הליגה הספרדית - מחזור 24:: המחזור שיביא את המפנה? בארסה בקאלדרון, ריאל במדריגל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏24/2/17.

1. Civil Anti Madridista

כדורגל אדיר של ויאריאל, במיוחד קאסטייחו שאונס שם את מרסלו פעם אחר פעם.

2. zivmay Member

שמעו זה פשוט לא יאומן. פשוט לראות ולצחוק.

3. Civil Anti Madridista

דוחה, אין שום ערך ספורטיבי לעונה הזאת.

4. Raulito Madridista

זה אף פעם לא "זה רק כדורגל". אף-אחד אחר לא יכול להבין. כמה אתה אוהב את זה. כמה זה חלק משמעותי בחיים שלך. מה זה אומר עבורך ללבוש את החולצה של הקבוצה שאתה אוהד. איזה אמוציות זה מוציא ממך. עיסוק אובססיבי ויום-יומי.

כמה קשה - ככה מתוק. יותר קל לשחק כדורגל עם איסקו ומוראטה(!!) על הדשא, הא זיזו? חשבתי שהוא יתפתח למאמן יותר טוב. זה מאלוהים שמוראטה נתן את הגול, ככה בדרד'לה אבל עם כל הלב.
    יש לי הרבה מה לומר על הכדורגל המביך שלנו והמנטאליות עדיין בריצפה - נמאס . מרסלו חור(יש היגידו שתמיד היה, אבל הוא גרוע בהתקפה), בנזמה לא קשור לענף, לא יודעים לעשות כלום חוץ מלהגביהה, מרכז שדה כל-כך אפור. אבל כל זה בהרבה ביום אחר. רמונטדה שאולי תתברר בהמשך כניצחון שווה אליפות, במשחק חוץ לא פשוט. והגיע הזמן, אחרי 5 שנים.
    Hasta El Final - Vamos Real

5. zivmay Member

מי שחושב שבארסה נלחמת רק מול ריאל על התואר, כנראה שהוא עיוור.
    כלכך הרבה מקרים, לא זכורה לי עונה כזו לעולם. אם בארסה לא נלחמת על ועדת חקירה הם ייצאו פשוט תמימים. אין מה לראות את העונה הזו, אפשר להתקדם.

Civil אוהב/ת את זה.
  6. avicii Member

באמת שראיתי השנה שופטים לא שורקים על נגיעת יד ברורה יותר מזו של סוריאנו

7. Civil Anti Madridista

הפנדל זה קצה הקרחון בערב הזה.

8. סיונרה Member

צריך להיות עיוור ו/או שקרן כדי להגיד שזה לא היה פנדל. נכון שיש שופטים שלא היו שורקים, אבל זה כבר נתון לשיקול הדעת שלו.
    אני חושב שאם יובל נעים מאמן את ריאל התוצאות זהות פחות או יותר. מדהים שמתחילת העונה הבעיות הן אותן בעיות, ולא נעשה שום דבר כדי לפתור אותן או נראה איזשהו שיפור. ההיגיון של זידאן לגביי בנזמה : הוא גרוע אז צריך לו לשחק כדי שיצבור בטחון, הוא כבש אז מגיע לו לשחק, בכל מקרה הוא על המגרש ומוראטה נכנס ל10-15 דקות בכל פעם. מאמן גרוע.

9. Doritoz FCBJ - RMCF

איזה תחת יש לזיזו... האמת שלצערי בגלל בית''ר לא ממש יצא לי לראות את המשחק עד כמה דקות אחרי השער השני של ויאריאל.
    למען האמת הייתי סקפטי שנחזור עד שבייל הגיע, אם היינו מצליחים לעשות את זה גם במסטאייה אז אולי הייתי פחות סקפטי שזה יקרה הערב. שמח שטעיתי ושוב הרוח שלנו ניצחה. וכן הרוח ניצחה ולא הטבות מהשופט, פנדל היה וזה ברור ורק עיוורים או כאלה שרוצים בכשלונותינו לא רוצים לראות עם המצב הזה (ולא מחשיב את איציק זוהר שהוא אוהד ריאל וגם אידיוט בנוסף ואמר שמבחינתו אין פנדל).
    אני בדרך כלל לא אוהב להתייחס לאוהדים אחרים או שונאים, וזה לא הכי בוגר שלי, אבל הערב, שינשכו שפתיים ועזבו אותנו בשקט.

מההכי פחות גרוע להכי גרוע מבחינתי - קרוס, מרסלו, ובנזמה פשוט מסריחים לי את הדשא בזמן האחרון, במיוחד בנזמה, או שזידאן עיוור מרוב ניחוח צרפתי שיוצא מהבחור הזה או שהוא רואה משהו באימונים שאנחנו לא רואים במשחקים.... לא יודע... אין לי הסבר איך קארים ממשיך לפתוח.

10. סיונרה Member

גם קאסימירו נוראי, הוא פשוט לא רלוונטי למשחק ההתקפה או משחק הלחץ. בשביל פעם ב15 דקות שהוא מחלץ כדור לא צריך להחזיק קשר כזה בהרכב.

11. Doritoz FCBJ - RMCF

למה לא כל יום נאפולי אה ?!

אגב מקודם דיברתי בקטנה על זידאן ועל הטעויות שלו לדעתי ולדעת רבים בזמן האחרון. אבל האמת שבעניין ניהול המשחק בערך מהשער השני של ויאריאל אפשר לומר שהוא עשה מה שהיה צריך לעשות ובדקות שעוד לא מאוחר, כמובן הכל יחסי, מבחינת מוראטה ואיסקו, הוא הכניס אותם בדקות שהקבוצה חמה ולוחצת, כמובן שהייתי מעדיף לראות אותם משחקים יותר, במיוחד מוראטה, אבל הם קיבלו לא מעט זמן להיכנס לעניינים. מוראטה זה שחקן שאם תיתן לו בערך 20 דק' אולי טיפה פחות, הוא לרוב יעשה את העבודה, כשהוא פותח בהרכב אולי טיפה לוקח לו יותר זמן להתניע, אבל לפחות זה קורה בסוף בניגוד לצרפתי הסטלן.

נערך לאחרונה ב: ‏27/2/17
  12. Civil Anti Madridista

מסכם את הערב בצורה הטובה ביותר. כי עם כל המחמאות לויאריאל, יש אלופה להכתיר קודם.

13. Doritoz FCBJ - RMCF

כמו שראית הם הצליחו בחירוף הנפש ועל אפו וחמתו של השופט לתת לנו 2 שערים.
    אני שונא התבכיינויות כאלה מפגרות, זה מאוד קל להביא וידאו כזה של החלטה הזויה, אבל היא לא השפיעה על המשחק כמו שראית.
    ההחלטה שאולי אתה צריך לדבר עליה היא הפנדל, כזכור לך הפנדל הזה היה יותר קריטי למשחק מאשר רגע כזה מפגר שקורה בתיקו 0 במחצית הראשונה.
    יש ויכוח על הפנדל ובצדק, אחרי שראיתי את זה כמה וכמה פעמים הבנתי שזה לא החלטה קלה כמו שחשבתי תחילה, אבל באמת אחי, שריקה מוצדקת בסופו של דבר. אבל כנראה שלא אצליח לשכנע אותך כי כל העונה הזאת אתה ואוהדים/שונאים אחרים עסוקים בלבכות ולהעלות קונספירציות הזויות על השופטים מאשר להתעסק ביכולת של הקבוצה שלכם עד עכשיו ובנקודות שאיבדתם ולא בגלל השופט אלא בגלל שלא שמתם גולים.

14. Civil Anti Madridista

מספיק להתייפייף. בכל הפורומים האחרים מתייחסים בהרחבה לטעויות שיפוט ורק כאן בספרדי זה הפך למילת גנאי. לא נוח לכם? דפדפו הלאה.

מאוד קל להביא וידאו כזה? אני לא מכיר עוד קבוצה שאחראית לתרגיל מלוכלך כזה, וזה היה העתק למה שעשו חמאס ומודריץ' בגביע מול סביליה. אבל למה שיענישו אותם? מנסאנו עמד קרוב לאירוע ובלי להסס שרק לטובתכם. מכאן אני מתחבר לפנדל, תקראו לי שקרן או עיוור אבל המציאות היא שהכדור ניתז מהרגל של שחקן ויאריאל אל היד של ברונו וזה חד משמעית לא פנדל. בנוסף לזה, השער השלישי התחיל מעבירה מאחור של איסקו על קסטאייחו במרכז המגרש וגם כאן מנסאנו התעלם ואיפשר להם לטוס למתפרצת שהפכה את התוצאה. רוצים עוד קצת מהליצן הזה עם המשרוקית? תפדאל. מנסאנו היה זה שאישר לסרחיו ראמוס שער בנבדל נגד מלאגה, וגם הרחיק את לואיס סוארס בצהוב שני מגוחך במסגרת הגביע.

בשביל לעשות סדר בבלאגן אפשר לראות את התמונה הגדולה ולהרגיש בהבדל העצום בהחלטות.
    מלאגה - שער חוקי של פיקה נפסל / שער של ראמוס בנבדל מאושר.
    ויאריאל - שתי נגיעות יד מכוונות של ברונו נעלמו מעיניי השופט / יד לא מכוונת של ברונו זוכה מיד לפנדל.
    היכולת מול בטיס, ויאריאל ומלאגה באמת לא הייתה משהו. אבל כן "שמנו גולים" במשחקים האלה. פשוט החליטו לא לאשר אותם.

zivmay אוהב/ת את זה.
  15. סיונרה Member

זה לא היה "חד משמעית", הכדור פגע לו ביד והיד הייתה רחוקה מהגוף. אתה כרגיל רואה מה שאתה רוצה לראות.