הליגה הצרפתית 2016/2017

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏11/8/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם פאביניו, למאר ואמבפה יסיימו את הקיץ כשחקני מונאקו אני חושב שיהיה אפשר לצפות מהם לתת פייט, גם מארסיי אמורה השנה להיות קבוצת טופ3 ובהחלט מסוגלת לעשות בעיות. השאלה היא איך נראה את פריז, בינתיים אף שחקן רכש משמעותי לא הגיע ואם היא תמשיך להיות פגיעה במשחקי החוץ כמו שראינו לאורך כל העונה שעברה תחת אמרי הם יכולים לאבד לא מעט נקודות. הבטן של הליגה חזקה יותר בהשוואה לשנתיים הקודמות. עדיין תסריט של עונה שניה ברציפות ללא אליפות הוא קלוש אבל לא חושב שנראה טיול.

alexshw אוהב/ת את זה.
  2. cmon city Member

הרגת אותי */aaarofl

3. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

היבט על המודל העסקי של מונאקו:
    The AS Monaco way to shift a business model successfully | Calcio e Finanza

אחלה קריאה, למי שמעניין אותו.

בפן המקצועי מונאקו הביאו הקיץ כישרון גדול בדמות טילמנס שעוזב בטיימינג מושלם את קבוצת הבית שלו וגם מגיע למקום שיוכל להמשיך לשחק ולהתקדם בו (הרשים אותי מאוד מול ארסנל בפעמים שנפגשנו מול אנדרלכט), ואני לא אופתע אם הוא יהפוך לאחד הכוכבים הבאים שלהם שיימכרו בסכום גדול בשנים הקרובות. יש גם את ג׳ורג׳ה בן ה-21, עוד שאחד שנראה לי שייכנס לרשימה איכותית של מגנים ברזילאים שמאליים.

ביחד עם ז׳ארדים על הקווים, יש כאן לא מעט קווי דימיון לדורטמונד של קלופ עם שילוב פנטסטי בין שחקני אקדמיה לסקאוטינג ברמה הגבוהה ביותר.

Nigel de Jong ו-Gianzola אוהבים את זה.
  4. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

שנה חמישית ברציפות הסופרקאפ הולך לפריז שמנצחת היום במרוקו 1-2 את האלופה מונאקו.
    ז'ארדים הפתיע שפתח עם סידיבה בצד ימין בקישור במשבצת של סילבה שעזב, אני הייתי בטוח שרוני לופס או סן-מקסימאן יקבלו שם את הצ'אנס לפחות היום אבל סידיבה ששיחק בתפקיד הקדמי גם הבקיע את השער הראשון במשחק אחרי בישול מבריק של טילמאנס. דני אלבס שגם פתח כקיצוני ימני השווה עם פצצה מכדור חופשי וגם בישל לראביו את שער הניצחון.

5. cmon city Member

מעניין מה הגעה של שחקן ואייקון כמו ניימאר יעשה לכדורגל הצרפתי.
    האם מדובר במעבר יותר גדול מזה של זלאטן (סכומי הכסף אחרים לגמרי)?

אין ספק שניימאר הולך לשדרג את פ.ס.ז', ואין ספק שהבעלים שם יכוונו להגיע רחוק בליגת האלופות. אישית לא ציפיתי בניימאר על בסיס שבועי, מעניין איזה אימפקט הוא הולך לתת בקבוצה, בטווח הקצר והארוך.

6. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

https://pbs.twimg.com/media/DGVEGdyVYAAL2WP.Xxx

חתום ונעול.

7. cmon city Member

מדהים. מי האמין...

8. Abu George כותרת משתמש מותאמת אישית

עבר בבקרה?

9. alexshw Member

שאופ"א יפסיקו לעשות מעצמם צחוק. אי אפשר לדבר על FFP יותר.

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  10. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

נו אז יוסיפו עוד איזה ספונסר מטעמם וימכרו שחקן-שניים בהמון כסף ויגיעו לאיזון, אם באמת רוצים כדורגל הוגן אז תקרה תקציבית וצמצום מספר הזרים בכל ליגה, אנחנו מגיעים לעידן שהמועדונים הגדולים/עשירים הופכים לכוח כלכלי ברמות של תאגידי ענק ומי שנפגע הם כמובן העסקים הקטנים הלא הם 80% משאר המועדונים באירופה ובעולם.

AFCA אוהב/ת את זה.
  11. alexshw Member

אז בדיוק לזה אני מתכוון. "יוסיפו ספונסר מטעמם".
    אופ"א בסוף עשו פה עוד חוק פופוליסטי כי לא דאגו שבאמת יקלע למטרה לשמה חוקק. בפועל הוא רק מונע מקבוצות פחות עשירות להתקדם ורק מנציח אם לא מגדיל פערים.

במתכונתו הנוכחית הוא צריך להיות מבוטל.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

12. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

ה220 מיליון האלה הולכים להגיע להרבה מועדונים בדרך כזאת או אחרת. לא רואה אף אחד שנפגע מהעסקה הדיי מגוחכת הזאת.

Sent from my iPhone using Tapatalk

13. Raulito Madridista

מדברים על כך שניימאר יוצג במגדל אייפל במחזה שטרם נראה כמותו בכדורגל העולמי, מעניין מאוד מה יקרה. אני זוכר את כריסטיאנו מוצג לעיני 90 אלף איש שפוצצו את הברנבאו כאילו זה חצי גמר הצ'מפיונס ואפילו כריסטיאנו שכבר ראה דבר או שניים בכדורגל - התרגש ובקושי הצליח לדבר. את ההצגה של מראדונה כשחקן נאפולי לא ראיתי כמובן אלא רק בדיעבד אבל גם זה היה אירוע מטורף.
    מקצועית, פאריס לא תצליח לעשות את קפיצת המדרגה בליגת האלופות ויהיה על ניימאר 900 עיניים בכל משחק - לטוב, וגם לרע, ככה אני רואה את הדברים.

http://e00-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2017/08/03/15017961738308.Xxx

במארקה מדברים על עשרה ששיחקו הן בבארסה והן בפאריס. האמת שיש רשימה מכובדת מאוד. זלאטן איברהימוביץ לא עבר ישירות. כמוהו גם תיאגו מוטה ומאקסוול. המפורסם ביותר הוא כמובן רונאלדיניו שהגיע לבארסה בקיץ 2003 ואפשר לומר שהשאר היסטוריה. גם לודביק ג'ולי שיחק בפאריס, כשסיים את ההרפתקאה שלו בבארסה והצטרף לצרפתים ב-2008. ידעתם שמיקאל ארטטה שיחק בפאריס? הגיע היישר מברצלונהB ושיחק שם שנתיים.

14. alexshw Member

ארטטה כן שיחק עם רונלדיניו. שמעתי עליו כבר אז. גם עם מאמן טוטנהאם בהווה.

15. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

מצב נושא:
הנושא נעול.