הליגה הרוסית - עונת 2011-12: זניט אלופה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י עומר, ‏28/2/11.

1. vasisualy Member

את רודרי?! השתגעת? ובריזגלוב פצוע.

2. Ice Cream חסה

בחיי שרודרי נראה יותר טוב מרוחו אתמול. אני מאוד מקווה שזו רק מעידה של הג'ינג'י...

3. vasisualy Member

אי אפשר להיות יותר גרוע מרודרי...

וידיעה משעשעת! אנז'י רוצים לקנות אטו! 80 מיליון אורו ל-4 שנים. נראה האם הוא יעמוד בפיתוי כזה!

4. Ice Cream חסה

לעזאזל, מאיפה יש לו כל כך הרבה כסף? מתערבים שעוד שנתיים אנז'י פושטת את הרגל והבעלים של (קאדירוב?) בכלא?

5. cazzo Il Capocuoco

סולימאן קרימוב הוא הבעלים.

קדירוב (הוא בכלל צ'צ'ני ולא דאגסטני) אולי צריך להיות בכלא עקב מעשים אחרים, שלא קשורים בכדורגל.

6. vasisualy Member

נכון. וסיכוי שקרימוב יפשוט את הרגל - אפסי. רק אם מקרמלין יסגרו לו את העסק. והשקעות שלו בכדורגל - בדיוק בשביל שלו יסגרו. כמו אבראמוביץ' שמממן את הנבחרת.

7. vasisualy Member

הו-הא! הם רוצים גם ארשבין וחלוץ של זנית - דנקו לזוביץ'! דגסיטי...

8. Ice Cream חסה

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/hahaha.Xxx
    זו כבר שכונה! אטו יוכל להישאר לגור במילנו, יושכר עבורו מאמן אישי והוא יוכל להגיע לרוסיה רק למשחקים של אנז'י. עזבו את זה שהוא יקבל את הדגם הכי חדש של פרארי ו-20.5 מיליון יורו, ההתנהלות הזו יותר גרועה מלוצ'יאנו גאוצ'י, הלוואי שככה יהיה גם סופה של אנז'י http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏25/8/11
  9. duck kc samara Member

חוץ מהכסף אטו יצטרך גם לספור את הבננות שיזרקו עליו האוהדים
    אני בטוח שלפחות 2 הוא יתפוס עד סוף העונה במיוחד מאוהדי זניט.
    לא רואה אותו נשאר להרבה זמן באנז'י בגלל הגזענות בכדורגל הרוסי.

לא מבין את התנהלות של אנז'י זה נראה אפילו הרבה יותר גרוע מסיטי
    מקווה שהטירוף הזה לא ימשך להרבה זמן כי זה רק יהרוס את הכדורגל ברוסיה שגם ככה נמצא בירידה מאז היורו.

בינתיים ספרטק ממשיכה להביא "כבוד" לכדורגל הרוסי באירופה אחרי עוד הופעה עלובה נגד קבוצה מפולין
    אחרי שכבר הובילו 0-2 הצליחו לסיים ת'משחק ב3-2 עם עוד הפסד משפיל באירופה כמו בכל עונה.

10. Ice Cream חסה

אבא שלי הסביר לי לגבי הפוליטיקה של אנז'י, על קצה המזלג- סולימאן קארימוב נהנה כמו עוד הרבה אוליגרכים רוסיים משליטה באוצרות המדינה ומרוויח מהם מיליארדים בשנה. קארימוב הוא מדגיסטאן, ששם המצב לא שקט והאזרחים שם לא מסמפטים את רוסיה, ממשלת רוסיה צריכה אותם שקטים, כדי שהאזרחים שם יהיו שקטים צריך לשמח אותם במשהו, אז פוטין מתקשר לקארימוב ואומר לו להשקיע מאות מיליונים מתוך המיליארדים שהוא מרוויח באנז'י...

לגבי ספרטק- ההדחה הזאת מפדחת, אבל כל עונה הפסד משפיל? אם אתה מתעקש להחשיב את העשירייה שחטפנו מהמכונה הפורטוגזית, זה מחופה על ידי ניצחון בסטאד ולודרום ובאמסטרדם ארנה, ועוד 3-0 ענקי על אייאקס בבית.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏26/8/11
  11. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

זה נכון שאנז'י מייצגת את דגסטאן רק על הנייר ובפועל מתאמנת ומשחקת במחוז מוסקבה?

12. Ice Cream חסה

משחקת בדגיסטן, אבל אכן מתאמנת במוסקבה.

13. Muurad Member

בא, ראה, כבש.

14. vasisualy Member

כן. הם מגיעים למחצ'קלה רק למשחקי בית. הבסיס שלהם הוא ליד מוסקבה - רמנסקויה (Ramenskoe).

15. vasisualy Member

אנז'י - זה פרויקט סוציאלי. דגסטן - מחוז הכי בעייתי היום ברוסיה. והרבה יותר כל לשלטונות להגיד לקרימוב שישפוך כסף וייתן צעצוע לאנשים שם. כמו שאמר רומאי אחד - panem et circenses. וכששלטון ברוסיה אומר "שפוך!" - שופכים כמה שצריך. כי אם לא תשפוך - תפגוש מקרוב את החודורקובסקי. ואם תעשה כמו שצריך - ייתנו לך לגנוב מהמדינה פי כמה.

ואל תדרוך לי על היבלות... הייתי בטוח אחרי 2:1 שלא ננצח... אולי זה יעזור לקרפין לעוף לספרד או לאסטוניה (לא חשוב לאן, רק שיהיה כמה שיותר רחוק מספרטק).