הליגה הצרפתית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏4/8/17.

1. alexshw Member

LFC-Gerrard1 אוהב/ת את זה.
  2. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

הסקת מסקנות רצויה בLFP - לא לשבץ דרבים דרומיים באוגוסט, הדם חם והתוצאות בהתאם.
    ניס במקום לסיים את המחזור עם 7 מ9 ומקום שני מתחת לפריז ואחרי ניצחון בדרבי על מארסיי בדרך אולי להפסד טכני על טיפשות של אוהדים שלאורך כל המחצית השניה השליכו חפצים על שחקני מארסיי, אגב, בקלאסיקו עוד חודשיים נקבל תסריט דומה שניימאר, מסי, די-מאריה והשאר יגיעו לולודרום.

alexshw אוהב/ת את זה.
  3. alexshw Member

מסתבר שמרסיי סירבו לחזור לשחק. ניס תזכה בניצחון טכני אם כך.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

4. Iker Casillas משתמשים של כבוד היכל התהילה

היה משחק של מארסיי בשנה האחרונה שלא קרה בו אירוע חריג כלשהו שהסית את תשומת הלב מהכדורגל עצמו?

מכות וקללות גזעניות בין שחקנים, אוהדים פורצים למגרש, שחקן יריב מאבד לשנייה את ההכרה. מה שבטוח זה שלאוהדים שלהם לא משעמם.

5. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא בטוח, במנהלת הליגה התוצאה תיקבע.

לניס יש קייס על כך שמארסיי לא חזרו לחדש את המשחק והם כן. למארסיי יש קייס בכך ששלושה שחקנים שלהם הותקפו ע"י אוהדי ניס וישחקו על הסכנה לשלומם של השחקנים שהייתה נשקפת במקרה של חידוש המשחק.

בגלל שהשופט שרק לסיום אני לא חושב שמשחק חוזר/חידוש המשחק ללא קהל עומד על הפרק.

6. Butragueño מנהלים

איך אומרים 'האוהדים חזרו למגרשים'.

מבין את מארסיי באלף אחוז. אם אני שחקן כדורגל, ויש לי אישה וילדים בבית שמחכים שאחזור בריא ושלם, מה אני צריך לעלות לחדש את המשחק? כדי שהאוהדים יחכו לי ליד הקרן וירוצו אלי שוב הפעם לשבור לי איזו חולייה?

7. DRORIKO Member

אני לא מבין על מה הדיון פה בכלל? שחקנים של מארסיי פאקינג הותקפו על ידי אוהדים של ניס. למה לעזזל הם אמורים לעלות לשחק? אם כבר ניס אמורה להיענש פה. זה כמו בדרבי התל אביבי שהורידו לשתי הקבוצות נקודות על אוהדים שפרצו למגרש ותקפו שחקנים. השאלה מה אומר התקנון בצרפת.

8. DRORIKO Member

אגב בימים הרומנטיים של הכדורגל הישראלי היה משחק בין הפועל לביתר. רוני קלדרון, שספק מת ספק מתחבא איפשהוא בדרום אמריקה, עבר שלושה שחקנים כולל השוער ודהר לעבר השער שם חיכה לו אוהד בית״ר שכיוון עליו רובה, קלדרון עבר גם אותו והכניס את הכדור לרשת. מעניין אם הורידו לבית״ר נקודות או שבגלל שקלדרון עבר את האוהד זה לא נחשב.

YYY אוהב/ת את זה.
  9. alexshw Member

10. DRORIKO Member

אצל הערבים החריג הוא הנורמלי. סתם סתם צחקתי אני אוהב ערבים :)

11. DRORIKO Member

פאקטה בליגה האיטלקית: תגיד אחי לאיזה צד אנחנו תוקפים? אה לא לצד ההוא? אופס

פאקטה בליגה הצרפתית:

12. GRANDE LAZIO Member

13. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

נחשפים עוד סרטונים וזוויות לאירועים מהבלאגן בין ניס למארסיי, היום רואים את קלייברט ג'וניור חובט ומנסה לחנוק את באזיל בולי(שגם בגילו יכול לאכול אותו), סמפאולי שבאופן לא מפתיע גם התחרפן שם בסיום רצה להגיב להערה של טודיבו וגם איש אבטחה של מארסיי שעם ירידת האולטרס של ניס לדשא הכה את אחד מאוהדי ניס שגם נזקק לטיפול רפואי וגם בדרגים הגבוהים ההתנצחויות בין שני המועדונים ממשיכות כולל אמירות של ראשי הערים וכל זה לקראת ההחלטה מחר. למתעניינים משחק הליגה בין הקבוצות בולודרום יהיה ב20 למרץ ואני מעריך שבנוסף לדם הרע שקיים ממילא ועכשיו במיוחד הם גם צפויות להתמודד אחת מול השניה על המקום בפודיום, יהיה שמח.

14. Raulito Madridista

לאונרדו, המנהל המקצועי של פריז סן ז'רמן, סיפק שלל ראיונות היום ומדבר על הסאגה הכי בוערת בכדורגל העולמי: "אם אמבפה רוצה לעזוב – הוא יעזוב, אך בתנאים שלנו".

https://phantom-marca.unidadeditorial.es/24683b40a7189a11aa5dff86e5193e6b/resize/1320/f/Xxx/assets/multimedia/imagenes/2021/08/25/16298922643006.Xxx

"העמדה של פ.ס.ז' נותרה זהה – לשמור על אמבפה ולחדש את חוזהו, המטרה נשארה אותו הדבר כבר שנתיים. הגשנו לו הצעה אחת לפני חודשיים. ואחת נוספת לא מזמן. ההתנהגות של ריאל במשך שנתיים היא לא נכונה ולא חוקית, אסור להם ליצור קשר עם הסביבה שלו. זו אסטרטגייה מבחינתם. אנחנו לא נמכור שחקן בפחות מהסכום ששילמנו (180 מיליון יורו). ההצעה הזו לא מספיק".
    "ההצעה של ריאל היא מעל 160 מיליון יורו אך לא אאשר נתונים. הדרך שלה לא מכבדת. בשבוע אחד לא נשנה את תוכניות הפרויקט שלנו.
    "הגבנו לריאל ודחינו את ההצעה. לא קיבלנו מהם עוד אחת. מעולם לא רצינו שיעזוב ולא דמיינו את זה קורה. נראה שהוא יעזוב בחינם בסופו של דבר. אגב, ראינו מידע רב לפיו ריאל בחובות, אני לא יודע".
    "אם מישהו רוצה לעזוב – אף אחד לא יהרוס את החלום שלנו. המועדון שלנו יגן על עצמו. זה מה שאנחנו עושים. אנחנו לא ננהל משא ומתן דרך התקשורת וריאל משתמשת בתקשורת ככלי למשא ומתן". הוא מוסיף שריאל יודעת שפ.ס.ז' צריכה לשלם גם למונאקו חלק מסכום ההעברה – 20%. הוא מוסיף: "אמבפה הבהיר לנו שהוא לא יעזוב בחינם (ויותיר אותם בידיים ריקות)".
    "שוחחנו עם כל הסובבים של אמבפה, עברנו איתו דרך ארוכה מאוד ולא רק עם הוריו. לי ולבעלים יש את אותה הדעה. אנחנו לא נעצור שחקן אבל זה יקרה בתנאים שלנו. זה בושה שהעיתונות הספרדית (קורא לה 'יודעת יותר מכולם', בלעג) דיברה עם אמבפה.
    "הגישה של אמבפה אכזבה אותי? לא יודע, אנחנו לא מאושרים. אנחנו רוצים להגשים חלום (לזכות בליגת האלופות). יש לו חוזה לשנה והגשנו לו הצעה שהוא דחה.
    "אני לא יודע אם ריאל תעלה את ההצעה שלה ולא יודע מה יקרה ב-29 באוגוסט, יש עוד ארבעה ימים. אני רק אומר שהם עובדים שנתיים על ההעברה הזו – מדברים עם כולם, עם משפחתו".
    "לא, אין לנו תוכנית ב' לגבי אמבפה. האווירה שלנו חיובית מאוד, התרגשות בכל רחבי עולם. לא חשבנו שהוא יעזוב. אני לא יודע אם אמבפה יתראיין בעצמו".

15. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין הרבה מילים טובות לערוץ הספורט באופן כללי ובמיוחד גם כלפי הטיפול שלו בליגה הצרפתית ב6 השנים האחרונות מאז רכש את הזכויות שלו בחזרה אבל העונה כנראה בגלל ההצטרפות של מסי לפריז ואולי כי ראו איך ONE שידרו בצורה נרחבת את הליגה הספרדית והאיטלקית הם עושים תיקון מסוים, משדרים את כל המשחקים והשיבוץ של וינסנדנט ולחמן בערוץ הקיבוץ הצרפתי זה חוויה, גם משדרים בתשוקה גדולה וגם חושפים את הקהל הישראלי לקבוצות, קהלים ושחקנים שלא היו מוכרים להם לפני כן, מקווה שימשיכו כך כל עוד זאת הליגה האירופאית הבכירה שאצלם.