המחזור החמישי לעונת 2018/19 ב-Serie A:: הלחץ ברומא מתחיל לדבר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Roma, ‏21/9/18.

1. גלץ Member

בשביל שיהיה את מי להאשים (ולא רק את השופט):p

2. EO11 בפה אליל היכל התהילה

0-3 בלי הואר זו התפוצצות? ;)

כן ירבו מחציות כמו השנייה, וכן ירבה וסינו בהרכב. אנשים לא מבינים עד כמה הוא מועיל.

3. תומר1989 Member

הקוון ראה את הנבדל של דפרל והרים את הדגל. מה אתה מקשיב לשדר ופרשן שאפילו לא שמו לב שספאלטי הורחק.

איקארדי בעוד משחק נפל. סידר יותר את סרט הקפטן מאשר נגע בכדור.

ללא קשר לגול, ברוזוביץ' זה השחקן מספר 1 באינטר מתחילת העונה

4. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אני יודע שזה עניין של דעה, אבל קשה לי מאוד להסכים איתך. גם התקשורת האיטלקית, שביקרה רבות את ברוזו, לא מסכימה. הוא לא היה כמו שהוא היה בעונה שעברה, והיום, בעיקר במחצית השנייה, הוא כן. היה בכל מקום במגרש, חילץ כדורים ונתן את המסירות הארוכות הנהדרות שלו. אינטר מאוד תלויה בברוזו, ואם הוא ישחק כמו היום, נשחק יותר טוב.

לדעתי השחקן הכי טוב מתחילת העונה באינטר זה אסמואה חד משמעית.

5. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

הסיבה היחידה שוסינו צריך להיות בהרכב היא שגליארדיני גרוע יותר ממנו.
    אני לא מתרשם מהמחצית השניה, לדעתי זה עוד משחק שממשיך את הפתיחה הלא טובה שלנו.
    ניכר מאוד שאין לקבוצה פתרונות התקפיים חוץ מדרך האגפים, מה שקל ללמוד ולנטרל, איקרדי ימשיך להסריח את הדשא אם ספאלטי לא ימצא פתרונות התקפיים.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  6. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא מבין את ההתלהבות מברוזוביץ', הוא לא שחקן מספיק איכותי. הכל אצלו בינוני, אני לא יכול להצביע על תכונה אחת חיובית שהוא מצטיין בה.
    להיראות יותר טוב מגליארדיני ווסינו זו לא חוכמה גדולה,

7. EO11 בפה אליל היכל התהילה

ראיית משחק ויכולת מסירה. שתי תכונות בשלוף. להתעלם מהיכולת שלו בחצי העונה האחרון באינטר ובטח במונדיאל זה נטו ראייה סלקטיבית. אני שנאתי אותו ברמה אחרת ויעידו הודעות שלי כאן, אבל רק חמור לא משנה דעתו והדעה שלי עליו השתפרה פלאים בזכות היכולת שלו על המגרש.

וסינו צריך להיות בהרכב כי הוא עושה את מה שצריך ועושה את זה טוב, הרבה יותר מגאילארדיני שעם כל האהבה חייב להתעורר על עצמו.

8. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

בנוגע לברוזו, אם היו לו ראיית משחק ויכולת מסירה כאלה טובות, למה אינטר לא מסוגלת ליצר התקפה שלא דרך פריסיץ' או מי שנמצא בצד האחר? איפה יכולת המסירה וראיית המשחק כשאנחנו לא מסוגלים לבנות התקפה אחת נורמלית?
    אני לא חושב שהוא שחקן גרוע, לדעתי הוא בינוני שניתן לחיות איתו כשלידו יש את מודריץ' וראקיטיץ', אבל כשלידו משחקים וסינו/גליארדיני, לא הייתי בונה עליו את המשחק שלנו. אני דווקא מאלה ששינו את דעתם לגביו, בתחילת דרכו באינטר ראיתי בו פוטנציאל והאמנתי בו, עם השנים הבנתי שאין לי על מה לבנות.
    לגבי וסינו, אשמח אם תפרט מה הוא צריך לעשות ואיך הוא בדיוק עושה אותו טוב.

9. EO11 בפה אליל היכל התהילה

איפה? כשתחת לחץ הוא שולח כדורים על 40-50 מטר לרגל של קנדרבה שלא מסוגל לעשות כלום חוץ מלהגביה. ברוזו הוא כבר לא קשר התקפי חבר, הוא רג׳יסטה לכל דבר ומשחק קרוב לבלמים יותר מאשר לרחבה. לא אליו התלונות על אופי המשחק ההתקפי שלנו, אלא למאמן.

כשנאינגולאן וברוזוביץ׳ על המגרש, וסינו אמור להיות הפועל השחור בקישור. לא מצפה ממנו לקחת את המשחק עליו, אלא לפעול בצד ההגנתי ולתרום להנעת הכדור כמו שהוא יודע, והוא עושה את זה. הקישור של סמפ היה מנוטרל היום לא מעט בזכותו, הוא היה באיזור של הכדור בכל חלק במשחק. אני אוהב שהוא משחק מהר יחסית ומרבה לעשות תנועה לכל חלקי המגרש ובעיקר לתוך הרחבה, אם תסתכל בheatmaps אז תוכל לראות שהוא לא היה סטטי בכלל אלא בחלק נרחב במגרש, וגם ברחבה של סמפדוריה הרבה יותר מזו של אינטר.

ראג׳ה צריך להיכנס לעניינים. שם גול נהדר והלביש לקנדרבה כדור אדיר על הרגל, אבל חוץ מזה לא יותר מדי.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  10. טל. Member

בשיניים או לא בשיניים, ניצחון מרשים של אינטר.
    גם אם היה נגמר בתיקו אפס זה היה מרשים. קל וחומר אם ניצחו.

ועוד ביום כזה חלש של איקארדי לנצח במגרש הזה - בכלל זה מרשים.
    אם שואלים אותי - מעטות מאוד הן הקבוצות שייקחו במגרש הזה 3 נקודות מספדוריה...

סמפדוריה קבוצה טובה. נראית מאומנת ומגובשת. וסיכויי סביר שעם הזמן הם רק ילכו וישתפרו. כמובן שיום רביעי מחכה להם משחק חוץ לא פשוט בסרדיניה להוכיח את זה.

חייל שוקולד אוהב/ת את זה.
  11. South Boy Member

איזה משחק אדיר של נאפולי.
    אינסינייה ומרטנס עושים מה שבא להם.

12. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

ה442 של אנצ'לוטי נראה נהדר.

השינוים בהרכב לאחר המחזור בצ'מפיונס מרמזים על כך שאין לזה דד ליין ידוע מראש כמו אצל סארי.

Gianzola ו-אלעד אוהבים את זה.
  13. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

הרבה ריספקט לאנצ'לוטי ביינתיים. מפתיע מאוד לטובה ברצון שלו לא להתבסס על השיטות של סארי.

14. DRORIKO Member

אני לא יודע אם נאפולי כל כך טובה כמו שטורינו פשוט לא הופיעה למשחק הזה. הגול הראשון למשל הוא על גבול המכירה. ועדיין עם כל זה נאפולי היתה יכולה לייצר יותר מצבים. זאת של סארי היתה יורדת למחצית עם 4-5 חתיכות.

טל. אוהב/ת את זה.
  15. SerieA Il Capitano

זאת של סארי הייתה עולה עם אותם 11 שחקנים עד חודש מאי. נאפולי מובילה 2-0 במגרש לא קל בלי אלאן, ז'לינסקי ומאריו רוי.