הם שחורים, הם כוכבים, הם... הכוכבים השחורים!

הנושא בפורום 'מונדיאל 2010' פורסם ע"י Obafemi, ‏31/5/10.

1. cazzo Il Capocuoco

בדיוק, פה אתה צודק. גאנה חוץ ממצרים, היא הנבחרת הכי חזקה, עם דגש על חזקה, באפריקה. אומנם חוף השנהב מוכשרת ברמות מטורפות, והעיפו שם את המאמן (על באמת שטויות) ואותו דבר לגבי ניגריה. לדעתי גם אלג'יריה נתנה משחק הגנתי מצויין היום.

נערך לאחרונה ב: ‏14/6/10
  2. N כמוני Member

אתה רואה את סרביה מנצחים את גרמניה? הניצחון של גאנה למעשה די סגר את הבית הזה, אם היתה תוצאת תיקו היה אפשר לדבר על הקרב על המקום השני.

3. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

להגנתי ייאמר שהשורות נכתבו לפני ההצגה מול אוסטרליה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

אני עדיין חושב שזה אפשרי, אבל פחות בטוח מבעבר.

מה שכן, סרביה ממשיכה בינתיים לאייש את סטיגמת הלוזרית אז אין לדעת.

4. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

מי שמדהים אותי, זה גיאן. הוא לא נראה חלוץ והוא גם לא רוצה מספר של חלוץ, אבל כמה שהוא יעיל!

5. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

2 שערים ב-3 משחקים במונדיאל, טאגו ומונטארי לא תורמים כלום להתקפה. טאגו מול אנדרה אייו זה הבדלי רמות של 3 ליגות. על מונטארי כבר דיברתי.

6. דנידין Member

גאנה ספגו מעט מאוד ב 3 המשחקים שלהם בטורניר וזה בעצם מה שהיה שוה את ההצלחה. הם הפתיעו אותי נורא לטובה, הם חזקים, ממושמעים, נבחרת שקשה מאוד לשחק נגדה (לא רק לגרמניה היה קשה, אלא גם לסרביה ולאוסטרליה).

גם רבע גמר היסטורי הוא דבר אפשרי מבחינתם.

7. cazzo Il Capocuoco

בשביל אפריקה ובשביל גאנה אני מקווה שילכו רחוק ואפילו יגיעו לחצי הגמר כדי לשבור את השיא של קמרון מ1990 ושל סנגל מ2002.

8. riquelme1 Member

רבע וחצי? גאנה נבחרת בינונית להחריד, וגם היום הם היו כאלה, אין להם מה לחפש בשבלים הבאים.

9. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

גאנה יותר טובה מארצות הברית לטעמי, לקחה 4 נק' בבית אולי הכי צמוד וקשה חוץ מזה של ברזיל, לעומת בית בדיחה של האמריקאים. מה שכן, לגאנה בעיות עצומות בעמדת החלוצים. אסאמוה גיאן כשרוני ביותר אבל לא מספיק לבד, ואין פרטנר ראוי לצידו שיוכל לעשות את העבודה, לפחות לא לפי שלב הבתים. שני שערי זכות ושניהם בפנדל זו סטטיסטיקה שמדליקה נורה אדומה ענקית.

10. ManUtd Fan Member

אסמוה ג'יאן?
    לא מכיר אותו ואני לא אוהב לשפוט שחקנים על-פי משחק אחד, בטח נגד נבחרת כמו גרמניה, אבל אתמול אני רציתי שגאנה יספגו 5 רק בשביל שהוא יחטוף מהחברים לקבוצה על האנוכיות שלו. גועל נפש. מכל מקום הוא רוצה לבעוט למרות שהוא נמצא במצב גרוע ו/או אחרים נמצאים במצב הרבה יותר טוב. אתמול אני פשוט לא יכולתי להפסיק להתעצבן עליו.

ואם רגע להתייחס לגאנה כנבחרת ולא רק בגלל ההוא למעלה, אז כן, בהחלט מגיע להם לעלות לשלב הבא ולפי איך שזה נראה כרגע, הם לא פחות טובים מהיאנקס ואפילו יותר טובים מהם. בכל אופן, יש לציין שהיא מצטיירת כנבחרת נאיבית (לא הייתה רחוקה מלעוף אתמול), כמו שאר הנבחרות מאפריקה, ואי ניצול מצבים בשמינית (להגיע אליהם הם יודעים טוב מאוד, אבל הם פתאום מאבדים את הראש כשזה מגיע לסיומת) יעלה להם ביוקר.

11. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

גאנה עולה לשמינית הגמר אחרי שהיא כבשה בשלושה משחקים שני שערים וגם אלה הגיעו מהנקודה הלבנה. הנבחרת הזאת טכנית ואתלטית, אבל באמת חסר לי משהו בנבחרת הזאת. היא הצילה את הגאווה האפריקאית שלאור כל המלחמות שם לא מובן לי, אבל היא תצטרך עכשיו להתמודד מול נבחרת עם מנטליות שקשה מאד להתמודד איתה. לי אין בעיה אם גאנה תעפיל לרבע הגמר, אבל היא תצטרך גם יכולת ולצערי לא ראיתי את זה אתמול (שני המשחקים האחרים לא ראיתי).

12. Rudess Member

אני שמח שגאנה עלתה , לא רק בגלל שהיא נבחרת אפריקאית אלא גם בגלל שלהבדיל מנבחרות אפריקאיות אחרות הם יודעים לעמוד טוב מאד על המגרש וגם לשחק כדורגל יפה. אם רק היה להם את אסיין במונדיאל הזה, הם יכלו ללכת רחוק מאד.

13. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

פרינס במקום אסיין זה פיתרון טוב.
    ככה זה חלוצים. פורלאן בועט מכל מקום וזוכה בזוג נעלי זהב.

14. אלי מתחן Member

לא רוצה להשמע גזען, אבל חסר להם שחקן "לבן", אחד כזה שרואה יותר לעומק.
    כל השחקנים מקבלים את הכדור לרגל וקשה מאוד לשים גול בצורה הזאת.

15. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

מצד שני קשר אחורי שבונה את המשחק מאחורה זה תפקיד של השחורים. אפילו ביורו האחרון בתפקיד הזה כיכבו ברזילאים מתאזרחים. לגאנה בעמדה הזאת יש את אנתוני אנאן ואת דרק בואטנג.