המבורג 2006/7 - הדיון הרשמי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Rosner, ‏4/12/05.

1. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

זה אמין, אבל מדובר רק ברחשי ליבו של ואן בוייטן, אין משהו קונקרטי בין הקבוצות!
    לדעתי אם הוא בא זה רק על חשבון לוסיו( בו חושקות מ"ס קבוצות באירופה)...

2. lluan Member

לזה אין סיכוי
    הוא לא יחליף את לוסיו (שהאריך את החוזה שלו אגב עד 2010 אם אני לא טועה ) אם הוא בא זה כנראה על חשבון איסמעל ! או שמעבירים את לוסיו טיפה קדימה .

3. Marcelinho Member

ראיון עם תומאס דול, שהתראיין לאתר הרשמי של הקבוצה, לאחר שהשחקנים ששיחקו 34 משחקים העונה בכל המסגרות חזרו לאימונים לאחר 12 ימי מנוחה.

ש: השחקנים חזרו לאימונים מלאים אחרי 12 ימים בלבד. האם תקופה זו מספיקה למנוחת השחקנים?
    ת: "כמובן, 12 ימים זה המון זמן. אני אומנם לא בכושר כמו שחקניי אבל המצב בקבוצה מבחינת כושר ועייפות טוב. היה חשוב לי לתת חופש לשחקנים כדי שיבלו עם משפחותיהם - דבר לא פחות חשוב מהכדורגל. אנחנו מוכנים להמשיך את האימונים עכשיו".

ש: איך אתה צופה את 2006?
    ת: "אני כמובן מקווה ש-2006 תהיה מוצלחת למועדון הענק הזה. המטרה שלנו כידוע היא להעפיל לאירופה, עם אליפות לצ'מפיונס, מה שיקנה למועדון כבוד רב. לא משנה באיזה מקום, כל עוד הוא יוביל לאירופה מטרתנו הושגה".

ש: לאחר שדיברת עם לוקאס פודולסקי החלו בעיות. ביקרו אותך בכמה עיתוני ספורט, מה יש לך להגיד בנדון?
    ת: "אני מאמין שפעלנו בצורה הוגנת ואין לי צורך להסביר לאף אחד את מעשיי המועדון. ההחלטה של שחקן צעיר לאיזה מועדון לעבור היא החלטה שלו בלבד ולא של שום גורם אחר. אנחנו כמובן לא היינו נוקטים בפעולה אם השחקן בדיוק היה חותם במועדון אחר או משהו בסגנון. עצם העובדה שמבקרים אותנו אומרת שלוקחים אותנו ברצינות, מה שלא עשו בתחילת העונה!".

ש: דניאל ואן בוייטן חושב על מעבר אפשרי לקבוצות אחרות. מה דעתך?
    ת: "אני לא חושב שיש סיבה להתלהבות רבה מדי ממה שהשחקן אמר. זה חבל שכל מחשבה קטנה חייבת להגיע לתקשורת בתור עובדה שעומדת להתממש. המבורג במומנטום מצויין ואני לא רואה שום סיבה ששחקנים שלנו יפזלו לקבוצות אחרות. לכל שחקן יש זכות להעלות את שווי השוק שלו, אבל המבורג עדיין חייבת להישאר כערך עליון שבשבילו הם עובדים. במקרה שהמצב הזה לא יתקיים אני מבטיח שהכל יטופל בהתאם".

4. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא מאמין שוואן בוייטן יעזוב ועוד לבאיירן,המבורג כרגע בתנופה, אם הוא עוזב זה יכול להרוס להם את כל העונה.
    לא ניראה לי שהם ישחררו את הבלם הכי טוב שלהם, והקפטן ועוד לטובת הייריבה הגדולה באיירן מינכן.

נערך לאחרונה ב: ‏6/1/06
  5. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

מי זה החלוץ הזה ? אפשר לקבל עליו קצת פרטים בבקשה ?

6. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

זיגיץ בדרך לעבור לווסט האם דווקא....
    אמיל מפנזה בדרך לדובאי
    זמנו של החלוץ הבלגי בהמבורג קצוב, לפי מידע של ה"קיקר" צפוי החלוץ עוד בימים הקרובים לעבור לדובאי!
    על השאלה האם המבורג תתחזק בחלוץ חדש לקראת הסיבוב השני ענה המאמן דול " כן , ברור! "
    המועמדים:
    זיגיץ ירד מהפרק, הוא בדרך לווסט האם...
    *נלסון ואלדז( ברמן)http://www.transfermarkt.de/bilder/spielerfotos/s_2050_2005_1.Xxx
    *עימנואל אדביור(מונאקו)http://www.transfermarkt.de/bilder/spielerfotos/s_8883_2005_1.Xxx
    *לוקאס פודולסקי ( החל מהקיץ)

7. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

לירן, פורסם כמה כסף המבורג תקבל עבור אמיל אמפנזה ?

בקשר לחלוצים שמועמדים לבוא, אני חושב שכול אחד מהם מועמד ראוי.
    נלסון ואלדז, אחד החלוצים המוכשרים בגרמינה.
    עמנואל אדביור, אני לא ממש מכיר אותו,אבל שמעתי שהוא גבוהה מאוד,ושחקן לא רע ביכלל.
    לוקאס פאדולסקי, הלוואי ויבוא..

8. Marcelinho Member

תימוטי אטובה נשאר עם המבורג למרות אליפות אפריקה

השחקן החליט שלא ללכת למחנה האימונים של נבחרתו קמרון ולהישאר במחנה האימונים של המבורג. הקמרוני ששיחק בעברו בבאזל ובטוטנהאם אמר כי הוא מעדיף לוותר על הקמפיין של נבחרתו במצרים. תומאס דול כמובן קיבל את ההודעה בצורה טובה ואף שמח, שכן אם הקבוצה מעיר הנמל הגרמנית תרצה לתת פייט לביירן בצמרת היא תצטרך את אטובה בכושר שיא כמו שהוא שיחק עד עכשיו. "הדרך היחידה בה אני אלך למצרים לאליפות אפריקה אם נבחרתי זה רק אם יגידו לי שאני הולך לפתוח" אמר המגן השמאלי. "אני לא מתכוון לשבת על הספסל. חשוב לי יותר להתכונן לחלק השני של העונה עם קבוצתי המבורג.

9. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

לא פורסם עדיין כמה המבורג תקבל עבור מפנזה, ההערכה שלי בין 2-3 מיליון יורו....
    גם המבורג מתעניינת באמיל בויינוב, בו מעוניית גם באיירן, לי נראה שהמחיר שלו 10 מיליון יורו,הועובדה כמו שאורי אמר שהוא מאכזב במדי הויולה תוריד אותו אותו מרשימת המועמדים ....

10. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

וואלרי בוז'ינוב.

במקום שהמבורג תתעסק בלמצוא עוד חלוץ (הלוווו, שכחתם כבר מי יושב על הספסל של
    דול?!), כדאי שהיא תעבור לחפש קצת כוח מאסיבי בקישור.

11. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה שילוב גנים בין אמיל אמפנזה לולרי בוז'נוב... מה לא ברור http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

12. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

נלסון ואלדז רוצה להמבורג
    חלוצה הפרגוואי הצעיר של ורדר ברמן חש שברמן לא בונה עליו ויצר קשר מיידי
    עם ראשי המבורג, החלוץ הצעיר הוסיף שהוא ישמח ללבוש את מדי המבורג.
    ואלדז הוסיף " יש לי עניין גדול בהמבורג, קבוצה עם שאיפות שאצלה אני יוכל להמשיך
    להתפתח, אני מאד מעריך את העבודה של המאמן תומאס דול.
    http://www.sport1.de/coremedia/pics/29/14/05/8x124x62x283,property=original.Xxx
    ואלדז רוצה להמבורג

המבורג כבר מכרה את אמיל מפנזה תמורת 1.5 מיליון יורו, ועעומדת למכור גם את חלוצה
    היפני הבין לאומי נקהיאורו טקהארה, לפי ההערכות את הכסף רוצה המבורג בשביל להביא
    את לוקאס פודולסקי...

טימותי אטובה בסוף כן יוצא לאליפות אירופה ויחסר להמבורג בתקופה הקרובה!

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏10/1/06
  13. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

שיימכרו גם את בני בחזרה הביתה. אני מוכן לשים כסף.

14. Marcelinho Member

וזאת לאחר שקיבל את מבוקשו - הבטחה להשתתפות במפעל ויותר מסתם לשבת על הספסל. הקמרוני ללא ספק ייחסר בהמבורג.

15. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש את רטו זיגלר,המגן השמאלי שמושאל מטוטנהם.
    הוא יכול להחליף אותו ולעשות עבודה טובה עד שהוא יחזור.