המחזור העשירי בבונדסליגה:: באיירן מארחת את הופנהיים, הרטה את גלאדבך

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Die Werkself, ‏4/11/16.

1. אפנברג Member

הופנהיים עמדה מצוין מול באיירן ויכלה גם לנצח. בגול שלה היה חור גדול בהגנה ונוייר אכן כעס מאוד אחריו. היתה רוטציה בהרכב וסיפקנו משחק לא טוב. בסוף יכולנו להכריע אבל היתה קורה של הומלס והחמצה גדולה של מולר. אנו חייבים שמולר יחזור לעצמו, הוא קריטי להצלחת הקבוצה. הפסגה עדיין שלנו ונקווה לשיפור במחזור הבא בעוד שבועיים ואיזה משחק זה הולך להיות! יוצאים למפגש חוץ מול דורטמונד. חשוב לא להפסיד שם כדי שדורטמונד לא תצמצם עוד הפער.

2. DRORIKO Member

צודק טעות שלי, קראתי בטעות את הטבלה מבלי להוסיף לבאיירן נקודה על התיקו

3. BayernMunchen Member

מולר עוד יחזור לעצמו, אני לא מודאג מהבצורת הזאת, כל שחקן עובר עליות וירידות וזה טבעי, למרות שהוא לא מפקיע הוא כן תורם להתקפה של הקבוצה, הוא לא במצב של רוני אז לא צריך להיכנס לפאניקה, מה שכן מדאיג אותי יותר מהכל זה הקרדיט המוגזם שאלונסו מקבל מאנצ'לוטי.

4. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

כן. הוא הציל אותם ממקום אבוד כמעט לגמרי (והמבורג הטפשים לקחו את מי שהביא אותם למקום האבוד הזה כדי להציל את עצמם:sm_bduh:) וגם העונה הוא ממשיך באותו הקו. מעמיד קבוצה מאוד מסודרת ומאורגנת. יודעת להגן כשצריך ולתקוף כשצריך. הוא מוציא הרבה יותר מאשר רק סה"כ השחקנים שלו. אם זה לא מקרי, וזה לא נראה מקרי, כי פשוט יש קו ברור בקבוצה מאז שהוא קיבל אותה, קו ברור ועקבי בכיוון מעלה אז כנראה שמתפתח כאן עוד מאמן נהדר.

Die Werkself אוהב/ת את זה.
  5. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז איך אתה מסביר את שני השערים והבישול בשני המשחקים האחרונים של הנבחרת (שלא לדבר שהוא היה נהדר במשחקים האלה)?

6. Die Werkself wir sind die Macht am Rhein

יאללה, הכל מוכן לזה שלברקוזן תעצור את לייפציג. או לפחות אני יכול לקוות :)

לייפציג מדהימה. בזמן שהאזנהיטל מצליח הרבה מעבר למצופה, המחליף שלו באינגולשטט קאוצ׳ינסקי פוטר.

גם מחמאות לשאלקה שבכושר מצוין.

7. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא ראיתי את שאלקה היום אבל ראיתי בחמישי. וזה בכלל לא מפתיע. ההתחלה הייתה קשה ממה שהיה מצופה אבל לאט לאט העניין מתיישר. יש הנהלה מצויינת יש מאמן טוב מאוד (כנראה. רק עכשיו אנחנו רואים אותו במועדון גדול ולא נראה שזה מפריע לו) ויש שחקנים טובים. אני מקווה שהפתיחה הנוראית לא תגרום לנזק בלתי הפיך לעונה ושבכל זאת הקבוצה תמצא את עצמה בליגת האלופות או לפחות בליגה האירופית גם בעונה הבאה.