המחזור החמישי בבונדסליגה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י ג'ובאני אלבר, ‏13/9/07.

1. joe Member

אל תשאל.. איזה אפס הוא .. באמת !!
    אז פעם אחת הוא לא מסר לקלוזה.. גם לקלוזה היו מצבים שהוא היה יכל למסור והוא לא מסר.
    אם הם כל הזמן ימסרו אחד לשני מה יצא מזה?! הם צרכים גם להעיז לבעוט לפעמים.
    אז אתמול היה לטוני משחק לא כלכך טוב. זה עושה אותו אפס?
    לא, כי פשוט סנוגו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx ממש לא רואה את טוני..

נערך לאחרונה ב: ‏16/9/07
  2. הגבר באדום Member

זה לא עושה אותו אפס, כי הוא יותר מזה, אבל עם כל הכבוד, ההחטאות שלו (כמעט בכל משחק) הן בלתי נסלחות בהתחשב ברמה שבה הוא משחק. אם הוא ייתן עוד משחק אחד כזה, אני לא בטוח שהיצפלד יחזיק את פודולסקי על הספסל.

3. tiktin Member

הופה הופה, להירגע בבקשה עם טוני! לא לשכוח שהחלוץ עבר הרגע מאיטליה לגרמניה שזה המעבר הכי קשה אחרי מעבר של שחקן ששיחק בליגה הספרדית לליגה באנגליה.
    הוא עוד יתחדד ויתאקלם ויתחבר עם כל הקבוצה ועם הרשתות הגרמניות. הוא חלוץ טוב עם קבלות ויכולות גבוהות מאוד ואין סיבה שהוא לא ימשיך לכבוש בלי סוף גם בגרמניה. זה שריברי וזה רוברטו וקלוזה התחברו מיד לא מחייב גם אותו להתחבר מייד. הוא יתן את ה20 גולים שלו העונה.. ב"ה כמובן.
    אבל רקיטיץ', הסרבים האלה מגדלים כשרונות יצאים מן הכלל.. רקיטיץ' וקרקיץ' (השחקן הצעיר של ברסה) הם בין הצעירים החמים היום בכדורגל האירופי. שחקנים בעלי יכולת שליטה בכדור מהגבוהות ביותר, בעיטה חזקה מאוד וקריאת משחק בצורה מושלמת. נכס גדול מאוד לשאלקה, רקיטיץ', רק שלא יפצע.

אגב שטוטגרט גם החטיאה הרבה. למרות שליטה אבסולוטית במשחק 2 מתוך 3 הגולים שלה באו מטעויות בהגנה. אני שמח על גול הבכורה של אורטון אבל הייתי מעדיף שזה יהיה גול שלו ולא גול של ההגנה. אפשר להגיד שגם הגול של קקאו היה ניתן לעצירה.. אבל נוותר על זה.

באירן יכולה להיות מרוצה מתיקו הזה. מאחר ולאם חסר (ורואים את זה) אני חושב שזה עדין מכובד. שאלקה קבוצה חזקה וגם תיקו איתה מתקבל בברכה. אלטינטופ- אחד השחקנים החזקים של באירן, רק חבל שכל החזקים שלפניו משחקים בתפקידים שאותם הוא יכול למלא. באירן לא צריכה ולא אמורה לשחק עם חלוץ חוד אחד אפילו שאלטינטופ יהיה קשר קדמי. בשום אופן. 2 חלוצים זה המשחק של באירן ואלטינטופ יאלץ לחכות להזדמנויות מהספסל או מפציעות או ממנוחה של שחקנים. הוא שחקן ענק שיכול לשנות משחקים אבל אי אפשר להוציא את שווני בגלל שלדעתי הוא השחקן עם הכי הרבה כישרון בבאירן אחרי פיליפ לאם. ואן בומל עושה עבודה הגנתית מעולה ולכן לא ניתן להוציא אותו. הרי אלטינטופ עושה בעיקר התקפה ובהגנה הוא פחות חזק. זה רוברטו הוא הקשר עושה משחק, הנווט. לא בא בחשבון. ריברי בכלל לא עולה על הפרק, שחקן מהיר שנותן הברקות באופן שותף.

4. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

וזה בדיוק הבעיה של שטוטגארט העונה. ניצול המצבים הוא קטסטרופאלי. חלק גדול מזה רשום על שמם של אוורטון ומריקה, אבל בואו לא נשכח שגם קקאו לא בדיוק סקורר.
    ולכן התקווה שלי היא גומז שהוא אולי הסקורר היחידי בסגל, האחרים מסוכנים אבל סקוררים הם לא.
    ד"א גם בגלל ניצול המצבים הגרוע הפסדנו בדברי שבועיים לפני זה, חייבים לעבוד על זה.

ביום רביעי אנחנו בסקוטלנד, שם ניצול המצבים חייב להיות טוב יותר!!!

5. Ribery 17 Member

קשה לראות איך שטוטגארט מוציאה 3 נקודות מסקוטלנד , ואם היא עושה את זה - זאת פתיחה חלומית .

אתמול רינג'רס הפסידה 4-2 להארטס בחוץ , 3 נקודות משם ויש מה לדבר על שמינית .

6. tiktin Member

אני לא רואה אפשרות שבא שטוטגרט לא לוקחת 3 נקודות. שטוטגרט היא הקבוצה הטובה ביותר בדרג 3 ועל אף שרינג'רס היא הקבוצה הטובה ביותר בדרג ד' ניצול המצבים שלה בכלל לא משו. אני לא רואה שום בלם בדרג ד' שיכול לשמור על קקאו, שלדעתי הוא עדיף על גומז. גם את גומז אני לא מאמין שאפשר יהיה לנטרל. אני חושב שזה המשחק הכי טוב ששטוטגרט היתה יכולה לקבל מתור משחק ראשון. משחק אחד לפני הכי קל- גם מחמם מנועים למשחקים הטובים וגם לא טיול של 90 דקות. שטוטגרט צריכה לתת הצגה מרשימה ותוצאה שלא מותירה שום ספק לחשוב ששטוטגרט לא הולכת על המקום הראשון בבית. היא יכולה.

7. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

שינצחו גם 0-1 קטן ואני אהיה מבסוט עד גג העולם.

חברים בואו לא נשכח רק שריינג'רס זה קבוצה עם מסורת ובבייתה היא יכולה לנצח כל קבוצה.

8. הגבר באדום Member

רקיטיץ' הוא לא קרואטי במקרה? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

9. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

קרואטי.

ולמי שכבר מסכם את המחזור אסור לשכוח שיש היום שני עימותים חשובים.

פליקס מגאת והזאבים שלו רוצים ניצחון בית ראשון העונה מול העולה החדשה קרלסרוהה שרק לפני שבועיים הדהימה את שטוטגארט.

דואיסבורג תארח את הרטה ברלין ששניהן נחשבות עד כה להפתעות הנעימות של העונה.

10. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא צריך להגזים.

11. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

אבל גם לא לזלזל. ובואו לא נשכח ששטוטגארט עדיין נחשבת טירונית בליגת האלופות בעוד הסקוטים משחקים שם שנים על גבי שנים. ובביתם עם האוהדים שלהם הם יכולים בהחלט לנצח את שטוטגארט ואת ליון.

12. הגבר באדום Member

הסתיים עכשיו דויסבורג נגד הרטה. 2-1 לקבוצה מברלין שסיכנה רק 3 פעמים באופן ממשי את השער של סטרקה, מתוכם פעמים פנטליץ' הצליח להבקיע. ואם השער הראשון זה הביצוע שלו בלבד, הרי שהשער השני פגע במגן בדרך לפני הכניסה לתוך המסגרת. דויסבורג השיבו בשער של לבריץ'. סה"כ משחק בינוני פלוס.

13. Ribery 17 Member

הסיפור היותר מעניין הוא קלרסואה שממשיכה להפתיע ואחריי שניצחה את האלופה שבוע שעבר בבית היא מנצחת את וולספבורג בחוץ 2-1 לאחר מהפך .

14. tiktin Member

חח טעות שלי.. בכל מקרה, שחקן ענק שלדעתי יהפוך עוד שנה-שנתים לשחקן החשוב ביותר בשאלקה, אם לא השנה.