הליגה הרוסית - עונת 2011-12: זניט אלופה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י עומר, ‏28/2/11.

1. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

Vasisualy, בבקשה, בסרטון אתה יכול לראות שהראשון שקפץ לסמן לשופט עקב האירוע הוא השופט הרביעי, זה שלובש חליפת טרנינג עם הפסים בניגוד לחליפות נייק של הצוות של זניט. אמנם הספסל של זניט כן קפץ, אבל רואים בבירור את השופט הרביעי עומד לפניהם ומודיע לשופט. בסרטון הזה גם לא רואים סיבה להצהיב את השחקן של זניט. באותו הקשר, האירוע היה ארוך יותר מה שמופיע בסרטון, שפארחה חוזר להתעמת איתו פעמיים.

אגב נוסף, במחצית הראשונה היה לפארחה עוד תיקול על גבול הצהוב שהשופט ריחם עליו. לי היה ברור שהוא לא יסיים את המשחק.

אני חוזר וכותב, יכול להיות שהשיפוט לא היה אחיד ושריקות של חצי חצי הלכו יותר לכיוון זניט, אבל לא במקרה של פארחה שדאג בעצמו לגמור לכם את המשחק. מזלכם ששאר השחקנים התעלו והצליחו להשיג תיקו גם ללא הבלם.

נערך לאחרונה ב: ‏6/10/11
  2. vasisualy Member

בצהוב ראשון לא היה ממש כלום! ראיתי את זה הרבה פעמים ומכל כיוונים. לא היה הפילו סתם עבירה. אם מגיע שם צהוב - רק ל-4B על התחזות.

מאוד חשוב מה היה כתוב בדוח שיפוט! יש הבדל בין אדום ישיר וצהוב שני. ויותר חשוב - עובדה שמשנים דוח שופט אומרת הרבה.

שוב, אין ויכוח לגבי פרחה בכלל. רק לגבי כרטיס ראשון. וטענות שלי לשופט - בדיוק לזה שהוא איבד את המושכות ולא היה אחיד (ותמיד לכיוון אחד).

לגבי מקראה של אדום - על התפרצות שכזה בדרך כלל מרחיקים אנשי ספסל. אך לא כשמדובר על זניט... ו-4B קיבל צהוב בצדק - הוא לא רק קילל, גם דחף.

אגב, זה מצחיק שבחרת בוידאו מאתר של זניט. יש סרטון של NTV+ שם הם מראים עם הגדלה ורואים ששניהם שולכים את הידיים. פשוט אחד למד תאטרון:

נערך לאחרונה ב: ‏7/10/11
  3. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

אתה עוד יותר מצחיק. במקום הווידאו של זניט הבאת וידאו של שדר הבית שלה.

4. vasisualy Member

הא! שם יותר מאוזן! כי פרשן - פרשן בית של קרפין.
    אבל חשוב מה שמראים בעיגול המוגדל.

5. vasisualy Member

פארחה קיבל על האדום הזה הרחקה ל-4 (!) משחקים. ממש הגיוני...

6. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

תודה שהבאת סרטון טוב יותר שמסביר למה פארחה טיפש ולמה הוא הורחק http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx אם לשחקן של זניט הגיע צהוב על הדחיפה, אז כנראה שלפארחה באמת הגיע אדום ישיר - כי בנוסף לדחיפות, הוא הוסיף עוד סטירה. תאכלס, אחרי שאני רואה את הסרטון הזה, אדום ישיר בהחלט היה במקום.

כל ההבדלים שאתה מציין לגבי שינוי דו"ח שיפוט, אדום ישיר לעומת צהוב שני וכו', הם רלבנטים מאוד לטענות\בכיינות בין אוהדי קבוצות שונות לאורך העונה, או בכלל לאורך השנים, אבל לא רלבנטים לכך שמבחינתי פארחה קיבל אדום מוצדק שבמוצדקים ובמו ידיו (אשכרה ידיו) קבר לכם את המשחק. יש לכם מזל ששאר השחקנים גילו קצת יותר יכולת ממנו (שכלית ומקצועית).

גם דעתך שאת אנשי הספסל של זניט היו צריכים להעניש על ההתפרצות, מהעובדה שהשופט הרביעי הוא זה שהפנה את תשומת לב השופט ולא הספסל דווקא התעלמת יפה הפעם, לא רלבנטית לכך שבשורה התחתונה, בפעם המי יודע כמה שאני רושם זאת, פארחה היה צריך להיות מורחק. ואתה בעצמך מאשר זאת בטענתך שהגיע לשחקן זניט צהוב על האירוע, בו פארחה הלך יותר רחוק, מעבר לצהוב הראשון של פארחה עליו אנחנו לא מסכימים.

7. vasisualy Member

אתה מנסה לפרוץ לדלת פתוחה. אני מההתחלה אמרתי שניקו טיפש ומגיע לו אדום. הנושה - שיפוט לא אחיד והתערבות של שלטונות בהחלטות ספורטיביות. זה לא בכיינות כי רוב הטענות שלי (כמעת כולם) הם כלפי קרפין ולא כלפי שיפוט. אך אני לא מוכן להסתכל איך שלטון נכנס והורס כדורגל. ושינוי של דוח שופט - זה רק דוגמה קטנה. אני לא יודע עד כמה אתה עוקב והאם אתה קוראה רוסית. אם כן - אתה יכול למצוא בימים האחרונים הרבה כתבות של אנשי ספורט לגבי המצב סביב הרחקה של פרחה (וקודם - של ווליטון) ובמאוחד איך זה נעשה.

ולגבי ספסל - כוונה שלי לזה שאם זו היית קבוצה אחרת (נגיד, אמקאר), השופט הרביעי לא היה כזה נחרץ ואנשי ספסל היו מקבלים עונש על התפרצות.

סתם, כתזכורת (או כדוגמה שתבין) - כאשר זניט שיתפו במשחק יותר מכמות המותרת של הלגיונרים הם קיבלו רק קנס (לא גדול) ולא הפסד תכני. כששחקן זניט בעט בכוונת תחילה עם הרגל בראש של שחקן יריב ששכב על הדשה - הוא קיבל בדיוק אותה הרחקה כמו פרחה עכשיו - 4 משחקים. אני יכול לתת הרבה דוגמאות כאלה. לצערי...

8. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

סבבה, אני הבנתי מהתגובה שלך בהתחלה שאתה חושב שהשופט היה אחראי להרחקה של פארחה יותר מאשר השחקן.

לגבי שאר הנושאים שאתה מעלה, אמנם כתבתי שהם לא קשורים ישירות להרחקה של פארחה, אבל זה באמת מעניין לקרוא את הדברים האלו. לי אישית אין קבוצה מועדפת ברוסיה, אבל ממה שאני קורא פה על זניט (לא רק עכשיו) המועדון בהחלט לא חביב בעיני.

9. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

אליאס, המועדון לא אשם שיש לו אוהדים מפוקפקים. הקבוצה משחקת יפה והשחקנים די בסדר. אולי קרז'קוב למד כמה טריקים בשנת השתלמות בסביליה, אבל הוא לא תוקף שוערים, כמו וליטון. מה אתה, בתור נייטרלי, תגיד על הטענות של שוער זניט שווליטון ניסה לפצוע אותו?

10. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

המועדון זה גם האוהדים ולא רק הקבוצה. לזניט היו בשנים האחרונות כמה קבוצות שהציגו כדורגל טוב, אבל מהמועדון לא התרשמתי יותר מדי לחיוב. התקרית בין השוער לחלוץ הייתה במשחק המדובר לא? האמת שאני לא זוכר את האירוע בדיוק.

11. cazzo Il Capocuoco

כשאתם מדברים על "מועדון", "אוהדים מפוקפקים" וכדומה, הכוונה רק לגאזפרום והכנופייה הממשלתית או שיש עוד משהו שאתם יכולים לספר?

12. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

קראתי פה לאורך השנים, וגם במקומות אחרים, על הגזענות של הקהל של זניט באופן ספציפי. אני לא אוהב לחרוץ דברים שאני לא בקיא בהם, אבל זה בהחלט מקשה עלי לחבב את המועדון גם בזמן שיש לו קבוצה טובה.

13. alexshw Member

ראית פעם שחקן שחור בזניט? כי אני לא.

14. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

זה ממש לא ככה כאשר בעיר של 5 מיליון תושבים יש רק מועדון אחד. (וזאת הסיבה, למה אני לא שונא את ריאל. לא ידעתי שאני חייב. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx ). ואני ממש לא יודע מתי המועדון היה לא בסדר. יש כסף, קונים כוכבים. יש לוזון בהתאחדות, לא מפריעים לו לעבוד.
    יואב, בזניט מעולם לא שיחקו שחורים. זה לא בגלל גזפרום, זה בגלל הקהל ביציעים.

15. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

לא הבנתי למה זה לא ככה?

מבחינתי הקבוצה זה השחקנים והצוות המקצועי, המועדון זה החבילה הכוללת על כל ההיסטוריה שלה גם כן.