הם משלנו 08/09:: מסכמים עונה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י uri, ‏13/8/08.

1. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

ג'ובאני טראפאטוני, מאמן נבחרת אירלנד ואחד המאמנים המצליחים ביותר בהסטוריה של המשחק, חגג אתמול את יום הולדתו ה-70. לרגל החגיגות האישיות ולקראת המפגש מול איטליה בראשון לאפריל (לפני כן יש לאירלנד גם משחק מול בולגריה), ראיון לאתר של פיפ"א:

http://www.fifa.com/worldcup/news/newsid=1...ni+still+hungry

http://www.lastampa.it/multimedia/sport/16408_album/06.Xxx
    http://www.lastampa.it/multimedia/sport/16408_album/07.Xxx
    בן 70 ועדיין רעב לכדורגל.

נערך לאחרונה ב: ‏18/3/09
  2. Jose Mourinho Member

וולפסבורג של ברצאלי וזקארדו עוד עלולה לגרום לכולם(כולל אותי) לחזור בהם אחרי מה שאמרנו עליהם בתחילת העונה כאשר רק חתמו אצל הירוקים, הנה ציטוט שלי מלפני היורו:

למרות שזה אכן המצב שהיה בקיץ, ולמרות שאני עדיין חושב שלשחק בפיורנטינה זה עדיף בהרבה מאשר לשחק בוולפסבורג, אם הזאבים יקחו אליפות, והלוואי שכך יהיה, אני לא אתבייש להודות ששני האיטלקים(בעיקר ברצאלי שמוביל שם את ההגנה, זקארדו כמעט לא משחק) גרמו לכולנו לאכול את הכובע, ועד עכשיו הם בהחלט בדרך הנכונה.

3. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אל תמהר לחרוץ את דינך! ניתן לבחון את הסיטואציה בשתי גישות שונות; דיאונטולוגית, מחד גיסא וטלאולוגית מאידך גיסא. לפי הגישה הראשונה, הכוונה (ולא התוצאה) היא שמעניקה את המשמעות למעשה. ובכן, לפי גישה זו אין זה משנה אם במקרה קבוצתם מצליחה מעבר למצופה. זאת, כי מלחתחילה כוונתם היתה קשורה אך ורק בכסף ולכן גם אם וולפסבורג תשיג הישג מעל למצופה הטענה שלך בתחילת העונה תשאר בכל זאת מוצדקת. מלבד זאת, גם אם נלך לפי הגישה השניה, לפיה התוצאה היא זו שמעניקה את המשמעות למעשה ולא הכוונה, גם אז הייתי מציע לך לא להיכנע לחפזון, כיוון שבסיום העונה לדעתי אכן שני איטלקים יזכו באליפות, אולם יהיו אלה האיטלקים של באיירן מינכן (גג המבורג). כמו הופנהיים והרטה לפניה, גם וולפסבורג תתקשה לשמור על יציבות ולעמוד איתן על הפסגה. מה גם, שלמרות ההצלחה, שני האיטלקים של "הזאבים" עדיין נשארים מחוץ למחשבות של ליפי, ובתקשורת המקומית אף אחד לא מפרגן להם על כך. מדי פעם נותנים לאחד מהם כמה שורות לתרץ ולהגן על החלטתם. "אני לא מתחרט" הם אומרים, ניחא.

נערך לאחרונה ב: ‏31/3/09
  4. Jose Mourinho Member

במקרה של הופנהיים, היה לי ברור שהם ידרדרו אחרי פציעתו של איבישביץ'.
    אבל אני נותן סיכוי שווה לוולפסבורג לזכות באליפות בדיוק כמו לבאיירן(ולהמבורג ולהרטה) - נותרו רק 9 משחקים לסיום העונה, זה לא כמו בפתיחת עונה במצב שבו וולפסבורג פותחת חזק וצפויה להידרדר בהמשך. הירוקים כבר הגיעו לשלב המכריע כאשר הם איתנים בצמרת, ואחרי 25 משחקים של היצמדות לצמרת, קשה להאמין שהם יפלו בצורה משמעותית ב9 הנותרים.

ובקשר לפרגון, אני בטוח שאם ברצאלי יזכה באליפות, כאשר היה שחקן הרכב קבוע ומוביל וכל אורך הקמפיין, יכתבו עליו יותר מסתם כמה שורות. נבחרת? זה כבר עניין של ליפי, אם קסאנו לא מוזמן אז זה לאו דווקא קשור ביכולת נטו שהשחקן מציג בקבוצתו.

5. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

למרות שזה הגיוני, לא הייתי ממהר לפסול את הזאבים. יש להם את המאמן הטוב בליגה, את החלוץ הכי חד בליגה וקבוצה שמנפיקה מעצמה 110 אחוז במיוחד בסיבוב השני.

מה שבטוח האלופה הבאה תיהיה אחת מהשלוש: באיירן, וולפסבורג, המבורג
    בסדר הזה

בשבת אגב הזדמנות טובה לוולפסבורג להוכיח שהם מועמדים רצינים לאליפות שהם יארחו את הבווארים.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏31/3/09
  6. 亚历山大帕托 Member

ולמה הרטה עם ההגנה הטובה ביותר בליגה לא מועמדת מבחינתך?

7. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

כי הם בדיוק כמו הופנהיים לא שווים יותר מדי. אז הם עומדים טוב מבחינה הגנתית וגם זה עם המון מזל, אבל מבחינה התקפית אין להם מה למכור. אני עדיין בטוח שבסוף הם יפלו למקום 5 או 6 שזה עדיין הישג עצום לקבוצה הצנועה הזאת.

8. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

מסתבר שטעיתי, וולפסובורג 1:5 באיירן מינכן. הה. לפחות, לוקה טוני כבש. כנראה שבאיירן של קלינסמן היא באמת קבוצה שבורה ורצוצה.

9. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

פדריקו מקאדה, האיטלקי של מנצ'סטר(עוד אחד שהפיראטים גנבו) כובש שער ניצחון נהדר נגד אסטון וילה, שער שיכול להביא למנצ'סטר אליפות.

10. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

שער ע-נ-ק!

תשכחו מטוני, תשכחו מגרוסו, תשכחו מברצאלי - פדריקו "קיקו" מאקדה - זה השם!
    ילד בן 17 שמשחק בלי שום פחד מול 76,000 צופים בתיאטרון החלומות ועוד נותן שער ניצחון ששווה לקבוצה שלו אליפות. איזה מהלך גדול של הבחור... מי אחראי כיום על נבחרת ה-U19? רוקה? זימון וכמה שיותר מהר.

11. ManUtd Fan Member

שער שגדול השחקנים בעולם היה מתגאה בו. בקושי חצי שעה משחק בקבוצה והוא כבר קנה את הלב שלי ושל עוד הרבה מאוד אוהדים. כבר מהנגיעה הראשונה שלו היה ניתן לראות את כמות הפוטנציאל שיש בו.

12. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.uploadfileyou.com/files/x5zolx6watrbpngevnuw.Xxx

13. THE STRETFORD END Member

אנחנו קרובי משפחה של הפיראטים שניסו להשתלט על אוניית צים.

מצ'יידה,ראיתי אותו כמה וכמה פעמים בטלוויזיה בליגת המילואים של יונייטד ולפני שלושה
    שבועות ראיתי אותו מהיציע בליגת המילואים כובש גם כן נגד האל סיטי,
    לפני שבוע הוא כבש שלושער בליגת המילואים בחוץ נגד ניוקאסל
    http://www.youtube.com/watch?v=iINkgkDUJZ8

השער השני מצויין אבל השלישי עם הורדת הכדור שער טוב עוד יותר

לי הוא מזכיר את ואן ניסטלרוי בסגנון המשחק וגם במבנה הגוף,
    לא הכי מהיר שבעולם אבל טכני,סיבוב מצויין על המקום וחד בסיומת שלו.

והגול שלו היום...ריחפתי מעל הכסא באולד-טראפורד למשך כמה שניות טובות בזכותו,

גראצייה.

14. 亚历山大帕托 Member

מאקדה.

15. THE STRETFORD END Member

יכול להיות אבל באנגליה ככה מבטאים את השם שלו אז אני מנסה להסתגל לרוח המקומית פה.