הליגות הקטנות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י ראול, ‏15/6/05.

1. SeRgInHo Member

אחי תבין שהליגה בישראל היא אחת הגרועות באירופה...ברור שהרומנית טובה יותר וגם בהרבה.תראה איזה התקדמות עשו השנה הקבוצות הבוקרסטיות באופ"א בזמן שאצלנו רק הולכים אחורה..

2. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

מצד שני..הבנתי שאליסטר וסמגין של פתח תקווה באו מקבוצת צמרת ברומניה והיו שחקני מפתח שם
    אז זה גורם לי לתהות...

3. SeRgInHo Member

אחי אל תשווה..גונזאלס בא לאשדוד מבילבאו אז הליגה הישראלית יותר טובה?
    יכולות להיות לזה 1001 סיבות.אולי הם היו שחקני ספסל ולא היו מרוצים,אולי המצב הכלכלי באותה קבוצה לא היה טוב.
    זה ששחקן עובר ליגה זה לא בהכרח שהליגה שאליה הוא עובר היא יותר טובה

4. cazzo Il Capocuoco

חכו חכו שאיתי יבוא ויראה לכם מה זה ליגה רומנית... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

5. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

בגלל זה רשמתי שלפי מה ששמעתי מדובר על שני שחקני הרכב בקבוצת צמרת שם ותראה את היכולת..
    גונזלס לא משחק בהרכב כבר והוא גם כבר לא שייך לקבוצת צמרת בליגה הספרדית והוא מגיע בתור איזשהי
    טובה לרביבו...זה סיפור שונה לגמרי..

6. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא להגזים, אני כבר התווכחתי עם מישהו שאמר שישראל החלשה באירופה ואחת הגרועות בעולם, מצאתי איזה 20 ליגות לפחות יותר חלשות, אל תגרום לי שוב http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx

7. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

למען האמת אני כלל לא בטוח שהליגה הרומנית עולה באיכותה על הליגה הישראלית, למרות ההצלחות המדהימות של הרומניות השנה באירופה. מבחינת הכשרונות המקומיים אין ספק שהכדורגלן הרומני מוצלח יותר מהכדורגלן הישראלי (מוסר עבודה קומוניסטי בכל זאת), אבל אל לנו לשכוח שהכספים שמושקעים בכדורגל הישראלי הם כעיקרון גדולים יותר, ולכן איכות הזרים שמגיעים לפה גבוהה יותר. לא נראה לי שבליגה הרומנית יש זרים ברמתם של חבייר דירסאו, רוברטו קולאוטי או ז'רום לרואה.

בקשר לסמגין ואליסטר, כוכבים בקבוצותיהם הקודמות הם לא היו, כך שאל תסיק מסקנות לגבי איכות הליגה הרומנית מצפייה בשני הליצנים האלה. מה שבטוח זה שהם מוציאים שם רע מאוד לכדורגל הרומני (ועוד לא הזכרתי את הבלם של סכנין בוגדן שלדעתי בכלל הגיע לפה על תקן פועל בניין ובטעות נפל לכדורגל). דברו איתי על אדריאן מוטו וכריסטיאן קיבו במקום http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/cool.Xxx .

8. SeRgInHo Member

זה שהכדורגלן הרומני יותר טוב מישראלי אין ויכוח,אצלנו כולם ליצנים חוץ מבן חיים ועוד כמה.
    מבחינת הנבחרת הם גדולים עלינו בכמה וכמה רמות והם ללא ספק היו צריכים להיות במונדיאל הקרוב.
    אולי אין שם כסף כמו פה אבל זאת ליגה ללא ספק יותר מוכשרת וטובה.שוב פעם,תראו את ההצלחות של הקבוצות הרומניות בשנה הנוכחית.בזמן שהקבוצה הבחירה בישראל מפסידה לנגרים ממאלמו 3(או 4)קבוצות בוקרסטיות היו בשלב הבתים של או"פא.