המחזור החמישי בסרייה A:: ווצ'יניץ' מכניע את אינטר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ג'ורדן לאב אגדה, ‏24/9/10.

1. המבין Member

אני כל כך שמח שרומא נזכרה עכשיו לנצח. הניצחון הזה פתח לחלוטין את הליגה.

2. Carlo Zampa Member

הליגה תמיד פתוחה, זה פשוט מילאן רומא ויובנטוס שעושות פדיחות ומסרבות להידבק לאינטר.
    באמת שאינטר לא קבוצה כזאת גדולה שתברח בשלב כל כך מוקדם, הם עוד יאבדו נקודות העונה ולא מעט.

3. המבין Member

זה ברור שאינטר עוד יאבדו הרבה נקודות (בניטס עדיין לא התחיל עם הרוטציות שלו, שהוא יתחיל הם יראו כמו ליברפול)ועכשיו מילאן, יובה ורומא עושות סימנים של התעוררות (אני מקווה לטובת הליגה שההפסד של יובנטוס לפאלרמו היה מקרי כי זה חשוב מאוד לליגה שהם יהיו בצמרת) יהיה מאבק גדול בצמרת.

4. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

Cesena: Antonioli, Ceccarelli, Pellegrino, Von Bergen, Nagatomo, Appiah, Colucci, Parolo, Schelotto, Bogdani, Giaccherini.
    A disp. Cavalieri, Lauro, Benaoulane, Tachtsidis, Caserta, Jimenez, Malonga.
    All. Ficcadenti

Napoli: De Sanctis, Campagnaro, Cribari, Aronica, Zuniga, Yebda, Pazienza, Dossena, Sosa, Hamsik, Lavezzi.
    A disp. Iezzo, Santacroce, Cannavaro, Gargano, Maggio, Dumitru, Cavani.
    All. Mazzarri

כנראה שהתבוסה לקייבו גרמה למצארי לבצע מספר שינויים בולטים בהרכב. שחקנים כמו קנאברו, מאג'ו וקאבאני יושבים על הספסל בזמן קריבארי, יבדה וסוסה בהרכב הפותח. נאפולי נמצאת בתקופה רעה בעוד צ'זנה שמפתיעה את כולנו תרצה להמשיך את היכולת הנהדרת מתחילת העונה. מכיוון שהמשחק במאנוצי הביתי,אני חושב שצ'זנה לא תפסיד.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏26/9/10
  5. Interista Member

6. Carlo Zampa Member

אחלה משחק לפתוח את היום, אני מקווה שנמצא שידור איכותי באינטרנט בלי הרבה תקיעות.
    הרבה זמן לא ראיתי משחק של נאפולי, חבל שהם מגיעים בתקופה רעה(וזה עוד אחרי שניצחו בשבוע שעבר באחד מהמגרשים הקשים באירופה. כבר אמרנו ליגה משוגעת?). ההתקפה שלהם נראית קצת מוזרה עם לאבצי כחלוץ בודד.
    צפוי משחק טוב וקצבי במגרש השונה של צ'זנה.

7. Milanista3 Member

לינק מצויין ,תודה.
    אפשר להגיד הרבה דברים על הליגה האיטלקית אבל אי אפשר לקחת ממנה את האוירה המדהימה (איזה אווירה בצ'זנה!).

8. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא בקטע של טעויות http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx
    כמו שהבחור אמר, גם רומא הודיעה רשמית על בניית איצטדיון עם דגם משוכלל ומסיבת עיתונאים מלוקקת. זה היה לפני יותר משנה אם אני לא טועה ועד היום לא הייתה שום התקדמות מאז אותה מסיבת עיתונאים משעשעת באמינותה. זאת איטליה. אין הבדל בינה ובין המדינה שממנה נשלחת ההודעה הזאת. עד שלא רואים דחפורים עושים מעשים מגונים בחולות - אני לא קורא לזה בניית איצטדיון.

צ'זנה - נאפולי: תעירו אותי כשקבוצת הבית תטרח לעבור את האמצע...
    נ.ב.
    קריבארי? באמת? לא יאומן שעדיין לא הגלו את היצור הזה מהליגה המקסימה והכביכול בעלת סטנדרטים הגנתיים הגונים שלנו

9. Carlo Zampa Member

צ'זנה לא הופיעה למשחק, הקישור שלה פשוט נוראי ולא מצליח להשתלט על המשחק. נאפולי כל המחצית יושבת על החצי של המאחרת וללא ספק התוצאה משקרת.
    קבאני צריך להיכנס אבל אני לא יודע במקום מי, המערך של הנאפוליטאנים מושלם למשחק. מאג'ו פשוט רמה אחת מעל זוניגה, אין לי מושג איך הוא בספסל.

נערך לאחרונה ב: ‏26/9/10
  10. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

מצארי צריך להכניס את קאבאני במקום סוסה, כשלאבצי וקבאני מחליפים עמדות. סוסה לא רע אבל חבל להרוס את פתיחת העונה הנהדרת של קבאני. האמשיק ממשיך את היכולת הפושרת שלו מהמונדיאל, שלא מזכירה את יכולתיו מהעונה הקודמת.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏26/9/10
  11. Interista Member

אל תגזים. אמנם האווירה בצ'זנה אכן מדהימה, אבל לצערנו אין עוד הרבה אצטדיונים באיטליה שנותנים לך כזו אווירה.

אני חושב שהאצטדיונים היחידים שבהם יש/תהיה אווירה טובה (בנוסף למאנוצי של צ'זנה) הן המיאצה, החדש של יובה, הטארדיני ולואיג'י פראריס (אולי גם החדש של קליארי, אם יהיה).

בנתיים נאפולי שולטת במשחק, אבל צ'זנה מפתיעה עם שער של פארולו שנותן לה 1-0. מגיע לנאפולי לנצח, ואני מקווה שהם לפחות ישיגו את השיוויון.

עריכה:

וואו, איזה הצלה של אנטוניולי מהפצצה של קבאני. אנטוניולי בנתיים עם כמה הצלות גדולות ובלעדיו נאפולי הייתה מובילה.

12. Carlo Zampa Member

מצב גדול לקבאני שמחטיא ותוך כדי פוצע את אנטוניולי.
    אין מצב שנאפולי יוצאת בלי שער. אני מהמר על מהפך דרמטי.

13. cazzo Il Capocuoco

http://www.lega-calcio.it/res/img/shield_chievo_medium.Xxx קייבו - לאציו http://www.lega-calcio.it/res/img/shield_Lazio_medium.Xxx

http://images.teamtalk.com/08/07/800x600/Chievo-Verona--Stadio-Marc-Antonio-Bentegodi_1074249.Xxx

סטאדיו מארק'אנטוניו בנטגודי, ורונה (מחוז ונטו)
    יום ראשון, 16:00 שעון ישראל

אחרי ההפסד של אינטר ברומא מאותה נגיחה של מירקו ווצ'יניץ' לרשת של ז'וליו סזאר, לקייבו יש הזדמנויות מצויינת לעלות לפסגה אם תנצח את האורחים התכולים שבאים מרומא, לאציו. המאמן מפארמה, סטפאנו פיולי לא רוצה להלחיץ יותר את מדי בחוריו אבל יקווה מאוד שקייבו קבוצתו תעשה עוד צעד ותיקח 3 נקודות נוספות לאחרי הניצחון המרשים בסן פאולו של נאפולי ביום רביעי. סרג'ו פליסייר, דווידה מוסקארדלי החלוצים ומאריאנו אדריאן בוליאצ'ינו האורווגואי מאחוריהם, סביר להניח שיכילו את שלישית ההתקפה שתנסה לעקוץ את התכולים של אדוארדו רייה. בושטיאן צסאר המגן הבינלאומי הסלובני אמור להחליף את סנטיאגו מוררו באמצע ההגנה, כי הארגנטינאי פצוע. גם הקשרים רוברטו גואנה ולוסיאנו פצועים. בקישור ישחק שוב הצרפתי, קווין קונסטאנט.
    "שיחקנו עם כל יריב במחזורים האחרונים ללא נחיתות, אנחנו יודעים שמול לאציו המשחק יהיה מאוד קשה אבל אנחנו שוב רוצים לעשות את המשחק שלנו. אני חייב להגיד שזה ממש לא קל לשחק כדורגל מתי שאתה הפייבוריט לנצח. יום ראשון נגד ברשה זאת הייתה הבעיה שלנו שהפסדנו בבית מבעיטה חופשית של אלסנדרו דיאמאנטי. לא נשכח המטרה הראשונה שלנו היא גם להיות עונה הבאה בסריה אה. אם נצטרך לשרוד לפני הרבה קבוצות אף אחד לא יגיד לנו איך לחשוב עכשיו או אחר כך. אבל כרגע לדבר על זה מוקדם מדי". ככה סרג'ו פליסייר דיבר לקראת המפגש נגד לאציו.

http://www.calcionews24.com/wp-content/uploads/2009/11/pellissier.Xxx
    מתקשה להיות פייבוריט, סרג'ו פליסייר.

לתכולים של רומא מצפה משחק לא פשוט נגד קייבו, הקבוצה שהכי קשה לפענח העונה. כל עונה נדמה שהיא מועמדת לירידה אבל המועדון שאותם מחזיקים קמפדלי את סארטורי מכינים את המתקנים ואת הרכש שיבטיחו את ההשרדות מאוד מוקדם. בפעמיים הקודמות בורונה לאציו ניצחה והפעם, שוב, לא יהיה פשוט לקחת את הניצחון השלישי ולשים אותו בכיס ואז לחזור לרומא.
    "קייבו תהיה ההפתעה של הליגה הזאת, בגלל שלקבוצה הזאת יש ערכים חשובים והיא משתמשת בהם בניצחונות חוץ מפתיעים אצל ג'נואה במאראסי ואצל נאפולי בסן פאולו. בשבילנו המשחק הזה יהיה עוד מבחן חשוב כדי לדעת עד לאן אנחנו יכולים להגיע. עם מילאן ששיחקנו נגדם לא היה לנו מה להפסיד ועם קייבו הפעם זה שונה לגמרי, אנחנו צריכים להוכיח אופי ואישיות." אדוארדו רייה בשביל לנצח את קייבו כנראה יסתמך על 4-3-1-2 אבל לפי דבריו ישנה איזה 3 או 4 שחקנים מהמשחק הקודם נגד מילאן שנגמר ב1-1 באיצטדיון האולימפי של רומא. הצפויים לנוח הם לואיש פדרו קאבאנדה, כריסטיאן לדסמה ופאסקוואלה פוג'ה, ובמקומם ישחקו כנראה שטפן ליכטשטיינר, פראנסלינו מאטוזאלם ומאורו סאראטה הילד הסורר. הפעם ייגמר שוב בחיוך?

http://www.newnotizie.it/wp-content/uploads/2010/09/uid_11d4a93ea98.580.0-285x250.Xxx
    סאראטה נגד קייבו, שוב ניצחון?

הרכבים משוערים:

קייבו (4-3-1-2): סורנטינו; סארדו, אנדראולי, צסאר, מאנטובאני; בנטיווליו, ריגוני, קונסטאנט; בוליאצ'ינו; מוסקארדלי, פלייסיר.

לאציו (4-3-1-2): מוסלרה; ליכטשטיינר, דיאש, ביאבה, ראדו; ברוקי, מאטוזאלם, מאורי; הרנאנס; פלוקארי, סאראטה.

14. Carlo Zampa Member

זהו זוניגה שמוכשל ברחבה ומראה לי למה הוא פותח.
    האמסיק קובר את הפנדל ועושה מהפך עבור נאפולי. אין ספק שמגיע להם לנצח במשחק הזה(לא בטוח בקשר לפנדל), צ'זנה מתחילה להראות לנו שהיא עולה חדשה אחרי הכל.

15. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

סך הכל היה ברור שעם הכניסה של קאבאני נראה נאפולי שונה לגמרי ואיכותית הרבה יותר שיוצרת שלישייה קדמית מפחידה ביותר. עד השער של פארולו צ'זנה יצרה רק מצב אחד וגם לאחר שעלו ליתרון הם לא העזו כל כך לחפש את השער השני. נאפולי במשחק נהדר שפתחה אותו עם שחקנים מחליפים היתה עדיפה על המארחים בכל רגע נתון ועל כן מגיע להם היתרון שיהיה ניצחון רשמי בעוד שלוש דקות.