הליגה הצרפתית 2013\2012 :: פ.ס.ז' אלופה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י HapoelFan, ‏10/8/12.

1. Muurad Member

2. ItayPBM Member

עוד אכזבה פריזאית, רק 0-0 מאכזב מול אז?קסיו. לבאצי מורחק בדקה השישים ולא ישחק במחזור הבא.
    קרלו בחיאת קרלו, מתי נראה ניצחון? בסוף נקבל שלישיה בקלאסיקו ותעוף כמו קומבוארה. לא צריך להשקחע מאות מיליונים על רכש, מספיק הפיצויי פיטורין. אליפות אחת כבר גזלת מאיתנו ואוי ואבוי אם היא לא תחזור.

3. Landon Donovan Member

אני לחלוטין לא מסוגל לראות יותר את הסבוטאז' שעושים לנו צמד המילאנזים. חייבים להעיף אותם הביתה לפני שמאוחר מידי.

4. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שאני לא אקח הימור פרוע אם אהמר שהאלופה בסיום העונה לדעתי תהיה ליון. דווקא אחרי שנים שהיו בטוחים שהיא תיקח כל פעם אחרי שאמרו כל פעם אההה זה שנת בנייה אחרי הכישלון והם עוד פעם ישתלטו, אחרי עונה עלובה שהסתיימה רק בליגה האירופאית והדחה מול אפואל ניקוסיה בצ'מפיונס בשמינית, ליון באמת נראית נהדר בינתיים תחת רמי גארד בפתיחה הזאת, ולדעתי דווקא מהאנדרדוגיות משהו הזאת, הם יגיעו ויקחו את כל הקופה ויפתחו תקופה חדשה של אליפויות.

כל איבוד נקודות של פאריז משמח אותי כאילו לא יודע מה, איזה כיף. שימשיכו ככה 2 מ-6 והיד עוד נטויה!

מוראד, בצרפתית בלינק שלי הגול של באסטוס נשמע יותר טוב http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏19/8/12
  5. ItayPBM Member

זה פשוט כואב בעיניים לראות את הקבוצה ככה. ההגנה פשוט מצחיקה, סאקו ואלכס נראים כמו שחקני נוער של הפועל באר שבע, מנז שוב עולה שיכור ומחטיא מצבים של אלף אחוז... פשוט סיוט.
    הגיע הזמן שלאונרדו יבין את הטעות ואחר כך שאל חאלפי יבין את הטעות שלו.
    אולי עם אנצ?לוטי ביציע נצליח סוף סוף לנצח. In Makalele we trust.

6. OriRR Member

לא יודע למה, אבל זה היה כל כך ברור שאת העונה הם יפתחו רע, מעיין קארמה כזאת. אני בכל מקרה עדיין חושב שהם ייקחו את האליפות פשוט כי גם עם ההגנה הגרועה יש להם סגל יותר טוב פי כמה וכמה מאשר שאר הקבוצות בליגה.

7. Landon Donovan Member

אנצ'לוטי על המשחק של אתמול:
    "There was complacency in the first half. It is not what we are about but I'm not worried."

אז הסמרטוט לא מודאג ובלי בושה מדבר על שאננות של השחקנים. הם שאננים? הרי זה אנצ'לוטי שעלה עם לאבצי כחלוץ יחיד. זה אנצ'לוטי שחיכה עד לדקה ה-90 לפני שהכניס חלוץ שני, ועוד במקום פאסטורה. כאילו אנחנו לא צריכים את הנקודות. ושאנטום, אוי שאנטום, מה לעזאזל הוא עושה בהרכב?

8. OriRR Member

למה זאלטן לא שיחק? וטיאגו? והטמבל הזה לא יודע שלאבצי שחקן כנף? והוא בטח לא יכול להיות חלוץ לבד..

9. skyday20 Member

הלינק שלך כבר נמחק בגלל עבירה על זכויות יוצרים.. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

10. ItayPBM Member

היו דיבורים על סטפן ליכשטיינר המגן הימני מיובנטוס, אבל אנ'צלוטי טוען שאין עניין בו ושלא הוגשה הצעה. הוא אומר שכן מחפשים מגן ימני, אבל הוא רוצה מישהו צרפתי בתפקיד הזה.
    מי כבר תביא? דבושי? בקארי סניה?

נמאס לי מהניסויים שאנצ'לוטי עושה בנו. שבוע הבא משחק קריטי, בורדו בבית. הם ניצחו פעמיים העונה ועוד תיקו או חס וחלילה הפסד כבר יהיה בריחה של ממש, בטח אם מארסיי וליון ינצחו שוב. אני שם כסף שאוברניאק ישים גול נגדנו, הזבל הזה נהנה לדפוק אותנו.
    זלאטן ותיאגו אמורים לפתוח, לבאצי בחוץ. אני מקווה לראות הרכב שכולל את וראטי ופאסטורה, יכול להיות מאוד מעניין. מנז בינתיים לא מספק את הסחורה ואילו וראטי נראה לא רע בכלל.

11. Landon Donovan Member

לא שאני מתנגד להגעת מגן ימני חדש, אבל אם זה נמצא באג'נדה אז עוד יותר לא ברור לי מדוע ז'אלה קיבל את סרט הקפטן. אני מבין את ההחלטה להעביר אותו מסאקו - בכל זאת מדובר בבלם צעיר ולא יציב - אבל לתת אותו לשחקן שהוא למל"מ במקרה הטוב כשיש לך כל-כך הרבה שחקנים ברמה גבוהה בהרכב זה תמוה, בטח ובטח אם מחפשים לו מחליף.

ואם כבר מגנים שמחפשים להם מחליף, לא ברור לי מדוע מקסוול מקבל חנינה מאנצ'לוטי. האם זה בגלל ארץ מוצאו?

12. ItayPBM Member

אני חושב שז?אלה זה השחקן היחיד בהרכב שממש מזוהה עם הקבוצה (מלבד סאקו). רוב השחקנים המשמעותיים נמצאים בקבוצה שנה לכל היותר, והיחיד שמתאים זה אולי ננה שהוא לא ממש קפטן מטריאל. אישית הייתי שמח אם סיריגו היה מקבל את הסרט.

בעניין מקסוול, פשוט אין לי מושג. אולי זה הייחוס שלו, שחקן שהגיע (או יותר נכון נזרק) מברצלונה נתפס כשחקן יותר טוב ממה שהוא באמת. חצי שנה הוכיחה שהוא הרבה דברים אבל לא שחקן טוב.

13. road runner Member

14. ItayPBM Member

עכשיו כשאני חושב על זה, היה בכלל תכנית סיכום של הליגה הצרפתית בספורט 5 השבוע? כבר נגמרו המשחקים ביום ראשון, למה הם מחכים?

15. adirda Member

מה נסגר עם שידורים בערוצי הספורט?
    היום מתחיל המחזור השלישי כבר..