הליגה הצרפתית: ליון אלופה פעם שלישית ברציפות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י לירן, ‏1/8/03.

1. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יודע מה גיולי עושה במונאקו ולא ביובה או בארסה..הוא פשוט שחקן מצויין וכבר שנים שהוא מראה את זה.
    אז אולי הוא לא הכי צעיר..אבל הוא עדיין שחקן מצויין שמתאים לכל קבוצה בעולם.
    ובקשר למוריינטס..מנצסטר מחפשים חלוץ!!!!!!!אז קחו אותו!!!

2. Forza Sampdoria Member

אחי השטוטגארטאי , הוא לא לרמה של ה" רד דבילס " סלח לי , עם כל הכבוד לקבוצתו של פרגי ...
    אם לעזוב , אז לספרד , אתלטיקו מדריד , דפור , משהו כזה , לא לאנגליה ... ( גם באיטליה הוא יכול להצליח אגב )

3. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

באנגליה הוא יכול לחורר רשתות.
    בספרד ובאיטליה יהיה לו הרבה יותר קשה.
    גם בדפור בכלל תהיה לו תחרות על ההרכב והוא צריך מקום קבוע כי אני מאמין שכבר נמאס לו להתחרות על ההרכב.
    ותחשוב על צמד רוד\מוריינטס...כל משחק לפחות שער שלו ושער של רוד ומנצסטר תקרע את הליגה האנגלית.

4. Forza Sampdoria Member

כאילו , עד עכשיו ( לפני רומן וצ'לסקי ) הם לא ....

5. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

הם לא..יש להם רק חלוץ אחד נורמאלי.

דרך אגב,סיסה ממשיך עם השטויות שלו ועדיין רוצה לעבור לליברפול.

6. Forza Sampdoria Member

סיסה סיכם את פרידתו מאוקזר בקיץ. יעבור כנראה לליברפול

החלוץ הצרפתי יעזוב בקיץ, כשליברפול הוא המקום המועדף עליו. הוא מקווה שפיפ"א תמתיק לו את עונש ההרחקה בגינו הוא יחמיץ את היורו, אבל מכריז ש"אם זה יקרה, אתן הכל במוקדמות"
    יום חמישי, 25 בדצמבר 2003, 13:10
    http://med.walla.co.il/archive/91896-4.Xxx
    בינתיים הוא מלך השערים בצרפת. ג'יבריל סיסה

מאת: אורי גולדנברג, מערכת וואלה ! ספורט

חלוץ אוקזר, ג'יבריל סיסה, הפך בשנה האחרונה למטרה של מועדונים רבים ברחבי אירופה. עכשיו, אחרי שסיסה בן ה-22 סיכם עם מועדונו אוקזר את עזיבתו בקיץ, נראה שהוא בדרכו לקבוצה גדולה כשליברפול האנגלית היא המובילה לזכות בשירותיו. אגב, המועדון האנגלי עדיין לא סגר עם סוכניו של החלוץ ובודק גם חלוצים נוספים מרחבי היבשת (מתיה קז'מן לדוגמא), כך שהכל עדיין פתוח.

סיסה אישר שהוא מוכן לאתגר חדש, אבל לא לפני שיתן הכל במדי אוקזר. "אני חושב ללכת ולראות דברים אחרים", אמר סיסה. "אבל לרגע זה אני רוצה לסיים טוב את העונה עם אוקזר. אם זו העונה האחרונה אז צריך לסיים אותה כמה שיותר טוב עם מקום באירופה", המשיך החלוץ. "אם הגעתי לרמה הזאת זה רק בזכות אוקזר. המאמן (גי רו) לא רצה שאני יעזוב בקיץ שעבר. דיברנו והגענו להסכמה שאם אני יעזוב בקיץ הבא המועדון ירוויח מזה יותר. לאן אני הולך? אני עוד לא יודע כשאדע אני יודיע לכולם".

סיסה צפוי להחמיץ את אליפות אירופה בפורטוגל אחרי שחטף עונש השעייה לחמישה משחקים בינלאומים, בעקבות הרחקה במשחק במדי הנבחרת הצעירה. הכובש המצטיין בליגה הצרפתית הגיש ערעור אבל עם זה לא יתקבל, סיסה יראה את האליפות רק מהטלוויזיה. "זה מזכיר לי זכרונות לא נעימים", הודה סיסה. "אני מחכה להחלטה הסופית ב-29 לינואר. עשיתי מעשה לא טוב אבל חמישה משחקים זה עונש כבד מדי, עכשיו כל מה שנותר לי זה לחכות ולקוות שהעונש יוקטן. אני מודע לכך שלהחמיץ את אליפות אירופה זה מאוד לא טוב בשבילי אבל אם זה יקרה אז אני אתן את הכל במוקדמות הגביע העולמי". לתשומת ליבו של גרנט

7. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

מץ בדרך לסגור עם חלוץ לאנס ברונו רודריגז.
    החלוץ בן ה-31 כבר שיחק במץ בעבר
    השחקן שיחק בין היתר בפאריס,אזקסו,ריו וברדפורד .
    http://www.as.com/futbol/imagenes/francia/lens/rodriguez.Xxx

עוד שחקן נחמד שלדעתי נשמע עליו בעתיד הוא:
    דניאל קוזא[י]ן-Daniel Cousin חלוץ צעיר מגאבון שמשחק בלה מאנס העולה החדשה לליגה.
    הוא חלוץ שבנוי טוב גבוה וסוס כזה
    מה שכן..תמונה ועוד קצת פרטים לא ממש הצלחתי להשיג.. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/huh.Xxx

8. לירן מנהל כללי מנהל כללי

היום משחק העונה בצרפת.

מונאקו הראשונה מארחת את ליון השנייה והאלופה.

משחק מרתק הולך להיות ואני מאוד מקווה לראות משחק ברמה גבוהה כמו שאנחנו רואים עד עכשיו. פורצה מונאקו (שוב אינטרס הווינר)

9. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

http://sport5.co.il/_Uploads/9418preso.Xxx

מונאקו, תארח היום את האלופה, ליון לקרב צמרת במסגרת המחזור ה-20 בליגה הצרפתית (שידור ישיר בספורט 5+, החל מ-21:55). המשחק שמעבר ליוקרה העצומה שיש בו, גם מהווה משחק של הזדמנות כמעט אחרונה לליון לבלום את הריצה של מונאקו לעבר תואר האליפות על חשבונה.

טבלת הליגה הצרפתית
    מקום
    קבוצה
    נק'
    1
    מונאקו
    42
    2
    ליון
    35
    3
    פ.ס.ז'
    35
    4
    סושו
    34
    5
    אוקזר
    32

עוד משחקים מעניינים במחזור הזה:
    מארסיי מארחת את אוקזר לקרב צמרת מעניין
    סושו תפגוש את ניס
    ופאריז סן ז'רמן פוגשת את ליל

10. המכור Member

רציתי לדעת אם יש לך לינק של שידור המשחק????
    (לכול האנשים שאין להם 5+)
    תודה

11. Reyes Member

מצטער, אין לי לינק.

הרכבים צפויים:

מונאקו - רומא, גיבט, סקוילצ'י, רודריגז, אברה, זיקוס, ברנדרי, ג'יולי, רוטן, מוריינטס ופרשו.
    ליון - קאופט, רייביליר, אדמילסון, מולר, ברטוד, ז'וניניו, דיארה, סידני גובו, לויאינדולה, מלודה ואלבר.

*סורי אם עיוותתי כמה שמות... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

http://www.lequipe.fr/Xml/Media/090101_ASM_OL_Lequipe.Xxx

12. לירן מנהל כללי מנהל כללי

מחצית טובה, קצב מאוד מהנה עם שליטה מסויימת של ליון אבל מונאקו ניצלה טעות של רבילייר וג'ולי כבש את השער הכל כך יקר הזה. ששוה לי 95 ש"ח. רק שימשיכו ככה.

קרוב לדקה ה-45 נשרק נבדל נגד קארייר. ראינו ריפליי ומוטל'ה שפיגלר אומר- גבולי. דבר ראשון זה לא היה גבולי, פשוט לא היה נבדל. היה קו אחד בבירור ונבדל לא היה שם. ודבר שני, אין בנבדל גבולי זה שחור או לבן. יש או אין, אין כזה דבר גבולי.

13. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

מוריאנטס מעלה את מונאקו ל- 2:0 על ליון...

14. Forza Sampdoria Member

משחק עונה , לא עונה ולא בטיח ... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

בצרפת יש קבוצה אחת - מונאקו
    מונאקו הראתה הערב שהיא ללא ספק הקבוצה הטובה בצרפת ומגיע לה לקחת אליפות .
    מונאקו פשוט דרסה את ליון .... ופתחה ( בקלילות ) 10 נק ' יתרון על האלופה ( היוצאת !? )
    ג'יולי עם משחק נהדר , רוטן , מוריינטס והשוער , פלאביו רומא נתנו הצגה ....
    רוטן בבישול ה 10 שלו העונה ( אם אינני טועה ) ג'יולי עם שערו ה 11 ומוריינטס עם ה - 4 שלו , סגרו את סיפור האליפות כבר בתחילת 2004 ... כל הכבוד לדשאן וחניכיו ...
    http://www.lequipe.fr/Xml/Media/0901_Maonco_joie.Xxx
    מי ייעצור אותו ? ליודוביק ג'יולי
    חוגג את הראשון

תקציר האירועים

דווקא ליון פתחה טוב יותר באיצטדיון לואי השני ואיימה יותר על שערה של מוליכת הטבלה מונקו. בדקה ה- 23 נפצע חלוץ ליון, ג'ובאני אלבר והוחלף ע"י קרייר. 8 דקות אחרי כניסתו קיבל קרייר כדור מצוין מול סלביו רומה, שוער מונקו, אך זה גלש לרגליו של קרייר והדף את הכדור לחוץ. מונאקו עמדה בהתקפות ליון ובדקה ה- 34 ג'יולי ניצל טעות של רבייר בהגנת ליון, והעלה את מונאקו ליתרון 0:1. עד סיום המחצית שתי הקבוצות שיחקו ללא משחק שדה, אך חוסר דיוק של שחקני השדה של שתי הקבוצות והגנה טובה של רודריגז ממונקו, מנעו שערים נוספים.
    את המחצית השנייה פתחה מונאקו בסערה. קרן של מונאקו הגיעה לראשו של מורינטס. החלוץ הספרדי נגח כדור חזק שנעצר ברשת של ליון. 0:2 למונקו בדקה ה- 48. מונאקו, שלא נוצחה השנה עדיין בבית, נראתה כמי שהולכת להגדיל את הפער בצמרת. ליון אמנם שלטה יותר בכדור אך לא ממש הצליחה לאיים על שערה של מונקו. בדקה ה- 90 קיבלה מונאקו הזדמנות מצויינת להבקיע את השלישי, כשמורינטס הוכשל ברחבת ליון. ג'יולי תרגם את הפנדל לשערה השלישי של מונאקו במשחק והשני שלו. 0:3 למונאקו בסיום. בעקבות הניצחון הגדילה מונאקו את הפער בפסגה לעשר נקודות וחניכיו של דשאן יצרו לעצמם מרווח ביטחון מצוין להמשך הליגה.

נערך לאחרונה ב: ‏13/1/04
  15. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

משחק טוב של האלופה הנכנס שפותחת פער כב רשל 10 נקודות.

שידור זוועתי של ספורט 5 פלוס שהתחילו עם בעיות בלווין כבר במשחק הראשון מהליגה האיטלקית,המשיך היום שהחמצנו לפחות רבע שעה של כדורגל מהמשחק.