הליגה הרוסית - עונת 2010

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Obafemi, ‏16/3/06.

1. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

מישה, תוסיף לזניט את גביע בריה"מ משנת 1944.
    Динамо - параша
    Победа будет наша

2. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

חבר העמים לא חבר החברים

אני לא סגור על זה, אבל קודם כל ברור שמוסרי העבודה השתנו, היום אתה לא תעבור שלוש אימונים ביום בגיל 14, זה סיבה שאני יכול לשלוף ישר.

אבל חוץ מזה, הדור המתקרב של רוסיה מאוד כשרוני, קרז'אקוב וסיצ'ב הם הבטחות גדולות, ארשבין ואיזמאיילוב הם שחקנים נהדרים כמו גם יורי ז'ירקוב. הדור הזה של רוסיה מלא פוטנציאל, רק בנבחרת זה פשוט לא מתבטא. בשלב המועדונים ראינו עוד הוכחה היום להתקדמות - זניט העפילה לרבע הגמר של גביע אופ"א, הקבוצה הרביעית-חמישית בטיבה במדינה.

אופס, כתבתי בטעות 94 במקום 44..

אגב, מה שהכי הפתיע אותי באופן אישי בזמן הכתיבה זה הקבוצה סאטורן. לא ידעתי שהם מעשירות הליגה והייתי בהלם כשראיתי שם את אלכסיי יירמנקו ואת סימון ווקצ'ביץ', ווקצ'ביץ' אשכרה נחשב לדבר הבא בסרביה, הוא גם שיחק השנה נגד מכבי פ"ת וכבש בר"ג. ויירמנקו הגיע ללצ'ה על תקן כשרון גדול, ספרטק מוסקבה רדפו אחריו בזמנו אבל הוא בחר באיטליה...

נערך לאחרונה ב: ‏16/3/06
  3. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

על זה לא מחיתי.

4. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.mterra.ru/sport/pictures/150604_3.Xxx

היום במשרדי ההתאחדות הרוסיה נקבעו סופית משחקי רבע וחצי הגמר של הגביע הרוסי. המפעל הזה משוחק בשיטת סתיו-אביב כמו כל ליגה נורמלית באירופה ולכן הוא כבר נמצא בשלב מתקדם. השיטה היא כמובן שיטת נוקאאוט פשוטה אך שני משחקים משוחקים בדומה לגביע האיטלקי והספרדי.

זוהי תמונת רבע הגמר אם ככה, כל המשחקים הראשונים ישוחקו ב-22.03 ומשחקי הגומלין ב-12.04

רובין קאזאן - צסק"א מוסקבה

זניט סנט פטרסבורג - טורפדו מוסקבה

סאטורן - דינמו מוסקבה

ספרטק מוסקבה - לוקומוטיב מוסקבה

בחצאי הגמר יפגשו המנצחות בצמד המשחקים הראשון והשני, כאשר המנצחת בין צסק"א לרובין תארח את המשחק הראשון במפגש שלה, והמנצחת במשחק בין ספרטק ללוקומוטיב את שלה.

5. SeRgInHo Member

מה שכן, נבחרת בריה"מ הייתה מורכבת תמיד בעיקר מאוקראינים, היו איזה שניים שלושה רוסים בהרכב וזה הכל.
    באמת שאני לא יכול להסביר למה כשבריה"מ התפרק גם הירדה בליגות רוסית ואוקראינית ירדה.
    מה שכן עם קבוצה של אוקראינים בלבד דינמו קייב הייתה אחת הקבוצות החזקות באירופה באמצע-סוף שנות ה-90 אבל זה כבר לדיון אחרhttp://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

6. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה פתאום סרגיי, בשנות ה-60 הגדולות נבחרת ברית המועצות הייתה כולה מורכבת מהקבוצות של מוסקבה, האוקראינים הגיעו מאוחר יותר.

נערך לאחרונה ב: ‏16/3/06
  7. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

היום נערכו שני משחקי פתיחה בליגה ובאחד מהם אפילו נרשמה תוצאה מפתיעה למדי.

טומ' הפתיעה את טורפדו מוסקבה בחוץ עם ניצחון 2-1. טומ' הוליכה משער מוקדם של קולצ'יי בדקה ה-23', אך פאנוב השווה 17 דקות לסיום. בלמה של טורפדו יוקיץ' כבש שער עצמי שלוש דקות לסיום וקבע את תוצאת המשחק.

ובמשחק השני, FK מוסקבה ניצחה 1-0 את אמקאר מפנדל של קיריצ'נקו בדקה ה-59', במשחק שנשלפו בו לא פחות מ-8 כרטיסים צהובים (כמעט כולם למוסקבה).

8. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

יש למוסקבה אוהדים? ואיך בכלל התחלקו האוהדים של טורפדו אחרי הפיצול?

9. Spanish Weapon Member

עכשיו הצצתי ושמתי לב שסימון ווקצ'ביץ' הסרבי משחק בסאטורן.
    בואנה, זה מדהים , זה שחקן שמייחסים לו גדולות , הוא נחשב לאחד הכשרונות הגדולים בסרביה , לא ציפיתי לראות אותו דווקא ברוסיה.
    מה שכסף יכול לעשות...

10. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא יודע הכל על ההסטוריה של מוסקבה, אבל ממה שאני כן יודע זה שהקבוצה הוקמה ב-1997 ונקראה אז "טורפדו-מטלורג", בשלב מסויים החליטו לשנות את שם הקבוצה ל- פ.ק. מוסקבה.

מבחינת אוהדים, קראתי לא מזמן רעיון עם הנשיא שלהם ומשם הבנתי שבמשחקי בית מול קבוצות כמו לוקומוטיב או צסק"א, עקב ההצלחה היחסית של הקבוצה בליגה בשנה הקודמת הם הצליחו למלא איצטדיון, והשנה הם מקווים לעשות את זה לעיתים קרובות יותר.

11. SeRgInHo Member

לאיזה עיר באירופה יש הכי הרבה נציגות בליגה הבכירה?יכול להיות ש למוסקבה?

12. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש מצב, בעולם אבל זה מונטיבדאו עד כמה שאני יודע, לפחות מבחינת האחוזים.

13. Spanish Weapon Member

למוסקבה יש 6 נציגות בליגה הבכירה, אני מאמין שללונדון יש גם 6-7 (אולי אפילו יותר)
    לא נראה לי שיש כזה "קרטל" בשום ליגה אחרת באירופה עם כל כך הרבה קבוצות מאותה העיר.

14. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

מספר הקסם של 6 לונדוניות בפרמיירליג נשמר כבר שנים רבות, כשכעת מייצגות את העיר ארסנל, צ'לסי, טוטנהאם, ווסטהאם, פולהאם וצ'רלטון. בארחנטינה יש לא מעט קבוצות שמגיעות מהבירה בואנוס איירס (בוקה, ריבר, סן לורנצו, ראסינג, אינדפנדיינטה, נואבה צ'יקגו ואני בטוח שאני משמיט לא מעט), ונראה לי שגם למונטבידאו יש ייצוג נכבד בליגה האורוגוואית כמו שמישה כבר ציין. מוסקבה לא לבד...

15. SeRgInHo Member

התכוונתי באירופה, שם העסק יותר רציני(עם כל הכבוד)מדרום אמריקה.גם ללונדון וגם למוסקבה יש 6 נציגות אבל באחוזים למוסקבה יש יותר,6 מתוך 16 זה יותר משליש..