המחזור העשירי בסריה A :: נאפולי מגיעה לפירנצה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Fratelli d'Italia, ‏29/10/13.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. kadm Member

דודו רק משתפר כל משחק... חסר לנו את המחץ מקדימה כדי לסיים את ההתקפות. בינתיים לוחצים כמו שצריך וכותבים את קצב המשחק בעצמנו, רק לא מצליחים לסיים התקפות.

2. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שברומא כבר יכולים לדבר על אליפות. הרצף האדיר של הניצחונות מתבטא גם בתצוגת כדורגל מצוינת שמצדיק את ההתבססות בצמרת הטבלה. להוציא את המוקש במחזור הקרוב נגד טורינו והמשחק נגד קליארי בעוד כמה מחזורים, צפוי לכם חודש של משחקים נוחים על הנייר, עד הגעתה של פיורנטינה לאולימפיקו.

3. golding מנהלים

לדבר? אולי. אני גם מתרשם מאוד, אבל הם בסך הכל חמש נקודות מעל יובנטוס ונאפולי; שתי קבוצות מצויינות גם כן. עוד מוקדם מדי להכריז על משהו.

4. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

המשחק מול פיורנטינה והבאים אחריו, "על הנייר", נוחים יותר מהסדרה הנוכחית שמשוחקת ללא כל שחקני ההתקפה הבכירים שלנו. שרדנו מול נאפולי ואודינזה בלי טוטי וג'רביניו עם הרבה לחימה. אתמול היינו חייבים להוציא את פלורנצי מהמנוחה שלו כדי לנצח. אם נשרוד גם את 4 המשחקים הקרובים עד לחזרתם של טוטי, דסטרו וג'רביניו (ככל הנראה יהיה מוכן כבר לסוסאלו), אולי רק אז אפשר יהיה להתחיל לחלום בגדול.

המשחק מחרתיים לא פחות קשה מאודינזה. פרט לאופי היריבה, נאלץ להסתדר עם עייפות מאתמול ולראשונה העונה ללא קסטאן. הרבה יהיה תלוי בבורדיסו.

5. Lupo Member

ללא קסטן זה באמת הולך להיות קשה יותר; הבלם ה-2 הכי טוב העונה באיטליה.

6. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה הפירוש של לחלום בגדול? אני די בטוח שאין סיכוי ממשי שרומא תפסיד את ההעפלה לצ'מפיונס ליג למשל. ברור שראשי המועדון צריכים לדבר בקטן כדי להוריד את הלחץ מהשחקנים, אבל נכון לנקודת הזמן הנוכחית (ואנחנו כבר יותר מ-25% לתוך העונה) אין פייבוריטית גדולה יותר מרומא לסקודטו. אפילו זה לא יהיה לחלום בגדול.

אגב, ברכות על שבירת השיא. אין ראויה מרומא של השנה לשבור אותו.

7. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

שאפו לרומא! על פתיחת עונה שכזו מגיע להם לשבור את השיא. יהיה מעניין לראות כמה הם יוכלו לסחוב כשנאפולי את יובה, ובמיוחד יובה, אורבות מאחור ומחכות לטרף. בקשר למשחק שלנו מול אודינזה אין לי מה להגיד, לא מצפה לנצח כשהמאמן שלך פחדן, תיקו יספק אותי כי זה מה שיש ואם ננצח זה יהיה הפתעה עבורי.

מצב נושא:
הנושא נעול.