המחזור החמישי בפרמיירליג: Gypsys, Tramps And Thieves

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏14/9/18.

1. Clichy COYG

הכוונה מבחינת החשיבות שלהם לסגל.

@אלעד
    נכון שהוא היה נכס אבל המשמעות שלו במשחק של סיטי הייתה הרבה פחות משמעותית. אצל קלופ המשחק מתחיל אצלו וגם המשחק הנוח של ההגנה מתאפשר הרבה פעמים בזכותו.

2. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

תוצאה לא משקפת בעליל, 3-0 היה יותר משקף. טוטנהאם לא שיחקו כדורגל באף שלב ב90 הדקות, הופעה מחפירה שלהם. אני בדרך כלל מאוד ביקורתי כלפי ההופעות של קיין במשחקים נגד הגדולות אבל פה באמת שלא היה לו עם מה לעבוד. מבחינתנו, משחק חלש מאוד של סלאח, מאנה ופירמינו סבירים אבל כל העסק עדיין לא קרוב לאיך שהוא נראה בעונה שעברה, אין עדיין את החדות ואת אותה הדינמיקה בין השלישייה, כמות המצבים המצוינים שאנחנו מחרבנים היא די מדהימה, אני לא אוהב את המשחקים האלה של מאנה, סלאח ואפילו ווינאלדום שב2-0 באמצע המשחק בבירור מנסים להבקיע בעצמם במקום לקבל את ההחלטה שכנראה תוביל לשער, צריך לדעת להרוג משחק ואנחנו מתחילים להשתעשע מוקדם מדי.

עם הביקורת, די טבעי מבחינתי שההתקפה עדיין בהילוך שני וזה מרשים מאוד שיש לנו 15 מ15 למרות זאת. הפכנו לקבוצה שיודעת לנצח גם בלי להלהיב, לקבוצה חזקה באמת. מה שחסר מאוד כרגע זה ששחקני הרכש יתחילו להכנס לעניינים, קייטה עדיין מסתגל ולא מראה את היכולות שלו ופאביניו ושאקירי עד כה לא היו פאקטור בעונה הזו ואנחנו נצטרך את שניהם ב3 השבועות הקרובים.

3. oranfu Member

משהו שקראגר צייץ במחצית ואני לא יודע אם נכון (אבל מניח שכן) - במחצית טוטנהאם השקו רק את חצי המגרש שלנו (כלומר שאליו יתקפו). דיי מלוכלך.

Liverpool-Forever אוהב/ת את זה.
  4. Esomech Member

הנדרסון לא תורם, אבל גם לא הזיק היום, כאילו קיבל הוראה רק לרוץ וללחוץ בשביל השליטה במרכז המגרש.

ההתקפה היום הייתה רשלנית, במחצית השנייה השתפרו אבל קבלת החלטות רעה של כל אחד מהם בנגיעה האחרונה.

גומז ממשיך להיות נהדר למרות הטעות, ואן דייק אל, אין תלונות להגנה היום, וגם לקישור.

5. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

השלישייה ההתקפית הייתה שערורייתית היום, לא פחות. בזבוז מרתיח של מצבים פנטסטיים, דברים שצריכים להיכנס בלי מאמץ בכלל. לתחושתי מתפתחת מין תחרותיות לא בריאה בין מאנה לסלאח, לשניהם לוקח המון זמן לשחרר כדור מתחילת העונה, לוקחים החלטות רעות. חייבים להתאפס על עצמם.

מעבר לזה אני מצטרף למחמאות על העמידה הטקטית ההתקפית וההגנתית שלנו. היה חשש מסוים בהקשר הזה עקב העדרותו של בובאץ', אבל איכשהו זה נראה אפילו יותר טוב מהעונה שעברה. אנחנו לא לוחצים כמו משוגעים 90 דקות אלא יותר לוחצים בתזמון נכון, לא מחפשים לצאת קדימה בכל מחיר אבל עדיין מבקיעים 2 למשחק. בהקשר הזה, תענוג.

מסכים לגבי החילופים של קלופ, לא אהבתי בכלל. מאטיפ אגב האשם העיקרי בשער, הכדור עבר סנטימטר ממנו והוא לא שלח את הראש.

oranfu ו-Liverpool-Forever אוהבים את זה.
  6. golding מנהלים

הבנתי שבסוף הוא ירק על חצי המגרש של טוטנהאם.

7. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברור שהתוצאה מעולה, פשוט אנחנו כל שבוע על הקשקש מלזרוק משחק. צריך לשים לב לזה. רק בשבוע ה1 סיימנו רגועים.
    הניצחון הוא ניצחון יוקרתי, אנחנו לא מנצחים הרבה אצל ספרס וזה תוצאה נהדרת ומשחק כזה שאני רוצה רק 3 נקודות ולא אכפת לי מהיכולת אז כשזה מגיע ויכל גם להיגמר 5-0 זה יפה מאוד. הבזבוז בחלק ההתקפי היה גדול מאוד. המון מצבים טובים הוחמצו. מאנה היה חלש מאוד בעיני.
    גומז נרדם פעם ראשונה העונה וחבל, המצב הזה של מורה יכול היה לעשות שם 1-1 וזה היה מכניס אותנו לצרה גדולה.
    מקווה שיהיו קצת רוטציות בשלישי, יש שחקנים שהייתי רוצה לראות משחקים ויש שחקנים שהייתי רוצה לראות נחים. המשחק חשוב כי הכוכב האדום תסיים עם 0 נקודות בטח אז זה הופך את המפגשים עם פסז' ונאפולי לקריטים אבל צריך לחשוב מי צריך לעלות ומי לנוח. מניח שקלופ יחליט לפי האימונים בראשון-שני.

8. golding מנהלים

אגב, נתון די מביך בעניין ההשפעה של זאהה על פאלאס:
    https://pbs.twimg.com/media/DnI2RWOW0AAuEt_?format=Xxx&name=small

סולשאאאר אוהב/ת את זה.
  9. alexshw Member

היה לנו את הכבוד לספוג שניים מהשלושה.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

10. Rushie Member

יש שיפור גדול מאוד לא רק במשחק ההגנה שלנו אלא גם במצבים הנייחים (הגנה והתקפה) ובעיקר במשחק הלחץ שלנו. הרבה פחות ספורדי מבעבר והרבה יותר ממושמע וחכם. זה גומר את היריבות שלנו ואנחנו לא צריכים את ההתקפה כדי לנצח משחקים. אני נהנה מאוד לראות את זה וזה תענוג לסמן עוד וי על עוד מגרש שהיה סביר שנפיל בו נקודות.
    ההתקפה לא התחילה את העונה ולא ציפיתי שנראה שינוי דווקא אחרי העומס והטיסות של הפגרה. אנחנו מתחילים עכשיו חודש אינטנסיבי עם הרבה משחקים בפרופיל גבוה ורוטציות ואני מאמין שמתישהו במשחקים הקרובים הקליק הזה יקרה ונתחיל לראות מהם דברים יותר דומים לעונה שעברה.
    רוברטסון נתן שם כדור נפלא בשער השני כנגד כל מהלך המשחק וגמר את טוטנהאם בדקות הכי טובות שלהם. הוא נותן לא מעט מסירות מפתח כאלה במהלך משחק ומבחינה הגנתית עדיין אמין מאוד. השחקן הטוב ביותר שלנו מאז פתיחת העונה לטעמי.

Coutinho10 אוהב/ת את זה.
  11. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אגב לדעתי היה שם פנדל על סון.
    אני בשוק שהשופט לא שרק. זה טובות שאנחנו לא מקבלים אף פעם.

Scouser Tommy ו-Rushie אוהבים את זה.
  12. k_700 Member

פנדל ברור היה שם, בנקודה קריטית.

אניווי, כאן התחנה טרבלינקה, השחיטה יוצאת לדרך.

כמה סיטי מעמיסה עליהם היום?מריח כמו יום יפה לחמישייה.

13. oranfu Member

מיותר. שישמור את היריקות שלו לאוהדים של יונייטד.

golding אוהב/ת את זה.
  14. סמואל אטו Member

מנדי בחוץ, סאנה ודלף בפנים.

15. oranfu Member

תשווה את זה לגול בנבדל שפסלו לנו.