המבורג 2009/10

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏7/7/09.

1. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

המבורג בהחלט בונה לעצמה אחלה קבוצה. רק דבר אחד לא מובן לי, מרטין יול עזב את המועדון 'בגלל שלא קיבל מספיק כסף לרכש חדש'. לפי מה שאני רואה הקבוצה הוציאה כבר לפחות 18 מיליון אירו על שני שחקנים טובים מהליגה ההולנדית. אז האם זאת היתה הסיבה למה יול עזב?

אגב אבירם, הנה תמונה יותר עדכנית מברג:

http://www.nieuwslog.nl/data/subdomain/260/article/20090605144856_marcusberg_jpg_138290d.Xxx

אלה המדים של כרונינגן http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

2. דנידין Member

דוויד רוזנהאל הצ'כי של לאציו יהיה הבלם החדש של המבורג. שווי העיסקה 4 מיליון יורו.

בשביל מה הם צריכים אותו?
    יש להם את ריינהארדט שיחזור מפציעה ואת אלכס סילבה (פצוע, אבל יחזור) וכמובן את מתייסן ואת בואטנג.
    אני מאד מקווה שלא ישימו את בואטנג שוב כמגן, במיוחד אחרי שראינו שהוא נהדר בעמדת הבלם!

ואחרי שכולנו חשבנו שיול לא מקבל כסף בהמבורג ובגלל זה עוזב, אני חושב שאנחנו מגלים שהיו סיבות אחרות. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

3. cazzo Il Capocuoco

מישהו יכול להסביר מה קורה לקבוצה הזאת?הופעה די בינונית בגביע גרמניה, ועכשיו בפיגור מול איזה קבוצה קיקיונית...מה יהיה?

4. GRANDE LAZIO Member

איזו טעות אומללה של רוזנהל מול פרייבורג.. מוכר לי משום מה..

עבירה לא הייתה, לבנאדם הזה יש נטיות פתאום לצלול אל הדשא בלי שום סיבה. דווקא אישית הערכתי אותו כבלם לוחם, אבל הוא רכיכה שלפעמים היה בא לי לזרוק עליו כיסא לראש.

סך הכל, ולמרות הכל, המבורג הרוויחה, לאציו הפסידה (המחליף שלו זה בלם בן 36/ילד שהובא מאיזה חוף נודיסטי בצרפת), עד שיובא מחליף ראוי בכל אופן..

5. m3at Member

מתוך כלכליסט של היום:

המבורג מהבונדסליגה חתמה על הסכם זכות שם חדש לאצטדיון שלה. ההסכם עם חברת הבנייה Imtech, שווה לפי הארכות כ-25 מיליון יורו לחמש שנים. לפי ההסכם יקרא האצטדיון - ששמו כעת HSH Nordbank שטאדיון - Imtech שטאדיון. ההסכם, שנחתם בתיווך סוכנות הספורט הגרמנית, ספורטפייב, ייכנס לפועל ביולי 2010.

6. ג'ובאני אלבר משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפי הידיעה שנדב הביא בדיון החדשות- מלאדן פטריץ' הקרואטי סיים את הסיבוב הראשון של הליגה בגלל פציעה. לדאבוני, זו מכה קשה מאוד עבור הקבוצה הצפונית שממילא התקשתה ללא של גאררו הפרואני. מי שיצטרך לקחת על עצמו יותר עכשיו הוא אליה ההולנדי הצעיר והמבטיח שעד כה אחד הגורמים לכך שהמבורג ממוקמת גבוה בצמרת הטבלה אך נראה איך הוא יסתדר בלי עזרתם של גאררו ופטריץ'. בנוסף לליגה, להמבורג יש גם מאבק לא פשוט בליגה האירופאית ולפניה עוד צמד משחקים קשים מול סלטיק ולאחר מכן משחקים מול ראפיד וינה ובבלומפילד. לא הולך להיות פשוט.

7. Strawberry Fields Member

בנוסף לאליה יש גם את מרכוס ברג שמאוד התרשמתי ממנו כששיחק במדי כרונינגן ונב' שבדיה הצעירה.

8. ג'ובאני אלבר משתמשים של כבוד היכל התהילה

מרכוס ברג הוא אנדרסטייטמנט בקבוצה, זה מובן מאליו שהוא צריך לקחת על עצמו יותר. בנוגע לאליה ההולנדי זה לא מובן מאליו.

9. johnnie walker Member

לא יודע איך שחקן יכול להיות אנדרסטייטמנט, יכול להיות שהתכוונת לאנדרייטד במקרה?

נערך לאחרונה ב: ‏7/10/09
  10. Pinko Member

אלג'ריו אליה- מאיפה הוא בא? אפשר קצת מידע עליו? נראה ששחקן מעולה.

11. Yotam Member

הוא שחקן מוכשר ביותר ולמרות מחיר די מופרך שהוציאו עליו המבורג ממבט ראשון נראה עכשיו כי הסכום הוא שווה בהחלט.
    מאז שהוא בהמבורג הוא קיבע את עצמו בנבחרת הולנד עם 2 הופעות וגול ניצחון אחד על סקוטלנד (1:0) ,
    הוא בן 22 , בא להמבורג בתחילת הקיץ בסכום של 9 מיליון יורו , הוא גדל באייאקס ושיחק מאחת הקבוצות הצעירות שם (U19) ולאחר מכן הוא עבר לדן האג קבוצת נעוריו ולאחר מכן הוא שיחק שם 5 שנים שם הוא עלה מהקבוצות הצעירות לבוגרים וכנראה הוא גדל כקשר/חלוץ והרקורד שלו עולה על 6 שערים מ54 משחקים, לאחר דן האג הוא עבר לטוונטה עם רקורד יותר מרשים(11 מ64) וכך המבורג רכשה אותו בסכום מוצדק וכעת , הרקורד שלו בהמבורג עומד על 3 כיבושים ו3 בישולים מתוך 13 משחקים בכל המפעלים , בהמבורג הוא מתנדנד בעניין של שחקן פותח.
    הוא שיחק גם בנבחרות הצעירות של הולנד בהן הוא שיחק מעט ולא זכה לכבוש.

עריכה : ואם קצת לא הבנת , הוא גדל בדן האג ולאחר מכן אייאקס גילתה אותו והוא שיחק בה שנתיים ואחר כך הוא חזר לדן האג שם המשיך לטוונטה ומאז להמבורג...

מקווה לו עתיד מוצלח ...

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏11/10/09
  12. Pinko Member

כן, הבנתי, תודה רבה. מאחל לו שיצליח. אחלה שחקן.

13. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אלג'רו אליה בינתיים מצדיק את הכסף הגדול שהוציאו עליו ואני רק מקווה שהוא ימשיך ביכולת הטובה שהוא מציג עד כה. הוא חזק ומהיר ויחד עם הטכניקה הנהדרת שלו הוא הופך להיות משהו שלרוב המגינים בליגה הגרמנית אין תשובה אליו.
    אם המבורג לא תשתלט על הבונדסליגה ותהפוך להיות כח גם באירופה, קשה לי להאמין שהקבוצה תצליח לשמור עליו יותר מעוד שנתיים-שלוש. הוא באמת כשרון מיוחד והוא יכול להצליח ברמות הגבוהות ביותר.

14. Old_Pirate Member

15. 100%Bayern Member

ובכן שבוע הבא הקבוצה מגיע למשחק על המקום הראשון נגד הפועל תל אביב במסגרת שלב הבתים של הליגה האירופית.

האם מישהו הולך למשחק?
    האם מישהו הולך לפגוש את השחקנים?

מה לדעתכם יהיה במשחק?

----

למי שיש פרטים נוספים מוזמן לשתף אותנו פה.