הליגה הספרדית נפתחה: רק תיקו לריאל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏26/8/10.

1. Raulito Madridista

אני לא נוהג להגיב בשלב מוקדם כל-כך משחקים, אבל אני חייב לציין לטובה את ההרכב של וולנסיה. אני מבסוט מאמארי לפחות לבינתיים - ויסנטה הועדף על פניו של פאבלו הרננדז וכך יש איזון ולא שני שחקנים עם רגל ימין בכנפיים, נמנע מאיתנו הביזיון של מהאדורו כבלם ובמקומו משחק נאבארו, באנגה מקבל הרבה שטח בהתקפה והוא פעיל מאוד וראינו את זה בגול של וולנסיה, ואני רק מקווה שמאטה יהיה צמוד כמה שיותר לאדוריז כדי שהמערך יהיה דומה ל-4-4-2. עבור חלוץ שמגיע לקבוצה חדשה, אין דבר טוב יותר משער בכורה מהיר ואדוריז עשה את זה. מאוטיו חזר רעב מאוד אחרי פציעה ארוכה. וולנסיה פתחה את המשחק לא רע ורק שלא תעשה שגיאות - היא צריכה לנצח. רק לפני דקה חואקין שהתעורר לחיים שלח כדור עומק ענק למאטה שמול השוער פיספס. הוא היה יכול לגמור את המשחק.

עריכה: אחרי שער השיוויון הטיפשי כבר חשבתי שוולנסיה תאבד את המשחק, אבל הקבוצה לא ויתרה. לפחות היום אפשר להגיד בפה מלא - חואקין ענק, צמד מצויין שלו. השער הראשון היה בזכות יכולת אישית שלו בלבד והגול השני אחרי מהלך קבוצתי נאה. הלוואי וימשיך ככה, אם הוא יהיה בכושר טוב ו-ויסנטה לא יפצע יותר מידי - כל ההגנות בספרד יסבלו ממשחק האגפים המשובח של וולנסיה, כולל ריאל וברצלונה.

בהרקולס חיכו כל-כך הרבה זמן לחזור לליגה הבכירה והמשחק הראשון היווה ללא ספק אכזבה - הקהל הרב של הרקולס ראה את קבוצתו מפסידה 1:0 לאתלטיק בילבאו משער של פרננדו יורנטה(46) כמובן, מייד עם פתיחת המחצית השנייה ואז המאחרים נכנסו להלם. אחרי השער שלו בילבאו השתלטה על המשחק. בילבאו אומנם ניצחה אך הפציעות של טוקרו וגאבילונדו שנאלצו לצאת, העיבה על השמחה משלוש הנקודות הראשונות לעונה החדשה. במארקה ציינו שחאבייר פורטיו איכזב.

נערך לאחרונה ב: ‏29/8/10
  2. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא ראיתי את המשחק של הרקולס ואני מבין שהקבוצה לא שיחקה כמו שציפו מקבוצה שעולה ליגה שתשחק עם כל ההתלהבות והדחיפה של הקהל..אבל עדיין הקבוצה בנתה את עצמה בצורה נחמדה ויש שם שחקנים טובים שיכולים להשאיר את הקבוצה בליגה..עם הזמן הקבוצה תשתפר לדעתי

3. riquelme1 Member

צמד ענק של חואקין תוך 4 דקות, הגול השני היה מהלך אישי ענק, והשלישי במהלך יפה של הקבוצה.

אני חייב לציין שולנסיה נראת לא רע בכלל, חוץ ממאטה שהורס כל דבר טוב וממשיך את הכושר של העונה שעברה הקבוצה משחקת בסדר גמור וגם ההגנה עם ריקרדו קוסטה נראת טוב. גם אריצה אדוריז לא רע בכלל.

4. noamvcf Member

עמי אני חייב לתקן את עצמי על מקודם- אני כן רואה את חואן מאטה, ולצערי זה בהרכב של ולנסיה.
    אני מקווה שאחרי המשחק הזה אמרי יבין שיש שחקנים עדיפים על מאטה בשביל ההרכב ויפסיק לפתוח איתו.

5. Ben des Member

בתור אוהד מושבע של ולנסיה, היו לי דאגות ענקיות לקראת העונה והאופטימיות בקושי שמצאה את מקומה אבל ממש התלהבתי היום לראות איך הקבוצה משחקת, סוף סוף הקבוצה משחקת בצורה מהנה ואטרקטיבית שלשחקני הקישור יש מקום נכבד ביותר בניגוד לעונה האחרונה שהמודל היה כמו "התקפות מתפרצות" ומסתמכים על דויד וייה.
    למרות הצמד של חואקין, אבר הוא שחקן המשחק שלי.

- חואן מאטה אולי בתקופה לא משהו אבל כולנו יודעים איזה כשרון יש לו ושחקן כזה צריך להיות בסגל שלנו, אל תשכחו שגם לוייה היו משחקים חלשים.

6. RubberSoul Member

איזה כיף לראות כדורגל ספרדי.
    משחק נהדר, משחק דו צדדי עם עליונות של ולנסיה שנראית טוב מאוד בעידן הפוסט-סטארס.
    מלאגה נראית גם טוב,אבל כמו כל קבוצה מתחברת יקח לה זמן לתרגם את זה להישגים. בינתיים היא נראית טוב ביחס להתחלה, אני צופה ומקווה שהיא תשתפר.

נקווה למשחקים כאלה בליגה, ושתהיה קצת יותר מותחת.

7. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

מלאגה נתנה דקות טובות ולא ניצלה אותם לעלות ליתרון וולנסיה כן עשתה את זה וזה לדעתי היה ההבדל בין הקבוצות...

חואקין במהלך יפה כובש לולנסיה דווקא אחרי דקות טובות של מלאגה שהגיעה לשני מצבים ואחרי זה כבש את השני אחרי מהלך יפה של הקבוצה בפצצה לפינה וגומר את מלאגה...

אחלה מחצית שניה היתה ושתי הקבוצות מראות שיש מקום לאופטימיות בשביל שתיהן

8. noamvcf Member

התחלנו בצורה טובה ונקווה שככה זה ימשך :aaarse: . נגיחה של אדוריז,צמד יפה של חואקין והצלה מדהימה של סזאר סידרו לולנסיה פתיחת עונה טובה מול קבוצה שלדעתי תפתיע העונה.
    ריקרדו קוסטה עושה רושם טוב ושיחק מצויין כמו גם אבר באנגה (כהרגלו).
    הדבר שהכי נהנתי ממנו במשחק היה לראות את ויסנטה בהרכב ועוד עם סרט הקפטן. מבחינתי הוא יכול לשחק כל הזמן בעמידת ידיים לי זה עדיין יספיק.

לאחר העזיבה של הכוכבים וויה וסילבה חואן מאטה "הוכתר" כהכוכב הבא של ולנסיה. הוא השחקן היחיד שנשאר בולנסיה שמשחק בנבחרת ספרד ובכל העולם הוא נחשב לפונטנציאל גדול. אני אישית לא רואה בו משהו כזה מדהים, והוא לא משחק טוב בצורה רציפה כבר יותר מעונה. גם היום הייתה לו את ההחמצה ואת (נסיון) ההשתלטות הזוועתית כשהוא קיבל כדור מוקפץ לתוך הרחבה. אני יעדיף בהרבה לראות את צ'ורי דומינגז או את פבלו\ויסנטה לפניו בהרכב.

9. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

הפסד במשחק הפתיחה ועוד בבית, לא נורא יש זמן לתקן. מקווה לשיפור עם אל מגניפיקו ושאר שחקני הרכש והפצועים שלא שותפו היום.

VAMOS HERCULES CARAJO :aaa021:

10. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

נכנסתי לשידור של סביליה אחרי פחות מרבע שעה והופתעתי לראות שכבר 1-1...לבאנטה הובילה משער של רובן סוארז בפנדל בדקה ה11 ואחרי דקה קונקו השווה

דקה 27 נגרדו מעלה את סביליה ל 2-1 מפנדל שהעבירה בוצעה מחוץ לרחבה

מגעיל לראות את המגרש חצי ריק ועוד במשחק פתיחת העונה שאמור להיות חגיגה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

11. riquelme1 Member

2-1, נגרדו עם השני בפנדל.

שוב סביליה סופגת, שוב ההגנה שלה נראת זוועה פשוט, כל התקפה של לבנטה יוצרת פאניקה מחרידה בהגנה של סביליה, דאבו המגן החדש מפקיר את ההגנה פעם אחר פעם קונקו יותר למעלה מאשר למטה וכל התקפה של מאלגה זה נגד 2 הבלמים פאזיו ואסקודה שהם די איטיים.

אני מקווה שקסארס ואלקסיס יאזנו את ההגנה, למרות שאני לא ממש מחזיק מהאורגוואי.

עם לםרוטי שכל כמו הכשרון שיש לו ברגליים הוא היה שחקן אדיר, אבל הוא כל כך שקוף וכל כך משחק בלי שכל.

12. xavi6 Member

אולי זה הגיל, אל תשכח שהוא עוד צעיר. כישרון יש, וזה מה שחשוב, צריך רק ללטש אותו. נקווה שהמאמן הנכון יגיע ויכניס שכל לפרחח הזה מארגנטינה. כפרעליו.

חואקין היה טוב?

13. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

כבר במחזור הראשון טעות נוראית לזכותה של לבאנטה(שלא ניצלה אותה) פאלופ מקבל כדור משחקן ההגנה בראש(אחרי שקונקו אם אני לא טועה הרחיק החזיר לו ברגל) והשופט מורה לבעיטה חופשית מתוך הרחבה..לא יכול להיות שגם השופט וגם הקוון פספסו את הנגיחה שהחזירה לפאלופ את הכדור...אני פשוט בהלם מאיך לא ראו את זה..לבאנטה בועטת גרוע לתוך החומה ודקה אחרי סביליה עולה ל3-1

חואקין היה בין הבולטים בולנסיה..משחק סביר פלוס שלו(הגולים ענקיים הראשון אחרי מהלך יפה שלו והשני אחרי מהלך קבוצתי יפה ופצצה לפינה)

14. riquelme1 Member

שיפוט שערורייה אמיר.

אני מקווה שאלבארז יתן לו בראש קצת, הוא עושה דברים כל כך יפים אבל יש לו בעיה עם הסיומת לפעמיים הוא עובר שחקן ושוב חוזר עוד פעם כדאי לעבור אותו, זה מעצבן בטירוף.

4-1 קליל לסביליה משערים של נגרדו(פנדל), צמד של קונקו(!) שנתן משחהק מעולה, ועוד אחד של רנאטו.

סה''כ סביליה עשתה מה שצריכה, ה4-1 הזה צריך לתת לה ביטחון, שוב מבחינת התקפית סביליה טובה הרבהי ותר משל חימנז, אבל הגנתית יש פאניקה בלתי מוסברת ואני מקוהו שהרכישות החדשות יעזרו לה. סביליה היא אחת המועמדת מבחינתי למקומות 3-4.

אבל גם ולנסיה נתנה משחק טוב היום שנותן מקום לאופטימיות. בכלל אחלה יום משחקים למחזור פתיחה.

15. eran levy Member

עוד טעות במחצית השניה. קאנוטה קיבל את הכדור כשהיה מטר מאחורי השחקן של לבנטה והקוון, שהיה בעמדה מעולה, טעה בגדול והרים את הדגל לנבדל.