המבורג 2008/2009

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Hotspur, ‏12/7/08.

1. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא יודע עד כמה המבורג התכוננו ליום שאחרי רפאל ואן דר וארט. אני רק יודע שאחרי הפציעה של ווסלי סניידר, כשלוקחים בחשבון שבעבר הם הוציאו סכום בלתי נפתס על פפה, המבורג יכלה להוציא עליו יותר מ-15 מליון יורו. זה יהיה חבל לראות את ההולנדי במדי הפרנקואים. מעניין מאוד איזה המבורג נראה השנה.

2. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

יש להמבורג מאמן טוב ואם אני אוהד המבורג, הייתי די שקט בסך הכל.

3. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

עקב הנסיבות קצת באיחור, אבל מילא.
    אני שמח בשביל המבורג שפאן דר פארט הלך. חבל רק שהם לא הצליחו להוציא יותר. ראשית, אני לא חושב שהוא כל כך הועיל להמבורג. נכון שהוא עושה דברים יפים, אבל הוא ריכז אליו את כל המשחק, כך שאחרים בכלל לא הצליחו לבוא לידי ביטוי (טרוכו, גררו, זידאן ועוד) וממילא הוא שיחק כחלוץ שני וההתקפה של הקבוצה לא נראתה משהו. צריך לזכור שבכל החצי השני של העונה הוא הבקיע בסה"כ 2 שערים וגם ככה שתי העונות האחרונות של המבורג לא היו מוצלחות במיוחד.
    גם ההתנהגות שלו היא גועל נפש. ככה לא מתנהג שחקן למועדון שהחזיר אותו לחיים - תרתי משמע.

לא ראיתי את המשחקים של המבורג, אבל אני דיי משוכנע שהקבוצה תיראה יותר טוב בלעדיו. כמו שאמרתי, האחרים יצליחו לבטא את עצמם יותר (ולהמבורג יש מספיק כשרונות וכלים התקפיים) ועם שיטה שבנויה על ולקבוצה שלמה המצב הרבה יותר בריא.

אני מאחל לו שיצליח בריאל בדיוק כמו שהוא הצליח בהמבורג.

4. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

סלע, אני לא בטוח דווקא. להמבורג חסר בקישור כעת מישהו שמוביל את הכדור. במשחק של המבורג נגד אינגולשטאט היה חסר שחקן שמוביל את הכדור ומחפש את המסירה לשטחים מתים של הקבוצה היריבה בכדי ליצור מצבים מסוכנים עבור המבורג. אני חושב שמרטין יול חייב לנסות להנחית שחקן חיזוק לקישור כי פיטרויפה לא מסוגל לעשות את העבודה בתור בונה משחק, כנ''ל לגבי ירולים וטרוכובסקי. המבורג חייבת שחקן אשר יש לו היכולות להפוך את המשחק למשחק מהיר ואטרקטיבי, לאחר עזיבת ואן דר ואארט זה מסתמן כקשה מאוד וזה היה עוד נגד קבוצה שרק העונה עלתה לליגה השנייה.

5. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

אבל פאן דר פארט בכלל שיחק חלוץ (שני) ולא קשר. הוא לא הוביל את המשחק של המבורג אפילו לא יום אחד בכל התקופה שלו.

6. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

נדב, ואן דר ואארט לא שיחק חלוץ שני, הוא שיחק כקשר אופנסיבי אשר מצטרף להתקפה במידה וההתקפות יוצאות מן האגפים ולא דרך מרכז השדה. אך ואן דר ואארט היה האיש אשר בנה את המשחק של המבורג.

7. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

תסתכל שוב על כל המשחקים לאורך העונה. הוא שיחק כחלוץ (בעצם אפילו לא חלוץ שני) כשבצד כקיצוני משחק אוליץ'. רק במשחקים האחרונים ממש שיחק גררו כחלוץ עם אוליץ' ופאן דר פארט כקשר מרכזי. עם זאת, בעוד יום או יומיים (שכאני אעלה את הסיכום של השנה האחרונה) תוכל לקרוא שבעשרת המשחקים האחרונים המבורג ניצחה רק פעמיים. מה זאמור הרבה על יכולת הניהול של פאן דר פארט.

8. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

נדב, אין ספק שיכולת הניהול של רפאל ואן דר ואארט עוררה בי ספק, אך בכל זאת, ניתן לראות במשחק האחרון נגד אינגולשטאט שלקבוצה אין באמת מנהיג על המגרש וזה קשה מאוד למצוא כאשר תחילת הליגה מתקרבת. אני בספק עם המבורג תמצא מחליף ראוי שיוכל להיכנס לנעליו של ואן דר ואארט למרות שהוא נתן מידי פעם משחקים חלשים אך בכל זאת היה ניתן לראות כי היה מנהיג על המגרש, הבעיה היא שלפעים זה לא התבטא בצורה הנכונה והרצויה של המבורג.

9. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏21/8/08
  10. תומר22 Member

עוד עיסקה מתישה הגיעה לסיומה. נציגי המבורג ובוקה ג'וניורס נפגשו במדריד וסגרו את כל פרטי המעבר של לוסיאנו פביאן מונסון לגרמניה. המבורג תשלם 8 מיליון דולר עבור 70% מהכרטיס והמגן השמאלי הארגנטינאי ישחק בשורותיה ב-5 השנים הקרובות.

http://www.ole.clarin.com/notas/2008/08/21...l/01742266.html

11. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

המבורג מכרה את וינסנט קומפאני למנצ'סטר סיטי מגלי לדאוג למחליף? לפי מה שתומר22 אומר, לוסיאנו פביאן הוא מגן שמאלי.

12. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

המחליף של ואן דר וארט בהמבורג,הוא מאלדן פטריץ'.
    שצפוי לערוך את ההופעת הבכורה שלו בקבוצה במשחק היום נגד קלסרואה.

המבורג עוברת טלטלה רצינית בקייץ הזה,אחרי מכירת שחקני מפתח (ואן דר וארט,קומפאני וזידאן),ומאמן חדש (מרטין יול במקומו של סטיבנס) שמגיע.
    היגעו כמה שחקנים צעירים מוכשרים,אונגו ופפירוטה,ועכשיו גם לוסיאנו פביאן.
    ניראה מבטיח,שיהיה בהצלחה :aaa021:

13. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

בהחלט!
    כמו שאמרתי יול מנקה את המבורג מכל הזבל שנערם אצלה בשנים האחרונות. עם ואן דר ווארט הלך שחקן שכל עונה חלם רק לעזוב את המבורג, עם קומפני הלך כישרון שלא הוכיח את עצמו וגרם לעיכור האווירה בקבוצה. עם זידן הלך עוד כישרון שאיכזב.

בנתיים נראה שנרכשו יופי של שחקנים. שימו לב ליול ולהמבורג.

14. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

מרטין יול בהחלט עושה עד כה עבודה מרשימה בכך שהוא באמת מנקה את השורות של המבורג מכל הזבל שנערם. אין ספק שבהמבורג נבנית קבוצה צעירה, אטרקטיבית ומהנה לצפייה. במידה והקבוצה תמשיך להראות כדורגל יפה ואטרקטיבי כמו שעשתה בפרקי המשחק נגד באיירן, זאת תהיה קבוצה מאוד טובה וליריבותיה יהיה קשה מאוד לנצחה.

15. דנידין Member

המבורג תהיה הסוס השחור של הליגה, אני לא אתפלא אם הם ירוצו אף לאליפות.
    השילוב בין שחקנים מלהיבים כמו אוליץ', טרוכו ופטריץ' וסוסי עבודה כמו ירולים, ריינהארדט וגררו שהגנרל הוא פרנק רוסט הופך את המבורג לקבוצה בלתי צפוייה וככזאת היא גם מסוכנת מאד.