הליגה הצרפתית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏4/8/17.

1. alexshw Member

https://pbs.twimg.com/media/EZHsv7TWAAABcw6?format=Xxx&name=small

כך נראת הלמבורגיני של שוער פריז מרצין בולקה בן ה -20 אחרי התאונה אתמול. במזל כל המערובים יצאו בפציעות קלות בלבד.
    בולקה היה שוער 200 בצ'לסי ועכשיו שוער שלישי בפריז, על מה יש לו את הרכב הזה. על מה משלמים לו כאלה סכומים?

2. alexshw Member

נשיא אוקזר בעונת הדאבל שלהם

3. alexshw Member

טיאגו סילבה יעזוב את פריז בתום המשחקים שלהם בצ'מפיונס, אחרי 8 שנים.

4. yakov_y YNWA

הגיע הזמן, הפך לנטל וגם בשיאו לא בלם כזה גדול.
    פ.ס.ז׳ תעבור מהפכה, קאבני - סילבה - מונייה - קרזאווה מסיימים חוזה, גם מוטיפ וריקו.
    יש להם גם 2 כישרונות שעוזבים ופ.ס.ז׳ זה מועדון שהרבה כישרונות ברחו משם בשנים האחרונות, הבלם שכבש צמד בבכורה אני חושב עוזב (קואסי).

למעט סיטי, באיירן ופ.ס.ז׳ על הנייר הפייבורטיות לזכייה באלופות, סגל הכי איכותי, גם מאוזן יחסית וארוך, מצד שני אני כל שנה אומר את זה.

5. Raulito Madridista

לא כל כך הבנתי את הדיווחים על אפשרות של חידוש העונה, נעזוב רגע בצד את כל הבעייתיות מצד שחקנים שכלל לא במדינה, הצורך בבידוד ולחזור לכושר, יש את הצ'מפיונס. איך יסיימו את העונה הזו בפלייאוף כשפריז סן ז'רמן בטריליון נקודות מעל היתר? היא לא תשחק כאילו? חבל שהתעוררו שם מאוחר מדי. בכל מקרה עצם ההחלטה הייתה מפגרת, מדהים שפ.ס.ז' וליון עם כל הכוח שלהן לא הצליחו לשנות דבר. זה ייפגע בפ.ס.ז' משמעותית בצ'מפיונס.

לגבי טיאגו סילבה - השמועה אומרת שהוא לא הסכים לקצץ בשכר, ולאור גילו והמצב הנוכחי זו פשוט כפיות טובה, הוא קיבל הרבה מהמועדון, נאמר זאת כך. לא רוצה להתווכח עד כמה הוא טוב או לא. בדומה לזלאטן הוא לא ממש עזר לקבוצה להסיר את המגבלות שלה בליגת האלופות. העונה כן ראיתי מפ.ס.ז' דברים קצת אחרים, היה עליה לחץ עצום מול דורטמונד והם עשו את זה, ההצגה נגד ריאל בשלב הבתים ללא שני כוכביה הגדולים. כל העצירה הזו לרעתה. כנראה שהיה בלתי אפשרי להחזיק את קבאני כשחקן ספסל. בינתיים אני לא חושב שההרכב נפגע.

6. alexshw Member

לפי הכושר הנוכחי זו באיירן, אך צריך גם לזכור שאם יהיה פיינל 8, זה רק יוסיף למימד המקריות שיש ממילא.

7. DRORIKO Member

אני בכלל מהמר על גמר כל צרפתי :)

8. alexshw Member

סובשיץ' עוזב את מונאקו, גם הוא אחרי 8 שנים.

9. VAR Member

אה?

Gianzola01 ו-EO11 אוהבים את זה.
  10. Raulito Madridista

זוכרים את ג'רום רוטן? הצרפתי במתקפה חסרת תקדים על טיאגו סילבה: "הוא מעולם לא היה ולא יהיה כמו סרחיו ראמוס או וירג'יל ואן דייק. בשום מקום אחר הוא לא היה מרוויח את הכסף שהרוויח שנים על גבי שנים בפ.ס.ז'. הוא שחקן טוב אבל יש לו בעיות מנהיגות (אפילו אמר 'נפשיות'). אם זה היה תלוי בי הייתי משחרר אותו כבר עכשיו ולא ממתין לחודשים האחרונים של החוזה. בכל שנה הוא בכה על זה שהוא רוצה לחדש, אפילו אשתו התערבה, ואז הוא הראשון שלא מקבל את הפחתת השכר בגלל משבר המגיפה. זו בושה".

אני לא מבין את טיאגו סילבה, כל חלומו הוא לחזור למילאן שם הייתה לו תקופה יפה אבל הוא מוצא כרגע מועדון סופר-בינוני, ירוויח הרבה פחות. במילאן הוא שיחק שלוש שנים ובפ.ס.ז' הפך למשהו שמזוהה יחסית עם המועדון (לא יכול להגיד את המילה 'סמל' כמובן). הטיעונים נגד טיאגו סילבה? לפחות הוא לא היה ב-7:1 ההוא. אני חושב שעצם זה שמדובר בליגה הצרפתית ובמשחקים הגדולים בצ'מפיונס לא ממש הביא ערך מוסף.

11. VAR Member

יש לי זיכרון מעורפל על ג'רום רוטן שפעם נכנס פומבית במאמן שלו (לא זוכר מתי ובאיזו קבוצה). אני חושב שהיה על זה אייטם באולפן ליגת האלופות לפני הרבה שנים. מישהו יודע על מה אני מדבר?

12. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה היה באוויר ועכשיו זה רשמי - קבאני וטיאגו סילבה עוזבים את פ.ס.ז'.
    שני הסמלים הגדולים של העידן הקטארי יעזבו ככל הנראה בסיום קמפיין ליגת האלופות, בתקווה אולי לסיים את הקדנציה בבירה עם הנפה של הגביע היוקרתי ביותר. כאמור סילבה הגיע בקיץ 2012 יחד עם זלאטן אחרי שפריז הפסידה את האליפות למונפלייה והיה שותף ל-7 אליפויות ב-8 שנים, קבאני שהגיע קיץ לאחר מכן זכה ב-6 אליפויות ב-7 שנים ובנוסף הפך השנה למלך השערים של המועדון בכל הזמנים עם 200 שערים בכל המסגרות(300 הופעות).

הקפטן החדש יהיה מארקיניוס שנחשב לשחקן המחובר ביותר לקהל מבין אלה שנשארים.
    טאנגי קואסי, הבלם שהיה אמור להתקדם השנה בהיררכיה בעקבות עזיבת סילבה לא ישאר וכמו צעירים רבים אחרים באירופה בחר לא להאריך חוזה ויחפש יעד אחר בקיץ שגם ישלם לו היטב וגם יבטיח לו מקום בהרכב.

אכן, מרגיש כמו סוף עידן בפריז למרות שמדובר רק בשני שחקנים.
    אני חושב שההפסד הגדול הוא בפן האנושי, בניגוד לכוכבים אחרים שהגיעו בכסף גדול אף פעם לא ראיתי מהם זלזול ביריבים או במועדון שלהם, להפך ולדעתי בין היתר בגלל זה היה כל יותר לקהל האמיתי של פריז להתחבר אליהם, גם כי באמת מדובר בחבר'ה די חביבים ומלבד מארקיניוס ואולי קצת וראטי ודי-מאריה אני לא רואה מי יכול להיכנס לנעליים שלהם. בצד המקצועי, סילבה בירידה כבר שנתיים וקבאני העונה כבר לא היה פקטור(פציעות+איקרדי) והטיימינג כנראה נכון, אלא אם לא נראה איזה זכיה מפתיעה באלופות אז ידברו עוד הרבה על הפספוסים הרבים באירופה כי הם היו צריכים להוביל את פריז לפחות לחצי גמר פעם אחת, מה שעדיין לא קרה תחת הבעלות הקטארית.

WHITERM ו-uri אוהבים את זה.
  13. alexshw Member

פול מיטצ'ל המנהל המקצועי החדש של מונאקו.
    בעבר עבד עם פוצ'טינו בסותון וטוטנהאם.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

14. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

אלטרנטיבה אמיתית לפ.ס.ז' באופק? ימים יגידו.

והתרגום,
    קבוצת הרוכשים שרוצה לרכוש את מארסיי מפרנק מק'קורט העבירה 700 מיליון יורו לחשבון נאמנות, במידה והעסקה תצא לפועל הכסף יתחלק כך: 300 מ' למק'קורט עבור המועדון, 200 מ' עבור החובות וההתחייבויות של המועדון ועוד 200 מיליון לחלון ההעברות הנוכחי, סכום מפלצתי עבור מועדון צרפתי.

נערך לאחרונה ב: ‏26/6/20
  15. alexshw Member

למעשה מרסיי הייתה כנראה הקבוצה הראשונה בצרפת שנהנתה מעושר חריג, כמובן בימי ברנאר טאפי. כמובן אז טרום בוסמן היו יותר מגבלות ועדיין שילמו שם סכומים גבוהים והביאו גם את טובי הצרפתים וכוכבים בינלאומיים.