הליגה הצרפתית 2010-11:קבלו את הדאבליסטית - ליל!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י עומר, ‏7/8/10.

1. werder bremen Member

קון ממשיכה להדהים את הליגה הצרפתית אחרי ניצחון 2-3 על ליון,ולאחר שהיא ניצחה במחזור הראשון את מארסיי 2-1 היא למעשה השלימה ניצחונות על האלופה ועל סגניתה,איזה יופי..ובורדו הפסידה 1-2 לטולוז,שהיא כעת במקום הראשון ובורדו במקום האחרון לאחר 2 הפסדים רצופים,מארסיי גם היא מתחת לקו האדום.
    אני כלכך מאושר שהליגה הצרפתית חזרה לא כמו כל החרטות בליגה הספרדית האנגלית והאיטלקית,שם יש רק 9 קבוצות,מילאן,אינטר,רומא,ליברפול,צ'לסי,ארסנל, מנצ'סטר יונייטד,ברצלונה וריאל מדריד. ליגה מרתקת בעיקר בגלל נפילתה של ליון.
    זאת ליגה אמיתית לא כמו כל הלוקשים שמאכילים אותכם בליגות הגדולות שתמיד יש אותן אלופות!

2. road runner Member

אם כבר לחזור אחרי העדרות ממושכת מכתיבה (כל מיני עיסוקים אחרים, לא משהו מהותי), אז לחזור בסיטואציה הזו.
    יאללה קון לאליפות http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/lol.Xxx
    (ובנימה של רצינות, גם לעבר הנביא שמעלי, בוא נחכה שהליגה תתקדם. כולה מחזור שני)

וכל הכבוד לחבר'ה פה על הסיקור של פתיחת העונה. וטוב לראות שתומר חזר.
    ככה פותחים עונה.

3. werder bremen Member

אחי אני יודע שסה"כ מחזור שני ולא באתי בהצרה של קון הולכת לאליפות אני אמרתי שכיף לראות עולה חדשה מנצחת את האלופה וסגניתה,אני מוכן לשים מיליון שקל ששום קבוצה בספרד לא תצליח לנצח את ברצלונה וריאל מדריד משחק לאחר משחק,וזה עלוב ומשעמם,והכל צפוי בליגות הגדולות.. :aaagath:

4. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

הליגה הצרפתית - מחזור 2:

איזו פתיחה אה? באמת עם יד על הלב, חשבתם שתמצאו את בורדו, מארסיי וליון עם נקודה אחת ביחד ב-2 משחקים? אני בטוח שאף אחד כולל אני כמובן לא חשב את זה, אבל מה לעשות זה הקסם של הליגה הצרפתית. זה מזכיר לי את הליגה האדירה של תקופת טרום ליון שבא כל קבוצה יכלה לקחת אליפות, כל שנה זו היתה אלופה אחרת, ומי שלקחה אליפות היתה נותנת עונה בינונית אם לא פחות ומסתכנת בירידה. בסך הכל אי אפשר להתלונן ואם זה ימשיך ככה, הליגה תהיה סופר דרמטית, סופר מעניינת ואולי נקבל עוד פעם אלופה חדשה.

ברסט 1:1 אוקזר
    סנט אטיין 2:3 סושו
    ואלנסיין 2:3 מארסיי
    לוריין 2:1 ניס
    נאנסי 3:0 רן
    ארל אביניון 1:0 לאנס
    קון 2:3 ליון
    בורדו 2:1 טולוז
    ליל 0:0 פ.ס.ז'

טולוז (1:4) 6
    --------------
    2. קון (3:5) 6
    3. רן (1:4) 4
    4. פ.ס.ז' (1:3) 4
    5. ואלנסיין (2:3) 4
    6. ניס (1:2) 4
    7. מונפלייה (0:1) 3 *
    8. סושו (4:4) 3
    9. לאנס (2:2) 3
    10. סנט אטיין (5:4) 3
    11. נאנסי (4:2) 3
    12. אוקזר (3:3) 2
    13. ליל (1:1) 2
    14. מונאקו (0:0) 1 *
    15. לוריין (4:3) 1
    16. ליון (3:2) 1
    17. ברסט (3:1) 1
    ---------------------
    18. מארסיי (5:3) 0
    19. ארל אביניון (3:1) 0
    20. בורדו (3:1) 0

* משחק חסר

5. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

מי יבקיע את השערים במרסיי? האלופה הצרפתית מרסיי יורדת מלואיס פביאנו עקב הדרישות של סביליה ושל השחקן עצמו, השם הבא שמועמד לחזק את האלופה הוא רומן פאבליצ'נקו מטוטנהאם שמצטרף לרוקה סנטה-קרוז, פייר-אלן ג'יניאק, קלאס יאן האנטלאר ונלסון ואלדז שהוזכרו גם הם כמועמדים להגיע.

מי שעוזב את מרסיי הוא הקפטן מהמדו ניאנג שעובר לפנרבחצ'ה, מרסיי תכניס לקופתה 8 מיליון יורו עבור החלוץ, עוד חלוץ שעוזב הוא מהמדו סמאסה שהספיק להבקיע במחזור הראשון מול קון חוזר לולנסיין הפעם במכירה ולא בהשאלה, כרגע בחוד ההתקפה של מרסיי נמצא רק ברנדאו הברזילאי אחרי שניאנג, סמאסה ומוריינטס עזבו ונראה שהקבוצה שכבר רשמה 2 הפסדים סנסציונים בשני המחזורים הראשונים תעביר הילוך במטרה למצוא חלוץ.

בארל-אביניון קרובים להחתים את שני היוונים הותיקים, החלוץ אנגלוס חריסטיאס מנירנברג והקשר הדפנסיבי אנגלוס באסינאס ששיחק בעונה שעברה בפורטסמות' המתפרקת, השניים יצטרפו למסע הרכש הגדול שהעולה החדשה מהדרום עשתה בקיץ זה.

ניס הודיעה שלא תשחרר את החלוץ המוכשר לואיק רמי תמורת פחות מ-14 מיליון פאונד, מי שמעוניינות לרכוש את החלוץ הפורה הם טוטנהאם, ווסטהאם וסאנדרלאנד מהפרמיירליג, רמי אגב הבקיע שלשום שער ניצחון ב1-2 של ניס על לוריין.

6. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

גם אברטון גיששה, אך ראשי ניס דורשים סכום מוגזם מדי לטעמי, מסומן כהבטחה או לא, לדעתי הוא לא שווה את הסכום הזה.

7. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמה חלוצים מויז רוצה בסגל? החתמתם כבר 3 בקיץ הזה בנוסף לאניצ'בי, סאהה ויעקובו.
    בכל מקרה מדובר בכישרון גדול מאוד שכבר הושווה לתיירי הנרי, אמנם הנרי הוא לא יהיה אבל הוא מאוד מזכיר אותו בסיומת הקלילה מול השער, הוא גם מאוד פיזי ואתלטי ויכול לשחק מצוין עם הגב לשער ובנוסף הוא גם מהיר מאוד, אני מאוד מחזיק ממנו ובשנתיים האחרונות הוא הבקיע בניס מספר דו-ספרתי של שערים, לדעתי הבטחה גדולה שגם תמומש.

8. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מבקש בכל הקשור למשחקי הצרפתיות בליגה האירופאית הערב, נא להגיב בדיון המתאים למעלה. תודה.

9. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

רמי עובר בסכום שרשום כאן למעלה לאולימפיק מארסיי שבכך מסיקה מסקנות מפתיחת העונה הרעה שלה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏20/8/10
  10. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

התחזקותה של מארסיי בחלוץ היא לא רק הסקת מסקנות מפתיחת העונה, זו צריכה להיות הסקת מסקנות מהעונה הקודמת גם כן. למרות שהסתיימה בצורה מתוקה החיסרון בחלוץ איכותי היה בולט למדי.

11. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

והיום נודע שחלוץ נבחרת צרפת אנדרה פייר גיגנק עזב את סושו ויצטרף ככל הנראה למארסיי.

עם רמי וגיגנק יהיה למארסיי אחלה חוד.

12. StevieG Member

אני חושב שג'יניאק יגיע למארסיי במקום רמי, שכן מצאו אצלו בעיות בלב במהלך הבדיקות הרפואיות.

13. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

באתר הרשמי של מרסיי פורסם שז'יניאק חתם, טולוז תקבל עבור חלוץ נבחרת צרפת 16 מיליון יורו.
    פורסם שם גם על החתימה של רמי שאמר ש"לא בכל יום יש לך הזדמנות לשחק במרסיי", לא ראיתי בינתיים איזכור לבעיה שהייתה לו בבדיקות הרפואיות.
    עם שניהם בחוד ההתקפה למארסייז הולכת להיות התקפה קטלנית שכן שניהם החלוצים הטובים בליגה שלא משחקים באחת הגדולות.

14. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

מארסיי וליון ניצחו אתמול במזל טוב והצטרפו לליגה. היום נראה את בורדו מול פ.ס.ז', וטולוז כבר עם 3 מ-3 בנצחונות. האם קון תצטרף אליה? סיכומים בסוף היום.

15. הקופ בישראל Member

בבדיקות הרפואיות שנערכו לו (לאחר שחתם במארסיי תמורת 15 מיליון יורו) התגלו בעיות בליבו והוא מושבת מכדורגל עד שיערכו לו בדיקות נוספת.

http://thestar.com.my/sports/story.asp?fil...600&sec=spor%60