הם משלנו 09/10 - הדיון שאוהבים לשנוא

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י uri, ‏4/7/09.

1. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

זאת לא אבדה ומהלך כזה יכול להיות טוב לשחקן. יש קרוב למאה שחקנים במחלקות הנוער כשרק מעטים מהם נבחרים על ידי דה רוסי להמשיך לפרימוורה. זה בלתי אפשרי להציע חוזה לכל שחקן נוער ולעיתים עדיף לילדים האלה לחפש מקום אחר. כמובן שאם היה מדובר בכישרון יוצא דופן כמו סימונה סיני הייתי חושב אחרת.

2. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

התגובה האחרונה של קובי נראת לי כתמימות או אופטימיות מאולצת. קשה לי להאמין שווסט האם עשתה את כל הדרך מלונדון, דווקא לרומא ועקבה, שידלה ולבסוף חטפה את אחד השחקנים הגרועים במחלקה. אני בטוח שמדובר בשחקן שהלונדונים ראו בו פוטנציאל להצלחה ולכן בחרו דווקא בו. לשחקנים טובים תמיד יש מקום בסגל, בטח ובטח כאשר יש לו עוד 3 עונות במחלקת הנוער לפני שרומא באמת תצטרך להחליט לגביו.

3. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

אורי, לא פעם הבעתי את דעתי על חטיפות ילדים על ידי המועדונים האנגלים. המקרה הזה קצת שונה ממקרים קודמים ומוזר לי שלא פורסמו על כך פרטים. בניגוד למקרים קודמים, השחקן ומשפחתו התייעצו עם מנהל מחלקת הנוער ולא רק שקיבלו אור ירוק, קיבלו גם המלצה לעשות "אודישנים" אצל האנגלים. לאחר מכן ביזיקרי טס ללונדון לשבוע התרשמות בווסטהאם שבסופו הוחלט להחתימו.
    אני מתעניין מאוד במחלקות הנוער של רומא ויכול לתת לך רשימה ארוכה של כישרונות פוטנציאלים. ביזיקרי לא נכלל ברשימה הזאת ואף פעם לא הוזכר ככישרון מיוחד, אחרת לא היה נבחן בווסטהאם אלא חותם על חוזה כמו במקרה של פטרוצ'י

4. בועז Member

אני חייב לציין שאני מסכים עם כל מילה שאורי כתב כאן בדיון הזה. מצער מאוד לראות איך כל האריות זיהו שדה של חיות פצועות וכולם עטים לטרף.
    מקווה שהדברים האלו עוד ישתנו, הרי בחיים הכל משתנה, הכל זמני ואני מקווה שגם המקרה הזה.

5. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

http://farm4.static.flickr.com/3100/2298294067_d73f3a4deb.Xxx

אלסנדרו רוזינה יחתום בשעות הקרובות בזניט פטרסבורג, מחזיקת גביע אופ"א לפני שנתיים תמורת 8 מיליון אירו בקירוב. האיטלקי השני ברוסיה אחרי פליצולי.

שחקן ששמו הלך הרחק לפניו, רוזינה היה סוג של אייקון בטורינו ואפילו הוציא קו מוצרים סטייל CR7 אבל בכל הקשור ליכולתיו על המגרש הוא לא סיפק את הסחורה עבור טורינו ולראייה הוא היה בשוק מספיק זמן כדי שאיזו קבוצה תעוט עליו אבל זה לא קרה, לא מצד נאפולי, פיורנטינה או רומא.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏26/7/09
  6. Roma מנהלים

חבל הייתי מאוד רוצה לראות אותו ברומא שחקן מצוין.
    מחיר כל כך נמוך

7. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

רוזינה שחקן שבאמת יש לו כדורגל ברגליים, אבל חוסר היציבות שלו פגע במוניטין שלו. בסה"כ חבל שהוא עוזב את איטליה. אני מקווה רק שהרוסים לא שמו לו שם משכורת מפלצתית שתעשה בעיות לקבוצות איטלקיות שירצו להחזיר אותו.

8. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

2 מיליון אירו לעונה (למשך 4 שנים הקרובות).

9. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

בסדר גמור. קבוצות בטן יכולות לנסות ולהחזיר אותו עוד שנה-שנתיים (אחרי שימאס לו מהקור) והוא בסה"כ יצטרך לוותר על בערך 25% מהמשכורת - וזה במקרה הכי גרוע. אם הוא היה מקבל למשל משכורת של 3-4 לעונה, הבחור היה נדרש לקצץ חצי מהשכר ויותר כדי לחזור באיטליה, ואז... אפשר לשכוח ממנו עד 2014.

10. cazzo Il Capocuoco

רק שלא יבכה שיש רק לקרדות וקבאס. בקיצור, אני לא רואה אותו מוביל את זניט לעוד תואר אירופאי...

11. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

ראשית, עם כל הכבוד לטורינו, סנט פטרבורג הינה אחת הערים היפות בעולם והקור לא ממש מפריע. שנית, אם עכשיו כשהוא היה מציא זולה אף קבוצת בטן לה שמה עליו את היד, אין סיבה שיעקבו אחריו ברוסיה. הוא יצטרך או ממש להצליח, ואז המחיר יהיה בהתאם, או ממש להיכשל, אבל אז שוב, ספק אם למישהו אז יהיה אכפת. קיצר, יגמור כמו פליצולי. פעם חשבו שיהיה שוער נבחרת, היום מתקשים למשול מהזיכרון איך הוא בכלל נראה (למרות שאני דווקא מצליח, אבל אולי כי אני רואה כדרוגל רוסי מדי פעם).

נערך לאחרונה ב: ‏27/7/09
  12. cazzo Il Capocuoco

מילא פליצולי, אבל אני לא זוכר איך לוקומוטיב מרוב יכולת רעה.

13. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

לרוב האנשים קשה להסתדר בקור (לפחות אלה שנולדו על שפת הים-התיכון), לא משנה עד כמה יפה הנוף שמחפה על זה.
    אני מסתכל על זה פחות בצורה כללית ויותר בצורה ספציפית - הוא יהיה רוזינה - ייתן תקופות טובות, ייתן תקופות פחות טובות, ואז בקיץ יחתום בבולוניה. גוברטי לא יעמוד בציפיות ורומא תסדר את עצמה? יחתום שם. נוצרה העונה סיטואציה שהקבוצות שכן היו יכולות להעזר בו, לא יכלו לעמוד בסכום שדרשה טורינו. יבוא הקיץ הבא, הקלפים יתערבבו מחדש ויתחיל עוד סיבוב של העברות. זה הכל עניין של סיטואציות. פארמה הסתדרה מבחינה כלכלית והחזירה את לוקארלי הביתה אחרי חצי שנה. כשהוא חתם בשאחטר הייתי משוכנע שיותר הוא לא ישחק באיטליה ושהוא יעבור לליגה הקטארית או משהו בסגנון אחרי שיסיים את החוזה באוקראינה. עכשיו הוא בכלל בליבורנו...

14. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

15. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

נערך לאחרונה ב: ‏6/8/09