הליגה הספרדית: מחזור ההשלמה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏1/5/12.

1. viValencia Member

בסדר נראה את מסי יוצא לכל משחק חוץ ומקבל שריקות בוז על כל
    נגיעה שלו בכדור ושיזרקו עליו דברים,הספיק לו כמה משחקים בברנבאו
    כדי לבעוט על אוהדי ריאל כדור ליציע
    הכי קל להגיד רונאלדו בנאדם קטן אבל צריך להבין שלא כל שחקן עובר את זה.
    ואני אומר את זה ממקום נטראלי.

2. xavi6 Member

מסי לא יוצא עם שריקות בוז, ואתה יודע למה? כי הוא לא חתיך, עשיר ומצליח.

רונלדו מביא את זה על עצמו. לא סתם בכל איצטדיון שונאים אותו.

נערך לאחרונה ב: ‏3/5/12
  3. ראיין אדלי Member

מזל טוב לריאל שסוף סוף הראתה שאפשר לעצור את המכונה של פפ, אליפות ראוייה ללא ספק...
    115 שערים ב36 משחקים! פשוט לא להאמין. ועוד נשאר להם העונה משחקים מול גראנדה ומאיורקה שגם אותם כנראה הם יפרקו

מקווה בשביל כולנו שנראה בשנים הבאות אלופה שונה מבארסה וריאל, אין יותר מרגש מאליפות של הצד השני של מדריד, ולנסיה ואפילו העשירים ממלאגה. #אשליות.

4. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

תצוגת השיפוט העלובה בחיחון השאירה את ויאריאל במצב טוב אבל לפחות סאראגוסה עשתה את שלה, סוקוליני במשחק טוב הוחלף והובהל לבי"ח לאחר שספג פגיעה קשה ואני מקווה שהוא יוכל לחזור למשחקים שנותרו.

אוהדי סאראגוסה צריכים לקוות שולנסיה וסבייה החלשות יעשו את העבודה שבוע הבא מול ראיו וייאקנו וויאריאל, בזמן שקבוצתם תנצח את מה שאמור להיות המשחק הכי קל בליגה על הנייר (גם אם סוקו חסר). אז יהיה מחזור אחרון רותח בתחתית, שאולי בסופו יקרנה הנס שאף אחד חוץ מסוקוליני לא האמין בו.

אולי פשוט צריך להחליף את הפרס הספרדי באופן כללי, לא משנה מי יזכה, כי לבחור שמתחת למסי ברשימת הכובשים יש אפילו יותר שערים מהנקודה הלבנה ממנו. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

בלי קשר, שער השדה של מסי אתמול היה מדהים עד כמה שהוא היה פשוט.

בניגוד אליו, יש את מונטרו של בטיס, שחקן שאתה מאוד אוהב ומשבח פה לעתים קרובות, אשר משחק בתפקיד דומה, ומעמיד מאזן מטורף של גול אחד בשלושים הופעות ליגה ויותר דקות משחק מרייס שאתה משמיץ http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx אגב, לרייס יש 3 שערים העונה, אז רייס > מונטרו?

יש סיבה שרונאלדו זוכה ליחס כזה רע במשחקי החוץ יותר מכל שחקן אחר שאני מכיר. ולא, זה לא בגלל שהוא חתיך, עשיר וכו'...
    מצטער, אני לא יכול לא להזדהות איתו ולא "לרחם" עליו כשזה מגיע לזה, הוא פשוט מזמין את היחס הזה בהתנהגות שלו והאמת שיש סיכוי שהוא גם נהנה מזה.

5. riquelme1 Member

יש הבדל בין כשרון בקושי בן 21, לבין שחקן בן 28 שעבר הכל בכדורגל ואמור להיות בשיא הקריירה שלו, חוץ מיזה שרייס משחק בקבוצות טובות יותר(אתלטיקו-13 משחקים, סביליה-17) וליד שחקנים טובים יותר והסטיסטיקה שלו אמורה להיות טובה יותר. ואני יורד על רייס לא רק בגלל הסטיסטיקה העלובה שלו, אלא בגלל היכולת שהיא פשוט רעה למעט הברקות פה ושם, הוא הגיע על תקן ה'מושיע' של אוהדי סביליה, ומאז שהגיע הקבוצה הדרדרה יותר ואפילו לא תשחק באירופה בעונה הבאה. ויש עוד אשכרה טוקבקיסטים במארקה\אס שרוצים אותו בסלקסיון, נו טוב.

מי שבאמת הייתי לוקח לסלקסיון, עם כל העומס בעמדה זה בנייאט אצב'ריה.

אז בסוף לקח לולנסיה רבע שעה לפרק את אוסאסונה שהייתה ב10 שחקנים כל המחצית השנייה, ולנסיה הייתה לחוצה ושוב נראת כמו קבוצת שחקנים שרק אתמול למדו לשחק את המשחק, שבלוניות מטורפת כרגיל, אמארי נזכר להכניס את פיאטי ופאקינג לשחק עם קיצוני בשמאל ופיאטי היה אחראי גדול למהפך עם בישול ועוד מהלך לגול. ז'ונאס שוב עם צמד ברחבה, אני מקווה שהמאמן הבא ישחק איתו בתפקיד ששיחק כל הקריירה בברזיל שזה חלוץ ולא כפליימקר שהוא פשו נראה מגוכח שם.

הפוטנציאל של ולנסיה עצום, והכמות נקודות והכשלונות בליגת האלופות, בגביע ובליגה האירופית זה רק בגלל מאמן, ולמרות שהיא כנראה תסיים שלישית בפעם השלישיית ברציפות, היא אמורה וצריכה להראות הרבה יותר טוב, ולא בפער של 38 נקודות מהמקום הראשון, וזה יקרה אולי בעונה הבאה.

6. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

מתי שנוח לך אתה נצמד לסטטיסטיקה ומתי שנוח לך לא. אין ספק שרייס "לא מיצה את הפוטנציאל שלו", אבל גם בתקופות שהוא כן שיחק טוב ביקרת אותו תוך היצמדות לסטטיסטיקה (ההתאוששות שלו באמצע העונה שעברה), כי היכולת הייתה טובה. כשהייתה לו תקופה שפתאום הוא גם הצליח לכבוש (החצי השני של העונה שעברה), אז גלשת לכישלון הכללי שהוא לאורך הקריירה וכן האלה והלאה (תיאור מדויק של התפתחות התגובות שלך לגביו בעונה שעברה).

בקיצור, אצלך רייס מחוק והבנו את זה, בשביל להציל את עצמו בחשבון שלך הוא צריך כנראה להיות האדם הראשון שמגדל עגבניות במאדים תוך כדי שהוא גם מנצח על שיחות השלום בין הקוריאות ללא מתורגמן, לא חייבים לחפור על זה.

אגב ההשוואה בין השניים, חוץ מזה שמונטרו כבר מזמן לא "בקושי בן 21" ויותר קרוב ל-23, בטיס כבשה יותר שערים מסבייה העונה עד כה. העניין עם מונטרו זה לא הגיל או הקבוצה אני מאמין, בגילו הוא כבר צריך להיות שחקן די מגובש פחות או יותר ויחסית בטיס תוקפת עם מספיק שחקנים שיתמכו בו, כמו פשוט האופי שלו כשחקן. כמו גם במקרה רייס. כמו שאתה יודע אני רואה במונטרו שחקן טוב, רק רציתי להצביע על ההסתמכות על סטט' נטו מתי שנוח.

7. viValencia Member

בוא נסכם שלפי דעתך הוא מביא את זה על עצמו
    ולפי דעתי הוא לא מביא את זה על עצמו, הוא לא איזה
    בנאדם רע או משהו נכון? ולא זכור לי ששמענו מילה רעה
    עליו משחקנים ששיחקו איתו או מאמנים שאימנו אותו.
    לא צריך לפתוח על זה דיון.

8. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אמנם כתבת שלא צריך לפתח על זה דיון, אבל גם שאלת לפני כן שאלה אז אני רק אענה עליה:

לא יודע אם הוא אדם רע או טוב, או אם בכלל אפשר להגדיר מישהו בקטגוריות דיכוטומיות כאלו, אני כן יודע שלדעתי ההתנהגות שלו היא מגעילה, שחצנית ומעוררת את כל אותן תגובות שהוא מקבל במשחקי החוץ.