המועדונים האהודים בעולם! - נושא מרוכז

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י StevieG, ‏19/7/05.

1. Paolo Maldini שחקן ותיקים

כועס? אני כבר מזמן לא כועס, כי אני יודע שמילאן שיחקה הרבה יותר טוב מליברפול והיא קבוצה הרבה יותר טובה מליברפול, תרצה או לא תרצה.

מילאן לוזרים?? אתה חובב כדורגל אנגלי נכון? נו באמת.

2. אוטמר היצפלד Member

אתה מנסה להתחמק באלגנתיות אבל לא ענית לי על שאלה קטנה .
    אתה אמרת משפט דיי טפשי
    "קבוצה שחלפו ימיה "
    אוליי תוכל להסביר לנו בדיוק למה התכוונת ?

3. Paolo Maldini שחקן ותיקים

ודאי, קבוצה שחלפו ימיה היא קבוצה שפעם היתה אימפריה בסדר גודל אירופאי, והיום היא כעין וכאפס אם להסתכל על קבוצות מהשורה הראשונה כמו מילאן, יובה, בארסה, ריאל, צ'לסי, ארסנל, מנצ'סטר, אינטר, באיירן ועוד. וזה למרות שהיא לקחה את גביע אירופה.

4. yakirmaimon Member

שניה אני לא מבין מה הוויכוח פה.
    מילאן או ליברפול?
    גם מבחינת תארים, גם מבחינת יוקרה, גם מבחינת כמות אוהדים, מילאן עולה בכל אחד מהפרמטרים האלה על ליברפול. עם כל הכבוד לליברפול היא צריכה הרבה שנים טובות בשביל להגיע לרמה של מילאן וליוקרה של מילאן, למספר התארים של הרוסונרי, ולהשיג כמות אוהדים שווה לזו של מילאן ברחבי העולם. כל הסקר הזה הוא זיוף אחד גדול, אולי ליברפול נכנסת ל-10 המועדונים האהודים בעולם, אבל היא לא מעל מילאן, היא לא מעל יובה, לא מעל ריאל, לא מעל מנצ'סטר, וגם לא מעל בארסה.

5. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מניח שהוא מתכוון לעובדה שהזכיה של ליברפול היא מקרית בדיוק כמו של פורטו.
    שהוא מתכוון לעובדה שליברפול הייתה קבוצה גדולה רק בשנות ה70-80 וחוץ מזה הייתה קבוצה בנינונית
    שלוקחת תואר מדי כמה שנים.
    אב ולחסוך את התגובה על זה שגם יובה שלי יצאה לוזרית נגד ליברפול
    יובה הפסידה נכון אבל גם קבוצות גדולות מפסידות עובדה פורטו ומונאקו היו בגמר הצ'מפיונס אשתקד.
    הם קבוצות גדולות? לא,פורטו אולי עם היסטוריה יחסית מפוארת אבל הם לא קבוצות שנשארו והיו אמפריות תמיד.
    מנצ'טסר,ריאל יובה מילאן כל אלה הם לא קבוצות שהיו גדולות איזה עשור או שתיים אלא מאז תחילת הדרך.
    תמיד היו בטופ האירופי ונראות כאלה שתמיד ישארו שם.

6. Gerrard Member

איך אתה מצפה מאיתנו להגיע ליוקרה?
    אנחנו עובדים בנמל אל תשכח...

7. אוטמר היצפלד Member

היית חייב להכניס את יובה לרשימה .
    תמיד אוהדיי יובה בכול הודעה חייבים לערב את הקבוצה שלהם http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/let_it_all_out.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx
    בקשר למה שאתה אמרת : תדע לך שאתה טועה טעות חמורה .
    בקשר לאוהדים אי אפשר להגיד חצי מילה
    לליברפול יש אוהדים בכול העולם והרבה שלא נדבר על הקהל שלו .
    אל תבינו אותי לא נכון אני לא שונא מילאן או קבוצות איטלקיות אבל לפעמים האוהדים שלהם מתחילים ויכוחים חסריי טעם .
    איתי האדום בקשר אליך : מה שאמרת ממש לא נכון איך אתה יכול להגיד חלפו ימיה כשיש לה את התואר הכי חשוב ביד ?
    ואני יכול להגיד לך שהם ימשיכו בדרך הזו ובשנה הזו הם יגיעו רחוק .
    למה ? כי יש להם מאמן גדול .
    אבל שוב אם נחזור למשפט שלך הוא ממש לא נכון ואין טעם להוכח עליו זה סותר את עצמו בצורה של 100 אחוז .

8. Gerrard Member

כל האיטלקים למיניהם שבטוחים שיובה מילאן ושאר הקבוצות אהודות על פני ליברפול לכו לישון.
    תפסיקו כבר להתבכיין שהסקר הזה לא נכון!
    מוזר שאפילו באולפן ליגת האלופות פה בישראל הסימפטיה העיקרית הייתה לליברפול (ארבל אילדיס מלר ועוד)
    כך גם עם אתר האוהדים הישראלי לליברפול שפורח אפילו יותר מזה של מכבי.
    אתם משווים יכולת לכמות אוהדים וזה פשוט לא נכון.
    אני מודה שליברפול אולי לא נכנסת בטופ האירופאי כרגע אך כמות האוהדים? יכולת לחוד וכמות אוהדים לחוד.
    כפי שמישהו פה הזכיר שאלו את ההורים שלכם איזו קבוצה הייתה פה בשנות ה70 וה80.

9. Paolo Maldini שחקן ותיקים

אתם שמים לב, שכל מה שאנחנו אומרים, אתם מגיבים בכך שליברפול היא אלופת אירופה הנוכחית? אז מה? זה אומר שהיא הקבוצה הטובה ביותר באירופה?
    תשמע, לפני 2 עונות בליגת העל הפועל רמת גן לקחה את גביע המדינה, לכאורה התואר השני הכי חשוב בארץ, זה אומר שהיא אימפריה? מהשורה הראשונה? זה לא אומר כלום.
    יודע מה, אם ליברפול היתה מסיימת מקום שני בליגה ולוקחת גם את ליגת האלופות הייתי מודה שליברפול הגדולה של שנות ה-80 חוזרת. אבל לא, ליברפול כרגיל דישדשה בליגה ואפילו אברטון היריבה העירונית עקפה אותה. בזמן שמילאן, צ'לסי ואיינדהובן (3 הפיינליסטיות הנותרות) היו עסוקות במאבקי צמרת, לליברפול היה ראש שקט, כי הרי זה מה שנשאר להם, ליגת האלופות.
    יודע מה? אני מבטיח לך שהעונה שהיתה בליברפול, לא תחזור. הקיץ הקבוצות הגדולות כל כך התחזקו, שאין לבניטז שום סיכוי לנצח לבד. גם אם יש לו את stevie gay הזה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏23/7/05
  10. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה שההורים שלי מכירים את ליברפול לא אומר שהם אוהדים אותה.
    אבא שלי למשל טוען שאין באנגליה קבוצה כמו הליברפול של שנות ה70-80
    אך עדיין טוען שאין על מילאן של שלישית ההולנדים.

11. אוטמר היצפלד Member

חכה .
    ימיה חלפו זה משפט טיפשי .
    ומה קשור הזכייה של ר"ג ?
    אז גם לר"ג חלפו ימיה ?
    אתה אוליי לא מבין על מה אני מדבר .
    ליברפול של שנות ה 80 וה 70 הייתה קבוצה מיוחדת אבל הפעם הם זכו בליגת האלופות עכשיו כבר אי אפשר להגיד חלפו ימיה
    את המשפט הזה תוכל להגיד על איאקס למשל על ליברפול ממש לא .
    ואני לא רוצה להתוכח על זה יותר .

12. Paolo Maldini שחקן ותיקים

לא רוצה, לא צריך.

רק רציתי להגיד בכל התגובות האלה, שזה שליברפול זכתה בליגת האלופות לא אומר שהיא אהודה בכל העולם יותר מקבוצות כמו מילאן, יובה, מנצ'סטר, ריאל ואחרות.

13. אוטמר היצפלד Member

נכון
    אבל זה גם לא אומר שחלפו ימיה .
    וזה לא אישי פשוט זה נראה לי ויכוח מטומטם .
    ואנחנו לא מתרכזים במה שקורה על המגרש עצמו אלה בדעות .

14. yakirmaimon Member

שניה. אתה באמת חושב שלליברפול יש יותר אוהדים בעולם מאשר ליובנטוס? אני לא בטוח בכלל שאתה חושב ככה, אתה סתם שונא יובה ולכן אתה אומר את זה. אז מה, גם אני שונא ריאל מדריד, ויודע להודות שיש להם יותר אוהדים בעולם מאשר יובנטוס, מה הפאקינג בושה שלכם פה?????????

במקום להסתכל על יובנטוס, תתייחס להודעה עצמה, האם אתה מוכן לומר בפה מלא כי ליברפול הוא מועדון בסדר גודל של מילאן? אם כן,אתה שקרן אנוכי. למילאן יש יותר תארים, יותר אוהדים, והיא הרבה יותר יוקרתית מאשר ליברפול.

את הוויכוח הנ"ל אתם התחלתם, לא רציתי להתערב, עד שראיתי כמה הצביעות האנגלית מתחילה לצאת ממכם, ועד כמה החוצפה לומר דברים לא נכונים מופיעה בכל הודעה שלכם, בלי שמץ של מושג על מה שאתם מדברים בכלל. כי אדוני, עם כל הכבוד שאוהד ליברפול יאמר לאוהד מילאן שהמועדון האנגלי יותר גדול מהמועדון האיטלקי הנ"ל, זה שקר וכזב.

15. Gerrard Member

and dont you cry at night...
    ליובה יש יותר אוהדים מליברפול? אני בספק אם יש להם יותר אוהדים ממכבי פתח תקווה
    מוות לקנאים ואתה אחד מהם. תתחילו לקבל עובדות ולא לנסות להסתיר אותן