הליגה הרוסית - עונת 2010: זניט אלופה!!!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י עומר, ‏17/7/10.

1. duck kc samara Member

ת'אמת אין לי בעיות עם שידורים,יש באינטרנט מספיק לינקים לכל משחק ובאיכות לא רעה בכלל.
    אני גם לא ממש התלהבתי לשמוע את השדר הרוסי הזה ששידר(בספורט1\2) את המשחק ספרטק מוסקבה נגד רובין,ראיתי עד הדקה 30 ופשוט משם כבר הפסקתי לא יכולתי לסבול יותר,בשיא רצינות אני מעדיף שישימו שמה דני ניומן הזה וירד על הליגה הזאת 90 דקות מאשר לשמוע עוד משחק עם הדבר הזה שהיה שמה.

2. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא חשבו עלינו? צריך להגיד תודה שיש לנו שידורים מהליגה הרוסית, כי אף חובב כדורגל אמיתי, שהוא לא יליד רוסיה, לא היה קונה צלחת לווין בשביל לראות אותה.

3. Old_Pirate Member

אתה צודק....
    אבל כל חובבי כדורגל שהוא לא מה-5 ליגות הגדולות באירופה כבר מזמן רואה דרך לווין....אני חושב שמי שבא מדרום אמריקה, גם מזמן רואה ככה....

ודרך האינטרנט בזמן האחרון ליגה רוסית גם משודרת באיכות מצויינת...קבוע יש דישורים דרך SOPCAST, מהירות יותר ב-1000 (של מה שהוא)....

נערך לאחרונה ב: ‏23/7/10
  4. איגור .פ. Member

זניט -רובין קאזאן במשחק על החיים ועל המוות מבחינת קאזן ניצחון של זניט היתרון גודל ל10 נק' הפרש בתום הסיבוב הראשון.

התוצאה בסיום המחצית היא 1-0 לזניט משער של קרז'קוב בתוך תוספת הזמן.
    וזניט היית יכולה לעלות ל2-0 תוך דקה.

משחק שהתחיל עם הרבה עברות לבנתיים מספק את הסחורה ,זניט משחקת על מתפרצות והשער נבע גם במתפרצת.

אם התוצאה תשמר וזניט מנצחת אני לא רואה אותה מאבדת את האליפות ,להיות ביתרון 10 נק' על פני רובין בתום סיבוב זה הרבה ויותר מידי וכל הסיבוב השני יהיה מיותר.

נערך לאחרונה ב: ‏31/7/10
  5. קרלס פויול5 Member

ראיתי עכשיו טומסק נגד סיביר, איזה שער ניצחון בסוף!!!!

6. cazzo Il Capocuoco

תיעוד מהיציע של ספרטק: הנה מה שהיה אתמול בדרבי של מוסקבה.

אופס...והנה מה שהיה על המגרש...

נערך לאחרונה ב: ‏3/8/10
  7. duck kc samara Member

באמת אווירה מדהימה הייתה בדרבי של מוסקבה,רק חבל שהם מצלחים למלאות את לוז'ניקי פעמיים בשנה כל שאר משחקים בית 4\3 מאיצטדיון ריק.

אקנפייב הפך להיות ליצן בזמן אחרון הרבה יציאות מוזרות טעיות שבאמת לא מתאימות לשוער ברמה שלו.
    עונה מאוד מאכזבת מבחינתו,לוקח מה שרק צריך ולא יותר מזה...
    בדיוק לא מזמן דיברו על מעבר אפשרי לארסנל או ליונייטד אחרי משחק הזה הוא רק מתרחק עוד יותר למעבר אפשרי לקבוצה גדולה באירופה.

8. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

בדרך כלל שיוצא לי לראות משחקים מהליגה הרוסית האצטדיונים לא בתפוסה מרשימה, בעבר התעניינתי בפ.ק מוסקבה והסברתם לי שזה מועדון בלי קהל באופן יחסי, אבל שמתי לב לכך גם בקבוצות אחרות. אולי זה הגודל של המגרשים או לעתים גם המרחקים הגדולים, לא יודע. חבל, כי יש משחקים טובים עם קצב חזק, שאווירה יותר חמה מהקהל יכולה להפוך את המשחק לאפילו יותר טוב.

במגרש הקטן של רוסטוב ראיתי לאחרונה משחק שהיה תפוסה מלאה פחות או יותר, ונראה היה שיש אווירה מצויינת.

9. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

יש לנו שני נציגים השנה:

ג'רסון קורדובה הקשר שהצטרף לאמקאר פרם וקשר נוסף, רוג'ר קניאס, שהצטרף לסיביר נובוסיבירסק . מישהו מהבקיאים יכול לספר לי קצת על הקבוצות הללו? אני מניח שהן קטנות וללא מסורת כמו הגדולות....

10. duck kc samara Member

ת'אמת פעם ראשונה אני שומע על שחקנים האלו.
    מה שאפשר לספר על סיביר שהיא קבוצה באמת קטנה רק השנה עלתה לליגה הרוסית ובסיבוב הראשון היא לא הרשימה במיוחד כשסיימה במקום אחרון עם 9 נק' בלבד,מה שהרשים אותי שהם מבקיעים בלי הפסקה 21 שערים ב15 מחזורים יחסית לקבוצה תחתית נתון די מרשים,הבעיה שלהם בהגנה הם ספגו 34 שערים ואעם נתון כזה יהיה להם קשה להישאר בליגה.
    סיביר גם משחקת בליגה ארופאית ובסיבוב השני הם ניצחו את הפועל הקפריסאית 0-1 בבית יש להם סיכוים לא רעים לעבור עוד שלב באירופה.

יש גם שמועות שקרליה סובטוב רוצים להחזיר את אסקובר הוא שיחק לפני איזה 3,4 עם קינטירו בקבוצה הם השאילו אותם ומאז הם לא חזרו לקבוצה,יהיה מעניין לראות אותו אם הוא יחזור יכול לחזק את הסגל ולעזור להשאיר אותם בליגה.

11. Old_Pirate Member

לגבי אווירה בדרבי רוסי...
    קישור

אקנפייב לא עבר לאירופה לא בגלל היכולות שלו, אלה בגלל שהגבלת זרים בליגה רוסית לא אפשרה למר. גינר (בעלים של צסק"א) לשחרר אותו...
    מאוד קשה להשתחרר מצסק"א.....לא מאמינים? תשאלו את וואגנר לאב... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏4/8/10
  12. Old_Pirate Member

העונה קהל של פ.ק מוסקבה קטן עוד יותר....כמו שכתבתי פעם, הוא תמיד היה מורכב מאיזה שהוא חלק של טורפדו מוסקבה...שלא רצה לרדת כמה ליגות וזרמו לקבוצה חדשה.....אבל מהגורל לא ניתן לברוח....והעונה הם משחקים בליגה לא מקצועית....באליפות של מוסקבה....וכנרא יעלו לליגה שניה (3) אזור צפון מערב....
    למשחקים מגיע הגרעין הקשה...בין 30-150 איש (תלוי במשחק)...

בכללי הגורם של מרחקים לא משפיע משמעותית על כמות הקהלים במגרשים...
    קהלים של קבוצות גדולות תמיד מקבלים תיגבור של אוהדי הקבוצות מאזורים אחרים ברוסיה....שלא לדבר על קבוצות ממוסקבה, שחצי עונה לא יוציאם מהאזור בכלל....כך שעד שיש, אנשים נוסעים....
    ארגון חלש מאוד בכל מה שקשור למשחק העצמו (מאצטדיונים ישנים ולא נוחים ועד התעללות של משטרה) הוא הגורם המרכזי באווירה חלשה...

13. Old_Pirate Member

ג'רסון קורדובה

דיברו על המעבר שלו לפני כחודש, אף זה לא נעשה....לא יודע למה...אבל ברשימות של העברות שיכולות להיות הוא עדיין מופיע כאופציה לאמקר.

רוג'ר קניאס

לראשונה שיחק במחזור האחרון, בדרבי סיבירי....יצא בהרכב פותח, אף הוחלף בדקה 55...
    היתי אומר שהוחלף בגלל שינוים טקטים של מאמן, ולא בגלל שלא היה טוב.

14. cazzo Il Capocuoco

ראיתי רק את המחצית השנייה בPerviy Kanal בדרבי הזה, ואני זוכר שלפני השער העצמי והמוזר של ואסילי הענק, אקינפייב הצליח איכשהו להפצע. אחרי הפציעה המשחק נעצר איזה כמה דקות והשוער המחליף (לא מכיר אותו), התחמם ולבש את אפודת השוער, אך בכלל לא נכנס. אולי הוא היה מונע את השער המגוחך הזה של ספרטק.

מילא...ספרטק נראת כל כך רע העונה, שצסק"א ניצחה כבר.

15. avdz7 Member

ברונו אלבס (הבלם הפורטוגלי המצוין) חותם בזניט עבור 18 מליון פאונד.