הליגה הספרדית - מחזור 10:: עומר אצילי וגראנדה בקאמפ-נואו. אתלטיקו מול מאלגה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏27/10/16.

1. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

המסירה של מרסלו הייתה מטורפת, שלמות.
    הרבה יותר מרשים מאיזו פצצה לחיבורים, רמת ביצוע מפגרת.

2. Civil Anti Madridista

מוראטה השחקן מספר אחת של ריאל מדריד העונה, לא רואה אף אחד מהBBC

Ever Banega אוהב/ת את זה.
  3. riquelme1 Member

וזידאן מעדיף את בנזמה. הזוי.

עם יותר דקות משחק, מוראטה היה מכפיל את המאזן שלו.

4. Doritoz FCBJ - RMCF

או שדברים יקרו, הכוכבים בשמיים יסתדרו, וריאל תשחק כדורגל טוב שמצדיק את המקום הראשון בטבלה.

5. סיונרה Member

אני הראשון שיגיד שלא היה פנדל, אני לא מבין מה אתם רוצים מריאל, לא היה לה שום חלק בפנדל הזה. שופט טעה וזה קורה.
    איפה כל האוהדי ברצלונה היו כשלא שרקו למנצ'סטר סיטי פנדל ברור בקאמפ נו השבוע. חלאס עם הבכיינות.

6. Raulito Madridista

אני ממש לא חושב שהיה פנדל, היה לנו מזל. סתם סיפרתי מה כתבו במארקה. אבל לא להיסחף, זה לא שכל יום אנחנו מקבלים מתנות והשופטים עם ריאל מדריד. פנדל ראשון שלנו מזה 28 משחקים.

מוראטה הוא מהסיבות היחידות שלנו לחייך - היה ברור שהוא יבקיע, הרבה יותר מהשלושער של כריסטיאנו והגול האחרון היפה שדומה למהלך כדורגל. בייל נדבק היום מבנזמה והיה חלש ולא מדויק. משחק מביש שלהם. מעניין עד מתי ימשך הקרדיט לצרפתי. אבל בואו נהיה הוגנים: ריאל מדריד משחקת חרא של כדורגל השנה. התוצאות הסבירות במשחקים הקלים הם בלוף וכך גם המקום הראשון. אבל זה לא מבטל את הרצף של העונה הקודמת, קרי ניהול הסגל המצוין של זידאן אשתקד. ומצטער שאני לא מתנצל שהייתה לנו הגרלה נוחה עד לגמר. זידאן היה ראוי למחמאות אשתקד כי הוא קיבל קבוצה מתה וניצח וניצח כולל בקאמפ-נואו. העונה הוא ראוי לביקורת. אוטוטו המבחן הגדול בדמות הדרבי. וגם הקלאסיקו...

7. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה שמוזר אצל מוראטה שהוא עולה מחליף הוא יותר יעיל בהרכב וזה משפיע על לוח התוצאות כל פעם שהוא נכנס מחליף, שהוא פותח הוא פחות נותן גולים

8. RGB Member

זה הפנדל הראשון שרונאלדו כובש מאז מרץ. ובכלל, מאז שזידאן מונה, נשרקו לטובת ריאל מדריד 3 פנדלים ו-7 נגדה. ברצלונה עם 11 פנדלים לטובתה ו-4 נגדה.

9. סיונרה Member

לא כזה מוזר, הבנאדם לא מפסיק לרוץ ויותר קל לו מול בלמים עייפים.

10. avicii Member

ברצלונה נראתה היום כמו אוססונה ביום בינוני.
    משחק נקסט לחלוטין.

Civil אוהב/ת את זה.
  11. riquelme1 Member

הזוי איך קמאצו לא חזר הביתה.

או לפחות קבוצה גדולה אחרת שמה עליו עיין.

12. Captain Canada משתמשים של כבוד היכל התהילה

מאיפה הבאת את זה דווקא עכשיו? חוץ משער הנגיחה הוא והקבוצה שלו לא עשו כלום בכל המשחק. מזלה של מלאגה שסאביץ׳ הורחק בטיפשות ואיפשר לה לחזור משום מקום, כי התוצאה ממש מסתירה את היכולת העלובה שלה ואת מהלך המשחק, שעד ההרחקה נראה כמו שחזור של אתלטיקו - גרנאדה.

את כל הדברים האלו אני אומר אגב אחרי שצפיתי במשחק מהיציעים של הויסנטה קלדרון ;) מעבר לחוויה המשוגעת, הייתה לי הזדמנות לראות כמה דברים שקשה להבחין בהם מזוויות הצילום של הטלוויזיה. כמו הגאונות של גריזמן, שהיה השחקן הכי משמעותי על הדשא בדקות ששיחק וסידר לקראסקו וגאמיירו את כל המצבים.

Die Werkself ו-סיונרה אוהבים את זה.
  13. riquelme1 Member

אני לא אומר את זה בגלל המשחק הזה. קמאצו שווה קבוצה גדולה.

14. RubberSoul Member

מתגוננים אחרי כל פעם שזה הפוך וכל הפורום תוקף אותם? חלאס להיתמם, כשזה בעד ברצלונה קל להתקומם וכשזה הפוך קל לשתוק. ההוכחה לכך היא שבכל פעם שאוהדי ריאל מקבלים מתנה מהשופט (ובניגוד אליהם, אני לא טוען שהשופט "אוהד ריאל" או "מכור", כי מה לעשות שאין שופט טלוויזיה) הם אומרים ש"מדי פעם מגיע לנו לקבל מתנה".

להתלונן על מספר הפנדלים שנשרקו זה לא חכם, בהנחה שחלקם לפחות נשרק בצדק.

15. Raulito Madridista

http://e04-marca.uecdn.es/iconos/escudos/laspalmas.Xxxלאס-פלמאס - סלטה ויגוhttp://e01-marca.uecdn.es/iconos/escudos/celta.Xxx

הערב ייערך משחק מעניין במיוחד, 'מסיבת ה-4-3-3' כפי שהגדירו זאת במארקה. לאס-פלמאס שבעה ממחמאות. בכל אירופה דיברו השבוע על השער הבלתי-נשכח של קווין פרינס בואטנג והיה נראה שהקבוצה הצנועה התחפשה לנבחרת ברזיל, אבל בסופו של דבר האורחת הפסידה את המשחק במדריגל ברגע האחרון ויצאה מאוכזבת. אחרי חמישה משחקים רצופים ללא ניצחון, וכשהיא בהרכב מלא לחלוטין, לראשונה העונה - לאס-פלמאס רוצה לחזור לעניינים ולהתקרב שוב לצמרת הגבוהה החלוץ ליואחה צפוי להחליף את סרחיו ארואחו ב-11. קיקה אסטיין מתלבט גם לגבי האיש בין הקורות, ראול צפוי לשחק על-חשבונו של חאבי ואראס. "שתי הקבוצות מצפות מאוד למשחק ואני בטוח שהקהל ייהנה אך במצבינו אנחנו חייבים לנצח ולא חשוב איך", אמר המאמן לקראת המשחק. סלטה ויגו מנגד חגגה עם אוהדיה את ה-4:1 הנפלא בדרבי של גליסיה מול דפור בכיכובו של יאגו אספאס. מי זוכר בכלל את ההשפלה במדריגל. סלטה כבר מדורגת שמינית וזה יפה אחרי פתיחת עונה איומה אבל בקבוצה פוזלים למעלה רגע לפני משחק חשוב גם בליגה האירופית באמצע השבוע. רוטציות? תשכחו מזה. המאמן בריזו יודע שיהיה קשה אבל סרג'י גומס הבלם היה מדויק - 'אם ננצח היום במשחק כזה נוכל לתת הצהרה ולראות בבירור לאין פנינו השנה'. הוגו מאיו יודע לאן פניו למשל, והוא האריך את חוזהו בסלטה ויגו עד 2021.

http://as01.epimg.net/futbol/imagenes/2016/10/30/primera/1477795356_238291_1477795488_sumario_normal.Xxx