המחזור העשירי בבונדסליגה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י ג'ובאני אלבר, ‏2/11/06.

1. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

ליצן אמרת? שיבוא לבאיירן! :aaa021:

2. נעם Member

התגוננו = בונקר.
    הרי אין דרך אחרת לפרוץ התבנקרות מאשר בעיטות מרחוק שברמן בדרך כלל מנצלת היטב (אם ההתבנקרות ממש טובה). קוטובוס באו כדי לא לחטוף תבוסה והצליחו לחלץ תיקו ועוד מול 4 חלוצים (למרות שהם ספגו בסוף).
    לא ראיתי את המשחק שמעתי ברדיו ונשמע פשוט שברמן תקפה עם כל הקלים שלה כולל נאלדו ומרטאזקר.

3. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה קטע. השבת הזאת הבטחתי לעצמי שאני לא אעקוב אחרי המבורג, כי ממילא אני רק מתאכזב מדי שבת. כמה מפתיע, צדקתי. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dunno.Xxx

ורדר ברמן עשתה תוצאה שדי הפתיעה אותי. נכון שאנרגי קוטבוס היא הפתעה עד כה, אבל לא חשבתי שורדר ברמן תאבד נקודות בבית. באיירן מינכן יכולה להיות במרחק נקודה אחת בלבד אם תשכיל לנצח את בורוסיה מינשנגלאדבך.

4. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

טוב, עכשיו אחרי שראיתי את התקצירים אני חייב להודות שהטבלה שאני מעדכן כל הזמן לא משקרת. שטוטגארט עושים גולים ממהלכים של מאמן נטו. מכונת התקפה שיכולה לעבוד גם בעיניים סגורות, מדהים. יש עוד מה לעבוד בהגנה, הרבה, אבל הטבלה פשוט לא משקרת!
    הילדרברנד עושה מלא שטויות, וגם מציל גולים.. לא יודע מה יהיה איתו.

5. אלמוג23 Member

קראתי גם את נועם שרשם שהוא שומע ברדיו ואתה ראית את התקצירים...
    חבר'ה אפשר לדעת איפה אתם רואים את כל זה?

אני חובב של הליגה הגרמנית ואני לא מוצא שום דרך להתעדכן בזמן אמת חוץ מהלוח
    תוצאות של סוקרסטנד.. אם תוכלו להביא לי את הרדיו וקישור לתקצירים אודה לכם מאוד.

תודה , אלמוג. :aaa021:

6. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

יש לי צלחת לווין, אז בערוץ ARD הגרמני.

7. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

אני חייב להוריד את הכובע בפני ארמין פה, אני יודע שכרגע הדרקונים שלי בתקופה נפלאה, והסוף יגיע מתישהו, אני גם ריאלסיטי לגבי המשך הדרך ויודע שמקום שלישי יהיה הישג גדול, אבל העובדה הנפלאה שארמין פה עושה בשטוטגארט והשקט והכיף שהוא מביא לקבוצה הופכים את שטוטגארט (שוב) לקבוצה הכי סימפטית בגרמניה.
    גם היום הוא זכה בהמון נ"ק זכות אצלי, סמי קדירה כישרון ענק, אבל הוא עדיין ילד ואסור לתת לו לחשוב שהוא סטאר עולמי, אז תומאס היצלסברגר שפורח לאחרונה פתח, והחזיר לארמין פה עם שער ומשחק מצויין, שאני מדבר על החלטות של מאמן בדיוק על זה אני מדבר.
    ממשיכים להיות צנועים, ממשכים לאגור נ"ק, ביום שלישי המבורג וואן דר ווארט מגיעים לגוטליב דיימלר, בפעם האחרונה שזה קרה רפאל חגג שער ניצחון כ"כ לא צודק.

VFB , ich werde immer fuer dich da :aaa021:

המצב של המבורג הוא קטסטרופלי, ולמרות הכל האוהדים, השחקנים וההנהלה כאחד עומדים מאחורי המאמן תומאס דול.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏5/11/06
  8. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

איך שהמבורג ניראת זה כבר מתחיל להיות מביך.
    קבוצה שבתחילת העונה הייתה אמורה לרוץ לאליפות,נימצאת עכשיו בתחתית, עם 0 נק' בליגת האלופות ,ויכולת פשוט עלובה בליגה.
    יש חומר של שחקנים שיכול בקלות לסיים במקום 4-3,אבל כשיש כזה מאמן דביל איך אפשר ביכלל להצליח..
    עד מתי דול ימשיך לענות אותו עם היכולת העלובה של הקבוצה שלו ?! די חלאס ! לך כבר הבייתה !

מה שכן ראוי להערכה זה שהשחקנים והצוות המיקצועי,והאוהדים עומדים מאחוריו,וזה באמת דבר שלא רואים כל יום. אבל כמה שזה טוב ויפה בקצב הזה המבורג יאבקו בתחתית.

נערך לאחרונה ב: ‏5/11/06
  9. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

מצטער. חומר השחקנים של המבורג לא שווה מקום 3 - 4. אולי 7 - 8 אולי. וגם זה כמובן באשמת תומאס דול. שכן, הוא הביא את רוב (אם לא כל) השחקנים שם.

וזה שכולם ממשיכים לתמוך בו. אני לא הייתי גאה בזה. זו בדיוק הבעיה של המבורג. כשהם יבינו שלא נותנים גיבוי סתם זה עלול להיות מאוחר מידי. תומאס דול אשם בכל מה שקורה בהמבורג. החל מהסגל הלא מתאים וכלה בהעמדת השחקנים על המגרש. אתמול הגאון הזה שיחק עם חלוץ בודד (גררו - שלא מתאים לשחק כחלוץ בודד) ועם בני לאות כקשר. לא מספיק שהוא דיכא אותו ולא נתן להם דשא (אחרי שהוא בעצמו הביא אותם בלא מעט כסף בקיץ הזה ובקיץ הקודם) אז כשסוף סוף הם רואים דשא זה לא בתפקידים שלהם. מזל שהוא לא העלה אחד מהם כשוער. מה שמזכיר לי, אחרי שהוא הסתכסך עם ואכטר פתאום הוא מרכיב אותו בהרכב הראשון. כאילו שקירשטיין היה הבעיה שלו עד היום. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx

10. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

אני חייב להגיד מילה טובה על הסרבי הנהדר של הרטה, ללא שום צל של ספק אחד החלוצים הטובים בבולי (לטעמי גם באירפה), אבל איך העניינים מנוהלים בהרטה אני לא אתפלא אם כבר בשנה שעברה הוא לא יהיה שם, לפי הבנתי סקאוטרים של מנצ'סטר, בארסה ועוד כבר שמו עליו עיין.
    אתמול הרטה הוכיחה שהיא יכולה לנצח גם בלי בשטורק, בהחלט מגיע כל הכבוד לפייקו גות שעושה בשקט עבודה נהדרת בהרטה עם תקציב מינמלי והתבססות על שחקנים צעירים, שאפו. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx
    ורק לחשוב שגם הוא כמו עמיתו ארמין פה שפורחים כרגע היו במהלך העונה שעברה על סף פיטורים.

11. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

לירן, אם אני לא טועה גם השנה ארמין פה עמד בפני איום של פיטורים.

לגבי פנטליץ' - היה כאן מישהו שלכלך עליו בעונה שעברה עד שאני נאלצתי להגן עליו כל הזמן.

12. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

כבר כתבתי את זה שעוד בשנה שעברה שמתי על פאנטליץ' עין והקיץ המלצתי אותו למילאן (בסוף הלכו על חרא ברזילאי). ככה שהיכולת שלו ממש לא מפתיע אותי. אני צופה שקבוצות גדולות ישימו עליו את היד בקרוב. כבר בינואר הייתי שוב ממליץ למילאן ללכת עליו.

13. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

קומפאני,דה יונג,ואן דר וארט,אטובה,גררו,לאוט',טרוכבסקי,סורין,דמל. כל השחקנים האלה הם שחקנים מצויינים,וזה חומר של שחקנים שיכול בקלות לסיים מקום 3-4 אם לא יותר.
    זה שהמאמן אידיוט,ולא יודע לנצל אותם,או מביא 4 שחקנים לאותה עמדה נכון זה כבר משהו אחר.
    אבל בהמבורג יש חומר שחקנים טוב מאוד,ואני בטוח שגם עם הסגל הנוכחי מאמן יותר טוב מדול יכול להוציא הרבה יותר מהמבורג.

אני מקווה שתצוגות שפל האחרונות,למעשה מתחילת העונה, יביאו כבר שכל לראשי הקבוצה שישלחו את דול הבייתה .
    אני הייתי מאוד רוצה ליראות את היצפלד מגיע בימקום דול,הוא מאמן ענק,אחד הגדולים באירופה,ואני בטוח שהוא יוכל להפיק מסגל הנוכחי את המקסימום,עד ינואר ואז כשיפתח חלון העברות הוא יוכל לחזק את הקבוצה במקומות הנכונים.

14. Pipe Member

נראה שההיסטוריה חוזרת-דקה 22 שאלקה כבר ב2-0
    מה יהיה מגאת'?

15. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

גול פשוט נהדר של לבאן קובייאשווילי.
    באיירן פשוט בהלם קרב... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/5eek.Xxx