הליגות הנמוכות באיטליה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Franco, ‏20/11/14.

1. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

לאפדולה עם עוד גול גדול ממשיך לפרק את הליגה עם 22 שערים ו-10 בישולים העונה. ליובנטינים - לפי מה שהבנתי מנדראגורה פתח כבלם. פסקארה של אודו חזק בתמונת הפלייאוף ולמעשה מובילה את המקומות שמוליכים לפלייאוף (קרוטונה וקליארי שתיהן עם רגל וחצי בסרייה A), לפחות עד המשחק של בארי.

ואם כבר בארי, אז נכנס שם איזה ברנש מלזי כשותף. קנה חצי מהמועדון והספיק לפזר הצהרות בומבסטיות. נראה ונשמע כמו זיין שכל, אבל לכו תדעו. אפשר לקוות. הפוטנציאל של המועדון הזה מפחיד.

SerieA, אלעד ו-Franco אוהבים את זה.
  2. SerieA Il Capitano

נקווה שהמלזי לא יתברר כאינדונזי.

אני זוכר שאיזה אמריקאי משוגע הופיע עם צעיף של בארי באיזה יום, אמר שיבנה להם איצטדיון ובסוף ברח ואת הצעיף השאיר בסן ניקולה. נקווה שהסיפור יהיה שונה. צריך את החבר'ה האלה בליגה העליונה.

לגבי הבחור של פסקארה - מתי הוא עובר ליובה?

3. Enzo Maresca Member

כבר כמה חודשים שהוא מזגזג בין מרכז ההגנה לקישור. לא יודע אם זה בגלל חיסורים בסגל של אודו או כיוון חדש להמשך הקריירה אבל ממה שאני קורא הוא יותר מרשים בהגנה. אחת הרכישות הכי מסקרנות שלנו בזמן האחרון, מחכה לראות מה יהיה איתו בסרייה A בשנה הבאה.

לאפדולה מדהים. החלוץ הכי דומיננטי שהיה בליגה מאז אימובילה בפסקארה ההיא של זמאן. מקווה שהוא יצליח לעמוד בפיתוי ולא יקבל אף אחת מההצעות מעכבות הקריירה ששולחים לו מאנגליה, יהיה הרבה יותר נחמד לראות אותו ממשיך להתפתח באיטליה.

4. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://parmacalcio1913.com/media/2016/04/630091059RS00017_Parma_Calc.Xxx
    http://parmacalcio1913.com/media/2016/04/630091059RS00047_Parma_Calc1.Xxx
    http://parmacalcio1913.com/media/2016/04/630091059RS00022_Parma_Calc1.Xxx

Don Joan Roman ו-Franco אוהבים את זה.
  5. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז מי בדיוק מעוניין בלאפדולה, אם להסתמך על כותרות העיתונים?

ואלה שמות:
    יובנטוס
    נאפולי
    סמפדוריה
    קייבו
    טוטנהאם
    לסטר
    ברצלונה

אין כמו הייפ מפגר לקראת בואו של הקיץ.

בינתיים האפיפיור מפגין תמיכה בקרוטונה למרות שלאחרונה היא נחנקת ברגע האמת ולא מצליחה להבטיח מתמטית את ההעפלה לסרייה אה. עניין של זמן אבל.

נערך לאחרונה ב: ‏20/4/16
  6. SerieA Il Capitano

שאלה מעניינת היא מדוע אינטר אינה בין הקבוצות שציינת. אם יובנטוס מתעניינת, בשבילנו הוא לא מספיק טוב? בכלל, זה נכון כמעט לגבי כל איטלקי צעיר.

אני באמת מאמין שזה חסר אצלנו בקבוצה, לא בתור קלישאה.

7. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

דבר ראשון, הוא לא צעיר. גם אני הנחתי ככה לאור העובדה שתכלס לא שמעתי עליו לפני העונה והדרך שבה הוא פרץ משום מקום, מה שמאפיין שחקנים צעירים. הבחור בן 26.

אני חושב שהוא לא טוב מספיק ליובה וגם לא לאינטר. איגי הזכיר פה את הדימיון לאימובילה מבחינת הדומיננטיות שלהם בליגה ואני חושב שהם דומים גם מבחינת תקרת הפוטנציאל שלהם. ככל שידוע לי, יובנטוס מתעניינת בו משיקולים כלכליים בעיקר. כלומר רוצה לרכוש אותו, להשאיל אותו ואז לקוות שלאחר שיתן עונה טובה גם בסרייה אה, ניתן יהיה למכור אותו לאיזו אנגליה מפגרת. זאת והניסיון להשתלט לגמרי על השוק האיטלקי במקרה והוא איכשהו יפגין יכולות שהולמות את הספסל של יובנטוס. יש להם כל כך הרבה כסף ובגלל זה הם מנסים לרכוש כל שחקן איטלקי סביר ומעלה. זול יותר לקנות אותם עכשיו תמורת מיליונים ספורים מאשר פוסט פריצה שלהם בליגה הבכירה.

8. SerieA Il Capitano

לא הכרתי את הבחור, אבל העיקרון הוא די דומה מבחינתי. לא ייתכן שנוותר להם על כל ילד בן שבע (מבין שהוא בן 26) שישתלטו על כל הליגה. זה לא שמנדארוגה או רוגאני עלו להם עשרות מיליונים.

9. Enzo Maresca Member

מנדראגורה עלה 12, לפאדולה (אם וכאשר) יעלה סביבות ה10. אז כן, זה יוצא כמה עשרות מיליונים.

קבלו ספויילר - גם אם יירכש, לפאדולה לעולם לא ירשום ולו אף הופעה בודדת במדינו. במקסימום הוא יעביר איתנו פרי סיזן ואולי יישב על הספסל בסופר קופה רגע לפני שנחליט מה עושים איתו. בהמשך לנקודות המדויקות מאוד שיותמי מאמי יקירי הזכיר, ישנה עוד אופציה במידה ומארוטה אכן יחליט ללכת על זה, והיא להעביר אותו בהשאלה + אופציית רכישה לאמפולי (תמורת הנחה על ספונארה), סאסואולו (ברארדי/ורסאליקו) או בולוניה (דונסה/דיאוארה/מזינה). בפועל זה יוצא סוג של בעלות משותפת רק בלי הקטע המבאס של המכרז והמעטפות.

Don Joan Roman ו-ג'ורדן לאב אגדה אוהבים את זה.
  10. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

אסף, זה יתכן מפני שיובנטוס מכניסה בערך פי שניים מאינטר. יש לה עודף שמאפשר לה לבצע את ההשתלטות שלה. אינטר לא מגרדת את ה-200 מיליון בעוד שיובנטוס לפי מה שאני זוכר מכניסה יותר מ-350. זה הפרש עצום.

EO11 ו-SerieA אוהבים את זה.
  11. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

הביא לסאן לורנסו גביע אחרי חיים שלמים של כישלון, לא לזלזל בכוחו של האפיפיור :)

12. SerieA Il Capitano

אתה צודק, לצערי.

אני מקווה שמתישהו הפער הזה יצטמצם.

13. RubberSoul Member

קרוטונה תעלה מתישהו לליגה הראשונה או שמדובר באגדה?

14. Enzo Maresca Member

נקודה אחת מארבעת המשחקים שנותרו והיא שם. אז התשובה לשתי השאלות היא כן - היא גם תעלה וגם מדובר באגדה.

אגב, עוד שער ניצחון של לפאדולה היום, הפעם זה 2-1 מול ברשה. תוצאה שמחזקת את האחיזה של אודו במקום בפלייאוף העלייה ועל הדרך מרחיקה משם את קראצ'ולו ושות' .

15. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי