המבורג 2007/8

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י EsheD, ‏3/6/07.

1. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

ואם סורין היה בריא אז מי לא היה משחק?

ולחשוב שהטמבל הזה (טרוכו) דחה הצעה של באיירן ובמקום לקבל אותה הוא הלך והאריך את החזוה שלו בהמבורג http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx

2. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

בטח בבאיירן הוא היה נשחק יותר..? אחרי כל ההחתמות שהם עשו בקייץ היה לו מקום אולי בקבוצה המילואים של הקבוצה.

3. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

אולי אם הוא היה חותם לא היו מביאים את ריברי או את אלטינטופ או את סוסה. הרי את הצעה לחזור הציעו לו לפי כל ההחתמות האלה.

בכל מקרה, אני מאוד מקווה שהוא ישחק או שיעבור למקום אחר (שאלקה?).
    וגם את סטיבנס אני לא מבין. כי אני מחזיק ממנו מאמן מצויין, אז איך הוא לא משתף שחקן כזה מצויין. אצל דול זה היה לי ברור. דול אדיוט. אבל כאן, זו באמת תעלומה בשבילי.

4. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

אשד, לפי התיקשרות המבורג משחקת בשיטת בני החלוצים, וזה כי זידן הוא לא חלוץ מטרה.
    נדב , קסטלאן ישחק משמאל, ירולם מימין. ואם מר סורין היה כשיר, סביר להניח שדה יונג או ירולים היו מסופסלים. בהמבורג מוצאים את כל הסיבות האפשריות כדי לספסל את טרוכו.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏1/8/07
  5. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

ושוב, רק לחשוב שכשבאיירן הציעו לו הצעה מצויינת (ולדעתי גם בנו עליו) הדבר הראשון שהוא עשה היה לרוץ ולהאריך את החוזה בהמבורג כדי להראות להם כמה הוא נאמן למועדון.

6. נעם Member

הוא היה משחק בביירן בדיוק כמו ששלאודרף הולך לשחק שם (הרבה הרבה פלייסטיישן).
    יש לפניו על אותה משבצת את שווינשטייגר חמיט וריברי. חבל שהוא מתבזבז בהמבורג אבל אני לא רואה אותו אוליי חוץ משטוטגרט מצליח יותר בשום מועדון צמרת אחר בגרמניה.

ודרך אגב אם מדברים על אידיוטים אז שלאודרף הוא האידיוט הכי גדול בגרמניה. יכל לשחק בברמן והעדיף לאסוף כדורים בביירן (חבל..הנה הולך לו עוד כשרון גרמני ענק).

7. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

נעם, התכוננתי לא לדבר בעניין הזה יותר, אבל אתה מכריח אותי. כשהציעו לטרוכו לבוא עוד לא חשבו על אלטינטופ, בטח לא על ריברי. אולי אפילו לא על סוסה, אבל אני כבר לא זוכר. יותר מזה, הם מאוד רצו אותו כדי לבנות עליו ולכן יש סיכוי טוב שאם הוא היה חותם אז אלטינטופ או ריברי או אפילו שניהם לא היו מגיעים בכלל (כי לא היו מציעים להם). אז אתה לא לגמרי צודק.

לגבי שלאודרף. כשהוא חתם, זה היה עוד לפני החורף (ואם מאגאת לא היה אידיוט גמור) אז הוא גם היה מגיע בחורף ואולי הכל היה נראה אחרת - אבל זה לא העניין. בכל מקרה, כשהוא חתם הוא לא ידע שתהיה עונה קטסטרופלית שתסתיים בהחתמת קלוזה וטוני. הוא חשב שיהיה לו על הראש את פולדי ואת מקאיי שלא היה אמור להשאר מעוד שנה שנה וחצי ובנתיים הוא מתאקלם ובונה לו מקום. יותר מזה, אם הוא לא היה פצוע הוא היה פותח את העונה ואז הכל היה תלוי בו. כושר מצויין והוא חזק בתמונת הרוטציה.
    אני גם לא בטוח שבברמן הוא היה משחק.

8. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

ביי ביי ואן דר ווארט?
    " היום בבוקר קיבלנו הצעה מולנסיה לרכוש את ואן דר ווארט תמורת 13 מיליון יורו, מייד שלחנו להם פקס והודענו להם שרפאל לא עומד למכירה." כך התיחס היום מנכ"ל המבורג ביירסדופר.
    לפני חצי שעה התראיין ואן דר ווארט לעיתון של המבורג ואמר " אני רוצה לולנסיה, זה החלום שלי לשחק עבור המועדון הזה. אם יכריחו אותי להישאר בהמבורג זה יכאב לי מאד..."

אם העיסקה יוצאת לפועל, מכה קשה מאד להמבורג.

9. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם העסקה הזאת יוצאת לפועל, אז המבורג תמשיך להיות קבוצה בינונית. הוא השחקן היחידי שיכול להוציא אותה מהבינוניות שלה. מה גם שזה עלול לפגוע בתדמית שלה. אני כמעט בטוח שאחד השיקולים של שחקן כמו קסטלאן לחתום בהמבורג, היו בגלל רפאל ואן דר וארט.

10. S.Eto'o Member

במוקדם או במאוחר המבורג תמכור אותו,אם המבורג תמכור אותו בחלון ההעברות הנוכחי היא תעשה טעות גדולה,יהיה קשה להמבורג בפרק זמן כל כך קצר למצוא תחליף הולם לואן דר ווארט,אם ואן דר ווארט יבלה העונה במגרשי הכדורגל יותר מאשר על שולחן הניתוחים הוא יתן לפי דעתי עונה מצוינת והמחיר שלו יעלה.

11. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

לא רק זה, לפני כשעה קלה הראו בתוכנית ספורט בערוץ DSF על המצב שהמבורג משחקת בלי רפאל ואן דר פאארט, המבורג הצליחה מתוך 8 משחקים שואן דר פאארט היה בחוץ לזכות רק ב-6 נקודות ואילו עם רפאל הצליחו המבורג ב-26 משחקים לזכות בכ-39 נקודות.

12. A. Arshavin Member

אם המבורג מוכרת את ואן דר וארט, אז צפוייה לה עונה קשה מאוד.

13. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

עם או בלי ואן דר פאארט צפויה להמבורג עונה קשה במיוחד, אך אני חושב שבמידה ויגיע סכום אסטרונומי מאחת הקבוצות של הטופ הספרדי המבורג לא תהסס, כנראה 13 מיליון לא מספיק להמבורג בכדי להיפרד מהשחקן הנפלא.

אך אני חושב שלהמבורג יהיה קשה יותר במידה ורפאל ישאר עקב אי רצון הצוות המקצועי לשחררו מכייון שזה תוקע את השחקן והרצון לא נמצא על המגרש בעת זמן המשחק וזאת תהיה בעיה קשה להמבורג.

14. A. Arshavin Member

בעייתי למכור אותו עכשיו, כי אין הרבה זמן למצוא לו מחליף, מה גם שהליגה החלה כבר. אני היתיי מחכה עד ינואר או דורש סכום ענקי שיסייע בלהביא מחליף במהרה.

15. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

אין ספק כלל, במידה והמבורג באמת תמכור את ואן דר פאארט אז היא תישאר עם אלטרנטיבות רעות ביחס לרפאל וזה יכול להזיק לקבוצה ולמהלך העונה הקרובה, אך עם ליבו לא שם אז אין ספק כי הרגליים שלו לא יקבלו את הכוח להמשיך.