המחזור החמישי לעונת 2018/19 ב-Serie A:: הלחץ ברומא מתחיל לדבר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Roma, ‏21/9/18.

1. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

לא ראיתי את המשחק של אודינזה היום, אבל בקבוצה של חברים אוהדי ראסינג יש מי שראו והם מהללים את ההופעה של דה פול בצורה חריגה. ראיתי משחק אחד העונה, בו היה סבבה, ועוד דקות פה ושם, בלי קשר למשחק היום נראה שהבחור הצעיר מתחיל את העונה בצורה אדירה וזה גם מתבטא במספרים שלו.

גם למי שלא חובב דה פול, ממליץ לראות הגולים (גולאסו + בישול נחמד) ובכלל הבנתי ממי שראו את המשחק שהייתה רמה טובה ומשחק ששווה לראות תקציר מורחב שלו (מי שמוצא).

DRORIKO ו-חייל שוקולד אוהבים את זה.
  2. Dayatso #BlackAndWhite#

יאללה עכשיו אחרי שיובה במאה אחוזי הצלחה בכל המשחקים מתחילת העונה , לך תסביר על היחלשות החומר..

Sent from my iPhone using Tapatalk

3. FelaKaT Member

יש ירידה ביכולת של יובנטוס גם לטעמי, מלבד המשחק נגד ולנסיה. יכול להיות שזה השובע, רונאלדו, תחילת העונה או שהרצפה עקומה, אבל משהו שם פחות זורם, במיוחד כאשר אחד מבין ברנה וקוסטה לא נמצאים על המגרש.

מנדזו ורונאלדו לא מצליחים לשחק ביחד ודיאבלה לא מוצא את עצמו. חבל יהיה לפספס אותו .

4. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

לראות סופרסטאר כמו רונאלדו דופק ספרינטים ולוחץ את הגנת היריב כמו משוגע בדקה ה-90 זה באמת לא מובן מאליו. השער של ברנה אפשר לומר חתום על כריס שעשה מהלך גדול. אפשר להגיד עליו המון דברים, אבל מחויבות ומקצוענות כמו שלו, אין להרבה שחקנים. אתיקת עבודה מדהימה.

ברנה השנה עשה קפיצת מדרגה משמעותית, וגם אלגרי סומך עליו הרבה יותר מאשר בעונה שעברה. רק שימשיך בפורמה הזו.

DRORIKO ו-Dayatso אוהבים את זה.
  5. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אפילו אני, הפסימי שבפסימים מודה שהיכולת הלא משכנעת לא מטרידה אותי.
    קבוצה של אלגרי פותחת את העונה בשינוי מרובה של מערכים? מחפשת זהות? לא משכנעת? מה חדש? סומך על אלגרי בעיניים עצומות לגבי מה שהוא עושה. מאמין שימצא את השיטה הנכונה עבור דיבאלה ורונאלדו והקבוצה בכלל. זוכרים איך התחילו העונות האחרונות?

yonmu אוהב/ת את זה.
  6. DRORIKO Member

בוא אלינו לקורבה, חצי שם שוחטים את רונאלדו גם עכשיו. אולי תצטרף אלינו להנהלה? אנחנו צריכים באמת ג'וקר מרושע כדי להתמודד עם הנבלות האלה

Dayatso אוהב/ת את זה.
  7. סמואל אטו Member

אולי אני מדמיין, אבל כל פעם שאני רואה את יובה עושה רושם שיש שם לחץ עצום לגרום לכך שרונאלדו יבקיע שער.
    זה יותר חשוב מלשחק טוב, לנצח, למצוא את השחקן הנכון או לעשות את המהלך הנכון.
    הכדור אצל קייליני? איפה רונאלדו.
    דיבאלה במצב לייצר בעיטה? רגע, איפה רונאלדו.
    הכדור באגף? אולי יש מצב להרים לרונאלדו.
    יש שטח להעביר כדור מהאמצע החוצה? אולי אפשר להשחיל כדור לרונאלדו.

קשה לשחק טוב ומשוחרר כשאתה כל-כך מרוכז בדבר שמלחיץ אותך.

8. DRORIKO Member

אתה לא מדמיין, זה אכן קיים ואני גם לא אוהב את זה. רונאלדו שחקן ענק והוא צריך להיות המוציא לפועל שלנו, אבל זה לא אומר שצריך להפוך את זה לאובססיה.

9. Dayatso #BlackAndWhite#

אולי גם אני חשתי בזה לפרקים במשחק אבל אז אני נזכר בכמות הפעמים במשחק ששחקנים ניסו בעיטה לשער ממצב לא קל בעוד רונאלדו עמד במקום נוח יותר וסימן כמה הוא לא מרוצה מההחלטה... אז זה שולל את התזה המטופשת הזו. להלן הבעיטות החופשיות שהתחלקו בין 3 הבועטים שלנו.

אגב בנוגע להצעה להצטרפות כחבר/ניהול הקורבה, אין לי פייסבוק אם יש כיוון לטוויטר אני שם.

————

אגב אני בדרך כלל שונא להתעסק בענייני אה ודה שלא קשורים ישירות למשחק אבל בשער של רונאלדו הוא לא חגג את החגיגה הטיפשית המפורסמת שלו שמציגה אותו בפן הכי שחצן וסוליסטי שנתקלתי בו מימיי ״סוג של תשתחוו בפניי המלך״ במקום הוא פשוט התנהג כמו כל שחקן רגיל שהוא חלק מקבוצה וממש שמח על השלוש נקודות. אולי האווירה של יובנטוס כמשפחה עוד יכולה לעשות ממנו בנאדם?

Sent from my iPhone using Tapatalk

נערך לאחרונה ב: ‏24/9/18
  10. DRORIKO Member

אני מאד אוהב את הגישה של רונאלדו. נכון שהוא מחפש כל הזמן את השער(בכל זאת חלוץ) אבל הוא גם טים פלייר, כזה שיודע לתת את המסירה הנכונה כשצריך.

Dayatso אוהב/ת את זה.
  11. תומר1989 Member

יש לך ניסיון בACL?

DRORIKO ו-Bianconeri אוהבים את זה.