המחזור החמישי ב-SERIE A - עונת 2017/18 - אינזאגיניו נגד סארי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י SerieA, ‏18/9/17.

1. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

@DRORIKO
    תוריד כבר את האייסטרים ותתחיל לראות באיכות מעולה עם שדר ספרדי/איטלקי/אנגלי, תחסוך לעצמך כסף וכאב ראש.

@יענקלך שחרר
    כדי לסגור את הנושא אחת ולתמיד, אף אחד מאיתנו לא טען שיש לנו קבוצה מדהימה או סגל מדהים, אנחנו מלאי ספקות בנוגע לסגל וליכולת הקבוצה ואין אף אחד מאיתנו שיכול לחתום לך עכשיו שנסיים בטופ 4. אבל, גם אתם בספק, ואולי גם רומא, ולכן אני ברשותך מעדיף לא לחרוץ את הגורל שלנו כבר מעכשיו.

2. Alta Tensione Member

מאמין שהוא הפיתרון לקישור של אינטר.

3. SerieA Il Capitano

בסוף אנחנו נראה את גונקורי/נוקורי הישן והטוב כשהוא יחזור.

Mamadu אוהב/ת את זה.
  4. טל. Member

בכנות, לא האמנתי שאינטר יאבדו נקודות נגד בולוניה.
    אבל אתם שופטים את הקבוצה יותר מידי לחומרה.
    מצב טוב בסה"כ. קצב צבירת נקודות טוב, מאמן טוב, סגל טוב. לא עמוק אבל גם לא דרוש להיות עמוק.
    יאבקו על מקום בטופ 4... (אם יהיה מזל אולי אפילו יאבקו על יותר מזה. ואם לא - אז על פחות מזה).
    שום דבר לא השתנה.

5. VAR Member

טל, אתה לא יכול להגיד במשפט אחד "יאבקו על מקום 4" ומשפט אחריו "שום דבר לא השתנה" בהקשר של אינטר. שום דבר לא השתנה, זו בדיוק הבעיה שלהם. הם לא במצב טוב, בעולם שבו קצב צבירת הנקודות תואם את היכולת יש להם עכשיו במקרה הכי טוב 6 נקודות מתוך 15. זה יכול להחזיק מעמד חודש, לא שנה. יש להם את המאמן הנכון כדי לשפר את היכולת אבל עד עכשיו אין שום סיבה לחשוב שהם באנקר בטופ 4.

6. SerieA Il Capitano

אמת ויציב, ממש לא באנקר.

עם זאת אינני רואה שהמצב של הקבוצות האחרות טוב יותר, וזה הדבר המעודד.

נוסף על כך למילאן, לאציו ורומא יש את אירופה.

7. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

13 נקודות מתוך 15 בשלב הראשוני של ספאלטי זה משהו שלא קרה לו ברומא (10 נקודות מתוך 18 כולל גניבת נצחון מסמפ). בשלב השני בו השחקנים יתרגלו לדרישות הטקטיות שלו, צפויה מקפצה (חדה) גם ביכולת.

בקיצור:
    *אינטר פייבוריטית לסיים מעל כל קבוצה שהיא לא יובה.
    *היכרות מינימלית עם העבודה של ספאלטי > הנורמות החוזרות של אינטר בשנים האחרונות.

8. SerieA Il Capitano

חייבים להחמיא לבולוניה על המשחק הנהדר אתמול. ורדי ודי פרנצ'סקו היו נהדרים (ובמיוחד ורדי). אם ורדי לא ייפצע שוב, וימשיך ביכולת הנהדרת הזו, מניח שנמצא אותו בעונה הבאה בקבוצה אחרת. אני לא אתפלא אם נאפולי תרכוש אותו כמחליף של קאייחון.

הקישור של בולוניה היה נהדר ושלט במגרש. המגנים שרפו את הקווים ורק הסיומת הייתה חסרה כמובן. מעריך שעם היכולת הזו בולוניה מהר מאד תימלט מהתחתית.

9. EO11 בפה אליל היכל התהילה

זה שדאמברוזיו רץ ללא הפסקה זה טוב ויפה, אבל במחצית הראשונה הוא היה איום ונורא. הייתי מעדיף את קונטי במצבו הבריאותי הנוכחי על פני דאמברוזיו אתמול, ועל קנדרבה כבר אין מה להגיד. אם זה היה שחקן שאני לא מכיר אז מילא, אבל אני יודע שהוא יכול לתת יותר מאשר הגבהה סתמית כל פעם שהכדור אצלו.

הבעיה אתמול בקישור הייתה בעיקר ז'ואו מאריו שהיה חלש מאוד. אני חושב שהתפקוד שלו כטרקוורטיסטה לא עושה לו טוב, הוא שחקן שצריך להרגיש את הכדור ולהיות מעורב במשחק כדי שהוא יציג יכולת טובה על המגרש. אתמול, וזו הסיבה שהערכתי את ספאלטי על החילוף שלו, הוא הרס מתפרצת של אינטר ויצר מתפרצת של בולוניה שהסתכמה בכדור חופשי מסוכן, ובהמשך למשחק הנוראי שלו, הוא לא יכל להישאר דקה על המגרש. אני בטוח שספאלטי הכין את החילוף עוד לפניי המהלך הזה, אבל זה התבקש מאוד. אחר כך, כששיחקנו עם 4 שחקני התקפה ושני שחקני קישור בלבד, היה ברור שיהיה קשה מאוד לבורחה ו-וסינו, ולכן אני לא שופט אותם. לדעתי וסינו גם היה טוב אתמול, הוא אמנם שחקן שלא עושה מהלכים שמושכים את העין או שתדבר עליהם אחר כך, אבל הוא מאוד דינמי ובעיקר משחק חכם, ואני מתחיל להבין למה ספאלטי התעקש עליו כשחקן שמתאים לשיטה שלו. יש לנו כל כך הרבה שחקנים מטומטמים בסגל, גם בקישור, שהיה חייב שחקנים שיאזנו את זה, כמו ואלרו ו-וסינו.

ודונסה. תביאו לי את דונסה.

10. טל. Member

אני מבין את הנקודה שלך אבל למען הדיוק לא כתבתי שהם באנקר בטופ4.
    אלא כתבתי שהם יאבקו על מקום בטופ-4.

ועולם שבו "קצב צבירת הנקודות תואם את היכולת" - זה עולם - אפילו לא תיאורטי... זה עולם אוטופי.

בוא נראה אם יופקו לקחים לפני שאנחנו משחיזים סכינים. זה כל מה שאני רוצה לומר בעצם.
    כשלון נקודתי - בעיני לפחות - הוא לא מדד לכלום, ולא אינדיקטור לכלום... (גם לא במועדונים יותר "לחוצי תארים" מאינטר הנוכחית.)

11. VAR Member

לא מבין מאיפה מגיעות המסקנות על המצב של רומא. הם שיחקו ארבעה משחקים רשמיים עד עכשיו העונה, ונראו מצוין בלפחות שניים מהם (אינטר לשם השוואה: 5 משחקים רשמיים, הופעה אחת מרשימה). אני חושב שהמצב של רומא כרגע בהחלט יותר טוב מאשר המילאנזיות. אשתקד היא הייתה קבוצת ליגה חזקה והשינויים שהיא עברה לא עד כדי כך קיצוניים כדי להוריד אותה 3 מקומות בטבלה.
    מילאן זה וויילד קארד וכל דבר שבין מקום שני למקום חמישי לא יפתיע, אבל מילאן זה פרויקט חדש שאמור להראות הרבה יותר טוב במרץ מאשר בספטמבר וכבר עכשיו נראה לפרקים יותר טוב ממה שראינו מאינטר בחמשת מהמשחקים שלה עד עכשיו (למעט מחזור הפתיחה). לאינטר נוספו שלושה שחקני הרכב בסך הכל, רובם אם לא כולם דווקא נראים הרבה יותר טוב מאלה שסובבים אותם. כל אלה מביאים אותי למסקנה שנקודת הפתיחה של הנראזורי פשוט מראש נמוכה יותר מהשאר.

מנצ'יני פתח עם 12 מ12 את אחת העונות הקודמות של אינטר. גם עם מאזן כזה ספאלטי לא הצליח לפתוח אף עונה ברומא. ספאלטי מאמן טוב אבל הוא לא קוסם. יש לאינטר בעיה מובנית בקישור (עד לפני שנה לא הייתה להם יצירתיות במרכז המגרש, עכשיו אין להם בשר), יש לה שחקני אגף מזעזעים פרט לאחד ויש לה חלוץ שלא תורם שום דבר כשהוא לא מקבל את הכדור במקומות שהוא אוהב. לכל המאמנים של 4 האחרות יש חומר יותר טוב לעבוד איתו. זה כמובן לא אומר שהם אכן יעשו איתו עבודה טובה יותר.

זה ממש לא עולם אוטופי, זו המציאות. יש קורלציה די ברורה בין היכולת שאתה מציג על הדשא לאורך העונה למיקום הסופי של הקבוצה שלך (לא אחד לאחד כמובן, אבל בוא נגיד ששלושת הקבוצות הכי טובות באיטליה בעונה שעברה סיימו 1-3). הבעיה היא שחמישה משחקים זה פשוט מדגם קטן מידי.

12. EO11 בפה אליל היכל התהילה

נתחיל מכך שאינטר של מאנצ'יני עמדה בציפיות הריאליות לגביה. אפשר ורצוי לציין שבהתחשב בקצב צבירת הנקודות שלה בחצי הראשון של העונה היא הייתה צריכה לסיים יותר ולכן אפשר להגיד שהוא נכשל במובן מסוים, אבל היו 3 קבוצות עם סגלים יותר טובים ומוכנים משלנו, והן סיימו מעלינו. כל השאר היו מאחורינו.

אני לא מרגיש צורך להתייחס לכלל ההודעה, אבל השאלה היא למה על מילאן אפשר להגיד "היא אמורה להיראות יותר טוב במרץ" ועל אינטר לא?

13. Roma מנהלים

(4-3-3): Alisson; Peres, Fazio, Jesus, Kolarov; Pellegrini, Gonalons, Strootman; Ünder, Dzeko, Perotti

---
    • הופעת בכורה לגונאלון שיחליף את DDR.
    • אונדר שוב מקבל קרדיט ואני מקווה שנראה הפעם יותר מהכישרון הטורקי.
    • פלורו מקבל מנוחה ושוב פותחים עם אחד הפלופים הגדולים של אשתקד, משום מה אני עדיין מאמין בשחקן הזה למרות שהוא פשוט חושך.
    • הייתי נותן לדז'קו לנוח קצת לקראת העומס הקרב ובא, בנוסף זאת הזדמנות לתת לדפרל בשפיץ ולא באגף. לבנתיים עד כה דפרל מריח כמו עקיצה מארץ העקיצות.

14. Roma מנהלים

אם בצד הימני של ההגנה נפלנו חזק בתחילת העונה, הצד השמאלי פשוט בינגו אחד ענק עם קולארוב. חתיכת שחקן עוד בימיו בלאציו והוכיח לכל מי שהיה סקפטי לגביו שהוא פשוט מגן נהדר. בישול נהדר לדז'קו אחרי פריצה באגף והצמד בוסני-סרבי ממשיך להרשים.

*מסכן אמרסון, אחרי עונת פריצה אדירה ופציעה מנחיתים עליו את הסרבי האדיר הזה.

15. VAR Member

כי למילאן יש בערך 7 שחקני הרכב חדשים ולאינטר שלושה, שלא פותרים כמעט אף אחת מהבעיות שראינו בעונה שעברה (או פותרים אבל יוצרים בעיות חדשות)