המחזור החמישי ב-SERIE A - עונת 2017/18 - אינזאגיניו נגד סארי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י SerieA, ‏18/9/17.

1. Roma מנהלים

SerieA אוהב/ת את זה.
  2. cmon city Member

משחק חלש מאוד התקפית של יובה, פיורה סגרה היטב אבל בלי מחץ קשה להגיע למצבים נגד הגברת. לא ראיתי ולו אחד כזה של הויולה היום.

ללאציו הוחלפו שני הבלמים ומאז היא התפרקה לגמרי עם רביעייה נוראית בבית. זה המחיר שאתה מאבד את הודט לס'וטון ולא דואג לאתר מחליף. השפלה נוראית בבית ובוז צורם.

3. Don Joan Roman Member

לא רק התקפית, גם הגנתית, אסמואה וסטורארו עם טעויות חמורות מאוד שביום טוב יותר של סימאונה, קייזה ותראו עולים לנו בנקודות.

לעומתם בנטאנקור - איזה שחקן נהדר גדל כאן.

Sent from my m3 note using Tapatalk

4. VAR Member

הוא לא רלוונטי. הוא נהיה רלוונטי רק ברגע שקובי מזכיר את המאזנים של ספאלטי ברומא בחמשת המחזורים הראשונים.

אוקיי, אני אמתין בסבלנות לראות מה הוא יכול לעשות עם קישור שלא יכול להתמודד פיזית כמעט מול אף אחד, עם אגפים לא מאוזנים בעליל ועם חורים בשתי עמדות המגן...

ועכשיו לדברים החשובים באמת:
    * מסכים ששני חלוצים זה מיותר. משחק ההגנה טוב פי עשר, הנעת הכדור טובה פי מאה, משחק הלחץ טוב פי אלף וההתמודדות מול לחץ של היריבה טובה פי מיליון ממה שהורגלנו ממילאן, אבל אחרי שהגענו לשליש האחרון של המגרש אנחנו לא יודעים מה לעשות עם הכדור ואני בספק אם היינו כובשים בלי שני פנדלים שנראים מאוד גבוליים בהיעדר הילוך חוזר שמראה את המגע בבירור. סוסו וג'אק לאגפים (ולא מעניין אותי שהאחרון רוצה להיות קשר באמצע) במקום הקאן ואחד החלוצים ויש לנו סוף סוף את ההרכב הפותח לעונה הזו.
    * אם אני הייתי הVideo assist מילאן לא הייתה מקבלת אף פנדל היום, אבל איזה כיף שלא צריך לנתח את החרא הזה יותר.
    * היכולת של ספאטה מתחילת העונה מאששת את החשדות שלי שמדובר בבלם לא רע בכלל כשמציבים לידו פיגורה כמו בונוצ'י. אני ממשיך לתהות מה היה קורה אם הוא היה מגיע אלינו שנתיים לפני כן כשלידו טיאגו סילבה.
    * המשחק של אנדרה סילבה היום = קוטרונה בהרכב מול סמפדוריה.
    לא שרדנו. זו הייתה קבוצה מתה, רק עכשיו אנשים מתחילים להבין את זה.

5. עודד (אוהד הצלחות) Member

לא מסכים לגבי הפנדלים. אמנם קסייה ידע איך לסחוט את זה, אבל זאת עבירה לפי החוק. במקרה של קאליניץ השוער פשוט איחר.

יש למונטלה צרות של עשירים בעמדת החלוץ, וצרות אמיתיות בעמדת הקשר ההתקפי, כשלושתם לא בכושר טוב כרגע (האקאן הזוי, מפיל את עצמו). לדעתי כדאי לנסות לשחק עם ג'אק/נוגלו וסוסו מאחורי חלוץ יחיד (סילבה ההעדפה שלי).

כמו שאמרנו וציפינו, הגנה של 3 נראית הרבה יותר טוב ובעיקר מוציאה מבונוצ'י את המיטב. תענוג לראות את רומא מסיים 90 דקות. חבל על הצהוב בסוף.

רודריגז וביגליה שני שחקנים שעושים הכל נכון עם ובלי הכדור. אני כל-כך שקט כשהמשחק ברגליים שלהם.

6. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

סטורארו <> מגן ימני
    אסמואה <> להיות בסגל שלנו
    משחק ההגנה של מנדוזיקץ׳ > תרומה התקפית של היגוואין
    משחק ההגנה של בנטנקור > משחק ההגנה של פיאניץ׳
    פיורנטינה ב10 שחקנים = יובנטוס ב11

סיכום לוגי למשחק של היום

DRORIKO, Dayatso ו-VAR אוהבים את זה.
  7. VAR Member

לא אומר שלא, פשוט אף הילוך חוזר לא היה מספיק חד כדי לשכנע אותי שהיה מגע ששווה שריקה כי גם קאליניץ' וגם קסי הוסיפו לא מעט תאטרליות לנפילה. בגלל זה אני פשוט מעדיף לא להתעסק בנושא הזה בידיעה שיש אנשי מקצוע שמקבלים את ההילוכים החוזרים האלה בHD והם אלה שקובעים אם היה פנדל או לא.

8. Alta Tensione Member

לא חוכמה גדולה לעשות הגנה טוב יותר מפיאניץ'...

DRORIKO ו-Bianconeri אוהבים את זה.
  9. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

המחיר שאתה מאבד על בלם בינוני שאפילו לא תפס הרכב קבוע הוא - 17מ' יורו.

הוא לא. אתה פשוט רואה יכולת לא טובה של אינטר בתחילת העונה, נזכר ביכולת לא טובה של אינטר תחת מנצ'יני מלפני שנתיים ועושה 1+1=53 מבלי להתייחס לדפוס (אותו אתה פשוט לא מכיר) שחוזר על עצמו בכל קדנציה של מאמן אחר לחלוטין.

פרשנות מעניינת.
    איך באמת השתלבו דאלברט וקונסלו באינטר?
    איך הצמד של פיורנטינה התמודד (פיזית וטכנית) עם כל קבוצה עד שהחליפו חולצה?
    פריסיץ' וקאנדרבה באמת מהווים נקודת חולשה ראויה לציון ביחס למאבק על טופ 4?

נערך לאחרונה ב: ‏21/9/17
    תומר1989 אוהב/ת את זה.
  10. Dayatso #BlackAndWhite#

בvision של מארוטה ואלגרי: פיאניץ׳, בנטנקור ומטווידי הם תחליף לפירלו, פוגבה ווידאל (בסדר הזה).

מוכרח לומר שזה נראה לא רע.

מוכרח לומר שהמחליפים לסנדרו וליצ׳י נראים רע מאוד.

עוד מוכרח לומר שברצאלי ופיפיטה מאכזבים מאוד ומשחקים כאילו הם בשלהי הקריירה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

11. cmon city Member

הודט הוא בלם טוב עם עתיד מבטיח, זה שאינזאגי מעדיף את וואלאס החלש על פניו זה משהו אחר. אם הודט היום במקום אחד הבלמים שהוחלפו ואני לא בטוח שלאציו מקבלת רביעייה. במקום זה אינזאגי עשה אילתורים וככה זה נראה.

12. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא מכיר את העתיד המבטיח שלו. רק אומר שלא היה הבדל מהותי בינו לבין וואלאס או באסטוס. אין להם בלם איכותי מספיק ליד דה פריי וכך זה היה גם בעונה שעברה.

הם בשלהי הקריירה.

yonmu ו-Gianzola אוהבים את זה.
  13. VAR Member

מנצ'יני היה דוגמה ותו לא. היית יכול להמנע מלספר על המאזן של ספאלטי במחזורים הראשונים כשאימן את רומא (= גם זה לא רלוונטי לדיון. אני יודע שלשיטה חדשה לוקח זמן עד שהיא צוברת תאוצה. אצל כל מאמן אגב. למי אכפת אם הוא צבר 13 נקודות או 7 אם כולנו מסכימים שזו סטיית תקן בהנתן שאינטר נכון להיום לא טובה בשום דבר מהיריבות שמשחקות מולה?) והשם שלו לא היה עולה כאן.

איך השתלב ביליה שפתח את העונה באיחור של חודש? תירוצים לא מעניינים אף אחד. כרגע עולים בהרכב נגאטומו וד'אמברוזיו וזה לא מספיק טוב.
    כמו שאתה מצפה מצמד של קבוצה למקומות 6-9 (פיורנטינה). טכנית אגב אין איתם בעיה, אבל זה פחות מה שקבוצה ששילמה 40 מיליון על ז'ואאו מאריו צריכה.
    פריסיץ' לא (אם כי הוא עדיין אוברייטד לטעמי), קנדרבה כן. על זה אני מדבר כשאני כותב על חוסר איזון בין האגפים.

14. Don Joan Roman Member

ברצאלי בשלהי הקריירה, והוא נתן משחק טוב מאוד היום.

היגוואין כבוי ונראה לי שכבר בעונה הבאה ניפרד מהמקטרת שלנו.

Sent from my m3 note using Tapatalk

15. EO11 בפה אליל היכל התהילה

@יענקלך שחרר נאגאטומו ודאמברוזיו בהרכב כי דאלברט וקאנסלו לא כשירים. דאלברט יחזור להרכב בשבת.

DRORIKO אוהב/ת את זה.