המחזור העשירי בסריה A:: קאמבק דרמטי של נאפולי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Nesta, ‏27/10/09.

1. avdz7 Member

אני לא מאמין. 2-2. אחרי הגול המדהים של צ'יגאריני די הרחתי את השוויון.

לגבי יובה, תצוגה אדירה.. עושה רושם שההפוגה מהמערך של ה3 קשרים באמצע עשה רק טוב.

2. Andrea21 Member

אין מילים.פשוט כואב.אבאטה עם פאול כל כך חסר אחריות אחרי משחק ענק,כל כך חבל,אני עוד בהלם.

3. !Sempre Inter Member

מאיפה באו שני המחליפים האלה? אימל'ה.

כל הכבוד ליובה. כמה זמן היא לא שיכנעה ככה? מדהים. ועוד על מי.. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

לאציו שוקעת במהירות מסחררת לקרקעית. איזה עצוב מה שהולך שם.

נערך לאחרונה ב: ‏29/10/09
  4. JR-Riquelme Member

היה צפוי ששער של נאפולי יביא לה עוד שער, ואם היה עוד זמן היה בא עוד אחד. מילאן פשוט לא שיחקה וסמכה על המזל ועל דידה. אני מאוד מאושר שאל תאנקה היה חתום על המשחק הזה, מגיע לו לקבל יותר דקות לדעתי ואני חושב שלשיטת המשחק של נאפולי דניס יותר מתאים מקוואליירלה, למרות שקוואליירלה שחקן יותר טוב ממנו. פשוט נאפולי מגיעה כל כך הרבה לאגפים למצבי הרמה נוחים ואין איזה ראש מסיים, ואין הרבה חלוצים עם משחק הראש והמיקום שיש לדניס.
    אי אפשר לפתוח עם שניהם?

5. 亚历山大帕托 Member

בא לי לבכות.

6. milanezi22 Member

אחרי איסטמבול וריאזור לקבל גולים בדקות האחרונות כבר לא כואב כמו פעם, שום דבר לא יפתיע עם הקבוצה הזאת.
    אינזאגי יכל לגמור עם 3-0 אבל החטיא מול שער ריק
    אבאטה עם עבירה מטופשת, וחבל שלאו לא החליף אותו לפני.
    גאושו , סרטן לקבוצה, נמאס אפילו לכתוב עליו לא שווה תגובה האפס הזה.
    דידה אלוהים, מנע תבוסה של 5 שערים.
    עדין אני מאמין שעם נסטה היינו מצליחים לצאת עם נצחון, אבל לך תדע.

6 דקות חלומיות, ואז חוזרים לתלם. אבל קשה להאשים שחקנים כשזה המקסימום שהם יכולים לעשות היום. אין אף אחד שיכול להוביל כדור כמו לאבצי או האמשיק. וכשהשחקן המרכזי שלך , הוא לא שחקן, אז כל הקבוצה ניראת כמו שהיא ניראת.

אין אוהד שלא היה קונה 2-2 לפני תחילת המשחק, כך שעוד יצאנו בזול, למרות הספיגות בדקות האחרונות. לפחות לאונרדו עלה עם מערך התקפי, וגם החליף את הפדלאה בזמן.

שלושתם הגיעו אחרי השיא, ובמילאן גם מתייחסים אליהם כמו לשייחים סעודים, אוכל , נערות זוהר , איחורים לאימונים , מועדונים , משכורות שיא על 0 יכולת.
    עם גאושו זה בכלל שבר את כל שיאי הטעם הטוב.

7. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

רק שא תעשה פדיחות ברמת גן...

8. Roberto Baggio Member

אמרתי כבר במחצית שמעצבן אותי שהקבוצה מתחילה להתכונן ולבנות על השני שערים. לאונרדו לפי דעתי אשם באיבוד המשחק הזה בניהול משחק כושל. לא הוביל את השחקנים שלו קדימה ונתן להם להיכנס למגננה שסופה היה ידוע. הגולים הגיעו מאוחר, אבל אין ספק שהם היו באוויר מהדקה ה-15 והם הגיעו לנאפולי. בכלל, מילה טובה לדידה שהציל אותנו מתבוסה.

הקהל הנאפוליטני היה מדהים היום, פשוט חוויה.
    את שאר המחזור אראה כבר מחר, אבל בהחלט מחזור פורה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏29/10/09
  9. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

המשחק הכי טוב שלנו העונה,בלי בכלל ספק,השלישיה הזו של קאמו-דייגו-ג'יובינקו היא פשוט בלתי ניתנת לעצירה,בייחוד כשהיא מגובה על ידי סיסוקו ומלו,משחק פשוט אדיר,ובגלל שאין לי איש משחק אחד אני חייב לשבח את פררארה,על ניהול משחק טוב ועל זה שכבר מההתחלה הוא לא הפסיק לצעוק ולחלק הוראות.

קמוראנזי גאון,סיסוקו ומלו בלתי חדירים,אמאורי בלתי נלאה,ג'יובינקו סוף סוף מראה את הכשרון ודייגו הגיע..
    מה עוד אני יכול להוסיף? רק שנמשיך ככה,גם מול נאפולי וחיפה,ואז נראה את שרף מזיין תשכל.

10. milanezi22 Member

מרט איך בדיוק רצית שהשחקנים יעברו למתקפה? יש לנו איזה כ.רונאלדו בקבוצה שלא שמעתי עליו?
    אין במילאן היום שחקן שמסוגל לשנות קצב משחק, ולהשתלט על הכדורים כדי להצעיד קדימה.
    פירלו מעביר לסיידורף, סיידורף שומר על הכדור כמה שניות ומאבד כי אין למי למסור.

הדבר היחיד שלאונרדו יכל לעשות היום זה לשים את אודו או אנטוניני כדי להמנע מהאדום הצפוי.
    אנשים עדיין לא מבינים שמול קבוצה עם התקפית שיודעת לשמור על הכדור ולתקוף, מילאן רק מסוגלת לעקוץ. במשחקים האחרונים היא עושה את זה באופן מושלם.
    נגמרו הימים בהם מילאן יכלה להרשות לעצמה להשתלט על המשחק מול כל קבוצה, אין קאקא, אין שבצנקו וגם הותיקים הזדקנו.
    בכל מקרה נתעודד מזה שיכל להיות גרוע יותר, ואם אנחנו יוצאים עם הרגשה של פספוס מהמשחק אז המצב שלנו טוב http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

11. Roberto Baggio Member

כבר דיברתי על זה בפורום של מילאן שאין לנו היום שום מוביל כדור ראוי בקבוצה. סידורף ופירלו ברגעי התעלות במשחקים האחרונים הצליחו להוביל את מילאן להתקפות. בכל מקרה, הכוונה שלי היתה לא תקיפה נון-סטופ על נאפולי - כי את זה אני יודע שהקבוצה פשוט לא מסוגלת - אלא לפחות כמה ניסיונות לצאת להתקפה עם כמה שחקנים. החילוף של רונאלדיניו (שחקן התקפה) בפלאמיני (שחקן הגנה) רצח לנו את המשחק. בכזה מצב אפילו לא היה בהתקפה את הקציצה שיקבל כדורים וראינו רק את פאטו ובוריילו משוטטים למעלה לבד, זה עשה לי פלאשבקים למשחקי הכנה מהקיץ. הייתי מעדיף האמת כניסה של הונטלאר במקום רונאלדיניו וככה המערך היה נשאר עם שלושה שחקני התקפה (אנמייים ככל שיהיו).
    ראינו כבר במשחקים האחרונים שאולי אין מובילי כדור ראויים אבל ישנה הצטרפות של מגינים וקשרי מרכז שדה. היום לא ראינו את זה בכלל מעבר לדקות הראשונות.

השורה התחתונה, כשקבוצה מתגוננת ביוזמתה 80 דקות המאמן אשם.

12. milanezi22 Member

דווקא אחרי הכניסה של פלאמיני מילאן הגיע לכמה מצבים, ביניהם ההחטאה של פיפו מול שער ריק, ועוד כמה פריצות של פאטו.
    כניסה של הונטלאר, במיוחד במצב הנפשי שהוא נמצא בו, לא היתה מועילה בכלל.
    אין לנו אפילו קשר אחד על הספסל מלבד פלאמיני, כן עצוב אבל גליאני בנה את הסגל הזה.
    ומתי ראינו את מילאן העונה מול קבוצה לגיטימית מכתיבה את הקצב? אין קשר ללאונרדו, יש קשר לגאושו. המצב הוא יותר עצוב מרט ממה שאתה מתאר, כשלוחצים את מילאן היא פשוט לא מסוגלת להוציא התקפה מסודרת, כי אין לה את הכלים לכך. אולי עוד שנה כשפאטו יעלה עוד יותר ברמה, נראה אותו לוקח על עצמו יותר, העניין שאין מי שירוץ איתו למעלה.

מה שמדאיג אותי זה שנראה את הארנב עד 2012 לפחות מחריב לנו את הקבוצה

13. Roberto Baggio Member

מול רומא וקייבו, שהן בהחלט שתי קבוצות לגיטימיות, ראינו שליטה של מילאן במחצית השניה. משחק מסירות, הצטרפות של שחקנים וסיכון של השער. נכון, היה יתרון של 2-0 ונאפולי היתה יותר לחוצה, אבל בעיטה אחת ב-80 דקות?
    עם כל זה שהונטלאר במצב נפשי רעוע, להמשיך לייבש אותו רק יפגע בו יותר. אתה מודע לכמה אני אוהב את פלאמיני, אבל ההכנסה שלו היתה מיותרת לגמרי שכן הוא שחקן עם אופי הגנתי והיה במצב הזה עדיף כבר לזרוק את הונטלאר למגרש ולקוות לאיזה נס מעוד כדור עומק כמו שקרה בפתיחת המשחק כי היה ברור שנאפולי תכבוש בסופו של דבר.

אני מודע לזה שמילאן כל כך חלשה העונה שזה מפחיד, אבל גם עם סגל כזה אני מצפה שנעבור את החצי יותר מפעמיים בשמונים דקות במשחק. במיוחד אחרי שהסגל הזה הוכיח שהוא מסוגל רק לפני שלושה ימים.

14. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.lega-calcio.it/res/img/shield_inter_medium.Xxx אינטר - פאלרמו http://www.lega-calcio.it/res/img/shield_palermo_medium.Xxx
    יום חמישי, 21:45 שעון ישראל
    סטאדיו ג'וזפה מאצה (סאן-סירו), מילאנו (מחוז לומבארדיה)

http://img148.imageshack.us/img148/9012/dbupdateseditorshb1.Xxx
    "זנגה חבר טוב שלי, אבל מחר הוא יהיה אויב למשך 90 דקות". כך פתח מוריניו את ההכנות למשחק הביתי מול פאלרמו - בהפגנה נדירה של חיבה כלפי עמית למקצוע. המאמן הפורטוגזי אומנם מנומס כלפי וולטר זנגה, אך לקבוצה שלו אסור לנהוג באותו אופן. התוצאות של שאר משחקי המחזור נותנים לאינטר אפשרות לפתוח פער של 4 נקודות בפסגת הליגה כבר במחזור העשירי - הפרש שיוכל להוריד הרבה מאוד לחץ מהקבוצה לקראת המלחמות הקשות שצפויות לה בליגת האלופות. כדי לעשות זאת, הנראזורי יצטרכו להראות כמו הקבוצה שניצחה את מילאן וג'נואה, בניגוד לאינטר העצלנית והלא מדויקת שמופיעה לרוב במשחקי הליגה ובכל משחקי ליגת האלופות. בגיזרת ההרכב, שוב פעם שינויים. סניידר שמגלה יכולת טובה לאחרונה לא יהיה כשיר למשחק ואף לא נכלל בסגל. למזלה של אינטר, טיאגו מוטה חוזר בדיוק בזמן וכנראה אף הישר להרכב, שם ישחק בקישור לצידם של זאנטי, קמביאסו וסטאנקוביץ'. מיליטו גם הוא חוזר מפציעה קצרה, אך זה יספיק לו רק עבור מקום בספסל, כי בחוד יקבלו שוב פעם קרדיט הצמד אטו את באלוטלי.

http://cache.daylife.com/imageserve/040PfwDcPxaoZ/610x.Xxx
    החוד הנראזורי - אטו ובאלוטלי

http://img148.imageshack.us/img148/9012/dbupdateseditorshb1.Xxx
    שלושה ניצחונות רצופים הובילו את פאלרמו מפתיחה מגומגמת לעונה עד למקום הרביעי ערב המחזור. משחקי יום רביעי הורידו אותה למקום השישי, אך ניצחון בסאן-סירו יחזיר אותה הישר למקום שמוביל לליגת האלופות. פאלרמו אומנם לא נוטה להפסיד יותר מדי במשחקי החוץ שלה מול האלופה אינטר, אך היא גם לא בדיוק מצליחה לנצח אותה מאז שהנשרים הורודים חזרו לליגה ב-2004. חמישה ביקורים בסאן-סירו נגמרו בשני ניצחונות של אינטר ושלושה תוצאות תיקו, האחרון שבהם בעונה שעברה, אז פאלרמו חזרה מפיגור 2-0 במחצית. באותו משחק כיכבו בעיקר קבאני ומיקולי, והפעם יתווסף אליהם גם פאסטורה המוכשר שמתחיל לקבל יותר ויותר קרדיט, למרות הגיל הצעיר וחוסר הניסיון שלו במשחק האיטלקי. מי שיעמוד קצת באור הזרקורים הוא סימפליסיו, שהתקשורת מדברת עליו בתור כזה שיעזוב את הקבוצה אולי אפילו כבר בינואר, לאור הבעיות שבמו"מ לחידוש החוזה שלו. וולטר זנגה צפוי להמשיך עם מערך שלושת הבלמים, שנותן מקום בהרכב לגויאן הרומני שמפתיע לטובה. סיריגו הצעיר יפתח שוב פעם בשער, לאחר שהשתלט על אפודת השוער והרשים את הפרשנים בשבועות האחרונים.

http://cache.daylife.com/imageserve/09Ar41k2AQ9NV/610x.Xxx
    סימפליסיו מנצח את יובה - יעשה את אותו הדבר לאינטר?

http://img73.imageshack.us/img73/4433/61502123vd3.Xxx
    אינטר: ז'וליו סזאר; מאייקון, לוסיו, סמואל, קיבו; זאנטי, קמביאסו, מוטה, סטאנקוביץ'; אטו, באלוטלי
    פאלרמו: סיריגו; גויאן, קייר, מיליאצ'ו; ברטולו, סימפליסיו, ברשיאנו, קסאני, פאסטורה; מיקולי, קאבאני
    http://i42.tinypic.com/1enx3t.Xxx
    אינטר: טולדו, קורדובה, סאנטון, ויירה, מונטארי, מיליטו, סואזו
    פאלרמו: בריקטו, מורגאנלה, מלינטה, נוצ'רינו, בלאזי, הרננדז, סוצ'י

15. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

אנחנו קבוצה חלשה. זה מה שיש ועם זה אנחנו יוצאים לקרבות שלנו. אין לי מושג איך זה התפתח ככה, אבל זאת מהר מאוד הופכת להיות העונה ההזויה ביותר שלי בתור אוהד הקבוצה. אני לא יודע איך לאכול את הדברים שאני רואה במסך. כשאנחנו מבקיעים אני לא יודע אם זה הודות לגדולה של פאטו/פיפו, החולשה של הגנת היריבה, או סתם מזל לא מתוכנן שנפל עלינו. לפעמים אנחנו מחזיקים המון בכדור והבעיה היא רבע המגרש שבין הקישור וההתקפה - זה שאמור להיות בו הטרקוורטיסטה. לפעמים אנחנו לא מצליחים להחזיק בכלל בכדור ואז אנחנו משחקים סוג של בונקר מגובה בתחינות לקדוש הקתולי המקומי, בתקווה שיעניק לנו משהו לבנות עליו.

אנחנו נראים נורא ובכל זאת בצמרת. האם זאת הליגה שאפילו עוד יותר חלשה ביחס אלינו? לא יודע, הרי ניצחנו בחוץ את ריאל מדריד שדי דרסה את הליגה הספרדית עד אז (פרט לנפילות רגעיות מול סביליה וגיחון). אולי סתם התרגלתי לכדורגל האדיר שלנו מאמצע העשור וכל הכדורגל ביבשת נראה לי פתאום חלש בצורה מחפירה?

נ.ב.
    הונטלאר - ביזבוז של 14 מיליון. בשביל לתפוס מקום על הספסל אפשר גם להעלות את ברטה או זיגוני מהפרימברה.
    רונאלדיניו - ביזבוז של שנתיים (פלוס? בבקשה לא) מההיסטוריה של המועדון שלנו. אני לא רואה סיבה לשלם מיליונים של שכר בשביל הזכות לעלות בעשרה שחקנים למגרש בכל משחק.

נ.ב. 2
    יובנטוס שיחקה עד כדי-כך טוב כמו שאני מבין? זה באמת בגלל משחק גדול של יובה, או שסמפדוריה פשוט לא הופיעה למשחק? זה משחק שאני פשוט חייב להוריד ולראות במלואו.