המבורג 2006/7 - הדיון הרשמי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Rosner, ‏4/12/05.

1. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא מסכים איתך,
    לדעתי הוא יצליח הרבה יותר דווקא בהמבורג, כי שם הוא ישחק באופן קבוע,יהיה לידו את ואן דר וארט,וברברז
    זה יכול להיות שילוב קטלני.
    ולא תהיה תחרות על ההרכב כמו בבאיירן,אף אחד לא מבטיח לו שהוא ישחק,את מאקי לא יוציאו,ופיזארו לא מפסיק להפציץ,ככה שאני לא רואה אותו משחק בקביעות,ואם הוא רוצה לשחק במונדיאל הוא חייב לשחק בקביעות בהרכב.

2. Marcelinho Member

יש לו את המקום הפותח שלו בהרכב בקלן ובמונדיאל הוא בטוח ישחק.

אם הוא עובר מקלן לדעתי הוא חייב לקפוץ מדרגה קדימה לבאווריה, המבורג אולי שיפור לעומת קלן אבל רק עם באיירן הוא יזכה לחשיפה עולמית אמיתית שתגרום לו להתפתח בצורה בלתי רגילה.

3. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

תומאס דול,מאמן המבורג התראיין בנושא לוקס פאדולקי,
    "אני מאמין האם פאדולסקי יגיע אלינו,זה יהיה חיזוק נהדר להתקפה שלו"
    הוא נישאל אם הוא רוצה אותו ביכלל: "בוודאי שאני רוצה אותו,הוא חלוץ ניבחרת גרמניה,ואחד הכישרונות הגדולים של הכדורגל הגרמני,והעולמי,השילוב שלו אם ואן דר וארט, שהגיע רק הקיץ יכול להיות פנטסטי. אני מחכה בקוצר רוח להגעה של פדולסקי,אני מאמין שהאנשים שהאחראיים לרכש,יעשו את כל המאמצים להביא אותו,אני ננתי את הסכמתי למהלך"

4. Riki Member

השאלה הגדולה היא האם הוא יבוא באמת להמבורג ? כי גם ברמן ובאיירן מחזרות אחריו בלהט.
    מה שבטוח שהוא בלי ספק כישרון ענק.

נערך לאחרונה ב: ‏30/12/05
  5. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מקווה שהוא יגיע בסוף להמבורג, הוא יכול לחזק את הקבוצה מאוד.
    אולי איתו המבורג תוכל לקחת לבאיירן את האליפות..

6. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם באיירן רוצה משהו היא משיגה אותו, אז אם באיירן רצינית בעניין פאדולסקי לדעתי המבורג וכל מועדון אחר יכול לשכוח ממנו.

7. Marcelinho Member

בהנהלת המבורג מרוצים מאוד מההכנסות ממשחקי הקבוצה ומכמות האוהדים שבאה למגרשים ולמעשה המועדון עומד לשבור את שיא מכירת העונים למרות בזמן שעברה רק חצי עונה! עוד 3,000 מנויים למשחקי החלק השני של הקבוצה נמכרו בחג, מה שאומר שבמשחק נגד ארמניה בילפלד תהיה נוכחות שיא של 28,000 מנויים להמבורג. תומאס דול לאחר ששמע את החדשות: "התמיכה שאני והשחקנים מקבלים מהקהל היא פשוט עצומה. אני רוצה להודות לאוהדים הנאמנים שלנו ואני מקווה שנחזיר להם על המגרש".

פתיחת עונה מזהירה להמבורג, נקווה שהיא גם תתן חצי שני לא פחות טוב ופייט למינכן בצמרת.

נערך לאחרונה ב: ‏1/1/06
  8. SeRgInHo Member

28 אלף!?זה הכל?! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/5eek.Xxx

9. Ampelmann Member

אני חושב שעדיף שפודו יעבור להמבורג.
    לוקאס יחזק את הצפונים והצפונים יחזקו את לוקאס.

לגבי המשך הקריירה? בהמבורג לוקאס יהיה שחקן מפתח, הקישור החזק יספק אותו טוב יותר מאשר אצלינו והכי חשוב- יהיה הרבה יותר קל לקבוצות גדולות ואריות אירופה להוציא אותו מהמבורג מאשר למשוך אותו מבאיירן, מכשול שיגבה בכמה וכמה מליונים...
    אותו כנ"ל לגבי ואן-דר-וארט שכששמועות על יובה הופרכו בחתימה עם הגרמנים, היה מי שחשב שהקריירה נדרסה, לעומת הסוכן הממולח שלו (או אי אלו גורמים אחרים) שהבינו שהפריצה הגדולה תהיה בטוחה יותר אחרי שנה-שנתיים בדרג השני ולווא-דווקא בהעלמות בין הבינוניות של קבוצה גדולה באמת.

אם פודולסקי רואה את הנולד בעיניים האלה, גם באיירן לא תעצור אותו.

10. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה קורה אם זה באמת ?
    יש התפתחויות ?

11. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

:aaarofl:
    מסטולים, גם בלי לבדוק, אני יכול להגיד לכם שלהמבורג יש יותר מ200 אלף תושבים...
    רק חזרתי מהעבודה, אז אין לי כוח לבדוק, אבל כל המידע שזרקתם פה שגוי..להמבורג יש ממוצע של בערך 40 אלף צופים למשחק...

אבל יפה משתלב טוב מאד עם הדיון הסאטירי שפתחתי בשטוטגארט http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_dance.Xxx

12. Marcelinho Member

טעות בתרגום שלי... זה 28,000 מנויים http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/drunk.Xxx

13. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל עוד המבורג תתן הופעה מוצלחת בליגת האלופות, אדרבה, אני מדבר על הופעה כמו שנתנה
    דורטמונד בליגת האלופות, או לברקוזן בליגת האלופות, אז החשיפה היא כן גבוהה.

200 אלף תושבים? קרוב יותר לשני מיליון, העיר השניה הכי מאוכלסת בגרמניה. מה אתם
    עושים צחוק?!

14. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

המבורג מחפשת נואשות חלוץ
    בעיקבות המכירה הצפויה של טקהארה, האכזבה המסוית ממפנזה ומלאות מחפשת המבורג חלוץ חדש,
    השם החדש שעלה הוא ניקולה זיגיץ מהכוכב האדום בלגראד, בחלוץ מתעניינת גם פורטסמות האנגלית.
    השחקן הסרבי הבין לאומי מוערך בשווי של 6 מיליון יורו!

דניאל ואן בוייטן ממשיך לפלרטט עם באיירן : " ברגע שבאיירן תדפוק בדלת אני לא אגיד לא."
    http://www.sport1.de/coremedia/pics/32/45/87/6x306x153x1,property=original.Xxx
    ואן בוייטן הבלגי הבין לאומי חושק במעבר לבאיירן

המאמן תומאס בדול בשוק מהדברים של הבלם הן ה 27 : אני מאד כועס, אין לי הבנה לדברים כאלו, במיוחד כקפטן הוא חייב להתחייב לקבוצה שלו."

15. lluan Member

תגיד לי שזה אמיתי !!!!!

ישי יש יש יש יש יש יש יש יש יש !!!!!

הידיעה הכי משמחת שקיבלתי היום ! כול כך אני רוצה לראות אותו אצלנו עוד לפניי שראיתי את זה בכלל !
    אחד הבלמים הטובים ביותר שראיתי !

לירן , עד כמה זה אמין ?