המאמנים הזרים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י 1982, ‏1/4/06.

1. אלי מתחן Member

הוא הגיע באמצע העונה, תן לו לבנות את הקבוצה בעונה הבאה ואז תשפוט אותו.

2. בית"רי מלידה Member

ריינמן - נכנעתי . ( מי זה, ובאיזו שפה? גרמני / גרמנית? )

3. d3fton3s Member

האמת? לדעתי זה ספין תקשורתי שפרננדס מנהל כדי ללחוץ על ארקדי גאידמק. הוא רוצה שגאידמק ילחץ ויפעל למילוי הדרישות של פרננדס - שיעבור להיות מנגר על, בזמן שהמאמנים על הקווים יהיו כמה צרפתים שפרננדס חפץ בעיקרם. כמו כן שסולומן יחזור לנהל את העניינים, הוא מידידיו של פרננדס ופרננדס פועל למענו. זה נראה לי כל הסיפור.
    לגבי קאנן, הוא פשוט דואג לתחת של עצמו, שתהיה לו קבוצה בעונה הבאה.. הוא כמו זונה כרגע, מתמכר את עצמו, כאשר כל יומיים הוא מוריד בדרישות http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx

4. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

ריינמן...זה לא קשור לשם משפחה או פרטי[השם זה זיו]
    זה איש הגשם,מה שחשבתי פעם שזה הכינוי של שון קמפ[מהNBA]

אני בספק אם פרננדז רק רוצה ככה לקבל חוזה...הוא משניא את עצמו על הקהל של בית"ר ולא נראה לי
    שככה הוא רוצה לקבל חוזה..
    חוץ מזה שבאמת אני לא מבין למה נותנים לו להיות מאמן רגיל ולא מאמן על כמו שאמרו כשהביאו אותו.

5. בית"רי מלידה Member

ריינמן:

באנגלית, זה נכתב ככה ( עם או בלי רווח )

RAIN MAN . הסרט אגב, סרט מעולה!

6. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

ידוע,באמת סרט ענק..זה יותר קשור לשון קמפ השחקן כדורסל..אבל זה כבר סיפור ארוך יחסית.. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx

7. 1982 Member

קודם כל אני לא מהקופצים והמקללים ואני גם לא אוהד בית"ר, כך שאני לא מפסיד ולא מרוויח מזה.

פשוט נראה לי קצת מוזר שמקצוען כמו פרננדז (והוא מקצוען, בלי ציניות) - מתווכח עם הקהל.

בחיים שלי לא ראיתי את קשטן או שרף או שום או גרנט או דוביד ז"ל מתווכחים עם הקהל באמצע משחק, זורקים עליו סוכריה ומאיימים לעזוב כי הם נעלבו.

מותר לו להיעלב, אסור לו לריב עם הקהל ובוודאי לא באמצע משחק.

וכמובן שאני מגנה כל מעשה של אלימות מצד הקהל, וגם קללות רצופות לאורך משחק שלם הן בגדר אלימות.

8. Riki Member

1. תירגע חמוד לא דיברתי עליך באופן ספציפי, הכוונה לכלל אוהדי בית''ר באשר הם.
    2. במידה והיית מסתכל על שאר התגובה שלי היית מבחין שאמרתי בהמשך,
    קאפיש ? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

3. אל תשווה לקשטן, מאמנים רבים מחו''ל לא יסתגלו למנטליות שלנו, מאמן שבא ומשקיע מקבל אחרי חמש דקות של משחק קללות, וסוכריות טופי בראש... תאמין לי אדון 1982 (שם ?) שגם לך היה עולה הפיוז, תקרא לזה חוסר מקצועניות, אבל זכותו לבחור לא להמשיך במועדון שבו הוא סופג יחס שכזה, מקובל עליך הדבר ?
    הצד של העימות עם האוהדים, זה תיסכול שמובן מבחינתי לגמרי. זאת היתה כפי שראית נקודת השבירה שלו, שבה הוא בעצם החליט לעזוב.
    והוא לא זרק הכול ועזב, בגלל שהוא מקצוען הוא יעזוב רק בסיום העונה... יש מבין ?
    ריינמן = אינגה הויקינגית הלוהטת.

9. Zizou10 Member

פרננדז אחלה מאמן אבל אין מה לעשות בכל מועדון במשחק לא טוב קורה מצב שמקללים את המאמן והוא לא צריך להתרגש מכך, אם הוא מאמן שכבר עבר הרבה באירופה הוא בכלל לא צריך להתרגש ואני מניח שזה שהוא רוצה לעזוב בעונה הבאה זה לא בגלל זה כמו שהוא אמר, אלא בגלל עוד נושאים אחרים שלא התאימו לו.
    חוץ מזה במידה והוא רוצה לעזוב למה באמת התקשורת? שיבוא כמו גבר לגאידמק ויגיד לו למה הוא עוזב וזהו, פה הבעיה מכל זבוב עושים פיל.
    אני מקווה שהוא ישאר למה רואים שבית''ר נהפכת מקבוצה טובה, לקבוצה טובה מאוד שיכולה להתמודד בהחלט על האליפות בעונה הבאה.
    אם לא הוא אופצייה טובה תהיה גרנט או שום. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

10. 1982 Member

מתוך מעריב:

קאנן: "אני רק אמרתי ללוי שיהיה בשקט, חבל שהוא לא ג'נטלמן. אני מכבד אותו מאוד ורק רציתי להגיד לו שצריך לשחק כדורגל. זה חבל ואני מצטער".

הם באמת מתחילים להרגיז, נראה כאילו הם עושים לנו טובה שהם כאן.

אם אלכס פרגוסון או מאריו זאגלו היו אומרים את זה, סבבה.

אבל מאמן נוער מקבוצה נידחת בהולנד ? כדאי שיתרכז בקבוצה שלו.

11. נדב מיכאלי Member

בינתיים 3 מאמנים עם רקורד מפואר אימנו בישראל :
    דושהן אוהרין -סגן אלוף אירופה עם צ'כיה ביורו 96 ,היה במכבי חיפה וניכשל.
    ריצ'ארד מולר נילסן -אלוף אירופה עם דנמרק ביורו 92 ,היה בנבחרת קמפיין אחד ועזב מיוזמתו.
    לואיס פרננדז -אלוף אירופה כשחקן,מחזיק גביע המחזיקות עם פריס סן ז'רמן לא יודע אם הוא ניכשל אבל בטח שהאופי שלו לא עזר לו פה.
    מאמנים זרים שבאים לישראל בדר"כ באים עם רקורד מפואר ועם תקוות חדשות לכדורגל הישראלי.
    כניראה שאחרי שהם הגיעו לטופ שבטופ הם זילזלו בליגה הישראלית ושילמו על זה.
    אל תשכחו שלמאמן זר לוקח גם זמן להתרגל לכדורגל הישראלי ,להתאקלם .
    את קאנן אני לא מחשיב כי את כמות הכותרות והכסף שהוא עשה בישראל הוא לא יעשה עוד אף פעם בחיים שלו .
    פרננדז - האופי שלו מנע ממנו להצליח בישראל
    כניראה שבישראל צריך רק מאמנים ישראלים שמכירים את הכדורגל הישראלי ואת התקשורת הישראלית.

12. 1982 Member

עם כל הכבוד לרקורד שלהם, הם לא הגיעו למקום שכוח אל.

גם אלי אוחנה זכה בגביע אירופה למחזיקות,
    דוד פיזנטי שיחק בחצי גמר גביע אןפ"א,
    בוני גינצבורג זכה באליפות סקוטלנד,
    שום זכה בדאבל ביוון,
    קשטן הגיע לרבע גמר גביע אופ"א
    זלצר לקח מדלית כסף באליפות אירופה לנוער
    מוטלה שיחק עם פלה
    שפר לקח אותנו למונדיאל - וסיים בתיקו עם סגנית אלופת העולם.
    קלינגר ושום הגיעו לליגת האלופות,
    שלמה שרף מנע מצרפת לעלות לגביע העולמי והביס את אוסטריה.

אז נכון, אנחנו לא אימפריה, אבל בכל זאת - שיעשו את העבודה שלהם בלי לחנך מאמנים יריבים ואוהדים,
    אם הם רוצים לחנך - אז רק את השחקנים שלהם.

13. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

לואיס פרננדז כזה בן אדם מגעיל !

עוד לא נגמרה העונה והוא כבר מעכשיו מודה שאפק לא משחק אך ורק מסיבות אישיות , הוא טוען שאפק זיזלזל בו ובאימונים שלו כשהיא הגיע ולכן היחס שהוא מקבל בחזרה.

עכשיו תכניסו את עצמכם לתוך אפק , איזה חשק יש לו לבוא עכשיו להתאמן בבית"ר ירושלים ? גם אם זה בצד לא ליד כולם (שזו מן השפלה בפני עצמה אבל עזבו את זה) ,הוא יתאמן יתן 200 אחוז יהיה הכי טוב בבאימון אבל עדיין לא ישחק.

פרננדז היה צריך לשמור את הכל בבטן ולהוציא הכל בסיום העונה , לא עכשיו ועוד להתלכלך ככה על האוהדים של בית"ר.

ומה שהכי הרגיז אותי ובטח בטח את אוהדי בית"ר שאוהבים את הסמלים שלהם שהוא אמר:
    "בא אורי קיבל מתנה , בא אלי קיבל מתנה , אןולי בשבת אני יתן למשה ביטון מתנה ,ח ולצה של פ.ס.ז"

בכל מועדון בעולם יודעים להעריך סמלים של קבוצות ובטח בבית"ר ירושלים , יש לו כזו קנאה שלא מתיחסים אליו וזה הורג אותו כנראה

14. SUPER-INTER Member

דווקא מתייחסים אליו יותר מדי וזאת הבעיה. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx
    אדם כזה שחצן ("אני מכיר את קאפלו",אני בטוח שהוא לא אותך!) ומתנשא הרבה זמן לא ראיתי.
    הבנאדם חושב שהוא עושה טובה שהגיע לבית"ר ושוכח שמשלמים לו המון!! כסף בשביל שיגיע לאמן ולהעלות את הקבוצה מדרגה,מה שלא כל כך הצליח ואת הקרדיט אני נותן לשחקנים למרות המאמן.
    אני כמובן לא מצדיק את ההתנהגות של האוהדים ואף מאמן לא היה רוצה לחטוף בוז ועוד מהאוהדים של הקבוצה שלו..אבל הבנאדם צריך להשתיק אותם עם התוצאות ולא ע"י זה שהוא יורד עליהם "חשבתי שהקהל בישראל יותר חכם"(הציטוט אולי לא מדויק אבל הכוונה דומה).

15. FelaKaT Member

כמה שאני לא מחבב את קאנן, בלשון המעטה, רוני לוי יותר גרוע ממנו שבעתיים. כל משחק יש לו תלונות לשופט, בכל משחק הוא דואג ליידע את השופט שהוא חייב משקפיים. זאת התנהגות ראויה?
    קאנן אמר לו להיות בשקט אחרי שרוני לוי השתולל על השופט, לואיס פרננדז אמר לו להיות בשקט אחרי שרוני לוי כמעט אנס את השופט, לך זה נראה רק כצירוף מקרים בכך שמדובר ב2 מאמנים זרים?

בשביל לחנך את השחקנים שלהם הם צריכים קודם כל לשנות את האווירה בכדורגל הישראלי. אם אנחנו רוצים להתקדם לאן שהוא בשנים הקרובות אנחנו צריכים לתת להם לעשות את זה.
    לואיס פרננדז קלט בחצי שנה שהוא פה את כל התרבות של הכדורגל הישראלי, הוא הבין מי זה איצ'ה מנחם, הוא הבין למה גיא לוי מאמן את האוליפית והוא קלט את הצד המכוער של קהל אוהדי בית"ר ירושליים.
    כל זה צריך להשתנות, לא יתכן שההתאחדות תהיה עד כדי כך סובייקטיבית, לא יתכן שאת האולימפית יאמן מאמן רק בגלל שהשם משפחה שלו זהה לשם משפחה של אדם בכיר בספורט הישראלי.
    לא ייתכן שהקהל ישרוק בוז לשחקניו כל עוד הם לא עשו שום מעשה "רע".
    לא ייתכן שהקהל יקלל החל מהדקה ה10 את המאמן שלו אחרי 3 משחקים טובים של הקבוצה שלו.
    לא ייתכן שהקהל יעודד את שחקני היריבה מתחילת המשחק.
    אני בטוח שללואיס פרננדז לא היה בעיה אם הקהל היה שורק בוז לאחר ההפסד, אני גם בטוח שהוא לא היה נעלב אם היו מקללים אותו כי זה דרכו של הקהל בכל העולם. אבל לא אחרי שהוא "יצא בשלום" משלושת המשחקים החשובים ביותר לקהל של בית"ר.
    הוא צודק, לקהל הישראלי יש זיכרון קצר.
    חבל שהוא לא ישאר פה, בקאטר הוא בנה קבוצה טובה, בספרד הוא בנה קבוצה טובה, וגם פה הוא היה בונה קבוצה טובה במידה והיה ממשיך. לרואה ופרננדס יעזבו איתו ובית"ר תצטרך להתחיל לבנות את עצמה מחדש(שוב) תחת מאמן חדש ועם שחקנים חדשים שלא בטוח שיהיו ברמה של ה2 שיעזבו.

אני לא מבין מה רוצים מפרננדז בקטע הזה, אפק, כל עוד רכישת הפועל ע"י לבייב הייתה בתמונה היה מגיע לאימונים בלי חשק ועם האף בשמיים.
    אחרי שמכירתה של הפועל ירדה מהפרק אדון אפק הבין שהוא בצרות לא קטנות והחל להתאמן בצורה יותר רצינית.
    הסיבה היחידה שהקהל קרא בשמו במשחק בשבת הייתה להיכנס בפרננדז. הרי כולם האשימו את פרננדז שהוא הרכיב את אפק וחבריו לספסל במשחק נגד מלמיליאן.
    שיחזור לבית שלו, יהיה לו טוב וככה גם לנו. עשו מהסיפור הזה יותר מדיי.