המחזור החמישי בסריה A ::רומא מושלמת, נאפולי כבר לא

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Fratelli d'Italia, ‏24/9/13.

1. Milanista3 Member

מסכן אלגרי. חוץ מסילביו גם לגליאני יש אשמה לא קטנה במצב. במקום לדבר עם האוהדים על אהבות שלא נגמרות ולהביא את קאקה בחינם צריך להתעסק בנושאים בוערים יותר. ההגנה הייתה חייבות חיזוק, והוא העדיף לקנות מיובה את מאטרי במקום טבז שנקנה בפחות כסף. וזה בלי לדבר על אביאטי. נקווה שיתאפסו שם על עצמם בויה טוראטי ומהר, ולא יתחילו עם השטויות ולמנות גאטוסוים למיניהן. ראבק!

2. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

מחא כפיים כדי לעודד את השחקנים, השופט חשב שזה מכוון אליו. הוא נראה יותר צעיר מדודו ככה שאפשר לסלוח לו. שיפוט מצויין פרט לתקרית הזו.

השער של בנעטיה מדהים. ג'רביניו איש המשחק וגם לו הגיע להתכבד בשער מצויין.

נערך לאחרונה ב: ‏25/9/13
  3. Lupo Member

לגמרי. ועדיין צריך לשאול מדוע שני שחקנים שבמהלך המשחק הזיקו יותר מאשר תרמו מקבלים 62 ו84 דקות בתקוות שווא שאולי אחד מהם יצליח לגנוב גול. מוזר שלייאיץ' לא קיבל את הדקות של מארקיניו, למה ישב על הספסל 90 דקות? ואיך בוריילו מצליח להיות גרוע יותר ממה שחושבים שהוא?
    טוב שיש על מי לסמוך בהגנה. קסטאן, בנעטיה(משחק גדול,איש המשחק ביחד עם ג'רביניו) ובלזארטי נראים טוב משבוע לשבוע. משאירים אותנו במשחק למרות שאפשר היה בקלות לאבד את הסבלנות עד שהתבצע החילוף הראשון.

בסך הכל עוד משחק מצויין של הקבוצה. ממשחק למשחק השחקנים עולים רעבים יותר ומצליחים לייצר המשכיות, משהו שלא היה לנו הרבה זמן.

4. JR-Riquelme Member

איך שטוטי נכנס רומא נהייתה יותר טכנית ב5 רמות.
    השחקן הזה משנה קבוצה שלמה

5. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

הסיבה שמארקיניו פתח על חשבון ליאיץ' היא אותה סיבה שפלורנצי באנקר בצד ימין וג'רביניו\ליאיץ' מתמודדים על צד שמאל. הוא תופס את העמדה של מאייקון כאשר הוא עולה להתקפה והם יוצרים מן רוטציה של דהירות קדימה שמאפשרת לשניהם לעשות זאת עם אוויר בריאות. מארקיניו יכול לעשות זאת, ליאיץ' לא, וזאת למרות שמארקיניו בכלל לא ברמה של סריה א'.
    העיקר שניצחנו וביום ראשון נהנה מהתקפה רעננה עם טוטי,ליאיץ' ופלורנצי שקיבלו מנוחה.

בוריילו היה טוב בדקות ששיחק בדרבי והגיע לו לפתוח. כולנו יודעים שהוא לא מתאים למשחק של גרסיה אבל הוא לא פחות טוב מאף מאטרי אחר בליגה והוא נלחם בשביל הקבוצה. לדעתי במצבים מסויימים (פרט לשמירה על יתרון) במגרשים קשים יותר הוא יכול להועיל לנו יותר מהדריבליסטים הזריזים שחייבים את טוטי לידם. לפחות עוד חודש-חודשיים עד שדסטרו יבריא.

6. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

7. SerieA Il Capitano

פשוט גנבנו לפיורנטינה את המשחק.

אם פריירה היה קצת יותר חכם, זה היה גם 3-1.

סחתיין למונטלה על הקבוצה שלו.

הלאה לקליארי (או לטרייסטה).

8. EO11 בפה אליל היכל התהילה

גנבנו לפיורנטינה את המשחק? אם לא הפנדל, שנבע מטעות מפגרת של חסוס, יש מצב גדול שהם לא מבקיעים עד סיום המשחק.

קובאציץ', ראנוקיה וריקי :aaa8:

9. SerieA Il Capitano

אור, קשה לי להסכים איתך.

נכון שהפנדל של ז'ואן היה אידיוטי (מוראד, כפי שאתה אומר תמיד, הטעות התורנית), אבל הם סחטו כמה וכמה עצירות מהנדא'.

באופן כללי אני חושב שהם היו טובים יותר. מאז שאיקארדי נכנס וגווארין יצא, קובאצ'יץ' וריקי השתלטו על המשחק ונהיינו טובים יותר.

קמביאסו עם שער אדיר. אדיר.

10. EO11 בפה אליל היכל התהילה

הם סחטו כמה עצירות, אבל בוא נגיד שזה נבע יותר מזה שאנחנו נתנו להם את המשחק. כשגוארין היה על המגרש המשחק של אינטר אופיין בבלאגן, כל זמן שהכדור היה עובר דרכו או שהוא היה נבעט סתם לכיוון אקראי או שהולך לאיבוד. ברגע שקובאצ'יץ' נכנס, וחבל שבמקום טאיידר, המשחק התאזן קצת וברגע שגוארין יצא וקובאצ'יץ' תפס את המקום באמצע, המשחק של אינטר עלה בכמה רמות. אין על הילד הזה, שחקן אדיר.

11. SerieA Il Capitano

ביום ראשון מצארי אמור לעשות רוטציה קלה בהרכב, ככה שאני מניח שנראה את קובאצ'יץ' פותח. אני מצפה ממנו למשחק טוב ביום ראשון, כי אנחנו נזדקק לו.

בנוסף, אני מניח שאיקארדי ישחק מההתחלה. מעניין אם ריקי ישחק מהדקה הראשונה, אחרי שנסחט עד תום מתחילת העונה.

12. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

ריקי וגוארין היו זוועה במשחק הזה

זה שג'ונתן כבש זה כבר הלם, סוג של. אבל הפנדל עליו עם החור באגף שלו, שהזכיר לי את החור במשחק מול יובה.

משגע אותי שפאלאסיו אמור לשחק כחלוץ אבל יורד לעמדה של ריקי, הוא כלל לא יכול אפילו לבוא לידי ביטוי

גול גדול של קוצ'ו וגם ג'ונתן כבש גול אה-לה מאייקון. הופתעתי שמיליטו לא עלה אפילו ל-10 דקות האחרונות, אני מניח שבקליארי הוא יקבל דקות.

נערך לאחרונה ב: ‏26/9/13
  13. EO11 בפה אליל היכל התהילה

ריקי זוועה? ביחס לקאקא בימים היפים אולי. ריקי בישל, עשה כמה פעולות יפות בעיקר במחצית הראשונה וגם קצת במחצית השנייה. הוא עושה מה שהוא צריך לעשות, לקחת את משחק ההתקפה עליו ולהביא משהו שונה, לא להמשיך את הנעת הכדור הסתמית שהייתה עד הכניסה של קובאצ'יץ'.

14. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה הבעיה שאתה רואה הוא בישל אבל מתעלם מהעובדה שאיך שהוא שיחק 60 דקות (וזה לא היה משתנה לולא קובאציץ היה נכנס וגוררים יוצא) כמו הצרות שלי והוא מהאחראים שהגעת לכך ששיחקת רע בבית מול קבוצה בלי 3 השחקנים הכי טובים שלה העונה. הוא מהאחראים לכך שהמשחק הזה הגיע ללחץ מורט עצבים ולא אולי היה מוכרע במחצית. הוא לא מהיר. לוקה בקבלת החלטות. דריבל מוגזם. זז מהמקום שלו מאחורי החלוץ הצידה וגורם לפאלאסיו ללכת אחורה. לצד זאת העונה הוא עשה שני מהלכים טובים ב-270 דק. החילוץ מול יובה והכול השלישי בגארבג? מול קטאניה. נגד סאסוולו זה לא חוכמה, גם אני יכול. היום הוא לא הביא שום דבר שומה לטעמי. הוא וגוארין שיחקו אחורה כל הזמן, לא חשבו לנסות להיכנס לאמצע כדי שהחברים יפתחו להם, כל כך הרבה פעמים שלחו את רודריגו למצבים של שטח מוכה אסון

פריירה? אסון טבע

15. EO11 בפה אליל היכל התהילה

הבעיה איתי? כתבת פה כל כך הרבה שטויות שאני לא יודע מאיפה להתחיל.
    הוא לא עשה כלום 60 דקות? במחצית הראשונה היה יחידי שתיפקד בהתקפה, ואם לא ג'ונתן האידיוט גם אני מאמין שהיה מסיים עם בישול אחד לפחות אותה(גם היה מצב שהוא פירפר את המגן הימני של פיורה ומסר כדור שרגע שלפניי שהגיע לפלאסיו הורחק). זה גם ממש לא נכון להגיד שפיורנטינה בלי השחקנים הטובים שלה כי עם כל הכבוד לפיזארו, גומז וקוואדרדו, עדיין יש לה את רוסי הנהדר, ואלרו, חואקין, אקווילאני, איליצ'יץ' ומאתי פרננדז.

ברור שהוא יזוז מהמקום שלו, זה מה שהוא צריך לעשות בתור טרקוורטיסטה, הוא צריך לבקש את הכדור. בחיים לא ראיתי קשר התקפי שכל המשחק נמצא מאחוריי החלוץ, זה משהו שבאמת חדש לי. דריבל מוגזם? אז בוא אני אחדש לך - השחקן הכי טוב בדריבלים מתחילת העונה באיטליה, וזה מוכח סטטיסטית, זה ריקי. יותר מכל שחקן אחר.

שני מהלכים טובים ב-270 דקות? מסתבר ש-5 בישולים ו-2 שערים ב-5 מחזורים זה שני מהלכים טובים ב-270. אה, ונגד ססואלו זה לא חוכמה? בוא נשאל את בניטז וחבורתו שיצאה איתם אתמול בתיקו ביתי כמה זה לא חוכמה.

מה שיפה, זה שאתה היחידי שמסתכל על זה ככה. המצטיין באתרי אינטר בכל המחזורים עד כה ובין המצטיינים גם בתקשורת האיטלקית. מצארי הפך אותו לחיה, כל משחק הוא מסיים עם בישול ו/או שער אחריי שהיה אחד השחקנים הפחות אפקטיביים בליגה, זה מדהים.

http://www.goal.com/en/match/119165/fc-int.../player-ratings
    http://www.whoscored.com/Matches/758031/Li...nter-Fiorentina

כל כך זוועה עד ששוב בוחרים בו לבין המצטיינים באתרי הכדורגל.

נערך לאחרונה ב: ‏27/9/13