני התקפה תשקיע בינואר גם בשחקני הגנה לסגל. אה ומיקולי לנבחרת!

תראו איזה התקפה של נבחרת איטליה אפשר להרכיב רק משחקנים שליפי לא רוצה:

---------------טוטי--------------
    באלוטלי--------מיקולי--------קסאנו

6. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

אורי, אם אחד מהשחקנים שציינת יהיו במונדיאל, אני צנצנת. קסאנו לא מוזמן, אז מיקולי כן יוזמן? וואו, מדור הפנטזיה בשיאו. :aaa15:

7. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

ויתרתי על המחצית השנייה ועכשיו עוד פעם אני צריך לעסוק בחיפושים אחר הורדות של מחציות שלמות. את המחצית הראשונה של יובה-סאמפ' כבר ראיתי ואני צריך לצפות בשנייה. עכשיו להוריד את השנייה של המשחק שנגמר לפני כמה דקות ואני מסודר. איך הייתי אמור לנחש שזה מה שיקרה?

34 שערים במחזור הזה, אבל ראוי לשים לידם כמה כוכביות. זה יותר תוצאה של הגנות רעות מאשר התקפות מדהימות.

8. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אינטר לא השתעממה ולא נעליים. באלוטלי, שכמו מול ג'נואה וקאטאניה, היה הכל בהתקפה של אינטר, אחראי ליכולת התקפית של קבוצה שלמה, שתקף ובעיקר הקל את העבודה לחבריו, יצא החוצה. מאז לאינטר פשוט לא היה שום רעיון להתקפה, שום עבודה טקטית התקפית נראית לעין. חוץ מאחד: מאייקון. פריצה שלו גמרה את הסיפור.

9. 亚历山大帕托 Member

http://www.comixconnection.com/uploaded_images/you-make-bunny-cry-727436.Xxx

היה עדיף 4:0 בשביל לא להעלות ציפיות. אינטר קבוצה גרועה.

10. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

הייתי צריך לחדד את עצמי, ההגנה השתעממה, וכמו שאמרתי התחילה לעשות שטויות. לקבוצה כמו אינטר אין שום הצדקה לקבל 3 שערים משום קבוצה בבית גם אם היא כובשת 5 שערים, 6 או 10 שערים.

11. JR-Riquelme Member

מה אתם רוצים מליפי בעניין של באלוטלי?
    הבן אדם בקושי שפשף את הפקקים והוא צריך לקבל זימון? עד לפני כמה מחזורים חוץ מניצוצות הוא לא הראה הרבה, אבל מכאן אם ימשיך את היכולת הנהדרת שלו הוא חייב לקבל זימון ואני גם מאמין שליפי יזמין אותו למונדיאל.

12. Joel Gion Member

כנראה שכמו באיטליה, גם כאן בפורום זה נהיה אופנתי לבקר כל החלטה או כל קו מחשבה של ליפי. אני במונדיאל הייתי מסתפק בחוד של קסאנו, טוטי ואמאורי. מיקולי ובאלוטלי עלק.

13. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אמאורי החליט שהוא הולך לייצג את האזורי? אני זוכר שהוא אמר שהוא הולך לייצג את ברזיל...

14. Jose Mourinho Member

פנדל במתנה? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/ph34r.Xxx

15. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

לליפי אין כלום נגד באלוטלי או טוטי(אפילו אמר שאם יחזור בו מהפרישה הדלת פתוחה).. מיקולי? שיחכה בטור אחרי יאקווינטה,ג'ילא,פאציני,די-נטאלה,אמאורי,באלוטלי ואפילו אינזאגי..