המבורג 2008/2009

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Hotspur, ‏12/7/08.

1. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

2. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש דברים שאני ממש לא יכול להבין. אתמול פורסם שיתכן שואן דר וארט יחזור להמבורג.
    3 שנים הוא היה בהמבורג, לא הביא כלום, ובינינו הקבוצה לא נראתה מי יודע מה, למרות שהייתה קצת בצמרת. הוא התנהג כפרימדונה וכל היום היה עסוק רק בלעזוב ולעבור. היום הקבוצה נראית נהדר. פשוט נראית קבוצה. לא תלויה באף שחקן בודד ומשחקת טוב. בשביל מה הם צריכים את הצרה הזו בחזרה? פתאום הוא השתנה ונהיה שחקן קבוצתי ולויאלי? למה לפגוע בהרכב והמרקם שנוצר? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx

3. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

נדב, למרות היותו שחקן בינוני במדי המבורג, אני בכל זאת חושב כי המבורג תרוויח מרפאל ואן דר ואארט את כושר המנהיגות שלו ואת היכולות שלו לשנות משחק. נכון שירולים מנהיג את הקבוצה בצורה נהדרת, אך אני חושב ומאמין כי במידה ורפאל יגיע להמבורג, הקבוצה הזאת תהיה הרבה יותר חזקה מהיותו כרגע. המבורג ורפאל ואן דר ואארט פלוס פטריץ'/ירולים/טרוכובסקי/יאנסן ומארין שיגיע בעונה הבאה זאת יכולה להיות קבוצה נהדרת.

4. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

Ralph-Lauren - אני רואה שלא הכללת את פאולו גררו. האם יש סיבה (אולי מושאל) לכך? וכשאתה אומר 'מארין', אתה מתכוון למרקו מארין?

נערך לאחרונה ב: ‏18/2/09
  5. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

מרקו מארין אכן, מבורוסיה מינשנגלדבאך. פאולו גאררו בשבילי לא שחקן משפיע ומועיל סטייל מוהאמד זידאן בבורוסיה דורטמונד.

6. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

יוני, ההיסטוריה מוכיחה אחרת. אם ואן דר וארט יחזור אתה יכול לשכוח מהיכולת שטרוכו נותן היום וגם אף קשר אחר בסגנון הזה לא יעשה כלום. עובדה. ככה זה היה כשהוא כבר שיחק בהמבורג. טרוכו בקושי שיחק וכששיחק היה מאוד אנמי. גם החלוצים נתנו הרבה פחות תפוקה. כל המשחק היה תלוי בו ובמצב רוח שלו.

7. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא ידעתי שהמבורג סיכמה עם בורוסיה מינשנגלאדבך על הרכישה שלו. כל הכבוד למועדון. זה מראה על רצינות להאבק בשנים הקרובות על תואר האליפות (אולי גם השנה). אמנם מדובר בשחקן צעיר, אך כשרוני מאוד.

מפאולו גררו אני דווקא מחזיק כחלוץ הכשרוני ביותר של המבורג, יותר מאיביצה אוליץ'. אני חושב שיש לו פוטנציאל להפוך לחלוץ מוביל בגרמניה ואני מקווה שכבר בעונה הבאה הוא ישדרג את עצמו.

עם או בלי רפאל ואן דר וארט, המבורג תהיה קבוצה שכיף יהיה לראות בעונה הבאה. מה לגבי פיוטר טרוכובסקי? גם הוא הגיע מבאיירן מינכן ואני אשמח לדעת מה מצבו בקבוצה. או הוא מושאל בלבד, או שהוא שייך להמבורג.

8. Bayern Straße nach sechs

אני מסכים איתך ב-100%

אני גם אוסיף ואומר שאם ואן דר ואארט לא היה עוזב אז טרוכו לא היה מתפתח.
    ואן דר ואארט רוצה רק תהילה אישית! קבוצתית כמעט ולא חשובה לו!
    נכון ששערים בעקב ומספרות למינהן יפים לעין אבל הוא לא נתן לקבוצה להתקדם. למעשה הוא גרם לכך שכל פעם שהוא היה פצוע התקשורת הימרה נגד המבורג, ולא משנה מי הקבוצה ששיחקה מולה. הוא גרם לקבוצה להיות פסיכולוגית תלויה בו. אחרי לכתו אנחנו מבינים כמה בעיות הוא עשה עם האגו הנפוח שלו. והמבורג עשו רק נכון שמכרו אותו ועשו קופה יפה. יהיה מאוד מיותר מבחינת המבורג לקנות אותו שוב.

9. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

מזמן שחקן של הקבוצה. הגיע בזמנו כמושאל ונקנה.

10. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

אין שום סיכום עם מארין!

הכל בגדר ספקולציה

11. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

12. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

13. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא מאמין שהמבורג תסכים למהלך שכזה. פיוטר טרוכובסקי הוא אחד מהשחקנים החשובים במערך של המבורג וגם מהמובילים בתפקידו. מה גם שעד כמה שאני מבין, רווח כלכלי לא יצא לה מזה בשום מקרה.

לבונדסליגה יש מוליכה חדשה וקוראים לה המבורג. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

14. dudi Member

עכשיו זה המבחן האמיתי של המבורג שאם יש אופציה לאלופה חוץ מבאיירן(ועל זה אפשר להתווכח) זו רק המבורג, אבל השאלה איזו המבורג נראה עכשיו שכל הלחץ עליה.

15. דנידין Member

המבורג נראת פשוט נפלא בעידן יול. חייבים להודות קבוצה של מאמן, מבחינת שמות הם בטוח לא בפיסגת הבולי, אבל רואים שיש שיטה, יש שחקנים טובים שממצים את עצמם ובעיקר ההגנה עושה את הקבוצה לטובה. ועם צמד הקרואטים בחוד יש להם את כל הכלים כדי להביא אליפות להנזייתים לראשונה מזה זמן רב.

נכון להיום הקבוצה הטובה בליגה ובזכות במקום הראשון. הניצחון חוץ בבי ארינה מקרב אותם להשגת המטרות, בבית הם תמיד חזקים, ככה שלהמבורג יהיה הזדמנות בסוף שבוע הקרוב לזכות בניצחון שני רצוף, בליגה הצמודה שלנו זה יכול לתת להם את השוונג הרצוי כדי להתחיל להדליק מבערים ולברוח ליריבות שלה.

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx למרטין יול