הליגה של רונאלדו ומסי חוזרת:: בארסה שוב בבילבאו| ריאל אצל גיחון

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏17/8/15.

1. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

היריבה נוחה, אבל זה מרגיש שנראה השנה אתלטיקו עם קצת יותר כדורגל יוזם בחלק הקדמי. אוליבר טורס הוא כנראה ההבדל.

2. golding מנהלים

לא ידעתי שהוא כל כך טוב. אגב, מי על תקן פליימייקר מחליף, קוראה?

3. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

קוריאה שונה מאוליבר, אבל זה כבר נהיה החילוף הקבוע של צ'ולו.
    שני החלוצים לא היו טובים.

Franco אוהב/ת את זה.
  4. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

קוריאה שחקן ישיר יותר, מקבל כדור ומחפש את הרחבה/שער כמה שיותר מהר. אבל נראה לי שאתמול הוא היה הדבר הכי קרוב למחליף לאוליבר טורס.

5. Raulito Madridista

http://estaticos02.marca.com/imagenes/2015/08/23/futbol/1adivision/1440285936_extras_portada_1.Xxx

Se buscan goleadores - מחפשים סקוררים
    מחזור פתיחה שומם לחלוטין עד עכשיו, 5 משחקים ושני שערים בלבד.
    בתמונה: ג'קסון מארטינז(הופעת בכורה אנמית בספרד) ונגרדו.

אני לא רוצה להיות חכם בדיעבד אבל המשחק של ולנסיה בראיו הרגיש לי כמוקש גדול עם אפשרות גדולה ל-0:0. ראיו יודעת להניע כדור, ולנסיה עם הראש בצ'מפיונס ובהרכב חסר במידה ניכרת.
    אתלטיקו השיגה את שלוש הנקודות וזה מה שחשוב מבחינתה. עם סגל שחקנים כזה יכולת טובה תגיע בהמשך וכך גם ההצגות פה ושם. מה שכן, אני חושב שסימאונה היה יכול לשחק יותר התקפי כבר מההתחלה.

כמובן שהיום המצב ישתנה כששתי הגדולות פותחות עונה.
    אני מאמין שהמשחק בין בטיס לויאריאל לא יאכזב, שתיהן די נטולות לחץ ועם כשרונות רבים על המגרש. חבל שואן דר-וארט רק הגיע ונפצע אבל בטיס עם שני חלוצים שיודעים לתת גול ואם תקראו את הפריויו תראו שיש להם רקורד מטורף בשנים שלהם בקבוצה - אני מדבר על חורחה מולינו ורובן קסטרו כמובן. גם ויאריאל מאוד מרתקת עם מורנו והשחקנים החדשעם ממאלגה.

6. Raulito Madridista

הערב פותחים עונה מול גיחון...

בתקשורת לא יודעים לספר לנו מי יפתח בהרכב היום - איסקו או חסה. את זה נוכל לגלות רק סמוך לשריקת הפתיחה. המארקה הציבו את חסה בהרכב שלהם בעמוד המשחק. כמובן שהעמדה של כריסטיאנו תופשע מהבחירה של בניטס. מסתמן שדנילו יועדף על-פני קרבחאל ויערוך הופעת בכורה רשמית בריאל מדריד. קיילור, כצפוי, בין הקורות, וגם ואראן בהרכב.

המארקה: רוצים לנצח
    https://scontent-lhr3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/v/t1.0-9/s720x720/11902246_10153453473388190_3299116650602844541_n.Xxx?oh=4844b5c85476c49bda5a19aa605ed0e0&oe=5674F5B8
    בניטס חוזר לליגה הבכירה אחרי 4109 ימים.
    בגיחון - אף שחקן רכש לא יפתח בהרכב

ה-AS: עידן חדש - אותו הקראק.
    זמן רונאלדו, בקיצור

https://scontent-lhr3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/10984632_10153453473368190_5758037608312526982_n.Xxx?oh=3b0e2a9d59ee07d2c76c3b8a99ad228d&oe=563D766F
    אם כריסטיאנו יתן הופעה הלילה הוא יכול לרשום ציון דרך ענק:
    צמד שערים והוא משתווה לדי-ספטאנו עם מספר שערי הליגה - 227
    שלושער - והוא כבר משתווה לראול - 228.
    ואם כבר מדברים על ציון דרך, כמו שכתבתי בכתבה באתר, בפייסבוק של האתר וגם בפייסבוק האישי שלי:

http://static.guim.co.uk/sys-images/Sport/Pix/pictures/2009/2/15/1234726098345/raul-001.Xxx

בדיוק במגרש הזה נעשתה חתיכת היסטוריה. לפני 6 וחצי שנים, ב-15 בפברואר 2009 - המלך ראול כבש צמד שערים והפך למבקיע הטוב ביותר בהיסטוריה של המועדון הטוב בהיסטוריה - ראול עם 309, די-סטפאנו עם 307. זה היה יום מיוחד מאוד עבורי, היום בו השחקן שכל-כך הערצתי ואהבתי בתור ילד - שם את החותמת הסופית - הגדול מכולם. תודה על הכל, ראול.

לגבי המשחק הערב:: עונה חדשה, מאמן חדש על הקווים, רצון להוכיח אחרי העונה שעברה - כל אלה אני חושש שלא יספיקו. ברור שאין דין ליגה כדין משחקי ההכנה, אבל המצב לא מעודד. בנזמה לא שוס גדול אבל לפחות כשהוא בשפיץ הקבוצה מסודרת ואין אלתורים. לא רוצה הצגה גדולה היום, לא רוצה גול של כריסטיאנו. אני רוצה 1:0 קטן וטוב משער של שחקן אחר שמתעלה - אולי גארת' בייל שנראה כמו הצל של עצמו, אולי איסקו אם ישחק, אולי חסה שכל-כך צריך את זה. יודעים מה, גם נגיחה מקרן של האיש למשימות מיוחדות, סרחיו ראמוס, או בעיטה ממרחק - טוני קרוס. גיחון תהיה מאוד שאפתנית ועם הרבה יותר מוטיבצייה מאשר ריאל, היא תשחק באגרסיביות ללא פשרות ותקשה עלינו מאוד. אמנם כולה ליגה שנייה אבל מס' הספיגות שלה בהחלט לא שכיח וייתכן מאוד שהיום היא תשחק בדיוק עם אותם 11 - שיש בזה גם יתרון כמו תיאום ועוד. ריאל חייבת לנצח היום, מקווה לראות את הקבוצה חזקה בפן המנטאלי. צריך 'ניצחון של אליפות', כמו ה-1:0 של בארסה במאסטייה אשתקד, או בבלאידוס, או תבחרו אתם. אסור לפספס אף משחק בליגה הזו. שיהיה בהצלחה.

- אתלטיק בילבאו - ברצלונה: מצטער, לא רואה את בילבאו מצליחה לא להפסיד לבארסה במשחק שלישי ברציפות. בילבאו קצת עייפה מהמשחק נגד ז'ילינה, קצת עם סגל חסר ופערים הרמות ברורים. יש הבדל כמה הסאן-ממס יכול לעשות את ההבדל. אשתקד בילבאו למשל ניצחה את ריאל אבל ספגה רביעייה מאתלטיקו וחמישייה מברצלונה בבית. לא כל משחק שלה נגד קבוצה גדולה הוא באנקר 1 בווינר. כמובן שהתבוסה בסופר-קופה כן תשפיע על ברצלונה אבל היא צריכה לעבור את הדקות הראשונות בשלום ואז להשתלט על המשחק עם הנעת כדור שקטה. ליאו מסי כבר ידאג לתת את הגול. בארסה תשיג ניצחון בשיניים לדעתי. אין לה את הלוקסוס למשהו אחר. אגב, בהנחה שבילבאו מגביהה כדורים לאדוריץ' לא פעם, למרות שמשחק ההתקפה שלה מאוד מגוון - ורמאלן עדיף על בארטרה.

7. Raulito Madridista

http://as01.epimg.net/img/comunes/fotos/fichas/equipos/60/136.Xxx לבאנטה - סלטה ויגו http://as01.epimg.net/img/comunes/fotos/fichas/equipos/60/6.Xxx

לבאנטה יודעת בדיוק מה היא לא צריכה לעשות. היא יכולה להביט בדיסק של העונה שעברה. אז רשמה פתיחת עונה מזעזעת עם שער זכות אחד בשבעה מחזורים. עם אנרגיות חדשות מהעונה החדשה ומשחק פתיחה סביר - לוקאס אלקרס שקיבל את הגיבוי מההנהלה בתקופות הקשות - רוצה לפתוח את העונה ברגל ימין. מלך השערים דויד באראל כבר לא כאן אבל גהילס ודיברסון(בלבאנטה אמרו שמדובר ברכש לשנים רבות ושלא מצפים ממנו לתוצרת כבר עכשיו) פותחים בחוד ויערכו הופעת בכורה בקבוצה ששומרת על המבנה שהצליח בסיום העונה שעברה: 5-3-2. אם תשאלו את לוקאס אלקרס מדובר במערך שיותר דומה לברצלונה, אבל שיהיה הוא טוען שהשחקנים הסתגלו למערך של שלושה בלמים והמגנים מרגישים יותר חופש לצאת קדימה. שחקן נוסף שיערוך הופעת בכורה הוא פדל שיחליף את לוקאס וינטרה שעבר להפועל ת"א בעוד טרוחילו על הספסל. "אני רוצה לראות קבוצה שנלחמת על כל כדור ולא מוותרת. סלטה קבוצה חזקה מאוד שלא מתפשרת", אומר המאמן במסיבת העיתונאים. מעניין אם הוא מודע לסטט', לפיה לבאנטה מעולם לא ניצחה סלטה ויגו בבית. תיקו ואחד ושלושה הפסדים רצופים לאחר-מכן. עונה חדשה היא זמן טוב לשבור מנחוס ישן, לא?
    סלטה ויגו נאלצה להיפרד ממס' שחקני מפתח אך נכון לעכשיו היא שומרת על נוליטו, וזה מספיק. סלטה קיבלה בזרועות פתוחות את החלוץ יאגו אספאס שלא הצליח בליברפול וסביליה. החלוץ אמר - "כל משחק עם החולצה של סלטה ויגו מרגש אותי. אני מקווה לכבוש הרבה שערים. אני מבטיח לתת הכל למען הקבוצה". בעוד לבאנטה לא רוצה לשחזר את פתיחת העונה שעברה - סלטה ויגו דווקא כן. היא ספגה את הפסד הבכורה שלה רק במחזור השביעי נגד ויאריאל. הקשר וואס שהגיע מאביאן אמור למלא את מקומו של קרון דל-הי שעזב לסביליה. אלה שחקני הרכש שיפתחו בהרכב וינסו להרשים. שימוב לב לרובן בלנקו, האיש שיפתח בין הקורות של סלטה הערב לאור השעייתו של השוער הבכיר אלברז. רובן בלנקו שוער המשנה יפתח הערב בין הקורות לאור פציעתו של אלברז. בלנקו מוגדר כפוטנציאל עצום והוא נכלל בסגל נבחרת ספרדU21. לפני יומיים הוא האריך את חוזהו בקבוצה עד 2020. זה רק עניין של זמן עד שיתבצעו חילופי הדורות והמשמרות בשער של סלטה. הקבוצה מבלאידוס מגיעה די אופטימית אחרי קדם עונה טובה ובשלושת הנצחונות האחרונים שלה אפילו לא ספגה, לא משהו מובן מאליו. המאמן בריזו דיבר בעיקר על חלון ההעברות במסיבת העיתונאים לקראת המשחק, והוא דורש עוד שחקן קישור התקפי, עם עדיפות לצד ימין. בינתיים הוא מרוצה ממה שיש לו. וגם אם לא - הוא צריך לנצח עם מה שיש בינתיים..

http://as01.epimg.net/futbol/imagenes/2015/08/23/primera/1440297400_837574_1440297435_noticia_normal.Xxx

8. Civil Anti Madridista

Bravo, Alves, Mascherano, Vermelen, Alba; Rakitic, Sergio, Iniesta, Messi, Suárez y Rafinha

9. איגור .פ. Member

שיפוט כזה רע לא ראיתי הרבה זמן ,הקוון מטר ממנו לא רואה שהכדור עבר את הקו , ,היה יד לא שורקים , לא היה פנדל כן שורקים
    פשוט מעצבן השיפוט .

מקווה שאלבס יחזור במהרה ודבר אחד כן ניימאר חסר וסוארס לא במשחק וזה עצוב.

10. Civil Anti Madridista

סרג׳י רוברטו משחק מגן ימני, וזה המשחק הראשון שאני מתרשם מהשחקן הזה.

11. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אנריקה יצטרך ללמוד לישון בלי שמיכה עד ינואר. הולך לצפות לברצלונה עונה לא פשוטה בכלל מסתמן.

Franco אוהב/ת את זה.
  12. JohnTerry26 Member

איסקו בימין ובייל באמצע. רפא הבין מה צריך לעשות ועשה ההפך בשביל הצחוקים. החלטה עלובה.

13. Civil Anti Madridista

http://i.guim.co.uk/img/media/2ccefad2159c46288efcfdd19b0015432611e100/491_872_4171_2504/master/4171.Xxx?w=620&q=85&auto=format&sharp=10&s=5f10ce01fa6dd968dc2e246539e94e04
    בשיניים. סדרת המפגשים בין ברצלונה לבילבאו הגיעה לסיומה, ואם חשבנו שאחרי הסופר קופה נקבל בסאן מאמס מלחמת עולם אז התבדינו.
    בילבאו לא דמתה לקבוצה מצמד המפגשים האחרונים, לא הפעילה שום לחץ ולא ניצלה כלל את הסגל החסר שאנריקה נאלץ להתמודד איתו.
    מסי רשם ערב חלש למדי עם החמצת פנדל, אלבס ובוסקטס הצטרפו למסדר הפצועים הבלתי נגמר ודווקא סרג'י רוברטו שתופקד כמגן ימני היה טוב מאוד ואולי גם המצטיין. לסיכום, שלוש נקודות באחד המגרשים הכי קשים בספרד זו נקודת פתיחה מצוינת לעונה הזו.

14. איגור .פ. Member

שער חוקי של חיחון נפסל פנדל על רונאלדו ואדום לחיחון לא נשפט האמת זה באמת פנקסנות ועדיין מפתיע אותי שריאל לא מובילים .
    במילים אחרות פתיחת עונה גרועה לשופטים והגיע הזמן לאמץ את טכנולוגית קו השער בכל אירופה

לגבי ברצלונה בקצב הזה כמו שאלעד אמר הולכת להיות עונה מאוד בעייתית בברצלונה

15. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

מבלי לראות אף אחד מהאירועים שהוזכרו בתגובות האחרונות שלך איגור, אני לא יכול להגיד שאני מופתע. השיפוט בספרד כבר מזמן לא מפתיע אותי, הפער בין רמת השיפוט לרמת המשחק בספרד היא מהגבוהות שאני מכיר.

מומחי סטט' ספרדית, מחזור הפתיחה השחון בהיסטוריה?