הליגה הספרדית - מחזור 6:: ריאל ובארסה נכנעות באותו המחזור. סביליה מפרקת את הלבאנקוס ולגאנס מאושרת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏25/9/18.

1. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

זה לא היה הימור. גם אני מתבלבל בין ורמאלן ובין ורטונגן.

2. Civil Anti Madridista

מה פירוש לא הימור? ורמאלן שיחק אי פעם כמגן בארסנל?

3. Raulito Madridista

http://www.interload.co.il/upload/5936891.Xxx

העונה הנוכחית(למעלה) מול העונה שעברה(למטה). כמובן שגולת הכותרת היא שבארסה הייתה אז במאזן מושלם עם יחס שערים מטורף וכבר בפלוס של 4 נק' על פני השנייה בטבלה, אתלטיקו, ופער עצום של 7 נק' מריאל מדריד והפעם יש סטטוס-קוו. אתלטיקו פחות או יותר עם פתיחת עונה זהה לזו של אשתקד, להוציא את עניין ההתקפה. כבר קשה לזכור שסביליה של בריסו התחילה טוב את העונה שעברה והיו לה יותר נק' מאשר מצבה היום. ולנסיה עם 5 נק' בלבד במקום ה-16, כמובן שאותה לא רואים, לעומת 12 נק' בעונה שעברה. ראיתם את אלאבס הרביעית? אשתקד היא הייתה במקום האחרון! הואסקה-לגאנס-ראיו עם 4 נק' כל אחת בקו האדום בעוד אשתקד ללגאנס היו 10 נק'.

4. RubberSoul Member

אתה לא יכול לעשות רוטציה כשזה משחק חוץ והחילוף מגן שמאלי מהטובים בעולם ובמקומו בלם לעמדה שבכלל לא רצית בסגל. היה יותר נכון אם היה מגן שמאלי טבעי בסגל, אבל המאמן מפחד לתת לאחד כזה את המושכות בגלל שהוא צעיר.

אתה רוצה לעשות רוטציות במשחק חוץ? סבבה שאתה צריך ניסיון. אבל לא ורמאלן. לגבי מוניר, הלוואי והיה מקבל דקות בקאמפ נואו ולא במשחקי חוץ. כאמור, בקאמפ נואו העניינים יותר מתקבלים על הדעת.

שום דבר לא מפתיע. השחקנים כרגיל יגיעו לשיא העונה עייפים, כי אין מגן שמאלי ואין קשר אחורי. ואי אפשר לרוץ עונה עם שחקנים שהמאמן לא סומך עליהם.

5. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

6. סמואל אטו Member

יש כאן כאלה שיטענו שהקיץ של בארסה היה מושלם.

7. RubberSoul Member

קיץ טוב אם אתה יודע להשתמש במה שקיבלת בו. אבל אם אתה לא מקבל קשר אחורי ומגן שמאלי, אתה נמדד כמאמן ע"פ ההתמודדות עם מה שיש. כי זה שניהול הסגל של בארסה לא מושלם בלשון המעטה, זה לא חדש. זו לא אחריותו של המאמן. כי כן בשימוש במה שיש לך.

אז אם יש לך קשרים חדשים ושחקני התקפה חדשים אבל משתמש כל פעם באותם שחקנים, מה עשינו בזה? אז בליגה הספרדית אי אפשר לעשות רוטציות במשחקי החוץ כי הקבוצה זה 11 שחקנים כנראה. למרות שאם תשאל אותי, נפסיד נקודות במשחקי חוץ גם עם ההרכב הראשון.

דבר נוסף - אם אתלטיקו נחשבת עדיין למועמדת לאליפות, אין סיבה שסביליה לא. פבלו מצ'ין לדעתי הוא המאמן הטוב בליגה כיום, ויחד עם חואקין קפארוס הם עושים עבודה נהדרת. בליגה האירופית הם יטיילו את שלב הבתים וזה מעולה כי הסגל עמוק השנה.

8. סיונרה Member

כרגיל, סביליה צריכים להוכיח שהם מסוגלים לנצח מחוץ לפיחואן. עד שזה יקרה, הם לדעתי לא מועמדים לאליפות.

9. Raulito Madridista

אתלטיקו הרוויחה את הקרדיט שלה ביושר בתוצאות שלה בדרבי נגד ריאל מדריד למשל ובעיקר ביציבות מופתית בשנים האחרונות, ואם נבדוק היו לה גם תוצאות סבירות במשחקי החוץ האחרים שהם לא קאמפ-נואו, והיא התמודדה יפה עם שילוב שתי מסגרות. חובת ההוכחה על סביליה שלפני המשחק האדיר נגד ריאל היא סיימה בתיקו נגד ויאריאל והפסידה בבית לחטאפה. לא כל יום יש טירוף כמו נגד ריאל מדריד. ויש קבוצות שיבואו אשכרה לרדת לגליץ' או להתבנקר. אני כן מחזיק ממצ'ין ויש לסביליה סגל מטורף שבעמדות מסוימות גם עולה על זה של אתלטיקו. יש לה עומק התקפי מעולה בקישור ועוד.

נראה לי מגוחך להתלונן על רוטצייה של שני שחקנים. סוארס כבר לא ילד והוא לא צריך לשחק את כל הדקות. ורמאלן בשנה שעברה היה חלק מההגנה של בארסה ששמרה על שער נקי בברנבאו. מגן שמאלי הוא לא, אבל בחלק מהזמן גם חשבנו שבלם הוא לא, וההפסד רשום על שמו של פיקה בעיקר וגם קצת שאננות כללית. את וידאל היה אפשר וצריך לשתף יותר, אבל מאלקום היה פצוע ודמבלה פתח את העונה נפלא אז אין סיבה להוציא אותו. זה היה הרכב ראשון שצריך לנצח. גם ריאל מאלתרת פתאום כשנגד אספניול בייל ומרסלו בחוץ ואין התקפה.

10. סמואל אטו Member

לואלורדה יש את הסגנון שלו בצורה שבה הוא משתמש בשחקנים. עד עכשיו אני לא רואה משהו שהוא עושה לא בסדר.
    לדעתי הוא מוציא את המיטב מהשחקנים ואם יש כאלה שלא מקבלים את דקות המשחק הרצויות יש לי הרגשה שהוא יודע למה.

נגד לגאנס עם 9 שחקני הרכב אתה אמור לנצח. בית, חוץ או בארה"ב.