המחזור האחרון בליגת העל: כפ"ס עושה את זה ונשארת!!.

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י הרצליה עד המוות, ‏11/5/06.

1. נדב מיכאלי Member

תדייק.
    איזו הצלחה אדירה היתה לו במכבי פתח תקווה אם הוא פוטר אחרי 7 מחזורים בלבד?
    בבני יהודה לא סובלים אותו עד היום וניצן שירזי מצליח שם הרבה יותר מאוחנה.ניצן שירזי בבני יהודה =הצלחה אדירה.
    הוא גילה את מליקסון?מליקסון התגלה בעונת 02-03 אצל אלי כהן.
    ברוכיאן ,יצחקי ודנין היו מאד אפורים אצל אוחנה בניגוד לתקופה אצל פרננדז.
    בן שושן אצל אוחנה כמעט ולא שיחק.
    אוחנה מאמן בינוני לקבוצות קטנות.הוא מצליח כשאין עליו לחצים.
    הוא הגיע לקבוצה הכי אנדרדוגית בליגה והצליח.

2. כפר סבא בנשמה! Member

זה בדיוק מה שאני טוען..
    אתם טוענים שהוא מאמן של קבוצות קטנות? אז אולי תסביר לי איך הוא נכשל בבני יהודה ומכבי פ"ת?

3. נדב מיכאלי Member

בבני יהודה הוא לא ממש ניכשל אבל גם לא ממש הצליח.
    עם מכבי פתח תקווה הוא ניכשל.
    אין לי דרך להסביר את זה.
    ועובדה שבבית"ר הוא לא הצליח מי יודע מה .
    לכפ"ס הוא מתאים.
    אגב שלא תטעו אוהדי כפ"ס : אם כפ"ס לא תיתחזק ורק תיתרפק על מסע ההישרדות המדהים שלה העונה הם ירדו בעונה הבאה.

4. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

אלי אוחנה לא מאמן של קבוצות קטנות (מה??) ולא של קבוצות גדולות, הוא פשוט מאמן לא טוב. הדבר היחיד שהוא יכול להביא לקבוצה זה מוטיבציה והשראה, כנראה שזה הספיק לכפ"ס שיש לה סגל למקום שביעי.

"כפר סבא בנשמה!", אני מבין שזה מרגש, העובדה שעם אוחנה נשארתם בליגה, אבל בלי לשקר. אוחנה לא גילה אף אחד מהצעירים שציינת. ברוכיאן בא מהנוער, יצחקי, ארבייטמן, דנין ומליקסון היו בבית"ר עוד אצל אלי כהן (במקרה של יצחקי הוא היה במו"מ עם בית"ר ואז בא אוחנה כך שגם זו לא תגלית.

"איך אפשר להשוות את התקציב שאוחנה קיבל ואת התקציב שפרננדז קיבל" - פרננדז קיבל קבוצה באמצע העונה! מה עוד שגם עם כסף אוחנה לא היה עושה משהו מיוחד, חודש בארגנטינה ולא מצא אף אחד... לבחור אין שום רעיון אפילו לזר ועדיף שכך עם הזרים המצחיקים שהביא לארץ עד כה. אגב אפשר לחשוב כמה קטן היה התקציב של אוחנה בקיץ, טוטואנה, אנסומבו, זיו, בן-יוסף, בקיצור ההבדל בין בית"ר עם פניג'ל לבית"ר עם גאידמק בעניין התקציב הוא רק לגבי זרים גדולים ואוחנה לא יכל להביא אף זר בעל מוניטין לבית"ר. פרננדז יכל.

אגב אני אסביר לך איך הוא נכשל בבני יהודה, מכבי פ"ת ובית"ר ירושלים - הוא מאמן לא טוב. וזהו.

5. כפר סבא בנשמה! Member

ואני טוען שיש לכפ"ס שלד בריא לכמה שנים.תקווה ,בונפלד ,וראיוביץ היקרים והלא מועילים יעזבו ויפנו מקום בתקציב שייגדל משמעותית השנה.לא צריך להתשתגע יותר מדי ראינו שנה שעברה שטביב כל יום החתים מישהו אחר והיינו באופוריה.(מזכיר קצת את יאמר בנתניה..)
    צריך להיות רגועים לבחור בקפידה עוד זר טוב בנוסף ל-4 החתומים ועוד 2-3 ישראלים טובים.

6. לא מצאתי כינוי Member

לדעתי אתם צריכים גם לשחרר את אבו-באקרי שלא תרם בכלום כמעט (אני לא מבין למה הכוונה להחתים אותו ל5 שנים) ולהביא 2 זרים נורמלים אחרים במקומו ובמקום ראיוביץ'.
    לגבי הישראלים כפר סבא תהיה חייבת להתחזק לפחות ב2-3 ישראלים ולשחרר את אבי תקווה ובונפלד כמו שאמרת.

7. כפר סבא בנשמה! Member

אבובאקרי שחקן נהדר אל תיקח את המשחק האחרון כדוגמא כי אף שחקן חוץ מאביחי ידין לא פגע.
    הוא לא סתם מועמד לנבחרת הבוגרת למונדיאל

8. לא מצאתי כינוי Member

ראיתי אותו לא משחק אחד,אלא לפחות 6-7 משחקים העונה וחוץ מבעיטות סתמיות מ90 מטר הוא לא בדיוק הרשים אותי את האמת.

9. נדב מיכאלי Member

אתם השנה נישארתם בגלל התבוסתנות של סכנין ונצרת עילית שהיו לפניכם בטבלה כשאוחנה הגיע.
    אם כפ"ס לא תיתחזק ותמשיך לחשוב שמה שקרה השנה יקרה גם בעונה הבאה אז הם טועים.
    כפ"ס חייבת להתחזק.

10. Arsenal fan Member

מה נסגר איתך?

כפ"ס סיימה את הסיבוב השלישי במקום הראשון. היא נשארה בזכות ובחסד.

11. reda Member

חחחח...דווקא בזכות ראיוביץ' הלא מועיל נשארתם בליגה [הגול שלו לחיבור של שביט אלימלך]
    אחרי הגול הזה כפר סבא התחילה להאמין שאפשר לעשות את זה...

בכל מקרה מישו ראה אתמול 1 על 1 עם אלי אוחנה? חחח הוא אמר שהוא יכל להביא את ביתר למקום השני :\ אנלא ממש בטוח...

נערך לאחרונה ב: ‏16/5/06
  12. נדב מיכאלי Member

נכון ובגלל הווינריות שהביא אוחנה לכפ"ס.
    אבל אם היא לא תיתחזק היא לא תישאר בליגה.
    ואין ספק שגם התבוסתנות של נצרת וסכנין סייעו לכפ"ס.