המחזור החמישי בפרמיירליג: יש יופי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏16/10/20.

1. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

הכל מתקזז עם הנאחס של הכתבות של שרון.

Roma ו-Clichy אוהבים את זה.
  2. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

הפסקת לקרוא את ההודעות שלי?
    לא ירדו בכלל בגלל הפציעה. ירדו אחרי שעשינו תיקו וסיטי ניצחה.
    עולם יחסי ההימורים הוא נטול אמוציות, צריך אותו תמיד.

3. k_700 Member

כבר חודש משחק.
    מה זה לא כושר משחק מלא? תשחק איתו 60 דקות אם צריך. לסטר נכנסו למחזור הזה טופ 3, בלי וארדי. מדיסון זה ביי פאר השחקן הכי חשוב להתקפה שלהם אחריו.

4. alexshw Member

ברכות לפרמייר ליג על תיקו אפס ראשון העונה.

5. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמעט רבע שעה ועדיין אף מילה על העובדה שוולבס עלתה לשחק פה עם התלבושת של פורטוגל?

איזו מחויבות לבדיחה.

6. alexshw Member

אוהדי ליברפול השופט הראשי במשחק הזה, היה שופט ה- VAR במשחק האחרון שלכם.

7. Clichy COYG

ביילסה צריך לקבל פרס ישראל על מה שהוא עושה. הייתי ממשכן את כל החשבונות שלי בשביל לראות משחק של לידס - אטאלאנטה.

Roma אוהב/ת את זה.
  8. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב כמוך.
    כדי לפצוע במכוון את ואן דייק צריך כישרון מסוים, רמת מסוימת של קורדינציה, וכפי שאני ואתה יודעים לפיקפורד אין את זה, אפילו בגול שנפסל בדקה ה-90 הוא הצליח להדוף את הכדור בצורה הזויה למעלה ולתוך השער שלו.
    ועכשיו ברצינות, פיקפורד לדעתי פשוט ניסה למנוע מצב הבקעה, אבל בגלל שהוא לא שוער איכותי הוא עשה עבירה על ואן דייק שהובילה לפציעה.
    לדעתי עדין היה צריך להיות כאן כרטיס אדום כי הרגל של פיקפורד הלכה גבוה מידי, אבל אני לא חושב שזה היה מכוון כמו שחלק רומזים.
    אני זוכר את ואן דייק בעצמו (מול נאפולי?) גולש בעצמו בצורה מאוד חזקה, מהירה ויש שיגידו רשלנית ואחרי שפוגע בכדור פוגע בצורה לא קלה בשחקן של נאפולי. וגם שם אני לא חושב שזה היה מכוון. ברמות האלה לרוב העבירות האלה הם לא מכוונות, ואפשר היה לראות שאחרי שפיקפורד מבין שואן דייק באמת נפצע אפשר לראות לפי התגובה שלו שהוא בעצמו לא מרגיש טוב עם התוצאה של התאקל שלו.

9. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

פיקפורד זבל טהור כי הוא אידיוט חסר אחריות, לא כי הוא ניסה לסגור את הרגליים על ואן דייק ולגמור לו את העונה.

אבל קשה להתעלם ממה שאברטון כמועדון וכקבוצה עושים בדרבים האלה ב-5 השנים האחרונות. אלימות במעמד צד אחד, תיקולים רשלניים (פיקפורד), וכן גם תיקולים שבמובהק מכוונים ואלימים (רישרילסון, פונס מורי). בגלל זה התחושה המסריחה, כי כל תכלית הקבוצה הזאת היא להרוס לליברפול. הנה סוף כל סוף הצליחו.

אם לא ניקח אליפות, הם גם יחגגו את זה בסוף העונה עם אמירות כמו "פיקפורד הכריע את האליפות". שיהיה ברור.

oranfu אוהב/ת את זה.
  10. k_700 Member

ביחד עם פרס נובל לנאיביות?

וולבס עם ההרכב הכי הגנתי ומוזר שהיא יכולה לעלות ועדיין מנצחת.
    כנראה שכשלידס לא כובשת 3 היא תמצא דרך להפסיד.

ביילסה יהיה חייב להכניס מהם מאוד את יורנטה להרכב, ביי פאר השחקן הגנה עם האפסייד הכי רציני ברוסטר שלו.
    את ההתקפה יצטרך לסחוב ראפיניה. אני מת על הכשרון הזה, מזכיר לי מאוד בסגנון את די מאריה הצעיר.

בצד השני,
    נונו ממשיך להטריף אותי.
    משחק אחרי הפגרה, בלי רובן נבס בהרכב, בלי אדאמה. איפה אט נורי?!?! לא בסגל בכלל. ואם כבר הכשרון הצעיר הכי גדול של הקבוצה לא זמין, למה מארסאל על הספסל וסאייס הנגר המהלך הזה במקומו?
    נונו יצטרך למצוא כמה שיותר מהר דרך לשפצר את פאביו סילבה להרכב. לא מאמין בפודנס ונטו ונראה שזה מה שמתחילת העונה הוא מהמר שיפגע.
    בקיצור, לא מעט בלאגן. כנראה ככה זה כשאתה מביא כל כך הרבה שחקנים חדשים בפתיחת העונה. איכשהו הם במקום ה-6 כרגע, אבל זה לא הכדורגל שהם רגילים לשחק.
    יותר מדי אולטרה הגנתי ולא מלהיב.

11. alexshw Member

זה הסגנון של המנג'ר. גם בעונה שעברה הם היו די הגנתיים.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

12. Clichy COYG

@k_700
    עומד מאחורי כל מילה. הם נאיביים בטירוף (לדעתי חלק מהעניין נובע מכך שבאיזשהו שלב הם פשוט מתעייפים) אבל טביעת האצבע שלו כל כך עמוקה שם שזה מדהים. מה שכן שהם יהיו חייבים ללמוד להיות קליניים בדקות שהם משחקים טוב אחרת לא יגיעו רחוק כל כך.

אמנם לא שיחק הרבה אבל ראפיניה נראה נפץ. מהסוג שעושה טרור למגנים שמולו.

13. k_700 Member

לא ככה.
    היה להם הרבה יותר פוזשן במשחק עם נבס, ג'וטה ואדאמה בהרכב.
    היום אין שם פוזשן בכלל.
    כדורים ארוכים בתקווה שפודנס או נטו ינצלו שטחים מתים באגף.

יש להם סגל הרבה יותר חזק מההרכב המעפן שהם עלו איתו אתמול. באמת שזה מרגיש לי כמו הרכב 3 בהרבה מאוד עמדות שעלו אתמול.

Clichy
    ראפינייה זה כשרון לקבוצות הגדולות באנגליה. השחקן הכי מוכשר מהקישור ומעלה בלידס. השיגו אותו בשוד.
    בכדורגל ההתקפי של ביילסה ראפיניה צריך להיות השחקן שממנו אתה מתחיל את ההרכב ואתה מתחיל לעשות את החישובים של התצורה הטובה ביותר של שחקנים שיתאימו לשחק לידו.
    אם ביילסה יתמהמה עם ההבנה הזאת הוא לא יהיה באמת קרוב לחלק העליון.