הליגה הספרדית מחזור 24: ולנסיה נגד אתלטיקו. בארסה נגד חטאפה, הזאר יעשה קאמברק בריאל?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏14/2/20.

1. סיונרה Member

מאוד מפתיע שריאל נראית ככה.
    https://external-content.duckduckgo.com/iu/?u=http%3A%2F%2Fwww.blogcdn.com%2Fwww.mandatory.com%2Fmedia%2F2013%2F03%2Fborat-not.Xxx&f=1&nofb=1

לעלות למשחק בבטיס עם הרכב שמצליח גם להיות בחיסרון מספרי בהתקפה ולקבל מתפרצת מהצד השני. זה דורש יכולת מיוחדת.

2. WHITERM Member

ראמוס עם טעות כפולה בשער שלהם,גם הרחיק גרוע וגם עשה פנדל.
    הגיע הזמן של זידאן להפסיק לתת קרדיט בלתי נגמר לראמוס,כל משחק הוא עושה לפחות טעות אחת שעולה לנו בשער.

3. Raulito Madridista

אני מופתע עד כמה לשחקנים שלנו אין גבול לחולשה ובלא מעט משחקים אנחנו רואים פשוט אנטי כדורגל ברמה של ליגה לאומית. עצירת כדור פשוטה לא מסתדרת, מסירות לא מדויקות כשאין לחץ, הפס האחרון (למרות שהיום אפילו לזה לא הגענו). הרבה משחקים שלנו נראים אותו דבר, סבל של 90 דקות ואנחנו מוציאים קבוצות ממשבר באופן סדרתי, “האקמול של הליגה”. אין אף אחד בהתקפה וזה לא הגיוני שזידאן לא רואה, הוא לא אידיוט.
    לא היה מקום לספסל את פדה הנמרץ, אי אפשר לראות את לוקה וקרוס יחד. ראמוס נמצא ברחבה של היריב יותר מבנזמה ושיילך קיבינימאט עם הגול שלו עאלק בפנדל (להזאר הוא לא ויתר אז לבנזמה כן זה עלוב). עד שהיה חילוף זה מנדי הסולידי במקום מרסלו (פציעה) והיה לו צהוב אבל אתם יודעים. בכלל אין שחקן אצלינו מהקישור ומעלה שנתן שני משחקים טובים העונה ברצף (אולי קאסמירו ופדה)
    מודריץ’ ומנדי הם אלה שבועטים לשער מצידנו מה נאמר ומה נגיד, ואחרי זה הבעיטה של בנזמה הכי לא קשורה…

מילה אגב על צמד הקשרים - קרוס עצלן מגעיל ומודריץ’ כמה שיש לי ביקורת - לפחות משתדל, נכון שחואקין שגה בשיקול הדעת אחרי שעקף את קורטואה אבל אם לוקה לא היה עושה ספרינט מטורף היינו סופגים…

צד ימין שלנו היה די צפוי אבל עדיין העלה לי בחילה כמו בצד שמאל של 2009 עם מרסלו “טרום השיפור” ודרנטה, האגף הגרוע בהיסטוריה שלנו (אולי עם היינצה לחילופין). אגב אולי ואראן צריך לשחק מגן כשאין ברירה כי הוא יוצא קדימה בביטחון והוא סילון.
    רציתי את מריאנו כי הוא שובר שבלונה והוא עולה כמו רעב לטרף, צבוע, נמאס משפת גוף אדישה ואנמית, אבל החילוף היה התקפי ולא היה לנו אמצע וחששתי שנפסיד.

זה באסה לאבד את הפסגה אחרי הניצחון בקלאסיקו שהלך לפח, עם כל הכבוד לבטיס הרי סגל התקפי מרשים (חד משמעית ה-11 שלהם שכנעו אותי יותר משלנו, מי אצלנו עושה פעולות כמו חואקין, פקיר, קנאלס?) זה לא הכל. הם ניצחו פעם אחת בעשרת המשחקים האחרונים, הם סופגים בלי הכרה, הם במשבר. עונה קשה
    ואת זה עוד כתבתי לפני המסירה האיומה של בנזמה במרכז השדה (למה הוא שם בכלל?) והמיקום של ראמוס (למה הוא שם - 2). איכס. בידוד, אשכרה בידוד.

4. סיונרה Member

אולי בנזמה לא כובש, אבל לפחות הוא תורם למשחק הקבוצתי. איזה שחקן נורא.

EsheD אוהב/ת את זה.
  5. Jefecito Member

אחלה טייו שבעולם.
    כמו שאמרתי, הקבוצות עוד יאבדו נקודות, העונה עוד ארוכה.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

6. yakov_y YNWA

אתמול קיקה סטיין ניהל משחק ביזיוני, בנס ניצח.
    היום זידאן הפסיד לריאל מדריד את המשחק, באמת שאין מילים.
    הבעיה העיקרית של זידאן היא לא מרכז השדה שהוא מאוהב בו, לא הבאנקרים שלו בהרכב לא משנה היכולת, הבעיה העיקרית שהוא בטוח שמשחקים אצלו סלאח - מאנה - פירמיניו שיכולים להכריע משחקים.

פתחת היום עם לוקאס, בנזמה ו-ויניסיוס, כמה שערם יש לקישור של ריאל שפתח היום ?
    כל מחזור אותו דבר.

באמת שאני לא יודע מי תיקח אליפות אבל אם מסי ייקח אליפות השנה זה ההישג הכי גדול שלו בקריירה.

7. Raulito Madridista

אני חושב שההישג הכי גדול בקריירה של מסי הוא האליפות ב-2017/18, כשבארסה הייתה "הכי נחותה מאז שאני זוכר אותה נגד ריאל" (פיקה), כשהיא רצה בהתחלה עם אלופת אירופה החזקה שניצחה אותה בקלות בסופרקופה. השנה לריאל מדריד אין התקפה משריקת הפתיחה ועד היום, ובבטיס התווסף לזה משחק נוראי של כל הקבוצה שפתחתי עליו.
    לזידאן היה תחת מספיק פעמים, בהחלט ההפסד עליו. אני חושב שכל שינוי הוא קוסמטי ולא מקצה לקצה אבל רודריגו היה יכול לשחק לדוגמא, קרוס-מודריץ' לא יכולים ביחד, את פדה הייתי מספסל נגד אייבר ביום שישי במשחק נוח על הנייר בברנבאו ולא הערב ועוד ועוד ועוד. בנזמה אגב בתצוגת נפל בישל להם את שער הניצחון ואיבד אינספור כדורים, לא דיברת עליו, וזה שראמוס רצה לוותר לו על הפנדל זה פאתטי. להזאר הוא לא ויתר נגד סלטה אז הפעם כן?

כשאתה רואה את ויניסיוס (בחיים הוא לא בישל גם כשעבר את השחקן על הקו בצורה מושלמת וזה קרה היום פעם אחת) - אתה מתגעגע לבייל, כשאתה רואה את בייל אתה מתגעגע ללוקאס. מריאנו אשכרה היה בסדר. לא ברור אם המערך היה שלושה בלמים או סתם 4:3:3 כושל ומה שעצוב זה שמיליטאו עוד צריך לשחק באיתחאד.

8. yakov_y YNWA

1. פיקה אמר את זה וכל כך צדק, זה היה הכי נכון שיש אבל... ברצלונה התחזקה משמעותית בעקבות תצוגות הנפל.
    2. אתה האדם היחיד על כדור הארץ שמתגעגע ללוקאס גם אם כל הקשרים משחקים רע, בצחוק אי אפשר להגיד דבר כזה.
    3. ויניסיוס כישרון ענק, אין ספק אבל בפעולה האחרונה, מסירה/סיומת הוא פשוט אידיוט.
    זה לא קטע שהוא אגואיסט ומחליט לא למסור, הוא פשוט רע בפעולה האחרונה.
    לדעתי זה עניין של ניסיון וביטחון.
    4. 4-3-3 היה המערך, מיליטו נדפק באגף ימין.
    5. זידאן עלה היום על מרכז שדה שלא תורם מספיק, מיליטו כמגן ולוקאס ביחד עם ויניסיוס בחלק הקדמי, כמה שערים ליגה יש להם בשנתיים האחרונות ? לדעתי ביחד 6, עלוב.
    הקיבעון הזה של זידאן לשחקנים מסוימים, להרכב מסוימים, הוא גם ככה לא טקטיקן גדול אז גם זה שאין לו תוכנית ב׳ פוגעת בו.

9. סמואל אטו Member

כמה כישרון יש בדבר הזה שנקרא נאביל פקיר.
    לראות אותו נגד בארסה וריאל זה לא מספיק, אבל בשני המשחקים שהיו רואים את התקרה שלו וזה לגמרי מצית את הדמיון.
    יש לו טכניקה, שליטה בכדור וראיית משחק של שחקן רחוב במובן החיובי של הדבר. לא אהיה "עצוב" אם בארסה תגשש בכיוון.

נערך לאחרונה ב: ‏9/3/20
  10. Raulito Madridista

ההתקפה של בטיס אתמול:
    אנדראס גווארדאדו (חצי כוח כי הוא היה "הגרזן" שבמערך)
    סרחיו קנאלס - הרבה קסם וטאץ'
    חואקין סאנצ'ס - פעם היה רץ כמו תרנגול עלה קו ועדיין היה מסוכן מאוד ולעת זקנה פשוט המשחק שלו מגוון, כמעט כבש שער ענק
    לורן - יום רע במשרד
    נביל פקיר - עשה פעולות גדולות שקשה שלא להעריך גם אם לא כבש או בישל

ההתקפה של ריאל מדריד אתמול: ויניסיוס ג'וניור וקארים בנזמה שבישל אחלה גול ליריבה.

אני לא זוכר עונה בה 'קינאתי' במחצית מקבוצות הליגה, אמרתי שיש להם שחקנים טובים יותר מקדימה. בטיס הייתה מעל שתי רמות ועל הספסל אמנם היו שמות כמו חאמס, ובעיקר כמו בייל או רודריגו ובסגל יש את יוביץ' ואלה שמות שצריכים לשחק אבל אתם מבינים את המסר...

לגבי פקיר: אני מניח, וזו השערה בלבד - שמה שקרה עם ליברפול הרתיע קבוצות אחרות. אולי הוא לא יגיע לסביליה מפאת כבוד לבטיס אבל אם הייתי באתלטיקו\ולנסיה? הייתי מסתער עליו, חד משמעית, הוא היה טוב מפתיחת העונה אגב, מהיום הראשון למרות שהייתה איזו פציעונת.

11. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

וזה עוד שהוא בעונת בשיא.

לאורך שנים התברכנו בחלוצים מהטופ העולמי. רנואלדו השמן,מוריינטס,ראול,שוקר,מיאטוביץ,רוד ואן ניסטלרוי. לא יאמן איך נתקענו עם הפלופ הזה כבר עשור.
    החלוץ המביך בהיסטוריה המפוארת של ריאל מדריד.

12. Raulito Madridista

אפשר שוב לחפש באוב את הטבלה של בנזמה מול היגואין לגבי גולים ואסור לשכוח שהיגואין שיחק בנאפולי שעם כל הריספקט כמעט תמיד הייתה נחותה מריאל בפרטנרים בהתקפה. בנזמה (גם הוא קצת "גורדיטו" - שמנמן) אמנם מבשל יותר שערים אבל זה הבדל גדול. והכי אבסורד שכולם עזבו בזמן הזה, מחליפים ראויים כמו מוראטה או אפילו צ'יצ'ריטו ובעיקר כריסטיאנו רונאלדו שהיה האחרון שצריך ללכת מבין ה-B-B-C. גם עם כריס לא היה לנו סיכוי לזכות בצ'מפיונס העונה (אבל בהחלט הוא שם זרקור על היכולת של החברים שמקיפים אותי, בעיקר האגדה לגבי מרכז השדה שלנו - גם אם מודריץ' בעבר היה הרבה יותר טוב) - אבל כן היינו לוקחים אליפות. 500 משחקים בלבן, תן כבוד. אולי הוא גם ימשיך לבעוט פנדלים עד סיום העונה וככה יבקיע. הדלק נגמר לו איי שם בינואר, איכס.

13. סיונרה Member

מרכז השדה התאים לתקופתו של רונאלדו ובעיקר למשחקים המכריעים בצ'מפיונס, שבה היית צריך שחקנים שיתקעו את היכולת של היריבה לשחק כדורגל והם באמת עשו את זה. מאז שהוא עזב אז הם פשוט לא אלו שיכולים לפצות על מה שאיבדנו. תוסיף לזה חלוץ שעושה הכל חוץ מלהיות חלוץ, ועושה את זה די גרוע, ואתה מקבל קבוצה שפשוט לא בנוייה לנצח משחקים. ויניסיוס הוא אחלה לדעתי, אבל הסיטואציה הזאת שהוא כמעט תמיד בלי אופציית מסירה נורמלית גם מקשה עליו לשחק כדורגל וגם מפתחת אצלו הרגלים רעים שידפקו לו את המשך הקריירה.
    בנזמה היה גרוע כשכבש וגרוע כשלא כבש. הרוב המוחלט של הגולים שלו הם גולים שהוא לא מביא בהם שום ערך מוסף.
    והתלונות לגביי הגול הם לא על הטעות, כי הוא לא השחקן הראשון בעולם שעושה טעות שמובילה לגול. אבל כמו שראמוס עולה להתקפה באמצע התקפה מסודרת ואנחנו מקבלים גול במתפרצת, ככה חלוץ מרכזי פשוט לא אמור למסור כדורי רוחב באיזורים האלו של המגרש. הוא בכלל לא אמור להיות שם. אפשר גם לשאול את השאלה הגדולה יותר של איך הגענו למצב שבו החלוץ המרכזי נמצא בעמדה של המגן השמאלי ומוקף ב-3 שחקני התקפה של היריבה בלי שחקנים שלנו באיזור.

EsheD אוהב/ת את זה.
  14. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

בשביל כבוד צריך לעבוד..
    500 משחקים בקבוצה זאת תעודת עניות ולא כבוד.
    לאורך עשור שלו בקבוצה,מתוך 500 משחקים,450 (ואני עוד מפרגן) הוא הסריח את הדשא.
    במקום להסתכל על העיקר,אתה מסתכל על כל הדברים הלא רלוונטים.

15. Raulito Madridista

פספסת את הנקודה שלי, חבר, הייתי ציני. כן זה מבחיל אותי לחשוב ששחקן כזה אוטוטו יעבור גם את פושקאש בטבלת המבקיעים ואם הוא ישחק עד גיל 40 כאן הוא יעבור גם את ראול. תמיד אמרתי שגם שהיה שחקן קבוצתי נפלא ובישל הרבה שערים - זה לא מסתיר על רקורד ההבקעות הבעייתי שלו וזה אפילו מביך בעיניי שראמוס הנפוח שלא חשב על לתת להזאר לבעוט פנדל שהבלגי שחקן נגד סלטה - ריחם עליו ונתן לו לכבוש מהנקודה הלבנה כדי שישבור את הנאחס שלו כביכול. הוא נתן עונה גדולה בעונת האליפות, ב-2015/16 הציג אחלה מספרים וכבש בכל משחקי הליגה הגדולים והיה טוב אשתקד ובחצי העונה הנוכחית, אבל זה לא מספיק.
    גארי לינקר: "אני לא מבין מה מוצאים בו". פלורנטינו פרס: "הוא שילוב של רונאלדו הברזילאי וזינדין זידאן. כובש כמו הראשון ומבשל כמו השני". זה אומר הכל.

לגבי מרכז השדה - אני חושב שבשלב ניכר מדי מהזמן מודריץ' וקרוס היו דומים מדיי גם אם אחד יותר דריבליסט ומשתחרר מלחץ מהשני. לא היה לנו שחקן שמסוגל לתת גול חוץ מאיסקו. בגדול זה מראה עד כמה רונאלדו היה גדול והחברים שלו קצת פחות.