הם רמאים!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ADP, ‏2/9/12.

1. Alta Tensione Member

נו, אז זה מה שכנראה מכתיר אתכם רישמית לקבוצה שתיאבק נגד יובנטוס על הסקודטו עד תום העונה. רק קבוצה כזאת זוכה ליחס כזה מהשופטים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

2. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

מוראטי,

סתום את הפה!

נערך לאחרונה ב: ‏18/11/12
  3. Muurad Member

http://img15.imageshack.us/img15/8409/inedita.Xxx

4. yoni10 Member

וזאת ההוכחה שיובנטוס מרמה. רמת הבגרות והסקת המסקנות פה פשוט מצחיקה אותי.

מוראטי הזה פשוט בנאדם מבחיל. הוכח שהמועדון שלו היה שותף בקאלצ?יופולי והוא ברוב חוצפתו ממשיך להתבכיין ולתפור קונספירציות.

5. Muurad Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx

זאת הוכחה שבניגוד גמור למה שיובה טענה, וכמו שנשיא קטאניה ושחקניה טענו, הקוון אכן אישר את השער. משמע השפיעו על החלטתו לשנות אותה.

נערך לאחרונה ב: ‏19/11/12
  6. yoni10 Member

לא הוכחה לשום דבר. מספיק עם הדמגגוגיה הזאת. וגם אם איכשהו שחקני יובה השפיעו על החלטת השופט באותו משחק זה עדיין לא מצדיק את כל השטויות שנאמרות פה ע"י אוהדי מילאן ואינטר, שיובנטוס אחראית לכל טעויות השיפוט לרעת יריבותיה כי אני בטוח שאתם יודעים שזה שטויות.

7. Muurad Member

איך זו בדיוק לא הוכחה שהוא אישר את השער? מה אתה רואה את הקוון עושה? (בניגוד גמור למה שנטען אחרי המשחק ע"י כולם ובייחוד אנשי יובנטוס, חוץ מאנשי קטאניה שכמובן הוצגו כ"שקרנים")

והאמת שלא, אנחנו לא יודעים שזה שטויות. ממקרי עבר יש מספיק סיבות להאמין שזו חלק מהמציאות.

8. yoni10 Member

זה שהקוון אישר את השער תחילה לא אומר שהשופט ביטל אותו כתוצאה מלחץ של שחקני יובה ו/או מעשים לא כשרים ואי חוקיים מצד ראשי יובנטוס שגרמו לו לעשות כן. אתה פשוט לא יכול להוכיח את זה.

אני יכול להגיד לך גם באותו משקל שעל סמך מקרה העבר אינטר גם עשויה להיות בטעויות שיפוט ובענייני שיבוצי שופטים כי הוכח כבר שזה קרה.

9. Muurad Member

לא יפתיע אותי אם גם זה נכון. כל קבוצה באיטליה מבחינתי רמאית בפוטנציה.

זה לא משנה את העובדה שאנשי יובה טענו לשקר מצד אנשי קטאניה, ושיש הוכחה שהקוון אכן הושפע וגרמו לו לשנות את ההחלטה המקורית שלו, ושהטענות שמשום מה הם רצו להפריך ושיקרו במצח נחושה כדי לעשות כן, התבררו כנכונות.

אנחנו נמצאים בדיון טעויות השופטים בפעם האחרונה שראיתי.

10. yoni10 Member

אני לא מבין למה אתה קובע שהקוון אכן הושפע משחקני יובה. זה שהם באו אליו ולשופט בטענות לא בהכרח מסמן על כך שהוא הושפע מהם.

11. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז ממי הוא יכול להיות מושפע? מה ההסבר שאתה מציע?

ואגב, יובה לא צריכה לשחד שופטים כדי לעשות את זה, הרבה שופטים מחליטים החלטות שמושפעות מלחץ של השחקנים (וזה במקרה טוב), ולעתים אפילו מושפעות מלחץ של האוהדים. שחקני אינטר עשו את זה הרבה לפני 4 שנים, ואחת הקבוצות שמתמחות בזה בתקופה הנוכחית היא ברסה.

12. yoni10 Member

זה הדיון לכל הליצנים פה שטוענים שהיה פנדל במשחק היום. אני מחכה לגאוני הדור שיעלו לפה תמונות ערוכות מפורומים זרים, יאללה.

13. AS R Member

תפסיקו להיות לוזרים. אני לא רוצה להיכנס בכלל לזה שיובנטוס זכתה כבר העונה בטעויות שיפוט לטובתה, ככה שאין לכם מה להתלונן.

מתי תפסיקו לזיין את השכל על טעויות שיפוט? יובנטוס שיחקה רע ולא הגיעה להזדמנות אחת במשך 90 דקות, זה הכל. 6 בעיטות לשער זה פשוט עלוב. תפסיקו להאשים את השופטים ביכולת הרעה של הקבוצה שלכם. מתי תבינו שלשופטים אין שידורים חוזרים והם צריכים לפסוק בלייב.

אבל בסדר, תמשיך להאשים את השופטים במקום להפסיד בכבוד ולהפנים ששיחקתם רע וזה הגיע לכם.

14. Muurad Member

אני עדיין לא ראיתי הוכחה חד משמעית שתקבע לצד זה או אחר לגבי הפנדל אתמול.

אני נוטה לכיוון שזה אכן שיפשף את איזור המרפק\כתף\וואטאבר בגלל התמונה שאנדריי שהביאו אתמול יחד עם הוידאו שהיה גם ככה באיכות על הפנים - אבל באמת שלפי הראיות שיש בידינו כרגע (לפחות אלה שאני ראיתי, אלא אם כן יש וידאו עם רזלוציה גבוהה עם זום וSUPER SLOW MOTION שיעזור לחליט בצורה ודאית) אני לא חושב שיש מישהו שיכול להיות נחרץ ובטוח ב-100% לגבי זה לצד זה או אחר.

מי שטוען שהכדור ב-100 אחוז וודאות נגע או לא נגע ביד לפי הוידאו והתמונות שלפחות הראו בדיון המחזור אתמול, משקר לדעתי.

ההשוואות של המקרה הזה לנבדל השערורייתי לפני כמה שבועות, או אי האישור הביזיוני של מונטארי שנה שעברה מצד אוהדי יובנטוס ברחבי הרשת (לא רק כאן) הוא פשוט עצוב.

נערך לאחרונה ב: ‏26/11/12
  15. yoni10 Member

אף אחד לא השווה בין המקרים. אני רק מגחך על הנסיונות פה של אנשים להתעלם מטעות שיפוט ברורה לרעתה של יובנטוס, טעות שעובדתית נעשתה כגם אנשי מילאן מודים בכך ואפילו כל עיתוני המגף הידועים באנטי שלהם כלפי יובנטוס. אני לא מבין מה הטעם בלנסות ולקבוע שאולי כן הייתה נגיעת יד כשברור לכל שלא היה. אפשר להבין את השריקה של השופט, אבל עובדתית היא הייתה מוטעית.