הליגה הספרדית נפתחה: רק תיקו לריאל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏26/8/10.

1. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברצלונה מנצחת בקלילות...

ריאל מוציאה תיקו אבל עדיין..היגוואין מרוכז או היגוואין לא היגוואין וריאל יוצאת עם ניצחון מפה..הוא עוד לא יודע לגנוב את הגול הזה גם במשחק לא טוב ואחרי החמצה וזה בעיה לריאל שהוא החלוץ הבכיר..אין לי ספק שהוא יתן כמות גולים יפה..אבל לריאל זה אולי לא יספיק כשיש לברצלונה את וייה

2. eran levy Member

מאוד מוזר היה לראות את אוזיל וקדירהבמדים הלבנים של ריאל. בהתחלה עוד לא קישרתי בין המעבר שלו לעובדה שהוא כבר לא בבונדסליגה אלא בריאל. אחר כך התרגלתי.
    אחרי עשרים ואחד שערים שראיתי בשלושה משחקים בסוף השבוע בא תיקו אפס בינוני והחזיר אותי למציאות.

3. דנידין Member

חוץ מברצלונה אין מה לראות בליגה הספרדית כבר כמה שנים. אני תמיד מנסה, נותן הזדמנות ואז שוב מתאכזב. זה לא שמוריניו המאוד מבוקר יתן לנו את הכדורגל היפה, פה בכלל אין מה לצפות. אני כבר אמרתי את זה אחרי שהחתימו אותו ואני אומר שוב, האוהדים במדריד לא יסבלו את הכדורגל הזה להרבה זמן. זה לא אינטר והצלחות זה לא הכל לאוהדים במדריד שרוצים לראות גם כדורגל יפה. אותם שירקות בוז שקאפלו קיבל יגיעו לעבר מוריניו בהמשך.

4. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

תתעדכן דני, הרקולס חזרו לליגה.

5. riquelme1 Member

חוץ מבאיירן אין מה לראות בליגה הגרמנית? שטויות במיץ עגבניות, לראות משחק אחד פעם בחודשיים זה לא נקרא לראות.

הליגה הספרדית בירידה בשנים האחרונות, אבל זה לא אומר שאין מה לראות, ראית אתמול מאלגה ולנסיה? היה משחק מעולה, סביליה לבנטה גם היה משחק טוב ויש עוד מלא משחקים טובים, נכון שהרמה היא בגדול פח, אבל בליגה הגרמנית לא יותר טובה בוודאות.

6. eran levy Member

נכון, הליגה הספרדית זה לא רק ברצלונה, אבל אם כבר אתה משווה בין ליגות אחרי מחזור וחצי אז אין מה להשוות בין שתי הליגות, הרבה יותר קרה בבונדסליגה. יפה שסביליה ניצחה בצורה מרשימה (ראה בלוג+מזל שראיתי גם את המשחק של סביליה, יש לי רזומה של יותר ממשחק בחודשיים...) אבל בגרמניה היה טיפ טיפה יותר מעניין בשבוע האחרון. בוודאות. אפס אפס עדיין לא היה שם.

נערך לאחרונה ב: ‏30/8/10
  7. riquelme1 Member

אני משווה בין מה שראיתי בספרד וגרמניה ב5 שנים האחרונות, הכדורגל הספרדי בירידה לעומת שנים קודמות אבל עדיין בגרמניה הרמה לא גבוהה יותר, הפער אולי הצטמטמם בין שנים קודמות אבל להגיד שאין מה לראות חוץ מברצלונה זה שטות אחת גדולה והעלבה של הליגה.

אה, ושערים לא אומרים כלום, כי עם כן היתי הולך לראות את הליגה האוסטרית.

8. Raulito Madridista

במהלך ריצת הבוקר במכון כושר צפיתי בשידור החוזר של רוב המשחק של ברצלונה.
    אמש בארסה לא הייתה גדולה אבל גם במשחק שמתנהל על מי-מנוחות רואים כמה הקבוצה מסוכנת בכל התקפה והתקפה, השחקנים שלה עדיין עושים יותר תנועה מרוב הקבוצות באירופה(בטח בהשוואה למה שהראתה ריאל מדריד אמש) והיא בלתי-ניתנת לעצירה. גול פנומנלי של מסי.
    אני מרחם על סנטאנדר בגלל השער השני המטופש שספג טוניו(עם כל הכבוד לדיוק של אנדרס) ועל כך שהיא בעטה בדלי בהזדמנות המצויינת שלה לחזור למשחק - הפנדל של צ'יטה. הפנדל היה חזק ולא בידיוק למרכז, אבל הבעיטה לא מספיק טובה. ויחד עם זאת - וואלדז שוער טוב והוא יודע לעצור פנדלים. אני זוכר שבעונת האליפות של בארסה, זו שבאה אחרי בצורת ארוכה(2004-2005), וואלדז הציל שלושה-ארבעה פנדלים בליגה. צריך לומר את האמת - הוא השוער הכי טוב בליגה פרט לקסיאס(ובכוונה לא אמרתי דה-חאה משום שהוא מאוד צעיר וקודם שיפגין יכולת כזאת לפרק זמן ארוך יותר).
    לדויד ויאה הגיע לכבוש שער בכורה, השופט תיסכל אותו כמה פעמים שלא לצורך ושרק סתם לנבדל. אני לא מדבר על הגול שנפסל כי בהילוך החוזר השני הצלחתי לראות שהיה נבדל, קטנטן אבל גם זה נבדל.

9. eran levy Member

בסדר, הרמה בספרד גבוהה יותר, זה ממש לא נושא לדיון, אין לי בעיה עם ההנחה שלך.
    אבל על פי אותו הגיון שאתה פורש כאן, אם שערים זה לא הכל אפשר לשבת ולראות את הליגה הישראלית.
    עוד לא פגשתי בחיי אוהד (נייטרלי) שצפה במשחק רב שערים (ולא בליגה האוסטרית) והשתעמם.

10. xavi6 Member

דור, וייה כבש שער בכורה...

11. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

שכחת את הקבוצה שהביאה לכם 4 ??

זה לא שכל השאר גרועות..זה פשוט ברצלונה ברמה אחת(לפחות) מעל כל העולם..ראינו את באיירן ושטוטגארט לא עוברות את החצי בקמפ נוא..

12. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

עוד חצי שעה מתחילים עונה :aaarse:

ההרכב למשחק:
    דה חאה-א.לופז,גודין,פראה,אויאפאלושי-אסונסאו,ראול גארסיה,סימאו,פראן מרידה-קון,פורלאן

ספסל:יואל,פליפה לויס,חוראדו,קמאצ'ו,מאריו סוארס,דייגו קוסטה,ראול גארסיה

הרכב די טוב למרות שמפתיע שפליפה לויס עוד לא פותח..

VAMOS ATLETI :aaarse:

13. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

עכשיו ראיתי את ההחמצה של מרקו "הצל" פרס, הרכש של סאראגוסה. ביצוע מדהים של הילד http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

14. riquelme1 Member

זה לא ההרכב המדוייק:

דה-חאה
    לופז, גודין, פראה, אופאלושי
    חוראדו, אסונסאו, גארסיה, רייס
    פורלאן, אגוארו

סימאו ומרידה על הספסל, חוראדו בהרכב אבל זה בטח להראות לו שקיקה בונה עליו ושלא יעזוב. בכל מקרה היתי מעדיף את סימאו ומרידה.

אגב, משחק לא קל של ספורטינג ששמרה על הסגל של העונה שעברה והתחזקה בארגוואי אגורן, ונאצ'ו נובו חשזר מגלות.

נערך לאחרונה ב: ‏31/8/10
  15. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

צודק..ההרכב שראיתי הטעה אותי..בכל מקרה גם אני חושב שחוראדו פותח בעיקר בשביל לשכנע אותו להישאר ופחות ממבט מקצועי

גולאסו של חוראדו בדקה ה11 אחרי קרן שהגיעה ממהלך יפה של הקבוצה..פתיחה טובה

נערך לאחרונה ב: ‏31/8/10