הליגה של רונאלדו ומסי חוזרת:: בארסה שוב בבילבאו| ריאל אצל גיחון

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏17/8/15.

1. aviran11 Member

ושוב עונה שלישית שבריאל לא קולטים שהם חייבים חלוץ.

אני בד"כ לא אוהב להספיד קבוצות בתחילת עונה, אבל בלי חלוץ נורמלי לריאל בארסה בדרך לעוד תואר.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

2. Raulito Madridista

איזה לוזרים One, רק קנו את הזכויות של הליגה וציפו לחגיגה גדולה. במקום זה הם מקבלים משחקים משמימים..

http://estaticos02.marca.com/imagenes/2015/08/23/futbol/1adivision/1440361350_extras_portada_0.Xxx

כבר התחלנו?
    אתם רציניים? זה היה משחק הפתיחה של הליגה? כי לי זה היה נראה יותר כמו איזה משחק ידידות שקר כלשהו בסין הרחוקה, כשהמטרה היא לא באמת להכניס את הכדור לרשת אלא להכניס לקופה ולגלגל עוד איזה מיליון יורו. פתיחת עונה מאכזבת זה אנדרסטייטמנט, חששתי מאוד לפני המשחק בגלל הכושר הירוד והבעייה המנטאלית של השחקנים. אם שמעתי באוטו איציק שמלי בדרך חזרה מהמקלארנס זה אומר הכל.

הנה כמה דברים יותר טובים שאפשר היה לעשות היום ב-90 הדקות האלה:
    - להרביץ אימון איכותי בחדר כושר, כולל עבודה חזקה על הבטן בסוף.
    - לראות אסקימו לימון, כי שם באמת 'החגיגה נמשכת', ותודה גדולה למומו, בני ויהוד'לה
    - להריץ סרייה של איזה 9 משחקי פרוו, שם לפחות גארת' בייל נראה כמו שחקן כדורגל.

הנה הנתון שרפא בניטס מאוד לא יאהב: ב-5 מ-9 המשחקים שלו כמאמן - ריאל מדריד לא כובשת, אוי ואבוי. מפלצת התקפית, האמנם?

את החרבות לא נשלוף כרגע, כולה משחק ראשון. רוב הגדולות באירופה פתחו על הפרצוף. יובה הפסידה בבית, צ'לסי בקושי סיימה בתיקו ויש עוד דוגמאות. אבל הבעיה היא שבליגה הזו כל איבוד נקודות הוא נוראי. רק גוליאדה נגד בטיס בברנבאו תשפר את המצב-רוח. בניטס איכזב אותי עם ניהול המשחק שלו, בעצם שום דבר לא השתנה. אם גארת' בייל משלים 90 דקות אז המצב בדיוק כמו שהיה. בתחילת המשחק היה צריך למסור כדור רוחב וזהו, משיגים את הגול ומסמנים 'וי' גדול על המשחק הזה. לא סבלנו מחוסר מזל, שיפוט עוין או משחק מעולה של היריבה - פשוט היינו חלשים. אגב, טעות גדולה לוותר על צ'רישב כשאין לנו קיצונים אמיתיים. במשחקים כאלה צריך לבעוט יותר מרחוק. איסקו למשל הוא היחיד שעושה משהו מעניין עם הכדור - אבל הוא אף-פעם לא בועט. טוב, נראה לי סיימתי. Hala Madrid Y Nada Mas. בינתיים היה לנו בעיקר Nada היום.

3. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

ערוץ הספורט הטיל קללה על לה ליגה

4. איגור .פ. Member

אני גם לא מופתע כי אני רואה כל שנה ליגה ספרדית וכל עונה יש טעוות אבל בכל משחק טעויות קריטיות ,נקווה שזה ישתפר לטובה בהמשך.

5. Ever Banega Member

אני דווקא דיי משוכנע שהכדור לא עבר במלואו.

6. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

מסע הקסם של אייבאר 2...

לא יצא לי לראות את המשחק של בטיס די סיקרן אותי, רשמים מהקבוצה בירוק-לבן ממישהו שראה?

7. Raulito Madridista

12 שערים בלבד במחזור הפתיחה של העונה:
    לא פחות מ-4 תוצאות תיקו 0:0
    ריאל, בארסה ואתלטיקו כבשו יחד רק 2 שערים!
    בעונה שעברה: 20 שערים במחזור הפתיחה.
    לפני שנתיים: בארסה פירקה 7:0 את לבאנטה, בסה"כ 35 שערים.

http://estaticos02.marca.com/imagenes/2015/08/24/futbol/equipos/eibar/1440448810_extras_noticia_foton_7_3.Xxx

אייבר היא הקבוצה ה-38 בתולדות הליגה שמובילה את הטבלה אחרי המחזור הראשון. בעונה שעברה אייבר ניצחה את ריאל סוסיאדד במחזור הראשון וזו הייתה סנסצייה גדולה. היא דורגה במקום השישי שהיה מיקום השיא שלה.
    ואלה שמות: אלמריה, אלבסטה, אתלטיקו טובן, קולטורל לאונסה, קאסיון, יורופה, מאלגה, נומנסיה, אקסטמדורה, חימנאסטיק, קונדל, קאדיז, קורדובה, מאלגה, מרידה, חאן, ריאל אוניון, קומפוסטלה, לאיידה, אלמריה, ויאריאל וחרז. מדובר כמובן על הקבוצות שלא זכו באליפות.