הליגה הספרדית - מחזור 24:: המחזור שיביא את המפנה? בארסה בקאלדרון, ריאל במדריגל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏24/2/17.

1. zivmay Member

חסה היום, בהופעה הכי גרועה שראיתי משחקן כל שהוא. כלכך בלי חשק וזלזול מטורף מול השער.

2. Ever Banega Member

דרך אגב לא אמרנו מילה טובה ללאס פאלמס כמה כיף שיש קבוצה כזאת בליגה הספרדית. לא ברור איך היא במקום נמוך כל כך בטבלה יש לה סגל ברמה של הליגה האירופית.

3. RubberSoul Member

משחק מלא טעויות גבוליות. אבל עדיין לא אף שערורייית שיפוט רצינית.

4. Raulito Madridista

אני מרגיש די מובך לדבר על אירוע כזה או אחר מהמשחק אתמול גם אם היה שיפוט מביך. פאקינג לאס-פלמאס שהגיעה במומנטום חרא נראתה נגדינו כמו נבחרת ברזיל. וכך למרות שאני חושב שזידאן טעה כשויתר על קאסמירו ומודריץ' יחד והשאיר על המגרש את קרוס - ברור שצריך 'לתת בראש' לשחקנים.

כריסטיאנו כבש צמד אבל הוא נוראי. מרסלו עושה הגנה רק בכאילו. ראמוס כנראה צריך לשחק רק בתחילת העונה ובסופה. קרוס חילץ כדור ראשון אתמול בדקה ה-80 ומשהו. קילור העונה רע באופן עקבי.

אבל נעזוב בצד את היכולת, לי מפריע נושא המנהיגות. היה חסר לי קפטן אמיתי, מנהיג. שחקן כמו ראול שיעצור את המפולת. יעשה 'קאלמה-קאלמה' כמו כריסטיאנו וירגיע. ראול בעונות האחרונות שיחק פחות טוב אבל היה חשוב כמנהיג. אפילו הערה של המאמן מהקווים. לספוג שער אחד אבל לא להיקלע לבור של 3:1. ראמוס מבקיע בדקות האחרונות אבל הוא לא מדרבן ומרים מספיק. כריסטיאנו רחוק מזה, הוא עם מנטאליות בריצפה וגם מרסלו ונאצ'ו הרימו ידיים. כולם נראו מבוהלים.

העונה ריאל מדריד כובשת המון בדקות האחרונות, רוח החואניטו תמיד שם אבל זה לא מספיק. משחקים כאלה בעבר היינו מנצחים על אוטומט, 4:0 או 5:0 ויאללה ביי. מעבר לכך, שימו לב שגם ברצלונה כובשת המון בדקות האחרונות ומנצחת משחקים קשים. וריאל מדריד עצמה איבדה יתרון נגד לאס-פלמאס בסיבוב הקודם ברגע האחרון, איבדה ניצחון בפיחואן וגם נגד דורטמונד פעמיים. האמת שבדקות מסוימות אתמול למרות הכל האמנתי שננצח 4:3 אבל אני מקווה שאתמול הליגה לא הלכה לאיבוד, כך זה מרגיש.

5. Raulito Madridista

על מה אתה מדבר? הוא הכין מצבים מעולים - בואטנג למשל בעט החוצה ממצב ממש נוח. הוא כידרר כמעט כמו בימים היפים. היה חלק מקבוצה ששיחקה לא רע ובסוף הייתה נאיבית הפיניש מול השער חלש לא מהיום, הוא חלוד וכך נראית כל העונה שלו. אבל ההגדרות המנותקות מהמציאות - תהיה בריא. הוא היה חסר חשק? ראית את המשחק בכלל? אתה מודע לכך שהוא לא שיחק בפריס השנה ורק לאחרונה התחיל לשחק באופן עקבי? כנראה שלא, אבל לפלוט שטויות אינספור במקלדת זה הכי קל.

6. Butragueño מנהלים

לא יודע למה, אבל היה חתום על המשחק הזה שיגמר ב3-3. ריאל מדריד במטווח של החמצות. בנזמה לבד יכל להשוות עם צמד, ראמוס למשקוף ממטר, מוראטה עם שער שנפסל (לא חושב היה נבדל באופן ברור), רונאלדו בהחמצות מזעזעות. אבל עדין, היה נראה שזה הולך להיות 3-3, כשכמובן שההימור על ראמוס בדקה ה-89 היה דווקא מוטעה.

לאס פלמאס קבוצה כיפית לצפייה, אחת הקבוצות הבודדות בליגה שבאה לשחק כדורגל, בלי טקטיקה בלי שמקטיקה. משחקת ונותנת לשחק. התקפה מאוד מהירה ואוסף של שחקנים מוכשרים (חסה, חאלילוביץ').

7. Civil Anti Madridista

לאס פלמאס הייתה שווה יותר משלושה שערים. גם היא, בדומה לריאל מדריד החמיצה המון.

ד"א, אני לא מעודכן איך הדברים עם חלילוביץ' עומדים אבל בהנחה ומדובר בהשאלה הייתי מאוד רוצה לראות אותו חוזר לברצלונה ומקבל דקות.

8. Raulito Madridista

שאר המחזור:

הערב ייערכו שני משחקים מרתקים:

דפורטיבו לה-קורוניה - אתלטיקו מדריד
    סביליה - אתלטיק בילבאו

פפ מל יערוך הופעת בכורה כמאמן דפורטיבו לה-קורוניה כשהיא חייבת רק דבר אחד - ניצחון. דפור לא ניצחה זמן רב ולמרות שיש לה שני משחקים חסרים - היא מאוד לחוצה אחרי שראתה את גראנדה משווה את מס' הנקודות שלה. אתלטיקו מדריד מגיעה מנגד אחרי הפסד מאכזב לברצלונה אולם ניצחון שלה יוכל לאפשר לה לברוח קצת מריאל סוסיאדד החמישית בטבלה כשלשתיהן כרגע מס' נקודות זהה.

http://futbol.as.com/futbol/imagenes/2017/03/01/primera/1488407189_424607_1488419139_sumario_grande.Xxx

בימים האחרונים תהו האם סביליה בהחלט מסוגלת לזכות באליפות. כרגע היא רוצה להמשיך את רקורד הבית המצוין שלה ולהתקרב עד כדי נקודה מריאל מדריד השנייה. המאמן חורחה סמאפולי ישים בצד את כל השמועות לפיהן הוא עתיד לאמן את ברצלונה, ויחזיר להרכב את איבורה, גיבור הניצחון בדרבי נגד בטיס. לסביליה יש יותר נק' כרגע מאשר בשלב הזה בעונת השיא שלה עם חואנדה ראמוס לפני עשור. אתלטיק בילבאו תיאלץ להסתדר ללא אדוריץ' בעוד ראול גארסיה חוזר להרכב. היא רואה את הליגה האירופית מעט בורחת לה כשויאריאל עם 6 פור.

http://futbol.as.com/futbol/imagenes/2017/03/02/primera/1488424521_003465_1488424704_sumario_grande.Xxx

בנוגע למשחקי אתמול:

- תיקו 2:2 אטרקטיבי מאוד בין סלטה ויגו ואספניול שגם צמודות מאוד בטבלה. כדורגל התקפי ומרתק. סלטה הובילה פעמיים ואספניול השוותה די מהר.
    - גראנדה ממשיכה לצבור נקודות ומנצחת 2:1 את אלאבס משערים של ווקאסו וווקאנקה כאשר קאמרסה רק צימק. ספורטינג גיחון בצרות.
    - אבל הקבוצה בליגה זו אוססונה שהובסה 4:1 נגד ויאריאל בביתה, והצוללת הוציאה את העצבים אחרי ההפסד לריאל. סוריאנו כבש כבר אחרי שתי דקות והראה את כיוון המשחק. סולדאדו הבקיע את השני ושבר בצורת ארוכה-ארוכה והקדיש את השער לסרחיו אסנחו הפצוע במחווה מרגשת.

9. DRORIKO Member

אני לא מבין את זה, אף אחד מהשופטים לא יכל לראות שהכובש נכנס לרחבה בזמן הפנדל? מילא כשהם מפספסים משהו במהלך משחק, אבל בפנדל הכל סטטי,במה הם התעסקו באותו זמן?

10. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

Franco ו-Civil אוהבים את זה.